Alvaro Morata - 21

Archívum
lordgabi
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Alvaro Morata - 29

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. június 19., szerda 0:29

Gratula az EB győzelemhez + gólkirályi cím! :happy:
Ex-szerkesztő.
Kép
HUNGARY ESPANA REAL MADRID UKRAINA BRAZIL

2015. november 25. UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

GT37
Kedvenc játékosaid: Messi, Busquets, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Puyol, Xavi, Abidal, Márquez, Thiago, Verratti
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. június 18., kedd 15:10

h3x0r írta:OFF: Azert egy kis minimalis tiszteletet... Nem a kedvenc jatekosom, de akkor is zavar ez a harapofogozas.. es ez nem is az elso alkalom volt nallad. Lehet, hogy a "tuloldalon" megszokott a margitozas, cuncizas, de en emlekszek, hogy a regi forumon egy egyszeru "katalanyok"-ert figyelmeztetest kaptam. Attol, hogy uj az oldal nem hiszem, hogy a szinvonalnak csokkennie kellett volna. Semmi szemelyes, csak egy megjegyzes volt.

ON: Ha jonne Suarez, szerintem is kolcsonbe kene adni legalabb egy evre. En inkabb egy nemet csapatot reszesitenek elonyben, nem emlekszek, hogy barki is fejlodott volna akit egy spanyol csapatnak adtunk volna kolcson. Talan a Leverkusen? Nem tudom hogy allnak csatar ugyben.
OFF: Nem akartam a harapófogózással megbántani senkit, elnézést kérek Tőled és Suáreztől is.
ON: A Leverkusen elég jól áll a csatárokkal, ott van ugyebár Kiessling, aki 21 góllal zárta a szezont, ráadásul már igazoltak is két fiatal támadót (Kruse és a dél-koreai Son Heung-min), szóval ez nem a legjobb opció Morata számára.
Szerintem el fogjátok adni egy spanyol első osztályú középcsapatnak, ahol viszonylag rendszeresen játszhat.

h3x0r

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. június 18., kedd 11:46

GT37 írta:Igaz, Suárezre nem is gondoltam, ha megy hozzátok Harapófogó, Benzema meg marad, akkor pár évre meg van oldva a csatárprobléma nálatok, így tényleg nem lenne értelme annak, hogy maradjon harmadik számú csatárnak. A Suárez-üzletbe mondjuk elég nehéz lesz belevonni, most vették meg Iago Aspast, aki szintén középcsatár, plusz ott van Sturridge is. :hmmm:
OFF: Azert egy kis minimalis tiszteletet... Nem a kedvenc jatekosom, de akkor is zavar ez a harapofogozas.. es ez nem is az elso alkalom volt nallad. Lehet, hogy a "tuloldalon" megszokott a margitozas, cuncizas, de en emlekszek, hogy a regi forumon egy egyszeru "katalanyok"-ert figyelmeztetest kaptam. Attol, hogy uj az oldal nem hiszem, hogy a szinvonalnak csokkennie kellett volna. Semmi szemelyes, csak egy megjegyzes volt.

ON: Ha jonne Suarez, szerintem is kolcsonbe kene adni legalabb egy evre. En inkabb egy nemet csapatot reszesitenek elonyben, nem emlekszek, hogy barki is fejlodott volna akit egy spanyol csapatnak adtunk volna kolcson. Talan a Leverkusen? Nem tudom hogy allnak csatar ugyben.

GT37
Kedvenc játékosaid: Messi, Busquets, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Puyol, Xavi, Abidal, Márquez, Thiago, Verratti

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. június 18., kedd 10:59

Realista24 írta:Ha jön egy csatár, akkor én is. Az ő érdeke is ez lenne. Abban bízok, hogy ha jön Suarez, akkor mégis belevonják a transzferbe, "rosszabb" esetben a Sevillának adnám el opcióval.
Igaz, Suárezre nem is gondoltam, ha megy hozzátok Harapófogó, Benzema meg marad, akkor pár évre meg van oldva a csatárprobléma nálatok, így tényleg nem lenne értelme annak, hogy maradjon harmadik számú csatárnak.
A Suárez-üzletbe mondjuk elég nehéz lesz belevonni, most vették meg Iago Aspast, aki szintén középcsatár, plusz ott van Sturridge is. :hmmm:

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. június 18., kedd 10:52

szóval remélem, túladtok rajta.
Ha jön egy csatár, akkor én is. Az ő érdeke is ez lenne. Abban bízok, hogy ha jön Suarez, akkor mégis belevonják a transzferbe, "rosszabb" esetben a Sevillának adnám el opcióval.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

GT37

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. június 18., kedd 10:51

Álvaro Morata Amazing Goals 2013 HD
Technikailag nem egy Iniesta, de alapvetően nem rossz játékos, az Eb-n is remekel eddig, szóval remélem, túladtok rajta. :mrgreen:

Monkey
Kedvenc játékosaid: Zidane, Cristiano Ronaldo, Marcelo, Asensio

HozzászólásSzerző: Monkey » 2013. június 13., csütörtök 17:07

Nem tudok dülőre jutni vele kapcsolatban. A szezon végére teljesen meggyőzött hogy neki nem itt a helye erre most jön ez az EB :hmmm: :hmmm:

El Flaco
Tiszteletbeli Szerkesztő
Kedvenc játékosaid: Zidane, Anelka, Benzema, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, FFF

Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: El Flaco » 2013. április 13., szombat 14:12

Youngster
"Az egykori tirpák pirult, szégyenkezett, haragudott valaha e csúfolódó szó miatt. A mai tirpák gazda büszkén a mellére üt és mondja: Igen én tirpák vagyok! Ez a csúfnév idővel megtisztelő, dicsérő kifejezéssé változott." (Krúdy Gyula)

Vissza: “Lejárt szavatosságú témák”