Kérdések az új honlapról

Archívum
Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kérdések az új honlapról

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. április 26., péntek 12:26

szerintem a korona mögöttre gondolt. de amúgy majd válaszolok mindenkinek, csak most nincs időm. csak benéztem.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kérdések az új honlapról

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. április 26., péntek 12:25

és melyik a negyedik gócpont?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Rider
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:29

Re: Kérdések az új honlapról

HozzászólásSzerző: Rider » 2013. április 26., péntek 12:22

nézd errico, azok után, hogy több volt szerkesztőtársam konkrétan a belső fórumban lefaszozott a fentebb is leírt gondolataim miatt, nem is számíthattak tőlem békés kalaplengetésre :) ezért is írtam, hogy az ottani adok-kapok terén kettőn áll a vásár. csak fura két évvel később ugyanazon elvek mentén egy újabb, immáron negyedik madridi kötődésű gócpontjának megszületését végignézni. külön vicces, hogy a négy gócpont ennyire ellenséges viszonyt ápol egymással

Sacchi
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 11:26

Re: Kérdések az új honlapról

HozzászólásSzerző: Sacchi » 2013. április 26., péntek 12:13

"Voltak, akik maradtak, nekik a továbbiakban is sok sikert és kitartást kívánunk. A történetünkből egyértelműen kiderül: nekünk velük nem volt és nincs is problémánk."
Ezt még anno írtuk egy cikkbe. Én ezt akkor is így gondoltam és azóta sem változott semmi. Sem az akkor maradó, sem a később belépő szerkesztőkkel nem volt problémám/problémánk. Két ember miatt léptünk ki, az egyik a minket pofátlanul átverő Virág Dani, a másik pedig a pénzéhes szajha, Tesco-utalványokat küldözgető Hargitai-Fehér Gábor volt.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kérdések az új honlapról

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. április 26., péntek 12:04

Pontosan az adok-kapokra utaltam. És ha jól tudom, nem csak az admint és a tulajt támadtátok, hanem az új szerkesztőket, társakat, akik még kitartottak a madridista mellett, stb. De nem az én kenyerem, hogy ezt megítéljem, ha tévesek az információim, e feltételhez kötve elnézést kérek. Ebből a beszélgetésből ki is szállnék, mivel nem voltam szerkesztőségi tag (csak párral közülük jó, már-már baráti kapcsoaltot alakítottunk ki), minden egyes részletet nem ismerhetek természetesen, így nem vagyok kompetens személy a témában.
Szeretném megkérdezni hogy lesz-e kép/video galéria valamilyen formában az oldalon mint ahogyan a régi oldalon volt???
Ezzel kapcsolatban a Javaslatok profilban próbálkozz.
Ez a kérdés már felmerült, és az volt a válasz, hogy lesz. Csak mindent szépen sorjában. :-)
Merci Zizou!

El Blanco
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 11:50
Kedvenc játékosaid: Minden Real Madrid játekos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Kérdések az új honlapról

HozzászólásSzerző: El Blanco » 2013. április 26., péntek 11:48

Szeretném megkérdezni hogy lesz-e kép/video galéria valamilyen formában az oldalon mint ahogyan a régi oldalon volt???

Sacchi
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 11:26

Re: Kérdések az új honlapról

HozzászólásSzerző: Sacchi » 2013. április 26., péntek 11:38

Ericco, miben különbözött szerinted a két elválás? :) Mivel ez nem a megfelelő fórum erre, akár PM-ben is érdekelne.

Illetve az illetékesektől kérném, hogy valamikor keressenek meg engem vagy umeket a jövőben, mivel úgy látom elég sok téves információ kering az oldal létrejöttével, vagy annak okaival kapcsolatban. Olvastam itt olyat is, hogy bizonyos tevékenységeink miatt számotokra elképzelhetetlen az együttműködés. Nos tegnap, Dortmundból hazafelé pedig számunkra az volt elképzelhetetlen umekkel, hogy ezalatt mire gondolhattok. :) Nem kötekedésből írom ezt, tényleg érdekelne minket, hogy mire gondoltatok például ezalatt.

Üdv,

S.

(látom közben Szunyi is írt ezzel kapcsolatban, de ha már leírtam egyszer, akkor el is küldöm :D )

Rider
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:29

Re: Kérdések az új honlapról

HozzászólásSzerző: Rider » 2013. április 26., péntek 11:28

sziasztok! többen ismertek, ezért szeretném elmondani, hogy kérdéseim abszolút nem támadó jellegűek, sokkal inkább a helyzet korrektebb átlátására törekednék velük, illetve, hogy ismerjem a ti szemszögetekből is a történteket. annál is inkább, hiszen lassan fél éve a pmh-hoz sem fűznek a szálak. ennek okai részben technikaiak (félig külső, azonban hozzáértő szemmel úgy látom ezzel, nálatok nincsenek gondok) azonban nagyobb részt személyesek. ennyit rólam, jöjjön a vitamin:

ahogy azt korábban füst is említette az okok nagyban azonosak voltak a pmh kiválásakor, mint a madridom kiválásánál. szerintem érdemes egy kicsit tovább fejtegetni ezt a témát, hiszen olyan kérdések ezek amiket belső szemlélőként sem értett az ember, külsősként pedig még annyira sem, valamint láthatólag sokakat izgatnak. mi az ami miatt akkor nem tartottatok a pmh-val? miért kellett két év, hogy ti is megelégeljétek azokat a dolgokat, amiket annak idején mi?

kérdezhetném, hogy miért nem csatlakoztatok így utólag hozzájuk, de részben realista megválaszolta, azzal, hogy nem a legjobb barátok, illetve funghi bejegyzése is kellően rébuszos ahhoz hogy működésbe hozza az olvasók agytekervényeit:
Azért nincs és belátható időn belül nem is lehet közeledés, mert olyan tevékenységről kaptunk információkat, amik ezt lehetetlenné teszik. Egyelőre nem részletezzük, de ha nagyon muszáj, akkor erre is sor kerül valamikor.
arra szeretnélek kérni titeket, hogy öntsetek ezzel kapcsolatban tiszta vizet a pohárba. kérem ezt azért, mert amikor a pmh-nál úgy döntöttünk, hogy előállunk a történtekkel, annak a reményében tettük, hogy megismerjük végre a másik oldal véleményét is erről. a távozásunkkor mi voltunk hülyének nézve, mert nem tűrtük a már akkor is undorító mértékben elszaporodó reklámokat, a minket kihasználó és eközben százezreket (ha nem többet) szakító üzletember diktatórikus hozzáállását, illetve az információhiányt és az állandó bizonytalanságot. mi változott azóta?

teljesen érthetetlenné vált számomra ez az egész helyzet, pláne annak fényében, hogy a pmh kiválásának idején az egyik legnagyobb hanggal a maradás mellett pártoló szerkesztő már a madridom stábját erősíti. mi miatt aggályos a kapcsolatotok a pmh-val? nyilván az okok a kiváláskori nézeteltérésekben keresendőek, de én konkrétumokra lennék kíváncsi. mi ez a sejtelmes tevékenység?

az sem teljesen világos számomra, hogy ericco megjegyzése mire akar utalni. nyilván a távozásunkkor a fórumon ment az adok-kapok, ám ebben meglátásom szerint mindkét oldal hibás volt, azon felül viszont nem tudom, hogy mit vétettünk ellenetek. (egy dolog ugrik be, amivel meg lettünk vádolva, ám bizton állíthatom, hogy nem volt közünk hozzá - vélhetően teletipp szuperszerverei nem bírták már el a reklámokat :D )

még egyszer elmondanám, hogy semmilyen érdekek nem fűznek a pmh-hoz, és semmivel nem foglalnak el előkelőbb helyet a szívemben, mint mondjuk ti.

Wolf
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 9:44
Kedvenc játékosaid: Raul G. ; C. Ronaldo ; S. Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kérdések az új honlapról

HozzászólásSzerző: Wolf » 2013. április 26., péntek 9:46

Vegre en is regisztraltam az uj oldalon :-) Sajnalom azt ami tortent a regi oldallal, nagyon szerettem.

Udv. mindenkinek!!! :D :mrgreen:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kérdések az új honlapról

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. április 26., péntek 8:46

PMH-s srácokkal való kérdésekhez annyit hozzátennék, ha szabad, hogy nem olyan szépen váltak el ők a madridistától, ahogy ők azt beállították. Aki anno figyelte az oldal körüli dolgokat, ezt könnyen észrevette (én nem ezek közé tartozom :mrgreen:). A többit majd a kompetens személyek részletezik, ha akarják.
Az mindenkép érdekes tény, hogy az akkori váltás alig vonzott magával felhasználót az új oldalra, most pedig szinte mindenki átjött :-)
Merci Zizou!

Avatar
real_funghi
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 7:13
Kedvenc játékosaid: Redondo, Zamorano
Tartózkodási hely: Balkán

Re: Kérdések az új honlapról

HozzászólásSzerző: real_funghi » 2013. április 26., péntek 8:27

Hiába van alatta drága csodavas, pénz nem tud előállítani tartalmat. Ember tud előállítani tartalmat.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62622
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kérdések az új honlapról

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 26., péntek 8:20

a megoldás a dislike.
Tegnap ezt is megértük :'(

A "reklámjai" (nevezzük inkább próbálkozásnak) csak pár percig éltek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Kérdések az új honlapról

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2013. április 26., péntek 8:16

nem nagyon volt időm figyelemmel követni az ott folyó szenvedést.
de úgy lehet, hogy nem is maradtam le semmiről :'(

szánalmas :shifty: :smile:

a megoldás a dislike. :coffee:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62622
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kérdések az új honlapról

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 26., péntek 8:13

Kercsó, ez még mind semmi.
tegnap valami sport24-et osztottak meg. De ami a legviccesebb, hogy a mr.teletipp a madridom facebook oldalán hirdetett, három bejegyzésünk alatt is.
Holott egy nappal korábban még lesajnálta az oldalt. :-* :ike:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Kérdések az új honlapról

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2013. április 26., péntek 8:06

ohh te jó ég.
nem hittem volna, hogy eddig tud süllyedni a madridista...
nso-ról osztnak meg cikket

kép.

:sly:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Kérdések az új honlapról

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. április 26., péntek 0:09

numberone1 írta:egyebkent mennyi idos a csavo?
43 lesz idén, a FB üzenőfala is csak reklámmegosztásokból állt eddig...de ez már nem ide tartozik.
:cens:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kérdések az új honlapról

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 25., csütörtök 23:04

Realista24 írta:teletipp nincs a helyzet magaslatán, sőt...na de fekvő emberbe nem rúgunk.
egyebkent mennyi idos a csavo?

nincs nagy gyakorlata fonok alkalmazott viszony kiegyensulyozasanak megtartasaban.
persze aki kapzsi..... :roll:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kérdések az új honlapról

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. április 25., csütörtök 22:57

Arra kíváncsi leszek, hogy teletipp nevezetű egyén, hogy próbálja majd egyensúlyozni a helyzetet. Jó nagy sz*rba került mit ne mondjak. Aztán lehet megelégszik azzal, hogy semmi hírek, semmi élet, csak a reklámok és rock'n'roll. :box:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62622
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kérdések az új honlapról

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 25., csütörtök 22:55

teletipp nincs a helyzet magaslatán, sőt...na de fekvő emberbe nem rúgunk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kérdések az új honlapról

HozzászólásSzerző: Faust » 2013. április 25., csütörtök 22:55

A rangot elfelejtették olyan gyorsan kitörölni, de a jogosultságom elszállt a többiekével.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 32 regisztrált és 0 vendég