Alvaro Morata - 21

Archívum
Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. szeptember 29., vasárnap 13:40

mocsok írta:ezaz, legyen nekünk is egy patkány csatárunk. woo.
De pl. Morata nem erőcsatár. Ő az új Raúl. :shifty:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. szeptember 29., vasárnap 13:38

mocsok írta:
LeagueofLesbians írta:Nekünk nem ilyen visszalépek a labdáért csatár kell, hanem, aki igen is a 16os vonalán szidja a középső védőt hugát és bunyózik vele.
ezaz, legyen nekünk is egy patkány csatárunk. woo.

előre kell egy izomcsatár aki bírkózik, a két szélen fusson bale és cé, jöhetnek a beadások folyamatosan, a csatár meg fejelgessen párat bírkózás közben. éljen az erőfoci, madrid legyen anglia fővárosa.
attól, hogy lenne 1 erőcsatárunk, nem feltétlen játszanánk szar focit.
pl. sztem a tavalyi bayern játékára egy szava nem lehet senkinek, pedig egy mandzukiccal álltak ki. és ugyanúgy 2 epic szélsőjük volt, mégis tudtak értelmesen játszani.

de pl. a Dortmund - akik sztem az utóbbi időben a legszebb focit játsszák - ugyanúgy egy Lewandowskival játszott, aki közel sem az összjátékáról híres.

unalmas már, hogy állandóan ezzel véditek sokan karimot, hogy de összjátékban milyen jó - ami egyébként rohadtul nem igaz az utóbbi időben - és, hogy Cé úgyis lő elég gólt...
az utóbbi időben kb. emberhátrány a srác, de legalább az akarás látszana rajta. biztos vagyok benne, hogy özil sorsára jut, de egyébként meg is érdemelné teljesen.

lassan egy morata(!!!!!!!) fogja kiszorítani a kezdőből, óriási csalódás.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. szeptember 29., vasárnap 13:23

LeagueofLesbians írta:Nekünk nem ilyen visszalépek a labdáért csatár kell, hanem, aki igen is a 16os vonalán szidja a középső védőt hugát és bunyózik vele.
ezaz, legyen nekünk is egy patkány csatárunk. woo.

előre kell egy izomcsatár aki bírkózik, a két szélen fusson bale és cé, jöhetnek a beadások folyamatosan, a csatár meg fejelgessen párat bírkózás közben. éljen az erőfoci, madrid legyen anglia fővárosa.

Avatar
LeagueofLesbians
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. szeptember 28., szombat 16:10
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: LeagueofLesbians » 2013. szeptember 29., vasárnap 12:49

Az én véleményem szerint, ha Benzema a pályán van, akkor csak rosszabbul játszunk 9x 10 alkalomból...
Morata az én szememben se olyan hű, de nagy álom tehetség, de azért egyszer kipróbálhatnánk, hogy mi történik ha kezd egy értelmesebb csapat ellen és nem ilyen hatod osztályú valami ellen.
Ha csak lődörögne balra jobbra akkor mehet vissza a padra, időhúzó cserének jó. viszont ha feltúrja a pályát, nem kell itt gólt szerezzen egyből, de ha feltúrja a pályát, birkózik az ellenfél középső védőivel, kiosztanak róla egy két sárgát meg ő is kap egyet akkor maradjon!!!

Itt van ez a f*szkalap Costa is. Nem csinált semmit csak vágott egy gólt meg "bunyózott", hergelte a népet. Ott volt Ramos meg Pepe előtt és birkózott...Benzema nem 9es. Ő inkább elmegy valamerre a kapu elől, de miért?! van már egy CR, aki mint láttuk, ha nem a vonaltól indul akkor el van veszve, legalább is ez volt érzékelhető az A. Madrid ellen. Akkor ott van Bale, aki meg csak a vonal mellett mer szaladgálni, mert meg van illetődve vagy nem tudom. Akkor Isco meg a pálya közepén, Lukával had szaladgáljon. Nekünk nem ilyen visszalépek a labdáért csatár kell, hanem, aki igen is a 16os vonalán szidja a középső védőt hugát és bunyózik vele. Ugrás kész vagy lefoglalja a védőt és teret ad CR-nek, Isco-nak, Lukának, Balenek.... Benzema erre NEM alkalmas. Ha Morata sem, akkor meg télen igazoljuk végre valami tökös gyereket oda előre.

#bocsi, hogy hosszú lett. csak ez a tegnapi meccs kiborított
[FIFA WORLD]

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. szeptember 29., vasárnap 12:19

Na, ezért kell neki lehetőséget adni! Kezdőbe vele, aztán meglátjuk.
----------------------------------------------------------------------------------------------
szép volt, de nem mentünk vele semmire, ezeket be kéne rúgni, ha akar itt valamit kezdeni és mehetne a kezdőbe nyugodtan.

de tényleg egész jól játszik.

szerk: ezt is nyugodtan megoldhatta volna itt a végén, nem volt egyszerű helyzet, de aki kezdő akar lenni egy Realban annak ezeket meg kell oldania...

mondjuk Benzemáról ne is beszéljünk...
Valahogy így. Sokszor savazom, ennek ellenére most dicséretet érdemel tőlem is, mert tegnap végre odatette magát és szép dolgokat csinált, sajnos eredmény nélkül! Ugyanakkor ezek után sem kell a kezdőcsapatba követelni, mert az is nagyon meredek lenne! :ozil:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. szeptember 29., vasárnap 11:05

Azért azt tegyük hozzá, hogy tegnap a mi csapatunkból szerintem Morata hozta le a legjobban a meccset, vagyis ő volt a legjobb a csapatban 18 perc játékkal...
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2013. szeptember 29., vasárnap 10:35

Anis írta:20 éves, felnőttek között nem sok tapasztalattal. Játszatni kéne hogy tapasztalatot szerezzen és akkor menni fog ez. Amúgy meg az akarás, a kezdősebessége és a sebessége megvan ezekben még talán jobb is mint Benz. Elche ellen én már őt kezdettem volna, így benz ki lesz facsarva pár héten belül. De bár BL lesz, akkor is simán betenném a kezdőbe a Köbenhaven ellen.
Mitől lenne kifacsarva a lődörgésbe, tunnyogásba, amit mostanában lehoz meccsenként, abba nagyapám se fárad el.


Na, de Moratáról. Egyenlőre én sem látok benn sokat, de legalább benne látom az akarást, a küzdést, elmozgást a védőtől, sebességet. Kobehaven ellen kedőbe...de úgy is Benzema fog kezdeni :salute:

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. szeptember 29., vasárnap 0:17

20 éves, felnőttek között nem sok tapasztalattal. Játszatni kéne hogy tapasztalatot szerezzen és akkor menni fog ez. Amúgy meg az akarás, a kezdősebessége és a sebessége megvan ezekben még talán jobb is mint Benz. Elche ellen én már őt kezdettem volna, így benz ki lesz facsarva pár héten belül. De bár BL lesz, akkor is simán betenném a kezdőbe a Köbenhaven ellen.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. szeptember 28., szombat 23:45

niden6 írta:Na, ezért kell neki lehetőséget adni! Kezdőbe vele, aztán meglátjuk.
szép volt, de nem mentünk vele semmire, ezeket be kéne rúgni, ha akar itt valamit kezdeni és mehetne a kezdőbe nyugodtan.

de tényleg egész jól játszik.

szerk: ezt is nyugodtan megoldhatta volna itt a végén, nem volt egyszerű helyzet, de aki kezdő akar lenni egy Realban annak ezeket meg kell oldania...

mondjuk Benzemáról ne is beszéljünk...

Avatar
niden6
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:35
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Alonso, Varane

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: niden6 » 2013. szeptember 28., szombat 23:42

Na, ezért kell neki lehetőséget adni! Kezdőbe vele, aztán meglátjuk.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. szeptember 28., szombat 13:45

peti_madrid írta:Facebookon meg mindenhol annyira őt követelik Benzema helyére... Csak azt nem értem, hogy mit látnak ebben a gyerekben? Valahogy nekem abszolut középszerű játékos, akkor már inkább Jesét tolnák. Benne látok valamit, de Moratában... :hmmm:
Moratat gyerek koraban is mindenki az uj Raulnak tekintette, nem egy cikket lehetett errol olvasni. A spanyol szurkolok pedig nagyon szeretnek hogy ismet legyen a kezdoben egy Raulhoz hasonlo tamado es ezert teljesen elfogultak vele kapcsolatban.
Remy írta:Azért most sokan örülnének egy Negredo vagy Soldado szintű csatárnak Benzema mögött. Morata simán lehet olyan jó, de mondjuk 5-10 percekkel nem fog világot megváltani. Majd amikor több időt kap, (kupa) és folyamatosan rosszul játszik, akkor lehet kritizálni.
Egy fiatal jatekosnak az a legfontosabb, hogy hetre hetre jatszon, mert csak igy fog tapasztalatot szerezni, igy tud fejlodni. Se Negredo, se Soldado nem ertek volna fel nalunk a mai szintjukre ha hetente kaptak volna 10-20 perc lehetoseget. Par honap mulva okosabbak leszunk es meglatjuk, hogy nem-e lett volna okosabb kolcsonadni oket egy spanyol vagy nemet kozepcsapatnak.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 28., szombat 13:41

húú ezért mit kapok
Semmit, ez tény.
Télen hosszabbítani kell vele. Vagy azért mert formába jön, vagy azért hogy normális áron lehessen eladni, ha arra kerül a sor.
Ez tiszta mindenki számára. Ha van teljesítmény, van helye a csapatban, ha nincs, pénzzé kell tenni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. szeptember 28., szombat 13:40

primrose írta: mintha ezt írtam volna... aztán most rakhatnék én is 6 db nevető smileyt, de felesleges. több olyan véleménnyel is találkoztam már, hogy Morata így meg úgy, meg ilyen sok gólt rúg a Castillaban és mennyire lenne jó a Realban. Akinek van egy kis szeme a dologhoz, az látja, hogy húzó ember soha nem lesz, mert nincsenek meg azok a plusz képességei. Nem azt mondom, hogy pl. feltétlenül Benzemaval kell számolnunk, de Morata sosem lesz itt húzóember, cserepadra tökéletes, de ha te mindig 5-10 percekre beállva akarod látni, hogy fejlődik, akkor rendben van. Meg ez a "majd ha több időt kap"... nálam pl. Jesé 5 perc erejéig is meggyőző tud lenni, Moratanak olykor több meccs sem elég. Nah de nem kritizálni akarok, felőlem nyugodtan maradhat padon, de ha idén Benzema nem lesz jó, akkor én rettegnék, hogy ő jöjjön szóba hosszabb távon.
Már nem tudtam szerkeszteni: Félreértés ne essék, én sem vagyok teljes mértékben elégedett Morataval, de még korainak érzem, hogy eltemessük őt végleg.

Vannak korábban és vannak később érő játékosok. Morata lehet, hogy az utóbbi, és bármennyire is suta néhol, én még bízok benne, és nem azért mert saját nevelés, hanem mert itt van és itt játszik. Ki kell várni, nincs mese.

Az új csapatunknak még érnie kell, sok új játékos van, új edző stb. Moratanák van 1 max 2 éve, hogy elérjen egy olyan szintet, amit elvárható egy 2. számú csatártól. Tehát aki ha beáll, akkor hajt, és benne van a gól a lábában. Lehet rá számítani.

Miért mondom ezt? Mert teljesen feleslegesnek tartom, hogy csatárt igazoljunk (Suarez, Falcao stb), mert Benzema mellett luxus eltartani még egy top csatárt. Egyrészt a folyamatos cserélgetésük miatt nem lesznek mindig formában stb. Másrészt nézzük meg a többi top csapat csatársorát. Sehol nincs két világsztár, mert felesleges.

Tehát... csapatként kell működnünk, és a játékosoknak segíteniük kell egymást, és ilyenkor a gyengébbek is jobbak lesznek. Morata fog még nekünk örömet szerezni, ebben biztos vagyok.

Fiatal csapatunk van, nem ebben az évben fogunk triplázni, legyünk türelemmel.
de ha idén Benzema nem lesz jó,
akkor neki kell lépnie, nem Moratanak. Mondom ezt úgy, hogy az egyik kedvencem, de egy első számúnak teljesíteni kell, és ha nem teljesít, akkor őt kell leváltani. Benzema 2. számúnak meg luxus, se neki, se nekünk nem lenne jó, ha abban az esetben maradna. (húú ezért mit kapok :D )
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. szeptember 28., szombat 13:27

mert minden fiatal egy nagy csapatban kezdi
mintha ezt írtam volna... aztán most rakhatnék én is 6 db nevető smileyt, de felesleges. több olyan véleménnyel is találkoztam már, hogy Morata így meg úgy, meg ilyen sok gólt rúg a Castillaban és mennyire lenne jó a Realban. Akinek van egy kis szeme a dologhoz, az látja, hogy húzó ember soha nem lesz, mert nincsenek meg azok a plusz képességei. Nem azt mondom, hogy pl. feltétlenül Benzemaval kell számolnunk, de Morata sosem lesz itt húzóember, cserepadra tökéletes, de ha te mindig 5-10 percekre beállva akarod látni, hogy fejlődik, akkor rendben van. Meg ez a "majd ha több időt kap"... nálam pl. Jesé 5 perc erejéig is meggyőző tud lenni, Moratanak olykor több meccs sem elég. Nah de nem kritizálni akarok, felőlem nyugodtan maradhat padon, de ha idén Benzema nem lesz jó, akkor én rettegnék, hogy ő jöjjön szóba hosszabb távon.
But he is a good boy...

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. szeptember 28., szombat 13:21

primrose írta: az pont Real Madrid szint. :)
:lol: :lol: mert minden fiatal egy nagy csapatban kezdi, ráadásul úgy, hogy megvan adva neki a lehetőség, tehát a kezdőben kapnak helyet. :roll:

Castillában sem volt rossz, U válogatottakban sem. Persze a nagyoknál már nem hoz olyan jó szintet, de még mindig nagyon fiatal, ilyen korban még nem szabad azt mondani rá, hogy takarodj. Azért most sokan örülnének egy Negredo vagy Soldado szintű csatárnak Benzema mögött. Morata simán lehet olyan jó, de mondjuk 5-10 percekkel nem fog világot megváltani. Majd amikor több időt kap, (kupa) és folyamatosan rosszul játszik, akkor lehet kritizálni.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. szeptember 28., szombat 13:17

Talán azért követelik a csapatba, mert a válogatottban és a Castillában is rúgdosta a gólokat. :)
az pont Real Madrid szint. :)
But he is a good boy...

Avatar
niden6
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:35
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Alonso, Varane

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: niden6 » 2013. szeptember 28., szombat 12:54

Talán azért követelik a csapatba, mert a válogatottban és a Castillában is rúgdosta a gólokat. :)

Meg kell neki adni a lehetőséget.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. szeptember 28., szombat 12:26

Facebookon meg mindenhol annyira őt követelik Benzema helyére... Csak azt nem értem, hogy mit látnak ebben a gyerekben? Valahogy nekem abszolut középszerű játékos, akkor már inkább Jesét tolnák. Benne látok valamit, de Moratában... :hmmm:
Mert mikor egy fiatal,sajátnevelésű csatár feltünik,akkor mindig próbálják belemagyarázni,hogy no itt az új Raul,na majd akkor ő,majd megmutatja,hogy majd igen...közbe meg nem. :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2013. szeptember 28., szombat 12:02

Facebookon meg mindenhol annyira őt követelik Benzema helyére... Csak azt nem értem, hogy mit látnak ebben a gyerekben? Valahogy nekem abszolut középszerű játékos, akkor már inkább Jesét tolnák. Benne látok valamit, de Moratában... :hmmm:

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Jim » 2013. szeptember 11., szerda 16:40

na ezt már Zidane-tól tanulta
jó lesz ő
csak kapja meg a lehetőséget

(stilszerűen "Zidane" linkelte be :D )


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 26 regisztrált és 0 vendég