Alvaro Morata - 21

Archívum
Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3932
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2016. november 8., kedd 7:52

Jim írta:én azért remélem, hogy itt marad és még sok örömet okoz nekünk :salute:
Nekem elég lesz, ha a BL elődöntőben, az ő góljával lépjük le a Juvét Torinóban.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5866
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Jim » 2016. november 7., hétfő 23:13

sztem senki :D

nem fog sosem rá épülni a csapat, de jelenleg nagy szükségünk van rá
én azért remélem, hogy itt marad és még sok örömet okoz nekünk :salute:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Sierra » 2016. november 7., hétfő 21:09

Azért azt gondolta volna bárki is (még a legmerészebb álmomban sem), hogy november -lassan- közepén Morata fogja vezetni a házi góllövőlistát? :lol: :lol: :lol:

:salute: :salute:

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1266
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2016. november 6., vasárnap 22:22

Az elmúlt két meccsen látszott, hogy kezdőként nem igazán megoldás. Mondjuk a mai meccs érdekes volt, mert a helyenként gyirmót-paks csúcsrangadót idéző első félidő után a csapattal együtt feljavult a srác. Rengeteget dolgozott, és láthattuk, hogy számolhatatlan szabálytalanságot követtek el vele szemben, ennek ellenére a végén betalált.
Le kell szögezni, hogy a képességei Benzemáétól messze elmaradnak. Amikor visszajött, akkor is tudtuk, hogy nem Real kezdő 11 szint, még ha ezt ő sem nagyon akarja elfogadni. Kiegészítő embernek viszont jó, fontos gólokat szerez. Jómagam a kezdőben többször látnám szívesen, fent leírt hiányosságai ellenére is. Szívesebben nézek ugyanis egy esetleg gyengébb játékost, aki felszántja a pályát, mint olyan sztárokat, akik fapofával végiglötyögik a meccset, mert motiválni kell őket meg lelkük van szegényeknek meg ilyenek, pedig ha odatennék magukat, verhetetlenek lennénk. Na ezért nem voltak sosem a kedvenceim a CR vagy Benzema féle kinyalt hátsójú emberkék, én azokat kedvelem jobban, akiknél meccs elején felhúzzák a rugót, és mennek végig, mint a gép, mint pl. ez az állat Casemiro, aki repedt/törött csonttal még visszament a pályára.
Moratára még mindig haragszom a Juve-Real BL miatt, de jelenleg sajnos igencsak jó opciónak számít ő is, mert idén acélos csatárteljesítményünk nem igazán van. A játékpercek lehet hogy javítanának a helyzeten (szegény Benzemát ha ilyen keveset játszana, nem győznék lelkileg rendbe rakni), de az látszik, hogy nem ő lesz az, aki Real színekben a messilabdát valaha haza fogja hozni vagy akár a komoly jelöltek között lehet. Sajnos nem ő lesz hosszú távon az emberünk, bár a hozzáállása tiszteletre méltó.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3932
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2016. november 6., vasárnap 21:34

Jim írta: haszontalannak nevezni az elmúlt pár hónap után erős elfogultság ellene...
Mondom kezdőként.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5866
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Jim » 2016. november 6., vasárnap 21:20

ez a két véglet urak :D

olyan hasznos játékos, mint vártam, a gólokat nem kell megmagyarázni
kezdőként ugyanakkor nem igazán hatékony eddig

haszontalannak nevezni az elmúlt pár hónap után erős elfogultság ellene...

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. november 6., vasárnap 21:18

R24 nyomán én is Mr. 20 percnek kereszteltem el. Ha kezdő ha csere, az utolsó húszas az ő ideje. Mondjuk akkor már szerencsésebb, ha csere. :lol:
Nem illik.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3932
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2016. november 6., vasárnap 21:06

MorataMartin írta:Sokan kinevették, lenézték, erre ma a Real Madrid házi gólkirálya pillanatnyilag. Bravó! :salute:
Tényleg ő a sztár? :ozil: :lol:
Semmit nem csinált a góljáig...sőt utána se. Próbált visszajárni felpályára labdáért. De nem vagy nem volt képes átvenni, vagy nem tudta megjátszani a labdát ha már meg volt neki.

Csereembernek pon'jó. De kezdőként haszontalan.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

MorataMartin
Hozzászólások: 1537
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2016. november 6., vasárnap 20:51

Sokan kinevették, lenézték, erre ma a Real Madrid házi gólkirálya pillanatnyilag. Bravó! :salute:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. október 30., vasárnap 15:42

Tádám írta:És azért ne adják meg neki az esélyt kezdőként, mert csereként bevált? :D
Ne vicceljünk már, annyit bőven hozzá tud tenni, mint amennyit Benz az elmúlt hetekben, ha meg már egy kicsit jobb, már nyertünk.
Lucas se olyan látványos és hatékony kezdőként mint csereként. Morata kapcsán is ez lesz a helyzet szerintem. De vannak más szempontok is, Benzemát is ösztönözni kell valamivel, Moratát is, valamint az alapkezdőn túli emberkéknek látniuk kell, hogy a kemény munka kifizetődik.

Baromi nem egyszerű dolog ám ez.
Nem illik.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. október 30., vasárnap 15:40

És azért ne adják meg neki az esélyt kezdőként, mert csereként bevált? :D
Dehogy is nem, csak nem szabad elvárni akkor hogy hozza az 1/1gólátlagot. Nyilván nem te, de lenne aki köpködné egyből ha nem úgy menne neki.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. október 30., vasárnap 7:50

Jim írta:szép volt :salute:

én már fél éve megmondtam, mikor még senki sem hitt benne,
mindenki ellenem volt stb :lol:
(na jó, nem utánzom a fórum nagy igazságosztóját)

viccet félretéve, eddig tényleg csereként sokkal jobban játszik, mint amikor kezdő volt
én próba képen - tudom nem szokás - beküldeném pár meccsen a félidőbe úgy több ideje lenne
Csak szólj ha nem találod rendben utólagosan a véleményeimet.
Állok elébe.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5866
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Jim » 2016. október 30., vasárnap 0:15

szép volt :salute:

én már fél éve megmondtam, mikor még senki sem hitt benne,
mindenki ellenem volt stb :lol:
(na jó, nem utánzom a fórum nagy igazságosztóját)

viccet félretéve, eddig tényleg csereként sokkal jobban játszik, mint amikor kezdő volt
én próba képen - tudom nem szokás - beküldeném pár meccsen a félidőbe úgy több ideje lenne

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. október 29., szombat 21:34

De ha mar a BBC. Bale es CR jatekat Benzema formaja is befojasolja/solta. Ok sem jatszottak jobban, mint a francia eddig...legalabbis nem sokkal. Ketto kozul az egyik is siman csere lehetne, mivel CRtol inkabb varhato a golok, en Balet is leultetnem. Atlagos bajnokikon nem hinnem, h annyira megereznenk ha Lucas v Assensio kezdene helyette.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. október 29., szombat 20:45

Szerintem ezt nem mondta senki. Csak csereként játszani, meg kezdeni teljesen más.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. október 29., szombat 20:44

Már meccsek óta kezdenie kellene Karim helyett egyébként. Kérdés, hogy akkor is tudna-e akkora pluszt adni a csapatnak, mint csereként.
Idén felborult a rendszer elől..látható, hogy a felvehető szerepek nem a megszokott séma szerint működnek,egyik sem adja azt a mozgást,működést amit szokott,mind (BBC) sérült volt,vagy beteg volt a macskája stb.....az egész megszokott kombináció eltűnt igazából,nem látható,sem összjátékban,sem gólképességben,kiszolgálásban,egymás támogatásában,semmi sem megy ahogy szokott....nyáron amikor jött morata én nem értettem,hogy egy működő rendszert elől miért kellene megbontani,illetve ez rossz megfogalmazás,mert szó sem volt megbontásról,hanem nem értettem hogy egy kiegészítő hogy kellhet úgy hogy más adna érte 60 millát.......abban egyetértek,hogy kell egy más sémájú labdarúgó,az oké....ezért is preferáltam bale ideigazolását,mert nem értek egyet azzal hogy egy latin csapat sikere kizárólag csak 11 latin stilussal érhető el,sőt.....ez baromságnak tartom,tehát bale vagy ilyen stilus,mint pl dimaria is volt,egyszerűen szükséges az én elméletem szerint,igy morata is beleférhet......de.....a BBC kialakult játékképe jól működött,egymást értik,kiegészitik,lefedik az üres területeket,egymás hiányosságait pótolják...stb.....morata nálam max taktikai fegyver lehet,eddig az is,hiszen csereként a fáradt ellenfelek ellen,egy egy kiugrás kapcsán ott is van és veri is be.....szerencsés szériája van,harmad annyi próbálkozásból egyenlő az eredményessége mint ronaldonak pl.....ez oké,de tartósan nyilván nem várható el. De legyen úgy,az nekünk extra profit csak.

Ezen felül sok egyén van,aki csereként más mint kezdőként...ez puszta pszihológia. Nem ugyanazt tudja mindenki.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Tádám » 2016. október 29., szombat 20:43

És azért ne adják meg neki az esélyt kezdőként, mert csereként bevált? :D
Ne vicceljünk már, annyit bőven hozzá tud tenni, mint amennyit Benz az elmúlt hetekben, ha meg már egy kicsit jobb, már nyertünk.
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Ladislao
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2016. október 18., kedd 17:57

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Ladislao » 2016. október 29., szombat 20:30

___Samy___ írta:Kérdés, hogy akkor is tudna-e akkora pluszt adni a csapatnak, mint csereként.
Nem vagyok Benzema ellen, de megkockáztatnám azt pár meccsig, hogy mit tudna kezdőként hozzá tenni. Szerintem nem csalódnánk. Nyilván a csúcs Benzema képességeihez hozzá sem szagolna még ha nem is ugyanaz a csatártípus a kettő, de fejlődött annyit főképp ahogy írtad Te is a befejezésekben, hogy nem lenne nagy kockázat végre kezdetni és addig Benzin is fejben össze kapná magát.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. október 29., szombat 20:25

Eddig őszintén megmondom, pozitívan csalódtam benne. Számomra egy roppant irritáló személyiség, ráadásul a labdával is sokszor csak csetlik-botlik, de ha helyzetbe kerül, beveri. A pályán kussoltatta be az összes károgóját, köztük engem is. Szép munka, kölyök!

Már meccsek óta kezdenie kellene Karim helyett egyébként. Kérdés, hogy akkor is tudna-e akkora pluszt adni a csapatnak, mint csereként.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. október 29., szombat 20:20

Ladislao írta:Az idei év meglepetésembere.
Legszebb jelenet ezen a meccsen is az ő gólja. Szép munka..
Meg a marcelo indítás....ollállááááá.....

De egyébként én sem voltam soha oda moratáért,egy unott,soha sem nevető pöts.....aki ráadásul ügyetlen is.
na de ebben ez évben kezd felnőni a FELADATÁHOZ. Én nagyon örülök ha jól megy neki...mert akkor a csapatomnak is jobban megy.
Bravo....de hát ezért fizetik.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 90 regisztrált és 0 vendég