Ángel di María - 22

Archívum
Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: Rasta » 2014. augusztus 25., hétfő 22:02

...nem döntött el soha nagy meccseket... a BL-döntőn 2-1-nél lőtt egy link gólt a már padlón lévő Atleticónak
Na eddig olvastam el. Világos, hogy a cikkíró egy darab meccset nem nézett meg, többek között a BL döntőt sem :lol:

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: revolver » 2014. augusztus 25., hétfő 21:59

minden mondata aranyat ér :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. augusztus 25., hétfő 12:18

Prométeusz.
Még egy ilyen alpári megnyílvánulás, aztán mész a zárkába és elküldhetsz Te is az anyámba. Nem az nso fórumán vagy. Viselkedj, vagy többet nem fogsz írni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2014. augusztus 25., hétfő 12:16

RealRaúl77 írta:Pogba csak egy feltetelezes. Amugy volt napokban egy kosza hir. Nem is ez a lenyeg. Csak igy elmegy, semmi minosegi potlas... Ez nem tetszik.

Amugy Prometheusz. Nalam volt egy obszcen szo, nalad meg eggy honapok ota tarto pokhendi, agressziv, kioktato stilus.
ne menjünk bele személyeskedésbe. szerintem az is kioktató, hogy a Klubot kibaszott amatőrnek titulálod, ha nem igazol egy játékost, mert Fifa14 szinten az ő mutatói olyanok... off.

az biztos, hogy El Ángel nagyon jó választás a MU részére. meg fognak őrülni a stílusáért az Álmok Színházában.
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. augusztus 25., hétfő 12:07

dannen írta: falcao meg egyes források szerint nagyon közel a juvehoz, bár azt nyilatkozta, hogy maradni akar monacoban. jövőre meg már 29 vagy 30 lesz, nem tudom pontosan. ő sem fog fiatalodni már sajnos..[/color]
nem hinném hogy a mu ezek után nagyon költekezne már, vagy ha igen, az egy belső védő lesz inkább

Falcao jövőre lesz 29, lehet perezék meg akarják nézni hogy bírja a térde, aztán télen vagy jövőre elhozzák, mondjuk 3 évre
Nem illik.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. augusztus 25., hétfő 12:03

Pogba csak egy feltetelezes. Amugy volt napokban egy kosza hir. Nem is ez a lenyeg. Csak igy elmegy, semmi minosegi potlas... Ez nem tetszik.

Amugy Prometheusz. Nalam volt egy obszcen szo, nalad meg eggy honapok ota tarto pokhendi, agressziv, kioktato stilus.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. augusztus 25., hétfő 12:00

dannen írta: de értések már meg, hogy nem fog jönni , komolyan :mrgreen: még hír sincs róla, egy szösszenet volt talán az elmúlt egy hónapban. ráadásul megint lerakni 70-80 millát, hát hajrá perez. ahhoz meg főleg, hogy egy hét alatt megállapodjunk
hát ezaz, túl nagy a csend. vidal és pogba közül az egyik menni fog szerintem, egyezkedni pogbával nagyon nem kéne, a juve meg ha már meglát egy komoly összeget bevizel és aláír mindent :D (vagy nem és tényleg nem jön már senki, max majd télen vagy jövőre falcao)
Nem illik.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. augusztus 25., hétfő 11:54

Kerlon: igen sovany. valoban nem sokkal mas jelenleg, mint tavaly, de ponr ez volt ev vegen a baj. nem tudott ki tehermentesiteni, serultek helyett beszallni. nem akarok megint olyat,hogy gyomorideggel varjuk hogy illarra vagy morata ugrik be cserekent. ha kb olyan lesz mint tavaly, akkor sovany lesz,mert tavaly is az volt. egy ertelmes csere Isco volt. Pogba jottevel most Isco, Xabi, James lesz ez. Mennyivel jobb. Erosodik a kezdo is, es a pad is, es ez utobbival volt a legtobb gond tavaly.

Prometheusz: ez a ket ember, aki nem jelentene visszalepest, es meg szoba is kerult. Mas nem eleg jo , ergo gyengulunk, vagy kepben sincs nalunk. akkor inkabb maradjon dm es ne jojjon senki. vagy venjen, de jojjon potlasara, ki meg is uti a szintet...
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2014. augusztus 25., hétfő 11:48

tubatibi írta:Látom sikerült megtartanod a stílusod. :)

Kíváncsi lennék, hogy szerinted ki tudná pótolni, aki mozdítható is lenne a piacon? :smile:
az én stílusom a baj? ennél a hozzászólásnál? ne már. elmegy Di Maria, mindenki papért kiállt és Bibliáért, meg utolsó kenet. világvége. egy évvel ezelőtt meg a fórum 40 százalékánál a legpozitívabb jelző vele kapcsolatban a butaargentin volt...

most meg összeomlunk, és csak Vidal vagy Pogba lehet az égi megváltó, mert mindenki más kibaszott amatőrizmus.. én meg ezt érzem túlzásnak, meg stílusnak.

szerintem azért akad még játékos a bolygón, akit lehet használni. még a piacon is. talán még mozdítható is.

(azt is hozzáteszem, ha valaki 3 éve azt súgja, hogy mondjuk nincs Pepe, helyette meg a mozdíthatatlan piacról jön egy bizonyos Varane, akkor mindenki kibaszott amatőrizmusért kiáltott volna az egek felé. még jó, hogy nem népszavazás döntött róla, hogy jöjjön-e).

Di Mariának sok sikert, köszönet mindenért, amit tett.
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. augusztus 25., hétfő 11:37

Látom sikerült megtartanod a stílusod. :)

Kíváncsi lennék, hogy szerinted ki tudná pótolni, aki mozdítható is lenne a piacon? :smile:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2014. augusztus 25., hétfő 11:33

RealRaúl77 írta:ha elmegy es nem potoljak egy pogbaval vagy vidallal legalabb, az kibaszott nagy amatorizmus.
kp igy nagyon sovany maradna.
mert a Hétmilliárdból csak Pogba, vagy Vidal pótolhatja. nincs más megfelelő ember a Földön. csak Pogba vagy Vidal. mindenki más kibaszott amatőrizmus.

na azért ez vicces.
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. augusztus 25., hétfő 10:47

RealRaúl77 írta:
Én James-t főleg előre számolom. Eddig is leginkább ott volt.. Aztán ki tudja, lehet ez volt a "kényszer" és a természetes majd a kp lesz nála. (ebben az esetben természetesen bukik az , amit mondok)
Khedira és Illarra nem tényezők. Ergo marad 4 ember.
Akkor se sovány. Kroos jött, DM megy nagyjából ennyi a változás. A középpályáról meg tavaly óta még elment Casemiro, aki amúgy se játszott. Magyarul semmi se változik, csak a két játékos stílusa. Arról meg nem is beszélve, hogy Khedira itt marad, aki tavaly szinte mindig sérült volt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. augusztus 25., hétfő 8:45

dannen írta:
RealRaúl77 írta:ha elmegy es nem potoljak egy pogbaval vagy vidallal legalabb, az kibaszott nagy amatorizmus.
kp igy nagyon sovany maradna.
kroos-modric-james-xabi-illara-khedira?-isco. ez minden, csak nem sovány. mennyiségben bőven megvagyunk, a kérdés, hogy dm hiányát elbírjuk-e majd. inkább előre kéne valaki.
Én James-t főleg előre számolom. Eddig is leginkább ott volt.. Aztán ki tudja, lehet ez volt a "kényszer" és a természetes majd a kp lesz nála. (ebben az esetben természetesen bukik az , amit mondok)
Khedira és Illarra nem tényezők. Ergo marad 4 ember.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Jester
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 9:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldinho, Nesta, Maldini, Buffon
Kedvenc csapatod: Olyan nincs...

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: Jester » 2014. augusztus 25., hétfő 8:35

Szerintem meglesz majd a helyettese.

Azokon a napokon amikor CR-nek nem ment jól ő volt az aki tudott húzni valami váratlant. Lehet, hogy nem olyan magas a játékintelligenciája de a dinamizmusa nagyon fog hiányozni.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. augusztus 25., hétfő 7:51

ha elmegy es nem potoljak egy pogbaval vagy vidallal legalabb, az kibaszott nagy amatorizmus.
kp igy nagyon sovany maradna.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. augusztus 24., vasárnap 23:14

Fuentealbilla írta:Ronaldo – 94
Bale – 91
Angel Di maria - 90 :lol:
Neymar – 86,2
Suárez – 81
James – 80
Zidane – 75
Ibrahimovic – 70
Kaká – 67,2
Cavani – 64
Figo – 61,7

De jól festene... :Đ
Cavani :lol: :lol: :lol:



Kicsit hiányozni fog nekem,remélem sikerül pótolni. Én személy szerint Iscoban és Jamesben se látom a pótlást azon a poszton,de cáfoljanak rám.
Reust pedig bírom,de szerintem nem tudná azt játszani mint Di María.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. augusztus 24., vasárnap 22:59

neymi 100 fölött lehetett.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. augusztus 24., vasárnap 22:28

Ronaldo – 94
Bale – 91
Angel Di maria - 90 :lol:
Neymar – 86,2
Suárez – 81
James – 80
Zidane – 75
Ibrahimovic – 70
Kaká – 67,2
Cavani – 64
Figo – 61,7

De jól festene... :Đ

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. augusztus 24., vasárnap 22:08

ziro4vr írta:vagy nem áttörjük, hanem átpasszoljuk. kroos, modric bármikor odacuppant egy killer passzt
James, Isco ha kell lehozza azt a posztot. Isco szerintem kimondottan jó lesz ott idén. A szezon végén már kimondottan jó volt, és a Sevilla ellen is villogott amikor beállt Kroossal. :)

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. augusztus 24., vasárnap 22:03

vagy nem áttörjük, hanem átpasszoljuk. kroos, modric bármikor odacuppant egy killer passzt
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 44 regisztrált és 0 vendég