Ángel di María - 22

Archívum
Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. augusztus 26., kedd 22:10

cselekes írta:az Elnök Úr fél év múlva bánni fogja, hogy Marist elhajtotta.
Érzésem szerint nagyon sokan tévhitben vannak, kétlem, hogy Pérez akarta volna elhajtani, anno ő hozta ide. Szerintem Ancelotti sem akarta elhajtani (lásd tavalyi szezon), egyszerűen a szegény, ártatlan, kirekesztett Di María akart lelépni a több pénz reményében.. sikerült is neki. Az már más kérdés, hogy Pérez hatalmasat szakított, azért 75 + opciókat kicsikarni... :)
cselekes írta:MEGTEREMTETTE A KÜLÖNBSÉGET. Mert ZSENI.
Valóban divatos kijelentés, de DM esetében ezt kicsit túlzónak érzem.
Hirtelen mennyien elfelejtik, hogy mennyire szidtuk hónapokon keresztül, mert inkább volt hátrány, mint előny a pályán.
Néha tényleg az idő megszépíti az emlékeket. :D
cselekes írta:Ancelotti megint arra kényszerül, hogy új stílust építsen,
Miért kéne új stílust építeni? Minden ugyanaz, mint tavaly, csak Kroos új, aki mintha nem is lenne az, és James szerepét kell tisztázni, ez egy ember... nyilván nem fogja az egész rendszert felborítani egy emberért. Jamesnek kell alkalmazkodnia. Aztán vagy sikerül vagy nem...

Mondjuk az nálam alapból halott ötlet, hogy a középpálya közepén számít rá Ancelotti. Egyrészt tudtommal nem is az a posztja, másrészt 80 millióért kicsit félmegoldás nem? Annyiért hoztak volna inkább egy Vidalt vagy Pogbát, akiknek a vérbeli posztja lenne. Ehelyett hoztak 80-ért egy szélső/támadó középpályást a középpálya közepére. :lol:
Géci írta:Nem érted, hogy miért emeltem ki... Mind1 :)
Tényleg nem. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sierra 2014. augusztus 26., kedd 22:12-kor.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. augusztus 26., kedd 22:10

Úgy vélem Perez miatt távozott. Ő lehet az a személy,akivel nem ápolt jó kapcsolatot. 75 millióért pedig kötelező volt eladni. Ez megint akkor biznisz lesz,mint Özil eladása. Majd meglátjátok. Kurvára nem ért 75 milliót,ezt ti is tudjátok.
:goat:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. augusztus 26., kedd 22:09

Sierra írta:Miért szerinted az? Állandóan sírt a szája valamiért, persze teljesítmény meg nulla volt nagyon sokáig.
Nem érted, hogy miért emeltem ki... Mind1 :)

Avatar
ganjaman89
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 13:40
Kedvenc játékosaid: Raphael Varane
Kedvenc csapatod: real madrid cf

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: ganjaman89 » 2014. augusztus 26., kedd 22:07

Hala! Sajna bajna elment Mariska, pedig gyakorlatilag ő volt az aduászunk. Vannak a keretben akik teknikásabbak nála(de sebesség nincs meg) , aki pedig gyorsabb az kb olyan ügyes , mint a sokat szidott Herceg. nem tudom ,hogy vagytok vele de ez a Kolompár Béla gyerek egyszerűen élvezhetetlen,következő meccsen megszámolom hányszor fut ki az alapvonalon. ÁÁÁÁ

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. augusztus 26., kedd 22:05

cselekes írta:Attól tartok, hogy az Elnök Úr fél év múlva bánni fogja, hogy Marist elhajtotta. A tegnapi bajnokit látva több dolgot szeretnék megjegyezni. James kiváló focista, biztosan szeretni fogjuk, de Cét középre kényszeríti, akik Benzemával kioltják egymást. Önmagához képest halovány volt, és ha nem balról jön, az is marad. A bal oldali támadásépítés nagyon lelassult, a csapat féloldalas maradt, Bale-nek nem volt helye, nem volt meg a szimmetria. (Arról nem is beszélve, hogy Arbeloát végre elfelejthetnénk, ne féltsük Carvajalt, végig fogja bírni az idényt.) Ancelotti megint arra kényszerül, hogy új stílust építsen, amire pont a bajnokság fog rámenni. Nem értem, miért nem szeretik a Realnál az állandóságot. Nem szeretem a Barcát, de ők pontosan annak köszönhették az 5-6 éves dominanciájukat, hogy alig változott a csapat és a játékrendszer.
Nekem nagyon fog hiányozni Di Maria, a kedvencem volt. Ahogy ma divatos mondani, MEGTEREMTETTE A KÜLÖNBSÉGET. Mert ZSENI.
HALA MADRID!
Egyetértek, üdv!

cselekes
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 21:17
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Cristiano Ronaldo, Di María, Benzema, Nacho, Lucas Vázquez
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: cselekes » 2014. augusztus 26., kedd 21:59

Attól tartok, hogy az Elnök Úr fél év múlva bánni fogja, hogy Marist elhajtotta. A tegnapi bajnokit látva több dolgot szeretnék megjegyezni. James kiváló focista, biztosan szeretni fogjuk, de Cét középre kényszeríti, akik Benzemával kioltják egymást. Önmagához képest halovány volt, és ha nem balról jön, az is marad. A bal oldali támadásépítés nagyon lelassult, a csapat féloldalas maradt, Bale-nek nem volt helye, nem volt meg a szimmetria. (Arról nem is beszélve, hogy Arbeloát végre elfelejthetnénk, ne féltsük Carvajalt, végig fogja bírni az idényt.) Ancelotti megint arra kényszerül, hogy új stílust építsen, amire pont a bajnokság fog rámenni. Nem értem, miért nem szeretik a Realnál az állandóságot. Nem szeretem a Barcát, de ők pontosan annak köszönhették az 5-6 éves dominanciájukat, hogy alig változott a csapat és a játékrendszer.
Nekem nagyon fog hiányozni Di Maria, a kedvencem volt. Ahogy ma divatos mondani, MEGTEREMTETTE A KÜLÖNBSÉGET. Mert ZSENI.
HALA MADRID!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. augusztus 26., kedd 21:56

Mendes szép levelet írt :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. augusztus 26., kedd 21:52

Géci írta:Akkor mi volt a baja!?
Nagy valószínűséggel a pénz, mert a múltkor linkelte valaki, hogy 3,5 milliót keresett egy évben. Na már most elvileg nettó 14(?)-et fog keresni, ami azért ezen a szinten rohadtul nem mindegy. :D
Géci írta::hmmm:
Miért szerinted az? Állandóan sírt a szája valamiért, persze teljesítmény meg nulla volt nagyon sokáig.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. augusztus 26., kedd 21:43

Sierra írta:Mondjuk ennyi pénzért lehet én is leléptem volna. Sose volt ő akkora madridista.
:hmmm:
Sierra írta:Ez nem igaz, egyedül tavaly jött a nyakára Bale, de láthattuk, hogy Ancelotti számol vele, és talált neki egy teljesen új posztot, ahol sokkal jobb volt, mint előtte. Szóval még ezt sem lehet mondani. Idén is számított volna rá ugyanúgy szerint (Kroos-Modric-Di María), de ő inkább lelépett
Akkor mi volt a baja!? Mind1... Kiváncsian várom Carló következő nyilatkozatát. Remélem mond valamit. :shifty:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. augusztus 26., kedd 21:42

a búcsúlevele szép kerekre sikeredett.
szép szavak voltak.

most minden nyáladzás meg sablon nélkül, komolyan mondom, h sok sikert neki.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2014. augusztus 26., kedd 21:41

Nekem nem fog hiányozni igazából, eszetlen focista volt, de jó, de van nála jobb.
Max az fog hiányozni amikor nevesincs játékosok elfektették meg bebőrözték amikor hátra ment védekezni :D

Sok sikert beckham és ronaldo mezeben :)

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. augusztus 26., kedd 21:36

Géci írta:hogy az volt a fő baja, hogy 4 éven keresztűl folyamatosan kapja a nyakába versenytársakat...
Ez nem igaz, egyedül tavaly jött a nyakára Bale, de láthattuk, hogy Ancelotti számol vele, és talált neki egy teljesen új posztot, ahol sokkal jobb volt, mint előtte. Szóval még ezt sem lehet mondani. Idén is számított volna rá ugyanúgy szerint (Kroos-Modric-Di María), de ő inkább lelépett. Mondjuk ennyi pénzért lehet én is leléptem volna. :D Sose volt ő akkora madridista.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. augusztus 26., kedd 21:29

Realista24 írta:
revolver írta:hol olvasható?
Marcán, aztán majd lassan itt is.

A lényeg annyi, hogy ő csak annyit kért, amennyi neki jogosan járt volna, és nem minden a fizetésről szólt volna. Reméli, hogy megtalálja ezeket a dolgokat a MUnál. A klub vezetőségében csalódott, sokmindenről beszéltek az emberek, sok hazugság volt. Mindig mindent megtett, blablabla, szokásos maszlag.
Van egy olyan érzésem, hogy Carló nem tudta megértetni vele, hogx idán sokat kell rotálni, és többet lesz a padon ő is mint ahogy a többiek is... Nem tudom, de azok után amit tett érte Carló én most igy hirtelen nem vágom mi baja lehet a pénzen kivül... A kulisszák mögé pedig nem látunk be, de van egy olyan érzésem, hogy az volt a fő baja, hogy 4 éven keresztűl folyamatosan kapja a nyakába versenytársakat... Mind1... Nekem egyedűl a rabonák fognak hiányozni, viszont a focink szerint em elegánsabb és szebb lesz. Pontosabban remélhetőleg :)

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. augusztus 26., kedd 21:17

Sierra írta: Csak ezt a James gyereket minek hozták ide 80-ért. :/ (Tudom, már ki lett beszélve hogy miért).
max majd továbbadjuk a psg-nek vagy a city-nek 120-ért :mrgreen:

DM nekem is hiányozni fog, komoly taktikai fegyver volt, kiszámíthatatlan elem, ronda de finom
Nem illik.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. augusztus 26., kedd 21:14

ziro4vr írta:komoly. mennyiért vehettük őket? :hmmm: 55-60 mill. euró?
Higuaín asszem 13 volt, Özil 15, Khedira 12, Di María pedig 25.
Összesen négyen volt 65 millió körül. :D

Régen bizniszeltünk már ennyire jól játékosokkal (már ha egyáltalán volt már rá példa), de egyértelműen Özillel és DM-mel akasztottuk a legtöbbet az utóbbi években, a többi nagy név rendszerint bőven veszteséges volt (pl. Robben vagy Sneijder, Kakáról ne is beszéljünk)... Csak ezt a James gyereket minek hozták ide 80-ért. :/ (Tudom, már ki lett beszélve hogy miért).

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. augusztus 26., kedd 21:13

Nagyon fog hiányozni a játéka nekünk, sokan még nem is tudják, hogy mennyire.

Sok sikert di María, mutasd meg Angliában. :agree:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: revolver » 2014. augusztus 26., kedd 21:11

A lényeg annyi, hogy ő csak annyit kért, amennyi neki jogosan járt volna, és nem minden a fizetésről szólt volna.
nem minden a pénzről szólt, de azért a 14 millió az 14 millió :lol: :lol: az ilyeneket nem kéne elsütni akkor amikor 4x-es fizetést kap máshol, ha elment volna 6-7-ért, megérteném :D

na mindegy, minden jót neki, várom türelmesen a fordítást.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. augusztus 26., kedd 21:10

Galacticos írta: és ami még durvább hogyha eladtuk volna khedirát akkor elmondhatnánk hogy a KHÖD-től majdhogynem 200 millió euro ellenében szabadultunk meg.
amit másfél éve mikor ezt rájuk aggattuk, hát legmerészebb álmaimba se gondoltam volna...
komoly. mennyiért vehettük őket? :hmmm: 55-60 mill. euró?
Nem illik.

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: hala real » 2014. augusztus 26., kedd 21:10

nekem személy szerint nagyon fog hiányozni. :'(

sok sikert Angel! :-(
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Ángel di María - 22

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. augusztus 26., kedd 21:07

Sierra írta:Durva belegondolni, hogy Özilért, Higuaínért meg Di Maríáért 165 milliót kaptunk!!!
és ami még durvább hogyha eladtuk volna khedirát akkor elmondhatnánk hogy a KHÖD-től majdhogynem 200 millió euro ellenében szabadultunk meg.
amit másfél éve mikor ezt rájuk aggattuk, hát legmerészebb álmaimba se gondoltam volna...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 38 regisztrált és 0 vendég