Alvaro Morata - 21

Archívum
Avatar
Zidane
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:16
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Ronaldo, Figo, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Zidane » 2013. szeptember 11., szerda 16:27

Nem tartom olyan hű de sokra a srácot, de ez azért nem volt rossz

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 10., kedd 22:15


Május végén ugyanezt leírtam, lehülyéztek.
Húúúú,ha annyi pénzem lenne ahányszor engem itt lehülyéztek. :D :D majd ha nem jött be és én vérgeciként visszakérdeztem,akkor én lettem a halálos ellenség,akit piszkálni kell,ha lehet megfogni bármivel is és leégetni......

:D
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. szeptember 10., kedd 10:07

morientes írta:
Del Bosque miatt is,mégha a csatársor nem is a legjobbnak mondható)
Hát mivel sokszor állnak fel classic center nélkül,nemis tulzó megfogalmazás :)
De azt gondolom,hogy Villa,Soldado,vagy Llorrente is előrébb tart még valamivel,Mint Morata,El Nino-rol már nem is beszélve :lol:
Egy dzóval se mondtam hogy bátmelyiknél előbbre tartana vagy akár a közelében. Arra gondoltam hogy a spanyol csatárok közül nem mind van formában.A classic centeres miatt is említettem VDBt :)
Csapatba 3. számú csatárnak okés de ha Benzema kidől kevés és Jesé tehetségesebb és jobb szerintem.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. szeptember 10., kedd 7:46

Del Bosque miatt is,mégha a csatársor nem is a legjobbnak mondható)
Hát mivel sokszor állnak fel classic center nélkül,nemis tulzó megfogalmazás :)
De azt gondolom,hogy Villa,Soldado,vagy Llorrente is előrébb tart még valamivel,Mint Morata,El Nino-rol már nem is beszélve :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. szeptember 9., hétfő 23:24

A VB győztes franciák ott lehetnek :)

Moratanak gratulálok a góljaihoz szép teljesítmény, de a Realos meccseken látottak alapján tartom kevés. Getafe kezdője jobbat tenne szerintem neki. Bár ugye akkor érezheti azt is hogy nem krll azért adták kölcsön. (Azt zárójelben teszem hozzá hogy sokan a korosztályából már bőven a nagyválogatottban kopogtatnak vagy alapkezdők. Igaz,a spanyoloknál nehezebbbekerülni Del Bosque miatt is,mégha a csatársor nem is a legjobbnak mondható)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27188
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. szeptember 9., hétfő 21:58

Morata ma is betalált :) 2 meccs a selejtezőben 5 gólt. Nem gyenge.

Amúgy kíváncsi vagyok, hogy ki lesz a spanyolok legnagyobb ellenfele, mert simán benne van, hogy ismét ők nyerik az EB-t.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. szeptember 7., szombat 18:59

És jöttetek többen azzal, hogy betámadtátok Moratát
De nem támadta be senki,nem tudom hogy az úristenbe nem lehet ezt megérteni.Páran megfogalmaztunk néhány véleményt,mely szerint,nem gondoljuk hogy többre viheti mint egy Soldado,vagy egy Negredo.Ami nagyon is szint,de ahogy az élet megmutatta,nem Real Madrid szint...
Egyedül tán Juan Mata az,akit így utólag azt mondom,kár volt elengedni.
De ha tényleg,ha ebből a pár hsz-ből az jött le,hogy mi Moratat "fikáztuk",csak mert meg mertünk fogalnazni róla egy (nem bántó) véleményt,akkor erre már nincs mit mondani.
A másik:Amiért azt írtam,hogy vannak páran (nem sokan szerencsére),akik minden castillast a keretbe látnának,legyen az boldog-boldogtalan,az csak azért volt,hogy néha nem árt "reálisan" gondolkodni,mert nem mind arany,ami fehér... :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. szeptember 7., szombat 14:37

Mert pár agyatlan, saját gondolattokkal nem rendelkező ember megragadja az alkalmat, hogy valakit (akit sokan nem szeretnek-enyhe kifejezés) divatból fikázzon és, akkor ő a kemény legény, mert megmondta a frankót.


Amúgy én mindig is azt mondtam, hogy mindenkinek kijár az esély. Lehet Jesében több a potenciál, de láttuk már nem egyszer, hogy a gyengébb képességű játékos még is komolyabb karriert futott be. Morata nem egy szerencsétlen, reménytelen eset, szóval bármi lehet. Az meg, hogy rendre végig alázza a korosztálya ellenfeleit és eddig magasan a legjobb gólvágó köztük az figyelemre méltó.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. szeptember 7., szombat 12:32

Matt009 írta:
Kyller írta: Az a baj, hogy sokan itt a fórumon nem kritikát fogalmaz meg elég sokszor, hanem megy a hangadó ember után és az ő "véleményét" hangoztatja elég undorító formában. Ez most nem neked szólt, csak észrevehetően e felé tendálódik a fórum sajna...Nem akarok neveket említeni, de mindenki sejti hogy kik ezek az emberek. Nem akarok Tamás bátya lenni, csak kezd aggasztani, ami folyik ennyi...
Május végén ugyanezt leírtam, lehülyéztek. Vigyázz mert még a végén te is vád alá leszel helyezve. Szomorú azért az, ha valaki védi a közutálat tárgyait, vagy megfogalmaz egy enyhe kritikát a fő kedvencekkel szemben, akkor már hülyézik az embert.

Az pedig teljesen egyértelmű, hogy az utált játékosokat fikázók többsége nem saját vélemény alapján van ilyen negatívan azokról a játékosokról, hanem mert azt látják sokan, hogy ez a trendi.

On: A 4 gól az 4 gól, bárki ellen is rúgja az ember. Morata azért rúgott 4-et mert ennyivel jobb, mint az ellenfelei. Örüljünk annak, hogy legalább a korosztályából kiemelkedik. Nagyon nagy baj lenne, ha onnan sem emelkedne ki. Amúgy jó volt látni Carvajal gólját és gólpasszát is, kicsit érnie kell mindhárom srácnak, aztán ha más nem is, de lesz egy erős madridi kötődésű cseresor. Kis szerencsével meg akár még több is.

Teljesen adom minden szavatokat.

És jöttetek többen azzal, hogy betámadtátok Moratát, meg minket a 4 gólja után, mert megdicsértük, és írtunk róla 1-2 pozitív szót. Jöttetek azzal, hogy ne essünk át a ló túloldalára, arról nem is beszélve, hogy egyesek még a játékost is elkezdték kifilézni.. Többször átolvastam a leírtakat, egyikünk sem írt semmi túlzót, semmi olyat, ami ne lenne igaz. Nem kezdtük el isteníteni, vagy épp a kezdőbe követelni sem. Leírtuk, hogy bízunk benne, és hogy egy normális csere lesz, és azon a néhány meccsen, amin majd megkapja, és ha megkapja, akkor Carlo úgy látja, hogy méltó rá, a bizalmat teljesen megfelelő lesz. nem lesz szuperatombrutál akárki, de arra a szerepkörre, amiben van tökéletes, és felesleges milliókért, és nagyobb fizuért helyette venni valakit.
Nem tudom, hogy ebben mi a túlzás, én a támadásokat érzem annak, és teljesen indokolatlannak, és felesleges.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. szeptember 7., szombat 12:13

Kyller írta:
morientes írta: Na most Moratatol függetlenül;ha valaki megfogalmaz egy egészséges kritikát,XY-nal szemben,olyat,aminek értelme is van,az nem fikázás...
Másfelől meg,pl annál a gólnál is,jókor kell lenni jó helyen,és a srác ott volt.Ettől függetlenül Morata max egy Callejon szint lehet,sztm,Jeséből magasan többet nézek ki...
Az a baj, hogy sokan itt a fórumon nem kritikát fogalmaz meg elég sokszor, hanem megy a hangadó ember után és az ő "véleményét" hangoztatja elég undorító formában. Ez most nem neked szólt, csak észrevehetően e felé tendálódik a fórum sajna...Nem akarok neveket említeni, de mindenki sejti hogy kik ezek az emberek. Nem akarok Tamás bátya lenni, csak kezd aggasztani, ami folyik ennyi...
Május végén ugyanezt leírtam, lehülyéztek. Vigyázz mert még a végén te is vád alá leszel helyezve. Szomorú azért az, ha valaki védi a közutálat tárgyait, vagy megfogalmaz egy enyhe kritikát a fő kedvencekkel szemben, akkor már hülyézik az embert.

Az pedig teljesen egyértelmű, hogy az utált játékosokat fikázók többsége nem saját vélemény alapján van ilyen negatívan azokról a játékosokról, hanem mert azt látják sokan, hogy ez a trendi.

On: A 4 gól az 4 gól, bárki ellen is rúgja az ember. Morata azért rúgott 4-et mert ennyivel jobb, mint az ellenfelei. Örüljünk annak, hogy legalább a korosztályából kiemelkedik. Nagyon nagy baj lenne, ha onnan sem emelkedne ki. Amúgy jó volt látni Carvajal gólját és gólpasszát is, kicsit érnie kell mindhárom srácnak, aztán ha más nem is, de lesz egy erős madridi kötődésű cseresor. Kis szerencsével meg akár még több is.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. szeptember 7., szombat 10:56

madridronie írta:Valahogy így; szép dolog ez a 4 gól az U-21-ben egy ultra gyenge osztrák csapat ellen, de valahogy nem tudok hasra esni tőle!
De fikázni is felesleges. Ancelotti teljesítmény alapján rak be embereket a kezdőbe úgyis, szóval ha odakerül biztosan nem véletlen. Ő is egy eleme a sokoldalú csapatunknak, még ha egyelőre egy gyenge csere szintjét üti meg, akkor is.

CSOki bácsi szavait adom.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. szeptember 7., szombat 10:53

Így van,mindegy csak saját nevelés legyen,ha meg spanyol,az maga a non+ultra... :roll:
Még jó hogy ez nem az Ahtletic Bilbao... :hmmm:
Azzal nincs semmi baj,hogy 3 fiatal van a keretbe,a baj azzal van,mikor átesünk a ló másik oldalára,aztán az egész castillat beválogatnánk a keretbe,még akkor is,mikor a tudások nem indokolná...
Jesének én különösen örülök,de Morataba nem látom azt a pluszt,még annyit sem hogy idővel egy Soldado szint legyen...és akkor már utálom.Ja. :roll:
Viszont Soldadoból sem itt lett jó csatár és így sem jutott el arra a szintre, ami elég lenne itt. Biztos vagyok benne, hogy itt nem tud hosszú távon kibontakozni.
Nehogymá elszálljon ettől bárki is...nem akarok ellene lenni,de azért nézzük meg mit tesz majd ha a madridban is lehetőséget kap.
Valahogy így; szép dolog ez a 4 gól az U-21-ben egy ultra gyenge osztrák csapat ellen, de valahogy nem tudok hasra esni tőle! :roll:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 6., péntek 21:38

Nehogymá elszálljon ettől bárki is...nem akarok ellene lenni,de azért nézzük meg mit tesz majd ha a madridban is lehetőséget kap.
Eddig sokat nem mutatott,azt nem mondom hogy nem tehetséges,de azért nem is az a klasszis akire ki van éhezve sok madridi.
Hogy lesz-e akkora mint soldado? Talán.....soldado pont az a kategória volt aki nálunk még nem kezdő,de már cserének kicsit luxus.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Chris » 2013. szeptember 6., péntek 20:33

Soldado nagyobb falábúnak tűnt, aztán azért csak lett belőle egy jó csatár, aki nincs olyan messze az elittől.
Nekem is sokszor ő jut eszembe Moratával kapcsolatban. Viszont Soldadoból sem itt lett jó csatár és így sem jutott el arra a szintre, ami elég lenne itt. Biztos vagyok benne, hogy itt nem tud hosszú távon kibontakozni.

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. szeptember 6., péntek 20:22

Emberek, nyugi már! Még nem is bizonyíthatott Morata!
Majd az idény felénél (köv év elején), vagy jobb esetben idény végéig adjatok már neki időt, hogy megmutathassa, mit is tud a Realban, olyan támogatással ami itt van. U21-ben is menő már. Nyugalom. Nem lesz belőle egy R9, de ezt szerintem senki nem várja el. Amúgy meg Soldado is simán jó játékos - mármint jobb, meglövi a 20-25 góljait minden évbe egy olyna csapatba ahol rá van kihegyezve minden. (Negredo dettó). Majd 2014.05.31-én meglátjuk mi lesz a véleménye róla a fórumnak.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. szeptember 6., péntek 19:43

mi a baj azzal hogy 3 fiatal van a keretben ?
nem 18 a saját nevelésű spanyol a 25 ős keretben
tényleg nem értem egyesek utálkozásait:hmmm:
Azzal nincs semmi baj,hogy 3 fiatal van a keretbe,a baj azzal van,mikor átesünk a ló másik oldalára,aztán az egész castillat beválogatnánk a keretbe,még akkor is,mikor a tudások nem indokolná...
Jesének én különösen örülök,de Morataba nem látom azt a pluszt,még annyit sem hogy idővel egy Soldado szint legyen...és akkor már utálom.Ja. :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5829
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Jim » 2013. szeptember 6., péntek 19:27

morientes írta: Így van,mindegy csak saját nevelés legyen,ha meg spanyol,az maga a non+ultra... :roll:
Még jó hogy ez nem az Ahtletic Bilbao... :hmmm:
mi a baj azzal hogy 3 fiatal van a keretben ?
nem 18 a saját nevelésű spanyol a 25 ős keretben
tényleg nem értem egyesek utálkozásait :hmmm:

Avatar
Savant
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:05
Kedvenc játékosaid: Carlos, Zidane, Ronaldo; Jordan, Shaq, Ibaka
Kedvenc csapatod: Madrid

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Savant » 2013. szeptember 6., péntek 19:02

Jesében kábé 10-szer több van, mint Moratában. Nekem sincs bajom vele és látszik rajta, hogy akar és nem fél az ellenféltől. De sajnos az is látszik egy-két megmozdulásán meg az egész emberen amúgy, hogy soha nem lesz klasszis. Ergó Madridban nincs nagy jövője.
Jesének pedig iszonyat pechje van, hogy ilyen szélsőink vannak, mint amilyenek.......
CRISTIANORONALDO

Ricsárd, Bayern-Barcelona BL elődöntő:
"A Barcelona nem szokott foglalkozni a játékvezetőkkel!"
:mrgreen:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. szeptember 6., péntek 18:50

az ellenzőknek meg szerencsére semmi közük a madrid vezetőségéhez,
majd ők eldöntik, mire elég Morata a jövőben
Így van,mindegy csak saját nevelés legyen,ha meg spanyol,az maga a non+ultra... :roll:
Még jó hogy ez nem az Ahtletic Bilbao... :hmmm:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Guti.HaZ.
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti,Ronaldo(#9),Claude Giroux
Kedvenc csapatod: RealMadrid, RealBetis, PhiladelphiaFlyers, BostonBruins
Tartózkodási hely: Szekszárd
Kapcsolat:

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Guti.HaZ. » 2013. szeptember 6., péntek 15:47

Nekem semmi gondom Moratával, csak annyi, hogy sosem lesz klasszis csatár.
Az volt csak furcsa, hogy eddig "mindenki" a csapaton kívül akarta látni, most meg a legtöbb ember csak és kizárólag ennek a négy gólnak köszönhetően 180 fokos fordulatot vett és már hihetetlen tehetség. (nem, nem csak itt) Gratulálok a négy góljához. Ennyit tudok elmondani. Én továbbra sem szeretném még a cserecsatár szerepkörben sem látni, de sajnos el kell viselnem egy évig. :D

Benzema húzz bele bazmeg, nehogy gond legyen. PLS :lol:
"You don’t gamble to win. You gamble so you can gamble the next day."
Bert Ambrose (1896–1971)

https://www.facebook.com/fogadoblog/ :coffee:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 6 regisztrált és 0 vendég