Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás Holnap, 12:34-ig van érvényben.

Győzelem, továbbjutás.
31
30%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
25
24%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
7
7%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
39
38%
 
Szavazatok száma: 104

Professore
Hozzászólások: 1980
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Professore » 2021. április 14., szerda 19:42

Marca szerint megvan a kezdő Fede a balszélső...

Amúgy a Poolnak több játékosa van aki 3000 perc fölött jár szóval lehet nem lesz akkorra gáz az erönlétünk.
Vamos :zoldsalas:

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3873
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2021. április 14., szerda 19:26

Sima továbbjutást várok. Karim Modric góllal.
2-1 lesz ide. :)
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13116
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. április 14., szerda 18:21

Kerlon írta: Mondjuk Dupont ZZ hozta és most már tisztán látszik, hogy dilettáns lehet, szóval azért lehetne szólni a mesternek, hogy el kéne gondolkozni a cimbora kiszabásán, mert katasztrófa, hogy meccs/átlaggal valaki kidől izomsérüléssel és cserébe még az sincs, mint Pintus mesternél, hogy a 70. perc után bedarálunk bárkit.
azért ha nem változtatunk nyáron azon a részen a stábban akkor jó nagy marhák vagyunk, de a covid miatt lehet azt gondolják megérdemel plusz egy évet...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. április 14., szerda 18:17

Mondjuk Dupont ZZ hozta és most már tisztán látszik, hogy dilettáns lehet, szóval azért lehetne szólni a mesternek, hogy el kéne gondolkozni a cimbora kiszabásán, mert katasztrófa, hogy meccs/átlaggal valaki kidől izomsérüléssel és cserébe még az sincs, mint Pintus mesternél, hogy a 70. perc után bedarálunk bárkit.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6641
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2021. április 14., szerda 17:42

ziro4vr írta:
Remy írta: Minden azon fog múlni szerintem, hogy a második félidőt hogyan bírjuk fizikálisan. Mert ha van csapat amelyik képes 2-3 gólt rúgni bármikor, akkor az a Liverpool.
Mondjuk ez pont annyira nem igaz rájuk mostanság.

Emiatt vagyok kicsit nyugodtabb, de meleg lesz a helyzet. Pár sörrel azért készülök, hogy a ZZ szidásokat elviseljem majd ha úgy alakul. :lol:
Ip bant adnek annak aki zzt eloveszi ezutan. Akarmi legyen.
Ha valaki azt mondja h ugy fordulunk az aprilisra h hazard egesz szezonba nem volt, casemiro a 2. Legjobb gollovonk, 50x serules volt a keretben es a liverpoolt kaptuk a 8 kozott hat mar elore osszeszartam vna magam a szezontol.
Ehhez kepest zz veri a barcat oda vissza (nem is tudom mikor volt erre utoljara pelda, 2007-8 talan? ) az atletico ellen 4 pont es 2 golos elonnyel megyunk az anfieldre. Ja es egy pont a hatranyunk ugy hogy egesz szezonba a balfasz viniciusra, a leszarom still asensiora meg benzemra alapoztuk a tamado3ast. Modric meg 35.
Ez emberfeletti amit lehozott a kopasz. Mondom ezt ugy hogy biralom hakimi es per vagy reguilon miatt meg sok mas miatt akiket igazabol ki se probalt. Militaot se engednem el, megkapta a lehetoseget, elt vele.
De ebbe az 5 vedos rendszerbe a jobbosom hakimi oriasit menne basszus..

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: KAG » 2021. április 14., szerda 17:39

Valami töményebb kell, mint a sör :D.
Egyébként meglepne, ha kiesnénk, de persze nem lehetetlen.
ZIDANE

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. április 14., szerda 17:35

Remy írta: Minden azon fog múlni szerintem, hogy a második félidőt hogyan bírjuk fizikálisan. Mert ha van csapat amelyik képes 2-3 gólt rúgni bármikor, akkor az a Liverpool.
Mondjuk ez pont annyira nem igaz rájuk mostanság.

Emiatt vagyok kicsit nyugodtabb, de meleg lesz a helyzet. Pár sörrel azért készülök, hogy a ZZ szidásokat elviseljem majd ha úgy alakul. :lol:
Nem illik.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. április 14., szerda 17:27

Minden azon fog múlni szerintem, hogy a második félidőt hogyan bírjuk fizikálisan. Mert ha van csapat amelyik képes 2-3 gólt rúgni bármikor, akkor az a Liverpool.

Nem vagyok nyugodt, mert bár nem rossz az előny, létszükség lenne egy első félidős gól.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kodo » 2021. április 14., szerda 17:23

Szerintem beallunk kontrakra es talan többet rugunk be belole mint a Párizs tegnap. Iscon se lepodnek meg ha szerepet kapna, ha ratekeredik a labdara az angolok meg agyon rugjak akkor azzal lehet tordelni a játékot.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. április 14., szerda 17:17

Szerintem kibrusztoljuk, de a Barca elleni masodik felidobol kiindulva nem leszunk nyugodtak. :lol: Oriasi lenne ha az elejen talalnank egy golt, a tobbit rutinbol lehoznak az oregek.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: flori » 2021. április 14., szerda 17:13

Na ki mit érez? Elég jól meglőttük az eredményeket mostanában. Szerintem kib.szott jó meccs lesz és szorulni fog a tökünk. :D Nagyon jönni fog a Pool, de meg kell hogy legyen.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. április 14., szerda 15:38

Realista24 írta:
Faust írta:

Meg hogy egy idiota. :mrgreen:
Jó, alap dolgokat, amiket mindenki tud, nem írtam le :mrgreen:
Szerintem megfoghatta volna őket, ha nem egy idióta*. De ő egy idióta*. Ő az a veszteseg a futballnak, amit Patora lott el hehe millioszor.
*csövesbánat
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. április 14., szerda 14:26

ziro4vr írta: Ja hát az m4sportosok megmondták világosan az első meccs után hogy a bayern fog továbbmenni. Itt a fórumon az okosok meg hogy a psg, erről ennyit. :lol:

Ma remélem ott lesz a gyöngyhajú Korsós is.
Igazán nagy gólhelyzetek alapján, a PSG több gólos győzelménél sem szólhattak volna egy szót sem, a franciák maguknak tették izgalmassá a találkozót, de ilyen ez a foci, ez van. ez benne a pláne. Persze sok volt a hiányzó, jogos. Na de Navaséknál is oda volt jó pár focista, akinek a pályán lett volna a helye, ez is igaz.

Korsós? az ki? nekem Henrik is furcsa volt, teljesen elszoktam ezektől az emberektől, meg a magyar közvetítéstől is. Csak BL meccseket nézek hazai szakértelemmel manapság...már ha megnézem.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: KAG » 2021. április 14., szerda 14:17

realistahuni írta:
ziro4vr írta: Mezőnyben Neymar ha koncentrált, egészséges és nem menszizik épp, akkor a legjobb ez nem kérdés, csak túl sok itt a ha. Meg lassan már 30 a fazon. SOk mindent nyert meg a statjai se rosszak, de sokkal több is volt ebben.
Aranylabdát ne nyerjen, az nehezen lenne emészthető. Remélhetőleg Bappé elviszi előle, vagy idén Karim. :mrgreen:
Egy Karim aranylabdától kifutna a világból az összes hater.
Imádnám. :lol: :sziv:
ZIDANE

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. április 14., szerda 14:12

Ja hát az m4sportosok megmondták világosan az első meccs után hogy a bayern fog továbbmenni. Itt a fórumon az okosok meg hogy a psg, erről ennyit. :lol:

Ma remélem ott lesz a gyöngyhajú Korsós is.
Nem illik.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7353
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2021. április 14., szerda 14:09

ziro4vr írta: Mezőnyben Neymar ha koncentrált, egészséges és nem menszizik épp, akkor a legjobb ez nem kérdés, csak túl sok itt a ha. Meg lassan már 30 a fazon. SOk mindent nyert meg a statjai se rosszak, de sokkal több is volt ebben.
Aranylabdát ne nyerjen, az nehezen lenne emészthető. Remélhetőleg Bappé elviszi előle, vagy idén Karim. :mrgreen:
Love football, hate antifa.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. április 14., szerda 14:06

Fasza meccs volt tegnap a psg bayern, de jó volt látni némelyik megmozdulást...inkább kerülném a továbbjutót a későbbiekben, van ott foci, nem kevés..ráadsul egyik másik alapember nem is volt ott ( persze ez nem egyedi a mostani elcseszett helyzetben ) .
Jöhetnek nekünk az anglusok szépen sorjában, ha úgy alakul, a besztlíg összes korszakos meg csilliárdos csapata.úgy legyen ! Nekem tökéletes bármilyen könnyű ág is, ki nem szarja le mit szakértenek....

A stúdióban, Henrik vagy kicsoda... nagyon savanyú volt mert hogy a bayern elköszönt,( így tűnt ) még minket is belekevert, ennyi öröme legyen az életben.


Azért nem piskóta amit Zidane és az egész team produkált az elmúlt években, a BL serlegeket tekintve...jó volt ezt átélni !
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mickey 2021. április 14., szerda 14:09-kor.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. április 14., szerda 13:22

El Sie7e írta:
Realista24 írta: Valverde és Mendy ha sárgát kap, továbbjutás esetén nem játszhatnak a Chelsea ellen.
Negyeddöntő után torlodnek a lapok?
Elődöntőben már tisztalappal indul mindenki, de oda még lehet vinni eltiltást.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. április 14., szerda 13:10

Realista24 írta: Valverde és Mendy ha sárgát kap, továbbjutás esetén nem játszhatnak a Chelsea ellen.
Negyeddöntő után torlodnek a lapok?
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 14., szerda 13:05

Faust írta:
Realista24 írta: Amúgy, úgy látom még mindig Neymar a legkomolyabb játékos mezőnyben. Az a tudás és dinamika ötvözet jelenleg senki másban nincs meg. Jól beszopta ezt a CR-Messi érát, és főképp hogy utóbbival kellett megosztania az öltözőt.
Meg hogy egy idiota. :mrgreen:
Jó, alap dolgokat, amiket mindenki tud, nem írtam le :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 56 regisztrált és 0 vendég