Alvaro Morata - 21

Archívum
Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. január 17., péntek 23:20

Imádom hogy mindent elhisztek :D
Carlo szinte mindig ugy nyilatkozik, hogy kihangsulyozza; idén van szüksége ra. Nyarin ugy el lesz adva, mint Callejon volt.


Igen, az ilyen mindig mókás :D

De most komolyan. Van olyan edző, amelyik bármely játékosáról azt mondja, hogy kell a g*cinek, csak vinné már el a rákba valaki?
Naná, hogy azt mondja, hogy kell. Hátha emiatt pár pénzes pacák tényleg elhiszi, hogy tényleg jó a játékos és többet fizet érte...


Sosem az számít, amit valaki mond, hanem amit tesz...az Ancelotti & Morata témában a szitu elég tiszta.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. január 17., péntek 23:17

Szerintem meg csodálatos, hogy valaki képes lehet Morataért egy 20-ast pengetni. :)
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. január 17., péntek 23:14

Imádom hogy mindent elhisztek
Függetlenül attól, hogy igaz vagy sem; ez az elhintett pár Bronzetti mondat számomra még viccnek is rossz!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. január 17., péntek 22:46

madridronie írta:
Ernesto Bronzetti: “Ancelotti megőrül Moratáért, és ott szerepel a terveiben a jövőre vonatkozóan. Olyannyira, hogy néhány nappal ezelőtt egy 20 millió eurós ajánlatot utasított vissza egy angol csapattól.”
Na ............ (még, még, még)! :ozil: :sly: No comment :agree: :-*
Imádom hogy mindent elhisztek :D
Carlo szinte mindig ugy nyilatkozik, hogy kihangsulyozza; idén van szüksége ra. Nyarin ugy el lesz adva, mint Callejon volt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. január 17., péntek 22:20

Ernesto Bronzetti: “Ancelotti megőrül Moratáért, és ott szerepel a terveiben a jövőre vonatkozóan. Olyannyira, hogy néhány nappal ezelőtt egy 20 millió eurós ajánlatot utasított vissza egy angol csapattól.”
Na ............ (még, még, még)! :ozil: :sly: No comment :agree: :-*
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. január 16., csütörtök 17:56

Szerintem és remélem is egyben hogy nem megy Olaszországba. Interben bár csatárhiány van, de a nyáron vettek két fiatal csatárt (egyik Icardi barca nevelésű emberke, másik meg egy algér csávó) és egyiket sem játszatják = kettőnek együtt nincsen 400 perce a Serie A-ban. Ahogy látom már évek óta sajnos az olasz liga nem a fiatalokról szól (azok kb 80%-ban a másodosztályban játszanak vagy full perememberek).
Ahogy Remy is mondta Moratának a legjobb Németország lenne. Korábban láthattuk, hogy a spanyol kölcsönök már nem feltétlenül jönnek be, de az új felé nyitva a németek irányába még okés is lehet. Ha nem Schalke, akkor más (Bayern, Dortmund kizárva - de vannak még ott opciók)... de nem másfél éves kölcsön hanem majd nyártól/nyáron visszatérve rá.

(most) Télen semmiképp nem engedném el, és remélem Carlo is ragaszkodik a korábbi kijelentéséhez, hogy nem megy és jön senki sem. Nyár az már más kérdés. ott nagyon sok minden fog függeni attól, hogy jön-e és ha igen milyen nagyobb nevű csatár benz elé. majd ez is kiderül.

még ha Berardi nem is csatár és a másik kettő meg nem tényező, akkor sem a juve lenne a megfelelő állomás, sem az Inter. Anglia szerintem elsőre sok lenne. Németország a megfelelő.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. január 16., csütörtök 13:04

A Schalke igazolt már csatárt Szalai mellé, szóval tuti nem kell nekik. A Juveban Quagliarella meg Vucinic idén kimondottan gyengén teljesítenek. Morataban meg még mindig több a lehetőség szerintem, de itt nálunk ez nem fog kijönni, ahogy Negredoból és Soldadoból sem, bár utóbbi besült most a Spursben. Szerintem feküdne neki az olasz foci. Berardi gyerek meg inkább szélső, mint csatár.


Lehet utálni valakit, de azért nem kell egy viszonylag normális embert semmibe nézni.

Amúgy meg még jó, hogy nagy bizalom volt benne, amikor egymás után két világ tornán is gólkirály volt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. január 16., csütörtök 13:02

Nem éri meg most eladni, mert akkor pótolni kellene azért valakivel
Most nem azért, de eddig feltűnt és osztott vagy szorzott volna, ha nem itt játszik??? :hmmm: :coffee: :ike: Már nyáron megjegyeztem és most is tartom; a Jóisten vigyázzon Karimra és óvjon meg minket egy komolyabb sérüléstől, mert ettől az embertől semmit nem várhatunk erősebb ellenfelekkel (hozzáteszem, hogy azóta a kisebb csapatok ellen sem bizonyított semmit) szemben és semmiféle alternatívát nem jelent ezen a nívós szinten (csak a létszámot növeli, azt is feltűnés mentesen)!
Attól függetlenül, hogy igazad van, nem értem miért kell róla így beszélni, nem ő tehet róla, hogy nem tehetséges. Egyáltalán nem érdemli meg.

nmate-val meg abszolút egyetértek. még ha páran máshol is akarnák látni akkor is más hangnemben kéne ezt intézni. sztem. lehet hogy Jesé tehetségesebb és több van benne, de morata is a "mi kutyánk kölyke"

Ja és csatlakozók nmatehoz, nem értem mit ártott Morata, hogy a kutyának se kell módon kezeljük.
A stílus terén talán tényleg elvetettem a sulykot és picit talán tényleg erős volt (megkövetem magam és elnézést kérek, ha ezzel valakit esetleg megsértettem, bántottam) ; de nem tehetek róla; egyszerűen az a hype, amit korábban itt és a kinti közönségtől kapott a büdös nagy semmire belőlem kérlelhetetlenül is egyfajta unszimpátiát váltott ki és picit irritál a feje (van ilyen, sajnálom), főleg, hogy állandóan több játéklehetőséget követel és ezért "sír" a nagy semmire!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. január 16., csütörtök 12:53

Valahogy rá kéne sózni a Schalkére Moratát. Németország jó hely, ott fejlődhet, és a Schalkénak úgyis kell csatár. Másfél éves kölcsönszerződés szerintem teljesen jó lenne, annyi idő alatt azért elválik, hogy lesz-e belőle valaki vagy sem. 23 éves lesz addigra.

Juvénak amúgy hova? Ott van nekik a fiatal Domenico Berardi (1994-es), aki most 4-et vágott a Milannak. Vucinic, Tevez, Llorrente, Quagliarella...

Inter meg... hát nem tudom, hogy az olasz liga lenne a legjobb hely számára...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. január 16., csütörtök 12:42

Anis írta: nmate-val meg abszolút egyetértek. még ha páran máshol is akarnák látni akkor is más hangnemben kéne ezt intézni. sztem. lehet hogy Jesé tehetségesebb és több van benne, de morata is a "mi kutyánk kölyke" és szerintem belőle is lesz egy jó kis csatár kb 5 év múlva amikor már sok tapasztalata is lesz és fejlődik is még (tuti!).
Ez gyakori a madridista társadalomban, vagy az egekig van magasztalva valaki, vagy teljesen nímand-nak beállítva.Nincs középút.

Én azt mondom,hogy Morata soha nem lesz egy Raúl, de fiatalkora révén, és látva ,hogy saját korosztályában jól teljesített, van benne potenciál, amit meg kell próbálni kiaknázni, itt nincs idő szórakozni, sose volt idő beépíteni fiatalokat, szerencsére Jesé úgy teljesít ,hogy őt lassan már ki se lehet hagyni, de Morata-nak az lenne a legjobb ha kölcsön adnánk, aztán majd meglátjuk ,hogy 1-2 év múlva hol tart,vagy végleg eladni.Itt elnézve a teljesítményét nem sok játékpercet fog kapni.Nyárig mindenképpen meg kell tartani, mert így is kevés a 2 csatár, de utána mennie kell...hogy kölcsön vagy végleg azt majd a vezetőség eldönti.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. január 16., csütörtök 12:39

Nem éri meg most eladni, mert akkor pótolni kellene azért valakivel és a nyáron nagyvalószínűséggel úgy is dobbantunk a csatár témában. Vagy valami nagyon tehetség fiatal no name kell.

Ja és csatlakozók nmatehoz, nem értem mit ártott Morata, hogy a kutyának se kell módon kezeljük.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. január 16., csütörtök 12:25

Ez most télen vagy majd nyáron?
mert most télen nagyon nem kéne elengedni senkit sem, mivel venni sem nagyon lehetne senkit sem. Nyár az már más téma, de amennyiben elengednék őt akkor is a szokásos opcióval. Szerintem sokkal több van benne mint Soldadoban (aki sztem így láthatóan gyengébb mint Negredo).

nmate-val meg abszolút egyetértek. még ha páran máshol is akarnák látni akkor is más hangnemben kéne ezt intézni. sztem. lehet hogy Jesé tehetségesebb és több van benne, de morata is a "mi kutyánk kölyke" és szerintem belőle is lesz egy jó kis csatár kb 5 év múlva amikor már sok tapasztalata is lesz és fejlődik is még (tuti!).
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. január 16., csütörtök 12:15

madridronie írta:
Juve e Inter ofrecen 13 millones por Morata según La Gazzetta
A Juve és az Inter 13 millát adna Morataért a La Gazzetta dello Sport szerint; ennyiért szépen el kell adni a ..csába (főleg, hogy a hírek szerint előzetesen is ilyen összegben határozták meg az árát), a kutyának nem fog hiányozni! :roll: Poszttól függetlenül --> óriási a kontraszt Jesé és közte; az egyik képes felnőni ehhez a szinthez, míg a másik azt hozza, amit előzetesen néhányan vártunk tőle ...... :-* :coffee:
13 millióért meg simán lehetne hozni valami 30 körüli csatárt a padra. Mert hát azért valljuk be, kell egy cserecsatár még ha csak fél évre is.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. január 16., csütörtök 12:15

madridronie írta: ennyiért szépen el kell adni a ..csába (főleg, hogy a hírek szerint előzetesen is ilyen összegben határozták meg az árát), a kutyának nem fog hiányozni!
Attól függetlenül, hogy igazad van, nem értem miért kell róla így beszélni, nem ő tehet róla, hogy nem tehetséges. Egyáltalán nem érdemli meg.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. január 16., csütörtök 12:13

madridronie írta:
Juve e Inter ofrecen 13 millones por Morata según La Gazzetta
A Juve és az Inter 13 millát adna Morataért a La Gazzetta dello Sport szerint; ennyiért szépen el kell adni a ..csába (főleg, hogy a hírek szerint előzetesen is ilyen összegben határozták meg az árát), a kutyának nem fog hiányozni! :roll: Poszttól függetlenül --> óriási a kontraszt Jesé és közte; az egyik képes felnőni ehhez a szinthez, míg a másik azt hozza, amit előzetesen néhányan vártunk tőle ...... :-* :coffee:
Istenem. Remelem az Inter "erosodik" vele. Raadasul 13 millio :D ennyiert szepen el kell adni amig lehet.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. január 16., csütörtök 12:05

Juve e Inter ofrecen 13 millones por Morata según La Gazzetta
A Juve és az Inter 13 millát adna Morataért a La Gazzetta dello Sport szerint; ennyiért szépen el kell adni a ..csába (főleg, hogy a hírek szerint előzetesen is ilyen összegben határozták meg az árát), a kutyának nem fog hiányozni! :roll: Poszttól függetlenül --> óriási a kontraszt Jesé és közte; az egyik képes felnőni ehhez a szinthez, míg a másik azt hozza, amit előzetesen néhányan vártunk tőle ...... :-* :coffee:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. december 27., péntek 14:19

Egyre több a hír, hogy emberünk a Spursben vagy az Arsenalba köt ki. Meg mondom őszintén, hogy nem bánnám. Kis plussz pénz jó lenne belőle :)

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: heccsat » 2013. december 22., vasárnap 18:16

tök mindegy mi lenne ha más lenne itt és esetleg neki sem menni, de aki szerint akár Morata, akár Benzema ér egy fityinget is az eléggé elfogult valamelyikkel szemben, mindkettő eszméletlenül kevés
Moratanak semmi jó tulajdonsága nincs, azon kívül, hogy saját nevelés, csak ettől meg nem lesz senki jó focista sajnos, maximum akkor számít ez, ha 2 egyenlő képességű játékosról van szó, nagyon remélem Mártintól elbúcsúzunk év végén, lehúzunk valakiről 15-20 millió eurót
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. december 20., péntek 20:21

Karimot most mar a topicjaban eltessük vagy szidjuk tovább. Köszi.

Moratanak meg ez az utolsó éve itt. Ő most azért kell hogy bizonyítson, hogy ne a Getafeban kössön ki, hanem egy közepes angol csapatban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. december 20., péntek 19:46

Hát én Benzemát konkrétan csak Suárezre vagy Rooneyra cserélném le, esetleg Agüerora. Cavani is brutál jó, de ő nem ebbe a gépezetbe illik bele, ő annyira nem jó kiszolgáló.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 43 regisztrált és 0 vendég