Ángel di María - 22

Archívum
Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. július 27., szombat 16:49

Jogos amit írsz.Viszont én DM helyében elgondolkodnék azért egy Spursön is. Itt valószínűleg csak csere lesz,ha jön Bale,ha nem. Egyedül a PSG érdeklődéséről lehet komolyabban hallani. Sok választási lehetősége nincs...vagy marad padozni,vagy elmegy egy "kisebb" csapatba ahol kis király lehetne.

Én személy szerint örülnék már,ha távozna.Akár a Bale üzletbe,akár egy más transzferen belül.

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2013. július 27., szombat 16:43

Nzedge írta:Nagyon örülnék,ha úgy tudnánk Bale-t minél kevesebb összegért elhozni,hogy belevonjuk Mariskát is.

1. ha jön Bale akkor fölösleges az argentín.
2. szerintem a TH-nak csak a szája nagy,egy nagyobb öszeget(itt nem 100 misire gondolok)+ Di Maríat szerintem elfogadnák, ha Bale is menni akar.
Csak kérdés, hogy akar-e olyan csapatban játszani, ami nem indul a BL-ben... Megválaszolom, hogy nem, épp ezért nem akarna a Spursbe menni, a Spurs meg nem adja el Bale-t, szóval calma calma

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. július 27., szombat 16:30

Nagyon örülnék,ha úgy tudnánk Bale-t minél kevesebb összegért elhozni,hogy belevonjuk Mariskát is.

1. ha jön Bale akkor fölösleges az argentín.
2. szerintem a TH-nak csak a szája nagy,egy nagyobb öszeget(itt nem 100 misire gondolok)+ Di Maríat szerintem elfogadnák, ha Bale is menni akar.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. június 23., vasárnap 22:11

más kérdés, hogy egyelőre nem nagyon tudja használni.
Szerintem jól ki lehetne használni az erősségeit,okosan,jól lehetne használni bizonyos helyzetekben......de idén,tényleg alulmúlt minden várakozást. Igaz,sokan mások is.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Hegi
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2013. június 23., vasárnap 11:39
Kedvenc játékosaid: Dí Maria, Jesé, Van Nistelrooy
Kedvenc csapatod: Spanyol nemzet csapata

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: Hegi » 2013. június 23., vasárnap 11:47

Eddig csak olvasgattam a fórumot, nem szóltam hozzá a témához, de most kedvet kaptam egy kis eszmecsérhez. :D

DM az egyik kedvenc játékosom, öröm volt nézni azt a fél évet, amit produkált, és egyben szörnyű volt látni, ahogy aláadta, de szvsz nem csak az ő hibája. Mou olyan taktikát erőltetett a csapatra, ami nem hogy neki nem feküdt, de nagyon a csapatnak se. Eleinte egyáltalán nem voltak meg ezek az ostoba döntései, hogy szélről ahogy jön, állítás nélkül püföld be a kapu elé, aztán lesz ami lesz. Én megvárnám, hogy Carlo mit tud kihozni belőle...

Ez a videó meg.... látszik, hogy mennyi esze van a gyereknek, mert ne mondjátok, ilyen passzokhoz ész kell, más kérdés, hogy egyelőre nem nagyon tudja használni...:D Remélem valaki megtanítja, egy évet érdemel még, félretéve, hogy személy kedvencem.

Nézzétek meg, érdemes.

https://www.youtube.com/watch?v=OcxzW3v_g0k

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. június 16., vasárnap 11:15

Tudom, hogy nem népszerű dolog DM-t méltatni, de szerintem egyáltalán nem annyira rossz játékos, mint ahogy itt a többség gondolja. Én már a válogatottban felfigyeltem rá, mikor egy bődületes gólt eresztett meg valamelyik selejtezőben, aztán emlékszem, nagyon boldog voltam, hogy nálunk kötött ki.
Az elején jól is teljesített, sőt volt egy hihetetlen féléve, amit soha nem fogok elfelejteni. Szinte jobbhátvéd posztról megindulva olyan brutális passzokkal ugratta ki a támadóinkat, hogy nem is hittem a szememnek. Aztán jött a sérülés és egy érthetetlen törés. Azóta sem találja a helyét, de én még továbbra sem tartom olyan semmirekellőnek, mint a fórumon általánosan elfogadott közvélemény.
Van egy olyan érzésem, hogy ha elengedjük és az új csapatával találjuk majd szembe magunkat, nagyon keményen megizzasztja majd a védelmünket.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. június 16., vasárnap 10:25

R.M.C.F írta:Igen,Dm egy különleges focista,ezekből elég kevés van,és tudni kell jól alkalmazni. A rossz döntései idegesítőek,de ha arra használod amire jó.....akkor halálos fegyver.

Nem szabad alapemberként számítani rá nálunk,mert buta is passzai vannak.
Hat igen amig a kispadon van addig a mogotte levo alkalmazhat rajta korkoros agymasszast a becsereleseig :d

Az mivel jobb, ha becserelve csinalja a hulyesegeit. Ha az elet igazsagot szolgaltatna akkor a Khedira-Ozil-DM makviragok a chelseaben kotnenek ki ugy 60-70 milla elleneben.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. június 15., szombat 22:57

Igen,Dm egy különleges focista,ezekből elég kevés van,és tudni kell jól alkalmazni. A rossz döntései idegesítőek,de ha arra használod amire jó.....akkor halálos fegyver.

Nem szabad alapemberként számítani rá nálunk,mert buta is passzai vannak.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Cobra11
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013. május 31., péntek 18:13
Kedvenc játékosaid: Isco, Coutinho, CR, Varane, Kroos, Modric, Pogba, Hazard, Lham, Thiago Alcantara, Suárez, Sturridge
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: Cobra11 » 2013. június 15., szombat 20:37

Úgy 30millióért mehet is.

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: Press » 2013. május 18., szombat 3:10

én is sajnálom őt, sosem voltam igazán nagy DM fan de annyira ellene sem voltam, mint a fórum 90%-a. Szerintem amikor így játszott ahogy a videóban elég sokat köszönhettünk neki, számtalan gólpasszt és helyzetek kialakítását, olykor még gólokat is. Idén aztán történt valami, nem tudom micsoda, de nulla lett. (ahogy egyébként az egész csapat, de ez nála látszódott meg igazán) Ha olyan formában tudna játszani, mint ott, csak folyamatosan, ha az utolsó passzt nem rontaná el rendre és ha nem abból állna a tudása, h leviszi az alapvonalig és vége, akkor simán jó lenne. a képessége meglenne hozzá, hogy jobb legyen. De egyébként tényleg mindegy, szerintem is nagy a valószínűsége, hogy eligazol nyáron.
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. május 18., szombat 1:42

Ahogyan Callejón lett meccsről-meccsre rosszabb, ugyanígy róla is elmondható ugyanez, nagyon kell ez a szezonzárás. :kivagyhe:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: accel » 2013. május 15., szerda 18:28

ha ezt a di maríat látnánk hétről-hétre és nem az agyatlan verzióját, akkor nekem bőven elég lenne ő is, neymar és bale helyett. csak sajnos soha nem fog hosszú ideig ilyen magas szinten futballozni, mint néhány hónapig tette. nemtom. én azért örülnék, ha maradna és följavulna. de úgysem fog. szóval jöhet vagy a brazil vagy a walesi. :mrgreen:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. május 15., szerda 15:43

Di María - The dribbling master
Annyira sajnálom, hogy nem bírja folyamatosan hozni ezt a szintet. A videoban ahogy Jesének beadta rabonában az valami isteni, meg 1:14-nél amit művel a Levante ellen.. Ilyeneket lenne jó látni tőle, de már én sem bízom benne, hogy feljavul. Jó lenne befutna érte egy 30 körüli ajánlat, de kötve hiszem.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 9., csütörtök 15:46

Realista24 írta: Tiszta Guti feelingem volt :ike:
:lol: :lol:

Az, de tenyleg qva nevetseges es bohozatba illo ahogy Khedira megmozdulasai is, de egyben szegyenteljes.
....Szegyenteljes, h egy Real Madridban ilyet kell latni. :(
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 9., csütörtök 15:38

a masik meg amikor vissza sarkalta a 16-n belul, es milyen jol erezte, h jonne mogotte
Tiszta Guti feelingem volt :ike:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 9., csütörtök 14:58

Volt ket humoros jelenet. Az egyik amikor balkulivel probalt inditani.........talan egy vakond dugta ki a fejet es azt talalta el. :mrgreen: a masik meg amikor vissza sarkalta a 16-n belul, es milyen jol erezte, h jonne mogotte :roll:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 2., csütörtök 1:56

Toky írta:
numberone1 írta:Meg kell vallni tole, amint egy jo ajanlat erkezik erte. Nem szabad szarakodni. Higu+DM = Vidal Deal.
Vagy tolem Abra is fizethet csak jol botoljuk el.
Meg kell adni az esely egy jobb jatekos beepitesenek a helyere.
Nem Deal.
Higuaínért simán lehet kérni 35 milliót, míg di Maríárt 25-30-at. Ez túl sok Vidalért.
Ha Vidalért 40-et kérnek, oda kell állni eléjük, hogy Higuaín + 5 millió.
Ha 45-öt, akkor Higuaín+5 millió. (Nem elírás.)
Ők jöttek hozzánk, vagyis érdekli őket az ügy. Nem kell mindig nekünk engedni. Volt már emlékeim szerint 40-es ajánlat Pipitáért.

Di Maríát valahogy egy Lucas bizniszbe kéne belefonni. Ott van pénz, így fizetésére sem panaszkodhatna az argentin barátunk. Verrattiban sem igen hittünk, most mégis úgy fest, hogy közel áll hozzánk. Kérdezni ugye nem fáj.
Jo hat en csak szabadulnek toluk minden aron, penzugyek az nem az en oldalam. Csak a szakmat nezem :mrgreen:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. május 2., csütörtök 1:52

numberone1 írta:Meg kell vallni tole, amint egy jo ajanlat erkezik erte. Nem szabad szarakodni. Higu+DM = Vidal Deal.
Vagy tolem Abra is fizethet csak jol botoljuk el.
Meg kell adni az esely egy jobb jatekos beepitesenek a helyere.
Nem Deal.
Higuaínért simán lehet kérni 35 milliót, míg di Maríárt 25-30-at. Ez túl sok Vidalért.
Ha Vidalért 40-et kérnek, oda kell állni eléjük, hogy Higuaín + 5 millió.
Ha 45-öt, akkor Higuaín+5 millió. (Nem elírás.)
Ők jöttek hozzánk, vagyis érdekli őket az ügy. Nem kell mindig nekünk engedni. Volt már emlékeim szerint 40-es ajánlat Pipitáért.

Di Maríát valahogy egy Lucas bizniszbe kéne belefonni. Ott van pénz, így fizetésére sem panaszkodhatna az argentin barátunk. Verrattiban sem igen hittünk, most mégis úgy fest, hogy közel áll hozzánk. Kérdezni ugye nem fáj.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 2., csütörtök 1:33

Meg kell vallni tole, amint egy jo ajanlat erkezik erte. Nem szabad szarakodni. Higu+DM = Vidal Deal.
Vagy tolem Abra is fizethet csak jol botoljuk el.
Meg kell adni az esely egy jobb jatekos beepitesenek a helyere.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 1., szerda 23:25

Gabo írta:
sz.gergő írta:Egyre inkább árnyéka régi önmagának.Nyáron jó pénzt kell csinálni belőőle.A helyére pedig jöhetne Reus vagy Holtby.
Olcsóbb megoldás lenne Jesé.
Ja meg rizikósabb is... :roll: Ifiben már ritkán játszik jobb szélsőt és első osztályú tapasztalat nélkül(BL-ről nem is beszélve) elég önveszélyes lenne, ha csak vele számolnak Di Maria helyén. Holtby kevés Reus jöhet.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 19 regisztrált és 0 vendég