Ángel di María - 22

Archívum
Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. szeptember 29., vasárnap 13:01

Két arcú játékos, igazi Harvey Dent. A tűz és a veszély mindig ott van benne, de egyik nap csupa rossz döntés jellemzi, másik nap szép dolgokat mutat. Nem konstans. Tegnap a rosszabbik énjét láttuk, azt hiszem a gólt, az ő hibája előzte meg, de nem emelnék kis senkit tegnapról. López kivételével(már megint), tegnap az egész csapat flop volt, egytől-egyig, ahogyan az értékelésben is le lett írva.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. szeptember 29., vasárnap 12:55

Tegnap azt hozta, amit tavaly sokszor. Borzasztó volt nézni, egy másodpercre nem bírt koncentrálni.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. szeptember 25., szerda 17:19

CS0ki írta:Az elejétől fogva idegesített a játékstílusa, a szeleburdisága, az idióta megoldásai. De mostanság már nem zavar, más stílusban focizik, taktikailag is mintha fegyelmezetebb lenne, korrektűl hozza le a meccseket. Valószínűleg kiszorul majd a kezdőből, ami nem akkora baj, de nuygodtan be lehet majd vetni akrámilyen meccsen.
Én is így vagyok ezzel. Kifejezetten nem örültem már mikor jött, de utána még elég tűrhetően játszott, aztán jött az a nagyszerű ősz, akkor leesett az álom. Nem hiába kapta akkoriban a Di Mágia becenevet... Aztán beütött nála is a sötét középkor. Most viszont Ancelottival egy sorral hátrébb játszva, illetve más szerepkörben nagyon hasznos és a hozzáállásával kárpótol. Bár még így is minden 3. labdát elszór, de a hozzáállása és az alázata megsüvegelendő. Csak így tovább.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. szeptember 25., szerda 16:42

azért dicséret illeti őt.
jött bale, jött isco itt van cé. mindenki sok pénzért jött, kezdőbe. biztos volt lehetősége eligazolni.
de ő maradt, küzdött és tényleg jól játszik.
örülök, hogy nem ment el és itt osztogatja a gólpasszokat.

tavaly callejón volt a 12. ember, most di maria lesz. azért van különbség.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. szeptember 23., hétfő 13:50

Az elejétől fogva idegesített a játékstílusa, a szeleburdisága, az idióta megoldásai. De mostanság már nem zavar, más stílusban focizik, taktikailag is mintha fegyelmezetebb lenne, korrektűl hozza le a meccseket. Valószínűleg kiszorul majd a kezdőből, ami nem akkora baj, de nuygodtan be lehet majd vetni akrámilyen meccsen.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. szeptember 23., hétfő 8:27

Az ember azt gondolná, hogy egy ilyen gyors játékosnak a kontrajáték az ideális taktika. Pedig nem, abban csak szenvedett, mivel nagyon rövid idő alatt kellett eljutni a kapuig, gyakran létszám hátrányban támadni. sokkal jobban fekszik neki ez a középpályát uraló, labdatartó, nyugodtabb játék kevesebb kontrával. Nem kell kapkodnia, egyből megnő a teljesítménye és a hatékonysága. Idáig nagyon jó döntés volt őt meghagyni Özil helyett.
Merci Zizou!

Avatar
Hawer
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2013. június 5., szerda 16:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Benzema, Jesé
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: Hawer » 2013. szeptember 23., hétfő 8:10

Öröm látni, hogy végre a képességeihez megfelelően teljesít. Ez már kezd az a DM lenni akit megszerettem. :D
Csak vissza ne essen megint egy évre. :mrgreen: Vagy egy meccsre mert akkor megint kapni fog itt rendesen... :banplz:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. szeptember 23., hétfő 6:57

lordgabi írta:Harcosan játszott, rengeteget segített a védekezésben, negatívom, hogy volt pár rossz passza...(ezen kívül) teljesen elégedettek lehetünk a teljesítményével, nagyot küzdött, végre hasznosan focizik.
az o jatekaban mindig is benne lesz az a par rossz passz.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. szeptember 23., hétfő 0:30

Harcosan játszott, rengeteget segített a védekezésben, negatívom, hogy volt pár rossz passza...(ezen kívül) teljesen elégedettek lehetünk a teljesítményével, nagyot küzdött, végre hasznosan focizik.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. szeptember 22., vasárnap 23:28

el ne felejtsük megdícsérni.

tavaly egész szezonban nem játszott ilyen jól és nem hozott ennyi jó döntést, mint a mostani 90 perc alatt. :mrgreen:
vagy mondhatjuk hasznosnak is.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. szeptember 21., szombat 13:44

Én nagyon csípem DM-et. Az a mezőnymunka, azok a letámadások, legtöbbször rápróbál az esélytelenre is, 50métreket sprintel a labdás felé, zavarja, párszor be is jött, Valdes biztosan tudna mesélni....12'es szezon első felében mit leművelt te jó isten. Szélsőként, vagy tkp-ként is osztogatott, lenyűgözött. Hátránya, ha rossz napot fog ki, akkor hatástalan. Utóbbi időben sajnos ebből sok volt, ami miatt tördelik a pálcákat a feje fölött, de idén látszik rajta, hogy akar, és eddig szvsz be is jön, jól mozog, szépen játszik. Örülök ennek a nyilatkozatnak, hozzáállásnak, példaértékű. Ha megvan nála a forma, akkor rohadtul hasznos. Vision, Skill, Dribbling. Univerzális, ha jól tudom Benficában baloson volt. Oda is be lehet rakni, ha valami balul sülne el a szezonban, jobboson is, tkp-nek is passzol, végső esetben akár hátvédnek is le lehet rakni. Mint a régi kis kulcsos autó. Felhúzod és addig pörög, amíg van szufla. Féleszűnek és butának van címkézve, de aki ilyen löbböléseket, kiugrásokat ad, mint ő, az sztem nem idióta. Ehhez át kell látni a pályát, fel kell mérni a lehetőséget, látni kell a szögeket, a rést. Ezekhez azért kell némi játékintelligencia. Inkább én amolyan forrófejűnek látom, ugye ha beviszi 4 védő közé, elveszti, akkor kapja az osztást, hogy hülye. Túl vakmerő inkább, pici higgadtság kellene bele, azt aláírom, de a hibái nálam nem tudhatók be annak, hogy buta. Lehet, hogy kapott egy mérget, és kell neki az adrenalin, hogy felpörögjön a szíve, azért megy bele a vesztes helyzetbe is.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. szeptember 21., szombat 12:40

dm most jelenleg a csapat 12. embere. és ezze a pozícióval bőven sokat fog játszani. legrosszabb esetben minden meccsen be lesz cserélve. de szerepelni fog bőven a kezdőben is.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 21., szombat 12:34

Igen,nagyon jól megfogalmaztad. Sajnos a legtöbb ezt nem látja be,igaz Dm is tesz eleget hogy jogosan cinkeljék,mert rengeteg tuti passzt tud elbaxni,és azért szívesen tépném meg az a hülye haját.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. szeptember 21., szombat 11:58

R.M.C.F írta:Jó hozzáállás, főleg ha figyelembe vesszük pl Özilt, aki eléggé hmm..hogy is mondjam,na....
Egyébként egy jó Dm fontos tagja lehetne a csapatnak, nagyon erős bizonyos játékelemekben,és ha ezt egy edző jól tudja használni,akkor ez a manus eléggé tudja cincálni a védelmeket. A sebessége,a kiszámíthatatlansága sok tényező ami egy védelmet lecopathat....ha sokat is hibázik,de benne van az 3.ra megveri a felállt védelmet és mögéjük kerül....akkor meg ott a lehetőség. Ezen felül ku*va jó mélységi átadásai vannak,olyan meglátások amik ritkák,és közülük elég sok kitűnő passz.
Oké,a döntési képessége hagy némi kivetni valót.....de hát nem is úgy kell őt kezelni mint pl bergkampot.
Ráadásul hatalmas területet bejátszik, hasznosan, védekezésbe is besegítve.
Merci Zizou!

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 21., szombat 11:26

Jó hozzáállás, főleg ha figyelembe vesszük pl Özilt, aki eléggé hmm..hogy is mondjam,na....
Egyébként egy jó Dm fontos tagja lehetne a csapatnak, nagyon erős bizonyos játékelemekben,és ha ezt egy edző jól tudja használni,akkor ez a manus eléggé tudja cincálni a védelmeket. A sebessége,a kiszámíthatatlansága sok tényező ami egy védelmet lecopathat....ha sokat is hibázik,de benne van az 3.ra megveri a felállt védelmet és mögéjük kerül....akkor meg ott a lehetőség. Ezen felül ku*va jó mélységi átadásai vannak,olyan meglátások amik ritkák,és közülük elég sok kitűnő passz.
Oké,a döntési képessége hagy némi kivetni valót.....de hát nem is úgy kell őt kezelni mint pl bergkampot.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6609
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. szeptember 21., szombat 11:17

nagyot csalódtam benne kellemesen.
én nyár elején inkább őt adtam volna el és özilnek még egy éve lett volna de így..
mondanám hogy le a kalappal de igazából ennek kéne a természetesnek lennie. :)

és egyébként is dimarianak sosem az akarásával a küzdésével volt baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 21., szombat 11:01

Ha nem így gondolná, akkor két társához hasonlóan ő is lelépett volna. :)
Vár még egy évet, aztán bőven dobbanthat akkor is, de megpróbálja. Dicséretes.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. szeptember 21., szombat 10:49

“Úgy döntöttem, hogy annak ellenére is maradok a Real Madridban, hogy tudtam a klub kiket akar leigazolni. Beszéltem Lavezzivel, aki azt kérdezte, “tényleg el akarsz jönni onnan?”. Carlo azt mondta, hogy a jobban teljesítő fog játszani. Arra gondoltam, hogy Bale nem edzett a Tottenhemben, így van egy kis előnyöm. Azért jöttem Madridba, hogy a posztomon játszhassak, és mindent meg fogok tenni azért, hogy kezdő maradjak.”

Dicséretes hozzáállás, bár nem tudom, mennyire gondolja komolyan, hogy versenyre kelhet Bale-lel. :hmmm:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 6., péntek 22:53

RaúlRealMadrid írta:
Toti írta:erre emlékeztek? :D
Ja. Régen volt. Egyszer volt. Azóta sem volt.

Véletlen volt,maga sem tudja hogy csinálta,nem képes rá.......ez photoshop lehet.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. szeptember 6., péntek 8:53

Dm mindig is roppant fontos és hasznos játékos volt,nyilván nem tavaly,ahol a meccs elei kézfogásokat is elrontotta,de sajnos ő egy alulminősített játékos,bár az is igaz,hogy tudni kell használni.
Csak el kellene küldeni valami terápiára,ahol az intelligenciát(döntés képességét)fejlesztik,akkor valóban még hasznosabb lehetne...
Ezzel szemben,Bale mögé kell,mer hosszu a szezon,meg ha ne aggy isten történik valami a walesi-vel...persze ott van még Jesé is,ő is bevethető oda,de akkor is DM padra kell.Remèlem nem esik vissza,kitart ez a pörgés,ami mostanában jellemzi...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 29 regisztrált és 0 vendég