Gonzalo Higuaín

Archívum
Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 1., szerda 11:54

legalább küzdött és hajtott
:lol: :lol: :lol:

i fuckin love it :lol:

kapásból mondok neked egy olyan szűk 3-4 milliárd embert, aki annyi pénzért küzd és hajt.
itt vagyok például én. :mrgreen:

nevetséges. szánalmas vesztes nyomorék ez az ember. pont a minap ronaldo bebetoék elleni góljánál mondta vki hogy a félmagas labdát nem tudná átvenni. hát tegnap ezt meg is mutatta. :lol:
Kép
Kép
Kép

Avatar
niden6
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:35
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Alonso, Varane

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: niden6 » 2013. május 1., szerda 11:50

Hát Higu nem élete meccsét játszotta tegnap, de legalább küzdött és hajtott, mint az első meccsen. Azt a ziccerét be kellett volna lőnie, nem is kérdés, bár Weidenfeller elég jól helyezkedett.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. május 1., szerda 11:05

Hát nem dobtam egy hátast.
Nem hátast kell dobni, csak kérdezted, hogy mikor volt utoljára jó meccse. Hogy téged mikor nyűgözött le, azt csak te tudhatod.
Igen, szerintem jó VOLT. Madridi pályafutása első éveiben igenis jó volt, sőt, a tavalyi szezonban is. Most szar, ez tény. De a képesség nem tűnik el csak úgy.
Tavaly több gólt lőtt, de az nem képesség kérdése. Soha életében nem volt jó labdakezelésben, nem volt jó összjátékban, nem tudott jól cselezni, soha nem volt fejjel kiemelkedő, nem volt kreatív, soha nem vágta be a helyzeteit kíméletlenül, nem lő jól távolról...Jól helyezkedik relatíve, jól indul be, egész jól centerez, meg a bajnokságban még értékelhető módon tudja kihasználni a helyzeteit, főleg ha szemből tör kapura egy kiugratás után, meg jól támadja a kaput talán. Mindezekben még egy szinttel lejjebb van, ha a BL himnusz után kell pályára lépnie. Ezek voltak mindig is a képességei, csak régen még a lelkesedéssel, gyorsasággal még hozzátudott tenni mindehhez, ezek szépen elkoptak.

Sok helyen viszont egy csatártól már elég az is, amiben ő jó(kiugrások, helyezkedés), és azért még talán egy más közegben, más pszichológiai felkészítés után jobb helyzetkihasználó is legyen, ha egy olyan közeget, és taktikát építenek köré, akkor termelheti majd a gólokat. ezt a többi csapat is tudja, ezért várható még 30 millió fölötti ár érte. Szerintem....remélem. Mondjuk tisztán nem fog annyit fizetni a Juve, ott játékoscserével jöhetünk ki jól, ha pénzt akarunk, a PSG-s vonalat kéne erőltetni.

k!ll3rcsöcs
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 22:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2013. május 1., szerda 10:25

CS0ki írta:
Így van. Nem is emlékszem ez előtt mikor volt egy jó meccse :/
hétvégén nem nézted a meccset? Vagy előtte a Betis ellen?
Hát nem dobtam egy hátast. Láthattuk idén is, mikor Higu kiesett, nem tudott Benzema sem megragadni kezdőnek. Nálam ez már sok. Egy ilyen klub klasszis csatár nélkül... Egyszerűen vicc.

k!ll3rcsöcs
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 22:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2013. május 1., szerda 10:24

Galacticos írta:
k!ll3rcsöcs írta: Képességekben jók,
de most komolyan.
higuain szerinted képességeit tekintve jó?
Igen, szerintem jó VOLT. Madridi pályafutása első éveiben igenis jó volt, sőt, a tavalyi szezonban is. Most szar, ez tény. De a képesség nem tűnik el csak úgy.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 1., szerda 10:18

jó voltál tegnap is.
már kérnem se kell, és simán van legalább egy olyan labdaátvételed meccsenként, ami nem pattan el messzire a védőhöz.
amúgy add Istenem, hogy soha ne találkozzunk vmi nyaraláson vagy vmi focimeccsen :lol:
Kép
Kép
Kép

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: adamzz » 2013. május 1., szerda 10:17

Remy írta:Az első perctől kezdve szimpatikus játékos volt Higu számomra. Mindig kiálltam mellette, de nyáron távoznia kell. Neki is jobb, lesz, és talán nekünk is. Remélem olyan csapatba fog szerződni, ahol sikereket érhet el.
Az első éveiben nekem is szimpatikus volt, aztán meg nem. Tegnap azért volt egy jó megoldása, amikor Özilnek odapörgette és mehetett szembe a kapuval a német, ha azt belövi Özil akkor továbbmegyünk... Higu pedig a meccs legfontosabb góljának a gólpasszosa. De nem igy lett szval csak a kihagyott helyzet maradt meg mindenkinek. Egyetértek, nem fogunk kapni 40-et de még 35-öt sem higuért... ha 25-20körül elviszik már tapsolok.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. május 1., szerda 10:16

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/ ... 2263_n.jpg

:lol:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. május 1., szerda 10:03

Az első perctől kezdve szimpatikus játékos volt Higu számomra. Mindig kiálltam mellette, de nyáron távoznia kell. Neki is jobb, lesz, és talán nekünk is. Remélem olyan csapatba fog szerződni, ahol sikereket érhet el.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
stormcorner
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:13
Kedvenc játékosaid: Raul,Guti,Benzema,Varene
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: stormcorner » 2013. május 1., szerda 9:00

Legyszives menj!!! el,mert ezt mar nezni is rossz :angry: azt nem tudom mit latott benne az unikum,h mindket elodonton a kezdoben rakta,de mi itt paran mar elore lattuk,h hatalmas hiba lesz Gonzalot kezdetni,Joseba siman berakta ma is,meg a kupadonton is vele fog kezdeni sztem :'( azert koszi Higu mindent amit a klubbert tettel :salute: seeyou..

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: füst » 2013. május 1., szerda 8:52

Türelem, már csak egy hónap és átköltözik a Legendák topicba. :D
Én még mindig nagyon kedvelem őt, éppen ezért különösen ganaj érzés hogy mostanra ennyire szétcsúszott. Egy ideje már csak abban reménykedtem hogy normális körülmények között hagyja el Madridot, de ebből bizony hátsó kapu lesz. Nagy csalódás.
Mostanra semmi nem maradt meg belőle, nagy ritkán elsül a lába, esetleg van 1-2 értékelhető mozdulata egy mérkőzésen, de ez túl kevés. Gyorsasága, önbizalma, kitartása már rég a múlté, pedig nem egy 30+ éves játékosról van szó... ráadásul a korlátait sem sikerült leküzdenie. Remélem máshol magára talál még, mert abban is biztos vagyok, hogy a mélyrepülésének nem csak saját maga az okozója. Az itteni körülmények is betettek neki elég rendesen, kezdjük ott hogy ő nem centernek indult anno, pláne nem egy csatáros játékra termett, ráadásul a Mourinho-éra játékstílusa sem neki kedvezett, a sérülése szintén sarkalatos pont, ahonnan megindult a mélyrepülés. Az ő érdekében reménykedem hogy esetleg Torinóban újra elkapja a fonalat. Nagyon is reménykedem, mert ahol egy 32 éves zombi pirlóból (aki a Milanban kettőt nem lépett volna egy labdáért) topkategóriás középpályást csinálnak, ott bizony jó esélyekkel indul az argentin.
Biztos vagyok benne hogy Benzema sem lesz ide megoldás, de nincs mit tenni, Higu menjen, ő maradjon.

Más: szerintem nagyot fog koppanni aki 40 milliót vár Higuaínért. Tavaly esetleg adtak volna érte annyit, mivel akkor nem volt rajta az eladó tábla és ő maga sem akart feltétlenül távozni. Nem utolsó sorban pedig akkor még jó szériát futott.

Most viszont szopacs van ilyen szempontból, mert a klub elakarja adni, ő maga el akar menni, és a teljesítmény pedig a múlté, senki nem az idei munkássága miatt igazolná le. Szóval nagy lutri lett Higu, és nem fognak feleslegesen nagy pénzekkel dobálózni. Pláne ha figyelembe vesszük hogy a nagy pénzű csapatoknak nem kell. Ha lesz klub, aki 20 milliónál többet ajánl érte, akkor másnap reggel rögvest elkezdem profi labdarúgó karrierem, mert akkor nekem is lehet jövőm.
Perezék sansza egyedül a játékoscserében lehet, de ha az Öreglánnyal ilyesmi terveink vannak, akkor bizony nekünk kell majd ráfizetnünk. Mert oda akarunk csatárt eladni ahol már féltucat van, és onnan akarunk kp-t hozni ahol nem érdekük eladni. Csak gondoltam szólok, hogy akik itt a fórumon tervezgetik a nyári költségvetést, azok úgy dobálózzanak a milliókkal, hogy Higuainért bizony nem sok olyan lesz.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. május 1., szerda 8:51

könyörgöm menj már innen.
Mclarendew írta:Az meg hogy Benzema mekkora isten egy vicc :roll: ma jó volt de ennyi de nem tud stabilan jó lenni..
ja, mert már a bl-ben is ez a világtalan van helyette.
nem is értem a logikát. van két csatárunk. az egyik gólerős a bl-ben, a másik szökőévente lő gólt. annyira evidens lenne, hogy melyiknek kell a kezdőnek lenni. erre az elődöntő mindkét meccsén ez a botlábú kezd. :/

Avatar
impossible
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:29
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Nír Budapest

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: impossible » 2013. május 1., szerda 1:44

Borzalom ez a forma, nem is értem mit látnak benne más csapatok, hogy annyira érdeklődnek érte...évről - évre egyre rosszabb. Tényleg egy átok, régen legalább nem volt ennyit lesen és nem volt ekkora pofája , most már ezekben is "élen" jár. grat :happy:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. április 30., kedd 23:41

Még ilyenkor is jönnek az AntiBenzemások vagy a Higuaín fanok, lehet választani a kettő közül. Ég és föld a két játékos. Higu helyére jöjjön Falcao/Agüero, de akár Lewandowski is szóba jöhetne. Aztán majd Benzema küzdjön és a jobbik csatár játsszon.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. április 30., kedd 23:40

Így van. Nem is emlékszem ez előtt mikor volt egy jó meccse :/
hétvégén nem nézted a meccset? Vagy előtte a Betis ellen?

Zooler
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 8:59
Kedvenc játékosaid: Figo, R. Carlos

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: Zooler » 2013. április 30., kedd 23:31

Mehet a Juvéba, vagy a Citybe. Idén még jó pénzt lehetne csinálni belőle. Szégyen, hogy egy ilyen képzetlen ember kezdő játékos lehet egy Madridban. :lol:

Mclarendew
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 23:09
Kedvenc játékosaid: CRonaldo,Figo,Guti,Coentrao,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: Mclarendew » 2013. április 30., kedd 23:31

Nem őt kell hibáztatni,első meccsen ment el ott mindenki sz*r volt.Az meg hogy Benzema mekkora isten egy vicc :roll: ma jó volt de ennyi de nem tud stabilan jó lenni..

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. április 30., kedd 23:31

k!ll3rcsöcs írta: Képességekben jók,
de most komolyan.
higuain szerinted képességeit tekintve jó?

k!ll3rcsöcs
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 22:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2013. április 30., kedd 23:29

L.Miki írta:Az tény, hogy az idei szezonban teljesen eltűnik a pályán Benzema és kanyarban sincs a teljesítőképességének a legnagyobb fokához. Összetenném mindkét kezem, ha ugyanazt a Benzit látnám, mint tavaly.

És hogy csak ne legyen off, azért Higuain a franciától jóval alább tette a lécet, még feleannyit sem mutat, mint Benzema az idei szezonban.
És az a baj hogy a léc mindkettőnél messze van a real szinttől...

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. április 30., kedd 23:28

Az tény, hogy az idei szezonban teljesen eltűnik a pályán Benzema és kanyarban sincs a teljesítőképességének a legnagyobb fokához. Összetenném mindkét kezem, ha ugyanazt a Benzit látnám, mint tavaly.

És hogy csak ne legyen off, azért Higuain a franciától jóval alább tette a lécet, még feleannyit sem mutat, mint Benzema az idei szezonban.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 45 regisztrált és 0 vendég