Alvaro Morata - 21

Archívum
Avatar
Gabo
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:18
Kedvenc játékosaid: Beckham
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Gabo » 2013. szeptember 5., csütörtök 22:34

FT Spain U21 6-2 Austria U21 - Morata (4), Jesé and Carvajal

Nagyon alá van becsülve Morata. Én személy szerint bízom benne.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Alvaro Morata - 29

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. augusztus 8., csütörtök 14:51

náluk kis les, szóval meg lehetett volna adni. :mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Alvaro Morata - 29

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. augusztus 8., csütörtök 14:50

Realista24 írta:Saját gyártmány :lol:
http://kepfeltoltes.hu/130808/Morata_ww ... es.hu_.png
Ez nálunk les. shutteréknál, viszont elmegy. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Alvaro Morata - 29

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 8., csütörtök 14:47

Saját gyártmány :lol:
http://kepfeltoltes.hu/130808/Morata_ww ... es.hu_.png
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Alvaro Morata - 29

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. augusztus 8., csütörtök 14:44

Csak szerintem volt egy vonal a labdával?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6456
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Alvaro Morata - 29

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. augusztus 8., csütörtök 14:23

El Flaco írta:http://www.youtube.com/watch?v=WMfrB4ug1BU

Azért ez nem lett volna szar, kisgyerek. :mrgreen: :agree:
Nem bírtam kivárni a meccset, ez pedig valahogy kimaradt az összefoglalóból, micsoda támadás volt, és a befejezés... :happy: kár érte. B-)
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Hawer
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2013. június 5., szerda 16:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Benzema, Jesé
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Alvaro Morata - 29

HozzászólásSzerző: Hawer » 2013. augusztus 8., csütörtök 8:12

Az EB-n is rendre csereként tömte az ellenfél kapuját. Ha így fog harapni akkor simán jó lesz cserének. :coffee:
Feltéve ha nem jön senki nagyobb név, mert akkor jobb ha kölcsönbe megy.

Avatar
El Flaco
Tiszteletbeli Szerkesztő
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:26
Kedvenc játékosaid: Zidane, Anelka, Benzema, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, FFF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Alvaro Morata - 29

HozzászólásSzerző: El Flaco » 2013. augusztus 8., csütörtök 8:02

http://www.youtube.com/watch?v=WMfrB4ug1BU

Azért ez nem lett volna szar, kisgyerek. :mrgreen: :agree:
"Az egykori tirpák pirult, szégyenkezett, haragudott valaha e csúfolódó szó miatt. A mai tirpák gazda büszkén a mellére üt és mondja: Igen én tirpák vagyok! Ez a csúfnév idővel megtisztelő, dicsérő kifejezéssé változott." (Krúdy Gyula)

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Alvaro Morata - 29

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. június 19., szerda 21:33

Engem mondjuk annyira nem zavarnak, amíg megütik a normális szintet pl. Benz, Higu, Céroni ilyesmi. De a Harapófogó nekem is sok.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Alvaro Morata - 29

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. június 19., szerda 21:30

hanem ezek a becezgetesek egyszeruen gyerekesek. Barka, katalanyok , margit, cunci, nyomorek, stb. Az ilyenek miatt esik evrol evre a forumok szinvonala. ("a tuloldalon" is parszor beleolvastanm a hsz-ekbe es olyan szintu parasztasagok mentek nem csak sima felhasznaloktol hanem moderatoroktol is hogy inkabb ott is hagytam az egeszet) Olvasd el egyszer egy nso cikk alatt a hozzaszolasokat. Tisztara mintha 14-15 eves gyerekek internet ele kerulnek es olyan hatalmas lesz az arcuk hogy be se fer a szobaba. Csak nem akarom hogy ez a forum is ilyen szintre essen vissza. Reszemrol a temat lezartam. Nem is valaszolok tobb kommenrre ezzel kapcdolatban.
Ez nem a fórum miatt ilyen......hanem ilyenek az emberek(drukkerek) manapság,rengeteg a 1/2eszű.....nagyon nagyon sok van belőlük.
Buták,tanulatlanok,olcsójánosok......egyre kevesebb az intelligens,logikus gondolkodású....a fórumon is alig van pár.....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Alvaro Morata - 29

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. június 19., szerda 14:32

Legkisebbtobi írta:miert zavar a harapofogozas? nalam ilyen suarez felek nem erdmelnek minimalis tiszteletet sem
Nem az zavar hogy most pont suarezre mondja ezt akarki, felolem lehetne moratta vagy cr is, hanem ezek a becezgetesek egyszeruen gyerekesek. Barka, katalanyok , margit, cunci, nyomorek, stb. Az ilyenek miatt esik evrol evre a forumok szinvonala. ("a tuloldalon" is parszor beleolvastanm a hsz-ekbe es olyan szintu parasztasagok mentek nem csak sima felhasznaloktol hanem moderatoroktol is hogy inkabb ott is hagytam az egeszet) Olvasd el egyszer egy nso cikk alatt a hozzaszolasokat. Tisztara mintha 14-15 eves gyerekek internet ele kerulnek es olyan hatalmas lesz az arcuk hogy be se fer a szobaba. Csak nem akarom hogy ez a forum is ilyen szintre essen vissza. Reszemrol a temat lezartam. Nem is valaszolok tobb kommenrre ezzel kapcdolatban.

Moratanak meg gratula a golkiralyi cimhez. Hatha lesz belole idovel egy korrekt cserecsatar.

Avatar
Legkisebbtobi
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 7:42

Re: Alvaro Morata - 29

HozzászólásSzerző: Legkisebbtobi » 2013. június 19., szerda 14:07

miert zavar a harapofogozas? nalam ilyen suarez felek nem erdmelnek minimalis tiszteletet sem

Akkor inkább maradj csöndben. R24

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Alvaro Morata - 29

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. június 19., szerda 12:03

Nzedge írta:Ez az apa,grat,szép teljesítmény volt. :D
Innentől kezdve kellenek a pályán töltöt percek neki...
Isco=Callejon+Morata(kölcsön)+15 m :D
Bizony. Már mint az írásod első fele... Kellenek neki a sok- sok játékperc, mert még tud/tudna hova fejlődni. Aztán ha nem nálunk jut hozzá a percekhez, akkor marad a kölcsön. Aztán majd meglátjuk. De egy jó esélyt látok a srácban.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Alvaro Morata - 29

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. június 19., szerda 2:13

Ez az apa,grat,szép teljesítmény volt. :D
Innentől kezdve kellenek a pályán töltöt percek neki...
Isco=Callejon+Morata(kölcsön)+15 m :D

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6456
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Alvaro Morata - 29

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. június 19., szerda 0:29

Gratula az EB győzelemhez + gólkirályi cím! :happy:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Alvaro Morata - 29

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. június 18., kedd 15:10

h3x0r írta:OFF: Azert egy kis minimalis tiszteletet... Nem a kedvenc jatekosom, de akkor is zavar ez a harapofogozas.. es ez nem is az elso alkalom volt nallad. Lehet, hogy a "tuloldalon" megszokott a margitozas, cuncizas, de en emlekszek, hogy a regi forumon egy egyszeru "katalanyok"-ert figyelmeztetest kaptam. Attol, hogy uj az oldal nem hiszem, hogy a szinvonalnak csokkennie kellett volna. Semmi szemelyes, csak egy megjegyzes volt.

ON: Ha jonne Suarez, szerintem is kolcsonbe kene adni legalabb egy evre. En inkabb egy nemet csapatot reszesitenek elonyben, nem emlekszek, hogy barki is fejlodott volna akit egy spanyol csapatnak adtunk volna kolcson. Talan a Leverkusen? Nem tudom hogy allnak csatar ugyben.
OFF: Nem akartam a harapófogózással megbántani senkit, elnézést kérek Tőled és Suáreztől is.
ON: A Leverkusen elég jól áll a csatárokkal, ott van ugyebár Kiessling, aki 21 góllal zárta a szezont, ráadásul már igazoltak is két fiatal támadót (Kruse és a dél-koreai Son Heung-min), szóval ez nem a legjobb opció Morata számára.
Szerintem el fogjátok adni egy spanyol első osztályú középcsapatnak, ahol viszonylag rendszeresen játszhat.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Alvaro Morata - 29

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. június 18., kedd 11:46

GT37 írta:Igaz, Suárezre nem is gondoltam, ha megy hozzátok Harapófogó, Benzema meg marad, akkor pár évre meg van oldva a csatárprobléma nálatok, így tényleg nem lenne értelme annak, hogy maradjon harmadik számú csatárnak. A Suárez-üzletbe mondjuk elég nehéz lesz belevonni, most vették meg Iago Aspast, aki szintén középcsatár, plusz ott van Sturridge is. :hmmm:
OFF: Azert egy kis minimalis tiszteletet... Nem a kedvenc jatekosom, de akkor is zavar ez a harapofogozas.. es ez nem is az elso alkalom volt nallad. Lehet, hogy a "tuloldalon" megszokott a margitozas, cuncizas, de en emlekszek, hogy a regi forumon egy egyszeru "katalanyok"-ert figyelmeztetest kaptam. Attol, hogy uj az oldal nem hiszem, hogy a szinvonalnak csokkennie kellett volna. Semmi szemelyes, csak egy megjegyzes volt.

ON: Ha jonne Suarez, szerintem is kolcsonbe kene adni legalabb egy evre. En inkabb egy nemet csapatot reszesitenek elonyben, nem emlekszek, hogy barki is fejlodott volna akit egy spanyol csapatnak adtunk volna kolcson. Talan a Leverkusen? Nem tudom hogy allnak csatar ugyben.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Alvaro Morata - 29

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. június 18., kedd 10:59

Realista24 írta:Ha jön egy csatár, akkor én is. Az ő érdeke is ez lenne. Abban bízok, hogy ha jön Suarez, akkor mégis belevonják a transzferbe, "rosszabb" esetben a Sevillának adnám el opcióval.
Igaz, Suárezre nem is gondoltam, ha megy hozzátok Harapófogó, Benzema meg marad, akkor pár évre meg van oldva a csatárprobléma nálatok, így tényleg nem lenne értelme annak, hogy maradjon harmadik számú csatárnak.
A Suárez-üzletbe mondjuk elég nehéz lesz belevonni, most vették meg Iago Aspast, aki szintén középcsatár, plusz ott van Sturridge is. :hmmm:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Alvaro Morata - 29

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. június 18., kedd 10:52

szóval remélem, túladtok rajta.
Ha jön egy csatár, akkor én is. Az ő érdeke is ez lenne. Abban bízok, hogy ha jön Suarez, akkor mégis belevonják a transzferbe, "rosszabb" esetben a Sevillának adnám el opcióval.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Alvaro Morata - 29

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. június 18., kedd 10:51

Álvaro Morata Amazing Goals 2013 HD
Technikailag nem egy Iniesta, de alapvetően nem rossz játékos, az Eb-n is remekel eddig, szóval remélem, túladtok rajta. :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 10 regisztrált és 0 vendég