Ángel di María - 22

Archívum
Avatar
RaúlRealMadrid
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:26
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Beckham, Cristiano Ronaldo "The Commander", Ramos, Kaká, Coentrao, Özil
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F. ; Ferencváros TC

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: RaúlRealMadrid » 2013. szeptember 3., kedd 0:09

Toti írta:erre emlékeztek? :D
Ja. Régen volt. Egyszer volt. Azóta sem volt.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. szeptember 3., kedd 0:07

erre emlékeztek? :D
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. szeptember 2., hétfő 17:17

A SkySports szerint DM is előrehaladott tárgyalásokat folytat az Arsenallal. Wenger mikor azt mondta 1-1,5 hete, hogy neki most nyílik a transzfer piac, akkor már lehet tudott valamit. Bár kétlem, hogy DM és Özil egyszerre távozna és szükség is lesz valamelyikükre a hosszú szezon miatt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. szeptember 1., vasárnap 23:59

CS0ki írta:Most néztem meg a meccset. Jól tolta az elején, aztán teljesen eltűnt. Feltöltik az agyát meccs előtt, ami 30 perc után lemerül, vagy mi? Ugyanezt játszotta el legutóbb, amikor kezdett. :hmmm: 45 percnél nem szabad többet adni neki, tök felesleges. Ha nem adnak érte jó pénzt hirtelen, akkor maradjon, de Bale érkezésével nem tudom mennyi szerep jut neki. :hmmm:
Özil távozása azért sok mindent felülír, mivel Isco sem fogja az összes meccset végigjátszani, egyszer kétszer pedig már DM is ki lett próbálva azon a poszton és nem is volt ügyetlen. A védekezésével pedig szintén nem lenne gond középen, azt hiszem ezzel talán mindenki egyetért.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. szeptember 1., vasárnap 23:56

Most néztem meg a meccset. Jól tolta az elején, aztán teljesen eltűnt. Feltöltik az agyát meccs előtt, ami 30 perc után lemerül, vagy mi? Ugyanezt játszotta el legutóbb, amikor kezdett. :hmmm: 45 percnél nem szabad többet adni neki, tök felesleges. Ha nem adnak érte jó pénzt hirtelen, akkor maradjon, de Bale érkezésével nem tudom mennyi szerep jut neki. :hmmm:

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. szeptember 1., vasárnap 14:13

ziro4vr írta:a foci ösztöne, hozzáállása, munkamorálja megvan, az intelligencia hányados már kevésbé, de ha idén újra összeáll igen hasznos 12-13. ember lehet. kicsit amúgy mindig azt a benyomást kelti, h mielőtt pályára lép felhúzzák, az első percekben még dolgozik a felfogó képessége, aztán lassan betájolja magát. tavaly valóban kuka volt, de idén biztató.
Mondjuk tavaly 2-3 ember kivételével mindenki kuka volt. Csak az emberek az egész tavaly év keserűségét 2-3 emberen verték/verik le.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. szeptember 1., vasárnap 14:10

egyetértek az előttem szólóval. ha olyan bugit akarunk tolni, ahol nem a sprinten meg az íveléseken van a hangsúly, hanem a kisterületen megjátszott bugin meg a passzjátékon, akkor ő kevés lesz ehhez. padon mindenesetre jó lehet.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. szeptember 1., vasárnap 14:09

a foci ösztöne, hozzáállása, munkamorálja megvan, az intelligencia hányados már kevésbé, de ha idén újra összeáll igen hasznos 12-13. ember lehet. kicsit amúgy mindig azt a benyomást kelti, h mielőtt pályára lép felhúzzák, az első percekben még dolgozik a felfogó képessége, aztán lassan betájolja magát. tavaly valóban kuka volt, de idén biztató.
Nem illik.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8196
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. szeptember 1., vasárnap 14:07

látszik, hogy nagyon élvezi ebben a rendszerben a játékot, a védelem mögé betett/ejtett labdái túlnyomó többségében veszélyesek és hajt hajt hajt
talán egyszer kétszer túl pörögte a dolgokat, de inkább ebben a végletben legyen, mint a másikban
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 1., vasárnap 14:03

Dm mindig is roppant fontos és hasznos játékos volt,nyilván nem tavaly,ahol a meccs elei kézfogásokat is elrontotta,de sajnos ő egy alulminősített játékos,bár az is igaz,hogy tudni kell használni.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. szeptember 1., vasárnap 14:00

nem azért írom mert farkasnorbi ömlegett róla - sőt az már túlzás volt - de tényleg nagyszerűen játszik az utóbbi időben, és az előszezonban is jó volt, a hozzáállásával sincs probléma, Özil példát vehetne róla.
szal sztem nagy hiba lenne eladni, ha jön Bale akkor is jól jöhet akármikor a szezonban, ha jobb napot fog ki akkor tényleg zseniális dolgokra képes. :)

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8196
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. augusztus 27., kedd 10:29

talán ez azért van, mert már nem arról szól a játékunk, hogy fussunk
ráér labdázgatni, és itt ki is jönnek az erősségei, és az altatás után azok a szélről betekert labdák a védelem mögé életveszélyesek
én csak amiatt aggódom, hogy mindez eltűnik, ha már esetleg biztos lenne a maradása
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: Rasta » 2013. augusztus 27., kedd 2:24

Ha jól emlékszek, az előző szezon legelején is szinte egyedül Di Maria hajtott a meccseken CR-en kívül, aztán tavaszra eltűnt, ellaposodott, kiismerhetővé vált a játéka. Ancellottival a padon viszont eddig amit láttam, sokkal veszélyesebbé vált, sokrétűbben játszik, és nem csak belevezeti a védőkbe, mint pár hónapja. Arról nem is beszélve, hogy hajt, küzd, ha elhagyja a labdát elől, akkor foggal-körömmel, ha kell rátekeredik a labdára, hogy visszaszerezze. Nem szabad eladni, akkor sem, ha jön Bale, ha nem is lesz kezdő. Özil meg ellötyög, rajta még nem láttam, hogy szívét-lelkét adná a mezért (persze ez közel sem jelenti azt, hogy nem tévedek).

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. augusztus 27., kedd 2:12

Szép volt. Nem igazán kedvelem, mert bár valóban sok van benne, de "agyilag" soha nem lesz azon a szinten, ami a legjobbak közé emelné őt, de meccset eldöntő pillanatai még így is lehetnek. úgy nagyjából én is közel azonos szintre tenném Özilt és DM-et, de a hozzáállás miatt az argentin felé billen nekem is a mérleg. Szóval ha valakit mindenképpen el akarunk adni, akkor szerintem is inkább a németnek kell lennie. Igazából egyikőjük sem tett semmi olyat a Real Madridért, ami pótolhatatlan lenne, de a nagyobb szorgalmat, elhivatottságot és a mez iránti alázatot nagyobbnak érzem az argentinnál és már a Mou érában is volt padon, szóval hosszútávon ezt szerintem ő jobban tűrné.
But he is a good boy...

Avatar
Marci
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 1:00
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: Marci » 2013. augusztus 26., hétfő 23:11

Gyorsan változnak azért a vélemények.. :) Bízni kell ebben a buta gyerekben,mert nagyon sok van benne.
Lassan ideje lesz törleszteni azt a 1,5 év semmittevést.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. augusztus 26., hétfő 23:07

Galacticos írta:le a kalappal.
ma küzdött, hajtott és voltak hatalmas labdái. azért ma is hibázott eleget, de legalább nem ismert elveszett labdát.
jön bale egyből kezdő lesz a walesi. így vagy őt vagy özilt el kell passzolni, számomra egyértelmű hogy kit kéne.
az egyik küzd, hajt.. a másik laza, flegma és besértődik mert lecserélték mikor kurva szar volt és még fizetésemelést is akar. pluszban utóbbiért többet is kapnánk.

ugyanígy vagyok ezzel, lehet hogy Özilben több van, - mondjuk ebben sem vagyok biztos, mert azért az argentín is képes zseniális dolgokra jobb napjain - de hozzáállásban ég és föld a két játékos.

motm, nagyszerűen játszott. :agree:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. augusztus 26., hétfő 23:05

le a kalappal.
ma küzdött, hajtott és voltak hatalmas labdái. azért ma is hibázott eleget, de legalább nem ismert elveszett labdát.
jön bale egyből kezdő lesz a walesi. így vagy őt vagy özilt el kell passzolni, számomra egyértelmű hogy kit kéne.
az egyik küzd, hajt.. a másik laza, flegma és besértődik mert lecserélték mikor kurva szar volt és még fizetésemelést is akar. pluszban utóbbiért többet is kapnánk.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. augusztus 13., kedd 18:26

Az igaz, hogy sokszor rossz döntéseket hoz, de szerintem Mou nagyon statikusság tette a játékát. Például nem hiszem, hogy nem a portugál instrukciója volt az, hogy egy meccsen 15-ször adja be a labdát, még akkor is, ha csak Benzema van bent egedül, akinek meg azért nem a fejjátéka a legerősebb. Meg valamilyen szempontból hálátlan feladata is van, mert míg a baloldalon CR fő pajtása Marcelo, addig Di Maria-nak Arbeola jutott, akivel hááát... Fogalmazzunk úgy, hogy nem igazán lehet bugizni. :mrgreen:
Nem erre gondoltam.Hanem arra,hogy ha beadni kelkett volna,hótbiztos hogy kib :cens: ta a stadionból.Ha passzolni kellett volna,akkor belvezette a hátvédbe.Ha meg meg kellett volna húzni az 1-1et,akkor meg visszafele passzol....és ezek nem férnek bele...
Ennek ellenére cserének jó,sztm is,de viszont amennyiért vettük,padoztatni luxus...ezért megfelelő ajánlat esetén....
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Hawer
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2013. június 5., szerda 16:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Benzema, Jesé
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: Hawer » 2013. augusztus 13., kedd 16:52

Volt fizetésemelésről szó, akkor volt élete formájában, még irányítót is játszott a Sevilla ellen. Sorra a meccsek legjobbja volt. Jött a sérülés és az elmaradt gázsi emelés, ami ha jól tudom meg volt neki ígérve.
Ennyi fizetésért ilyen játékot nyújt. :mrgreen:

Hátha Carlonál ő is révbe ér. Most mintha kötetlenebbek lennének a posztok. :kivagyhe:

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1348
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: Buitre » 2013. augusztus 13., kedd 16:03

Kerlon írta: 85%
:he:

meg tudja teremteni a különbséget, képes bárkit megverni egy az egyben. Már csak ezért is kell. Nyilván többet hibázik, mint a herceg az alibipasszaival.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 40 regisztrált és 0 vendég