Ángel di María - 22

Archívum
Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. május 25., vasárnap 13:33

Most nézem az ismétlést. Erős túlzás, hogy bejöttek volna nagyrészt a húzásai...konkrétan sokkal több labdavesztése, szar beadása volt, mint ahány jó megoldása. Az a probléma, hogy nem tudom hova tenni a gyereket. Tény, hogy rengeteg gólt köszönhetünk neki, nagyon sokszor az ő megindulásai kellenek ahhoz, hogy történjen valami. Viszont pont ez a probléma, hogy ez a játékunk. Hogy a 20 megindulásából, íveléséből majdcsak lesz valami 1-2szer. Mert passzokkal nem nagyon tudunk helyzetekig eljutni, az egyéni megoldásokra hagyatkozunk. Ugyanez van Bale és CR esetében is. Talán csak Modric és Benzema az, akire tényleg komoly összjátékot lehetne építeni, kombinatív támadójátékot, ahol nem csak az egyéni képességek számítanak. Sajnos eleve ebbe az irányba megyünk, tehát meg kell hagyni DM-et, hozni kell Suarezt, aztán lesz 4 olyan játékosunk, akik majd csak villanak egyénileg valamikor a meccs folyamán.
, de sok labdát is szerzett,
mondjuk ez is ilyen megszokásból beírt szöveg, mert a tegnapi napon nem hinném, hogy kettőnél több labdát szerzett volna, persze ez jött az atletico játékstílusából, sokat nem kellett védekeznünk.

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: Rasta » 2014. május 25., vasárnap 13:19

Nála benne van, hogy elszórja a bogyeszt, de tegnap más is ugyanúgy elszórta elől.
Viszont, ami a korai keresztlabdákat illeti: ez szerintem Carlo utasítása volt, hátha sikerül vele meglepni a matracosok védelmét, mert az eddigi meccseken nem igazán volt jellemző rá sem, meg nem csak ő próbálkozott ezekkel (most hirtelen Khedira ugrik be, hogy ő is próbálkozott 1-2-vel). Nem jött be, ez van. Viszont tegnap az első félidőben ha volt veszélyes helyzetünk, azok általában az ő megindulásával kezdődtek. Hatalmas forma a fazon, előző nyáron azok között voltam, akik erősen a maradása mellett voltak, és úgy tűnik, hogy beváltotta a srác a reményeinket. AZ argentínokért nem vagyok oda, de azért neki szorítok, hogy jól sikerüljön a vb-je:)

Avatar
matador
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:34
Kedvenc játékosaid: Raúl, Totti, Benzema, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: matador » 2014. május 25., vasárnap 13:05

te ennek látod. én meg annak, hogy ő volt kb. az egyedüli, aki megpróbálta megbontani cselekkel az ellenfél védelmét. többnyire sikeresen.
agreed.
mondjuk volt 20 csele ebből bejött 15, 5 nem. (a számok csak illusztrációk) ez remek arány. csak az a baj, hogy ez 6 cselsorozatban történt, aminek a végén ugyanúgy belevezette az emberbe, tehát ugyanott tartunk, mintha az előző három se jött volna be. nem a lábában van a hiba, ezt mindenki tudja. azért upgradenek egy nőstény nyúl agyát beinjekciózhatnák neki, és kurva nagy emberünk lenne.

azért jó érzés, hogy 5-6 játékosunk között lényegében a vb fog dönteni az aranybogyót illetően.
Sportfilozófia: Roger Federer

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. május 25., vasárnap 12:59

Nyilván a második gól köde elhomályosítja az előtte történteket, de azért, na. Annyi eladott labdája, emberbe vezetett cselsorozata, elmulasztott passza volt, hogy az elé pattanó labda kapusba lövése - amit a Vadló atletikus képességei mentettek meg - nem biztos, hogy ellensúlyoznia kéne.
én mattel értek egyet, habár nem tartom a meccs emberének, de mindenképp az egyik legjobb volt a csapatban. sok szar beadása, és több pontatlan passza is volt, ez tény, de sok labdát is szerzett, és a legveszélyesebb megindulásai neki voltak.

konkrétan már az 1. félidőben kiharcolt egy piros lapot, csak a bíró nem volt elég tökös, hogy befújja. a második félidő elején is volt 1 szép szólója, akkor miranda rántotta le veszélyes helyen, és kapott sárgát. szóval folyamatosan veszélyesen játszott, a hozzáállása meg szintén kiváló. nagyon remélem, hogy nem adjuk el, egyik legjobb a posztján. mármint az új posztján.

kicsit intelligensebb lenne akkor a világ legjobbjai közt tarthatnánk számon, persze így is az elithez tartozik. :)

vicces, hogy nyáron milyen simán eladtam volna, és kb. idegesített ha a kezdőben volt, most pedig szinte nincs az a pénz, amiért megválnék tőle.

ha tényleg fizuemelést akar, itt az ideje megadni neki.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2014. május 25., vasárnap 12:55

matador írta:Nyilván a második gól köde elhomályosítja az előtte történteket, de azért, na. Annyi eladott labdája, emberbe vezetett cselsorozata, elmulasztott passza volt, hogy az elé pattanó labda kapusba lövése - amit a Vadló atletikus képességei mentettek meg - nem biztos, hogy ellensúlyoznia kéne.
te ennek látod. én meg annak, hogy ő volt kb. az egyedüli, aki megpróbálta megbontani cselekkel az ellenfél védelmét. többnyire sikeresen.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. május 25., vasárnap 12:50

Ide még tartozom egy hatalmas bocsánat kéréssel.
Csatlakozom; mentségünkre legyen szólva, a szélsőt játszó Di Maríaért azért továbbra sem lenne nagy kár, ezt idén is többször bizonyította már, de az új posztján vitathatatlanul world class az emberünk! :salute: Most már jogosan sírhat Ramossal együtt azért 1,2 millió plusszért! :)
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
matador
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:34
Kedvenc játékosaid: Raúl, Totti, Benzema, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: matador » 2014. május 25., vasárnap 12:13

Nyilván a második gól köde elhomályosítja az előtte történteket, de azért, na. Annyi eladott labdája, emberbe vezetett cselsorozata, elmulasztott passza volt, hogy az elé pattanó labda kapusba lövése - amit a Vadló atletikus képességei mentettek meg - nem biztos, hogy ellensúlyoznia kéne.

Ettől függetlenül nem adnám el, az ő mentalitása, játéka erénye a csapatnak. De ezt elsősorban Carlónak köszönheti, aki remek érzékkel találta meg a helyét.
Sportfilozófia: Roger Federer

Avatar
El Flaco
Tiszteletbeli Szerkesztő
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:26
Kedvenc játékosaid: Zidane, Anelka, Benzema, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, FFF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: El Flaco » 2014. május 25., vasárnap 10:59

Ide még tartozom egy hatalmas bocsánat kéréssel. Rengeteget szidtam korábban (főleg jogosan), de idén húzóember volt. És a tegnapi meccset neki köszönhetjük (meg Ramosnak). Nem szabad eladni. :agree:
"Az egykori tirpák pirult, szégyenkezett, haragudott valaha e csúfolódó szó miatt. A mai tirpák gazda büszkén a mellére üt és mondja: Igen én tirpák vagyok! Ez a csúfnév idővel megtisztelő, dicsérő kifejezéssé változott." (Krúdy Gyula)

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. május 25., vasárnap 1:02

TBone írta:
Galacticos írta: nem hittem hogy lesz aki ilyen meccs után hülyeséget fog beírni.
motm? tényleg egy jó megindulása volt abból lőttük a "győztes gólt". de előtte ha hozzá került vagy belevitte öt védőbe és bőrre ment még úgyis, vagy 35-40 méterre a kaputól szélről ívelt.
én a szögletein sírtam amikor már vagy kétszer lepattant a labda míg beért középre..
de az az elfutás szép volt és kellett. B-)
amúgy hivatalosan ő lett a meccs legjobbja. a jó öreg fergie adta át neki a díjat.
Igen erre írtam, amit írtam. Személy szerint én is Ramosnak adtam volna a MOM díjat.
Szezon játékosa?! Azért én még emlékszem azokra a meccsekre, amelyeket ősz vége felé toltunk...agyatlankodás a legjavából, zsinórban több meccses mélyrepülés, csak rossz meglátás, megmozdulás.
Tavasszal konstans jó teljesítményt nyújtott, rajta kívül még Modric volt konstansan jó. Csak DM sokkal több gólt hozott össze. Ez nyilván szubjektív, de nálam ő a szezon legjobbja.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. május 25., vasárnap 1:02

Sierra írta: Hirtelen azt hittem Ramos topikjában vagyok.. :lol:

Bale góljánál óriási szerencsénk volt, hogy elé pattant, különben szidnám most, mint szódás a lovát.
A nagy örömködést nem akartam elrontani, de én is ezen a véleményen vagyok. Szokás szerint elbaszta, ahogy ezeket elszokta. Ugyanez volt a Barca elleni tavalyi 1-3-as kupa meccsen, akkor is kapusba rúgta és szerencse, hogy Cé elé pattant. Nagyon szépen csinálta előtte, sőt volt még két szép cselsorozata, amikor felrúgták és veszélyes helyről jöhettünk szabadrúgással. De egyébként nagyon sok pontatlan labdája volt, a beadás mind vakon ment... Ettől függetlenül jár a taps neki is, mert nagyot hajtott. Nem feltétlen adnám el, de ha 50 körüli ajánlat jönne érte, akkor én megválnék tőle. De tényleg jár neki a dicséret ezért a szezonért.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. május 25., vasárnap 0:59

Matt009 írta:A BL döntő MOM-ja. Nem véletlenül. Meg talán a szezon játékosa a Realban.
Szezon játékosa?! Azért én még emlékszem azokra a meccsekre, amelyeket ősz vége felé toltunk...agyatlankodás a legjavából, zsinórban több meccses mélyrepülés, csak rossz meglátás, megmozdulás.
Hála Istennek tavaszra összekapta magát, és okos játékkal rukkolt elő több ízben + a hajtása is csapat javára szolgált, főleg, amikor a középpályán számítottunk a szolgálatára.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. május 25., vasárnap 0:59

Matt009 írta:A BL döntő MOM-ja. Nem véletlenül. Meg talán a szezon játékosa a Realban. Amikor pedig sírva fakadt a lefújás után... Nagyon akarta ő ezt, nagyon megdolgozott érte. Maximális respekt neki. Nem szabad eladni. Akármekkora fizut akar, az idei szezon után kapja meg.
Hirtelen azt hittem Ramos topikjában vagyok.. :lol:

Bale góljánál óriási szerencsénk volt, hogy elé pattant, különben szidnám most mint állat.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sierra 2014. május 25., vasárnap 1:00-kor.

Avatar
TBone
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:48
Kedvenc játékosaid: Figo, CR , Bale, Marcelo, Lopez, Modric, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Portugália, OKC

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: TBone » 2014. május 25., vasárnap 0:57

Galacticos írta:
Matt009 írta:A BL döntő MOM-ja.
nem hittem hogy lesz aki ilyen meccs után hülyeséget fog beírni.
motm? tényleg egy jó megindulása volt abból lőttük a "győztes gólt". de előtte ha hozzá került vagy belevitte öt védőbe és bőrre ment még úgyis, vagy 35-40 méterre a kaputól szélről ívelt.
én a szögletein sírtam amikor már vagy kétszer lepattant a labda míg beért középre..
de az az elfutás szép volt és kellett. B-)
amúgy hivatalosan ő lett a meccs legjobbja. a jó öreg fergie adta át neki a díjat.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. május 25., vasárnap 0:57

Matt009 írta:A BL döntő MOM-ja. Nem véletlenül. Meg talán a szezon játékosa a Realban. Amikor pedig sírva fakadt a lefújás után... Nagyon akarta ő ezt, nagyon megdolgozott érte. Maximális respekt neki. Nem szabad eladni. Akármekkora fizut akar, az idei szezon után kapja meg.
nálad is beütött a mézes Jim Beam :lol:
Nem illik.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. május 25., vasárnap 0:55

Matt009 írta:A BL döntő MOM-ja.
nem hittem hogy lesz aki ilyen meccs után hülyeséget fog beírni.
motm? tényleg egy jó megindulása volt abból lőttük a "győztes gólt". de előtte ha hozzá került vagy belevitte öt védőbe és bőrre ment még úgyis, vagy 35-40 méterre a kaputól szélről ívelt.
én a szögletein sírtam amikor már vagy kétszer lepattant a labda míg beért középre..
de az az elfutás szép volt és kellett. B-)

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2014. május 25., vasárnap 0:45

lordgabi írta:Elképesztő milyen dolgokra képes, nem csak jó értelemben, de ma a jobbik arcát villantotta meg.
Köszönjük Ángel, ő is, hogy zokogott, amikor lefújta a holland.
gyönyörűszép egyéni megmozdulásból szerzett majdnem gólt Bale találata előtt, és ezért le a kalappal előtte. a folyamatos agyatlan szar ívelgetései miatt viszont fogtam a fejem. elképesztő, hány támadásunk ment kárba azon, hogy nem hajlandó földön tartani a labdát. ő és Cristiano és Gareth is jön Sergiónak egy sörrel.
A BL döntő MOM-ja
uramisten

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. május 25., vasárnap 0:41

A BL döntő MOM-ja. Nem véletlenül. Meg talán a szezon játékosa a Realban. Amikor pedig sírva fakadt a lefújás után... Nagyon akarta ő ezt, nagyon megdolgozott érte. Maximális respekt neki. Nem szabad eladni. Akármekkora fizut akar, az idei szezon után kapja meg.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. május 25., vasárnap 0:37

Elképesztő milyen dolgokra képes, nem csak jó értelemben, de ma a jobbik arcát villantotta meg.
Köszönjük Ángel, ő is, hogy zokogott, amikor lefújta a holland. :salute:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: Rasta » 2014. május 25., vasárnap 0:12

Ezúton szeretnék kérvényezni egy darab kényszerzubbonyt mindenkinek aki el akarja adni :mrgreen: Mit művelt ott Bale gólja előtt!

Nika91127
Hozzászólások: 2641
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2014. május 24., szombat 23:10

Ezek után ezt az állatot NEM ADHATJUK EL!!!!!!!!!!!! Mit csinált itt? :salute: :salute: :salute: :salute: :salute: :salute:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 34 regisztrált és 0 vendég