Utazás Madridba

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. december 17., kedd 12:46

PSG ellen nekem sikerült behúzni 3 darab mondjuk úgy alsó középkategóriás jegyet.
Ez a kategória azért elég kelendő, viszont napokkal előtte nézegettem, hogy hol van több hely melyik árkategóriában. A legtöbb egyértelműen a hosszú oldal alsó részen van, az is a legdrágább, 195 euró volt. A legolcsóbb 65 euró rövid oldal legfelső szint, ott is volt azért még bőven carnet nyitáskor. Annyi biztos hogy időben gép előtt kell lenni, én speciel felirtam egy papírra az "A" tervtől egészen a "G" tervig a helyeket. :lol:
Love football, hate antifa.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. december 17., kedd 11:48

k!ll3rcsöcs írta:
Realista24 írta:
Szerintem, ha carnet nyitáskor online vagy, lesz jegyed, csak előre döntsd el, hogy milyen árkategóriát szeretnél, rögtön irány az a szektor és vedd meg amit kiválaszt, ne kezdjél el helyeket vadászni.

Bár barátom járt úgy, hogy a meccs előtti napon vett a PSG ellen jegyet, mert már elvileg teltház volt, de mindig dobott fel egy-egy helyet. Mert ugyanúgy megy ahogy máshol, belépsz, foglal a nevedre egy helyet vagy kettőt, 5-10-15 percig, addig azt más nem látja. De lehet az ember végül meg sem veszi, így 15 perc múlva felszabadul.
Nagyon bízom benne. Úgy is az az első, amit ki tudok próbálni, ha nem jön össze, akkor marad a többi opció. Rendesen már most stresszel a dolog. Még egy magyar válogatott meccsre is van hogy órákba telik jegyet venni, el se bírom képzelni, mi lehet egy ilyen BL meccsen. Bár abban bízok, hogy egy kicsit jobbak a madridi szerverek :lol:
Ez azért sokkal jobb :kalapos: Ha van jegy, megvan 3 perc alatt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

k!ll3rcsöcs
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 22:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2019. december 17., kedd 11:44

Realista24 írta:
Szerintem, ha carnet nyitáskor online vagy, lesz jegyed, csak előre döntsd el, hogy milyen árkategóriát szeretnél, rögtön irány az a szektor és vedd meg amit kiválaszt, ne kezdjél el helyeket vadászni.

Bár barátom járt úgy, hogy a meccs előtti napon vett a PSG ellen jegyet, mert már elvileg teltház volt, de mindig dobott fel egy-egy helyet. Mert ugyanúgy megy ahogy máshol, belépsz, foglal a nevedre egy helyet vagy kettőt, 5-10-15 percig, addig azt más nem látja. De lehet az ember végül meg sem veszi, így 15 perc múlva felszabadul.
Nagyon bízom benne. Úgy is az az első, amit ki tudok próbálni, ha nem jön össze, akkor marad a többi opció. Rendesen már most stresszel a dolog. Még egy magyar válogatott meccsre is van hogy órákba telik jegyet venni, el se bírom képzelni, mi lehet egy ilyen BL meccsen. Bár abban bízok, hogy egy kicsit jobbak a madridi szerverek :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. december 17., kedd 11:20

k!ll3rcsöcs írta:
Realista24 írta:

Vannak egyesületek, akik ugyanúgy hivatalos áron adják a jegyeket, de csak tagoknak. De ha jól gondolom nem vagy tag, és ha most belépsz, akkor ha jól tudom, nem biztos, hogy tudsz jegyet igényelni, mert sehol nem nagyon szeretik azt, ha csak egy meccs miatt lép be az ember, ezért van egy türelmi időszak.
Nem, nem vagyok tag sehol. Teljesen érthető a dolog amúgy. Hát akkor madridista kártya + internet bújás + szerencse. Köszi az infot. :salute:
Szerintem, ha carnet nyitáskor online vagy, lesz jegyed, csak előre döntsd el, hogy milyen árkategóriát szeretnél, rögtön irány az a szektor és vedd meg amit kiválaszt, ne kezdjél el helyeket vadászni.

Bár barátom járt úgy, hogy a meccs előtti napon vett a PSG ellen jegyet, mert már elvileg teltház volt, de mindig dobott fel egy-egy helyet. Mert ugyanúgy megy ahogy máshol, belépsz, foglal a nevedre egy helyet vagy kettőt, 5-10-15 percig, addig azt más nem látja. De lehet az ember végül meg sem veszi, így 15 perc múlva felszabadul.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

k!ll3rcsöcs
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 22:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2019. december 17., kedd 11:00

Realista24 írta:
k!ll3rcsöcs írta:

És nem tudsz valami megbízható szervezőt ajánlani, aki reális pénzért cserébe biztosan tud jegyet? Vagy ilyen meccsre ilyenben ne is reménykedjek? Nem jegyüzérekre gondolok egyébként, mert többszörös árat nem fogok fizetni, de mintha régen olvastam volna olyat, hogy a penamadridista tud ebben segíteni. Vagy ha van valaki más... Illetve hivatalos úton kb. milyen jegyárakkal kell kalkulálni? Tól-ig.
Vannak egyesületek, akik ugyanúgy hivatalos áron adják a jegyeket, de csak tagoknak. De ha jól gondolom nem vagy tag, és ha most belépsz, akkor ha jól tudom, nem biztos, hogy tudsz jegyet igényelni, mert sehol nem nagyon szeretik azt, ha csak egy meccs miatt lép be az ember, ezért van egy türelmi időszak.
Nem, nem vagyok tag sehol. Teljesen érthető a dolog amúgy. Hát akkor madridista kártya + internet bújás + szerencse. Köszi az infot. :salute:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. december 17., kedd 9:26

k!ll3rcsöcs írta:
Realista24 írta:

Az a hivatalos forrás. Carnettel két nap elonyod lesz, ha meg lesz hely.
És nem tudsz valami megbízható szervezőt ajánlani, aki reális pénzért cserébe biztosan tud jegyet? Vagy ilyen meccsre ilyenben ne is reménykedjek? Nem jegyüzérekre gondolok egyébként, mert többszörös árat nem fogok fizetni, de mintha régen olvastam volna olyat, hogy a penamadridista tud ebben segíteni. Vagy ha van valaki más... Illetve hivatalos úton kb. milyen jegyárakkal kell kalkulálni? Tól-ig.
Vannak egyesületek, akik ugyanúgy hivatalos áron adják a jegyeket, de csak tagoknak. De ha jól gondolom nem vagy tag, és ha most belépsz, akkor ha jól tudom, nem biztos, hogy tudsz jegyet igényelni, mert sehol nem nagyon szeretik azt, ha csak egy meccs miatt lép be az ember, ezért van egy türelmi időszak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

k!ll3rcsöcs
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 22:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2019. december 17., kedd 8:56

Realista24 írta:
k!ll3rcsöcs írta: City elleni hazaira hogy lehet jegyet szerezni? Tutira akarok menni, és nem szeretném ha lehúznának. Real honlapon majd? Itt segít a madridista kártya?
Az a hivatalos forrás. Carnettel két nap elonyod lesz, ha meg lesz hely.
És nem tudsz valami megbízható szervezőt ajánlani, aki reális pénzért cserébe biztosan tud jegyet? Vagy ilyen meccsre ilyenben ne is reménykedjek? Nem jegyüzérekre gondolok egyébként, mert többszörös árat nem fogok fizetni, de mintha régen olvastam volna olyat, hogy a penamadridista tud ebben segíteni. Vagy ha van valaki más... Illetve hivatalos úton kb. milyen jegyárakkal kell kalkulálni? Tól-ig.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. december 17., kedd 8:00

k!ll3rcsöcs írta: City elleni hazaira hogy lehet jegyet szerezni? Tutira akarok menni, és nem szeretném ha lehúznának. Real honlapon majd? Itt segít a madridista kártya?
Az a hivatalos forrás. Carnettel két nap elonyod lesz, ha meg lesz hely.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

k!ll3rcsöcs
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 22:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2019. december 17., kedd 6:58

City elleni hazaira hogy lehet jegyet szerezni? Tutira akarok menni, és nem szeretném ha lehúznának. Real honlapon majd? Itt segít a madridista kártya?

becike80
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 21:27
Kedvenc játékosaid: Modric Cr7
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: becike80 » 2019. november 14., csütörtök 23:21

Hello!


November 23.-ai meccsre megyünk ez lesz az első alkalom , szombaton veszem a jegyet Madridista kártyával aki volt már ilyenkor meccsen teli kabátot érdemes vinni gondolom, a stadion környéken tudtok ajánlani olyan éttermet ahol érdemes enni?

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. november 14., csütörtök 9:13

dzsi91 írta: Szóval ha veszek 2 jegyet ugyanabba a szektorba, ugyanabba a sorba de van a 2 hely között 6-7 szék az továbbra sem gond? mert a dzsuve elleni elődöntőben mi lazán leültünk egymás mellé és a kutyát sem érdekelte,hogy az egyikőnk jegye nem is odaszól.

A másik,hogy tényleg ennyi szabad hely maradt amennyi zöldet látok jelenleg a hivatalos oldalon? mert az elég durva. A 2 hosszú oldalon nem találtam még egymás mellett lévő üres helyeket.
Én melóban épp ráértem tegnap és átfutottam az összeset, de a legolcsóbb ahol van egymás melletti a 190 eurós volt. :lol:
Na kösz az infót, én 3 helyet kell leszervezzek egymás mellé, jó ezt tudni.
Love football, hate antifa.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. november 14., csütörtök 7:02

dzsi91 írta: Szóval ha veszek 2 jegyet ugyanabba a szektorba, ugyanabba a sorba de van a 2 hely között 6-7 szék az továbbra sem gond? mert a dzsuve elleni elődöntőben mi lazán leültünk egymás mellé és a kutyát sem érdekelte,hogy az egyikőnk jegye nem is odaszól.

A másik,hogy tényleg ennyi szabad hely maradt amennyi zöldet látok jelenleg a hivatalos oldalon? mert az elég durva. A 2 hosszú oldalon nem találtam még egymás mellett lévő üres helyeket.
Igen és igen.

Ha nem akar leülni valaki a saját helyére nem gáz, ha igen, le kell cserélni. Általában nincs gond.

Jah, megy a szekér, fogynak a jegyek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. november 14., csütörtök 4:41

Szóval ha veszek 2 jegyet ugyanabba a szektorba, ugyanabba a sorba de van a 2 hely között 6-7 szék az továbbra sem gond? mert a dzsuve elleni elődöntőben mi lazán leültünk egymás mellé és a kutyát sem érdekelte,hogy az egyikőnk jegye nem is odaszól.

A másik,hogy tényleg ennyi szabad hely maradt amennyi zöldet látok jelenleg a hivatalos oldalon? mert az elég durva. A 2 hosszú oldalon nem találtam még egymás mellett lévő üres helyeket.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. november 11., hétfő 4:46

Akik gyakran járnak meccsre a 2 hosszú oldal közül melyiket preferáljátok? A kispadost vagy a szemköztit? Én 1szer voltam eddig akkor a szemköztin ültem középen és fasza volt nagyon de most erősen gondolkozok a kispados oldalon,hogy lássam Zz kopasz fejét közelről meg a melegítő viniciuszjuniort.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. november 8., péntek 5:59

Jegyvásárlásnál kategóriáknál ugya van tier4-1 és van olyan,hogy grandstand. Az mit takar?
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. november 7., csütörtök 11:35

besteve7 írta: Januári Sevilla elleni meccsre szeretnék kinézni. Az lenne a kérdésem, h madridista kártyával mennyi esélyem van, h tudok 2-5 jegyet venni egymás mellé? vagy egyáltalán van esély jegyhez jutni?
Tavaly ugyanezen a meccsen voltam, ugyanebben az idoszakban volt. Madridista kartyaval siman tudtam venni egymas melle 2 jegyet. A fizetesnel baszakodott a visa kartyammal, mastercarddal ment elsore.

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2019. november 7., csütörtök 10:42

Januári Sevilla elleni meccsre szeretnék kinézni. Az lenne a kérdésem, h madridista kártyával mennyi esélyem van, h tudok 2-5 jegyet venni egymás mellé? vagy egyáltalán van esély jegyhez jutni?

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1961
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2019. november 4., hétfő 20:58

Utazás Madridba B-)

Úgy alakult, hogy jövőre, márc 12-16 valószínűleg megyek a "Szentélybe". Az Eibar elleni meccs lett kinézve. Akik már sokszor - de min 1x voltak az elmúlt időkben azoktól kérdezném, hogy egyfelől ilyenkor az időjárás milyen szokott lenni? Illetve a poggyász hogy megy? Ismerősök idén voltak már egyszer, igaz áprilisban, 1 híján a többség mind megoldotta a kézi poggyászba pakolást (40x20x30). De márciusban azért lehet más idő is.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. november 4., hétfő 12:30

de ha addig nem jön meg, a visszaigazoló email is biztos megteszi ilyen esetben.
Az appban mutatja a kártyát virtuálisan, számmal és lejárati dátummal együtt.
Love football, hate antifa.

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2019. november 4., hétfő 11:59

nbence89 írta: Sziasztok! Köszi a válaszokat!
Madridista kártyával kapcsolatban lenne még 1 kérdésem.
Ha jól olvastam, akkor amikor megrendelem megkapom egyből a számát tehát tudok venni jegyet. Ez így van? nem biztos, hogy időben ideérne postán maga a kártya.
Valamint a helyszínen kell a kártya vagy elég a jegy?
Kösz szépen mindenkinek a tippeket!
Így van, ha sikeres a fizetés, onnantól használhatod azonnal, fizikai kártya nélkül. Belépéskor ellenőrizhetik (bár ez ritka mint a fehér holló), így jó ha nálad van, de ha addig nem jön meg, a visszaigazoló email is biztos megteszi ilyen esetben.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 68 regisztrált és 0 vendég