Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás Tegnap, 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

poronty
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: poronty » 2021. április 19., hétfő 11:52

Mostmár ugyanazok a szabályok lesznek érvényesek mindenkire. Vagy mindenki sok pénzből gazdálkodhat, vagy lesz egy igazolási/fizetési reform. Mindenkire.
És amikor visszamennek a ligájukba ezek a csapatok és a Real Madrid minimum évi 500 millából gazdálkodhat, ahogy akar, a Levante meg 20 millából? És, ha lesznek kiesők meg feljutók ebben a szuper ligában, azok a csapatok, akik frissen feljutnak milyen hatalmas nagy anyagi hátrányba lesznek azokhoz képest, akik nem tudnak kiesni és minden évben tagok? Ha lesz is fizetési sapka, az összes alapító tagnál lesznek messze a legjobb játékosuk. Az NFL-be is folyamatosan nő a sapka, ahogy ömlik a pénz a sportba, hogy megtarthassák a legjobb játékosaikat a csapatok, ez itt se lenne különb. Egy frissen feljutó csapat minden szempontból hátrányba lesz ebben a ligában. És mi történik, akkor ha feljut egy csapat, elveri a világ pénzét, hogy versenyképes legyen, de kiesik? Utána, hogyan, meg miből tartja meg a játékosait, akik a szuper liga miatt mentek oda, miután elesnek a pénzektől?
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3787
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. április 19., hétfő 11:52

Dupla D írta:
Mester77 írta: Én most olyat is olvastam, h elveszik a klubok eddigi címeit. Pl nekünk is a 13 bl serleget
A történelmet nem lehet megváltoztatni. Ez üres fenyegetés. Betörnek majd a múzeumba és kilopják a trófeákat , amik másolatok, vagy mire gondoltak?
Majd Ramossal bezúzatják mindet, aztán lesz belőle egy SP epizód :lol:


Vegyék el, hajrá :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mickey 2021. április 19., hétfő 11:53-kor.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

p.csabi1
Hozzászólások: 2223
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2021. április 19., hétfő 11:52

Realista24 írta: OV elhatárolódik a Szuperligától, a foci mindenkié felkiáltással. :mrgreen:
Éljen!!! :lol: Ez az ember... :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára p.csabi1 2021. április 19., hétfő 11:56-kor.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Babinho » 2021. április 19., hétfő 11:51

Állítólag a Dortmund kiáll az uefa mellett és ellenzi a szuperligát.
Hát akkor ők nem jönnek.

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. április 19., hétfő 11:50

Mester77 írta: Én most olyat is olvastam, h elveszik a klubok eddigi címeit. Pl nekünk is a 13 bl serleget
Vegyek :lol: Sertodott kislanyok.... mintha a BL nivojat nem az 50-es, 60-as, 70-es evek BEK szezonjai alapoztak volna meg.
Pad'em írta: Official: @UEFA approves the new format of Champions League starting from 2024.
Szoval tenyleg megtortent a szakadas.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2021. április 19., hétfő 11:49

Mester77 írta: Én most olyat is olvastam, h elveszik a klubok eddigi címeit. Pl nekünk is a 13 bl serleget
A történelmet nem lehet megváltoztatni. Ez üres fenyegetés. Betörnek majd a múzeumba és kilopják a trófeákat , amik másolatok, vagy mire gondoltak?
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. április 19., hétfő 11:48

Mester77 írta: Én most olyat is olvastam, h elveszik a klubok eddigi címeit. Pl nekünk is a 13 bl serleget
Ja meg Cé meg Messi aranylabdáit odaadják Müllernek :mrgreen:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Babinho » 2021. április 19., hétfő 11:48

Mester77 írta: Én most olyat is olvastam, h elveszik a klubok eddigi címeit. Pl nekünk is a 13 bl serleget
Tehát semmi eszközük nincs, hogy megállítsák a Szuperliga létrejöttét :lol: Vegyék el, a saját törtétenetüket teszik semmisé, a klubbét biztos nem.

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2021. április 19., hétfő 11:47

Én most olyat is olvastam, h elveszik a klubok eddigi címeit. Pl nekünk is a 13 bl serleget
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 19., hétfő 11:46

Pad'em írta: Official: @UEFA approves the new format of Champions League starting from 2024.
Aranyosak :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. április 19., hétfő 11:45

Official: @UEFA approves the new format of Champions League starting from 2024.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

kiserik
Hozzászólások: 5828
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. április 19., hétfő 11:45

___Samy___ írta:
wZoLee7 írta:

miért sz okés hogy a psg tulaja az uefa alelnök és őket valahogy az ffp sem zavarja? cityt is jól kizárták...
Termeszetesen ez sincs rendben. Nem azt mondom, hogy nem kell ezek ellen a dolgok ellen tenni semmit, de ne is egy szuperliga legyen mar a megoldas.
Valószínűleg nagyon nagyon régóta mennek a tárgyalások, de a jómadarak leszarták/leszarják a klubbokat. Mindig van egy határ, ahol borul a bili. Azt hitték ők a foci istenei, most kiderült, hogy ténylegesen ki/kik azok (itt nem főleg Flo papára gondolok, hanem a klubbokra, játékosokra :kalapos:).

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: füst » 2021. április 19., hétfő 11:42

Puhák a németek, ez a legalja, hogy kivárnak amíg lehet látni a reakciót, és aztán döntenek.
Az Atletico is csirke, hogy nem adta ki a nyilatkozatot, amit a többi alapító klub.


A jelenlegi BL szerintem elég gyenge, az őszi fele úgy ahogy van teljesen érdektelen.
Tavasszal pedig csak pár meccsre nyújt izgalmakat amikor láthatom a csapatom, korai kiesés esetén engem ugyan nem érdekel hogy ki viszi haza a végén.
Azért ennél lehetne jóval izgalmasabb lebonyolítást kitalálni, de nekem nyolc. Ha már elindultak ezen az úton a top klubok, akkor drukkolok nekik hogy végigvigyék, de szerintem kiegyezés lesz a vége. Mindenesetre legalább van némi izgalom a Chelsea elleni elődöntőig. :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 19., hétfő 11:41

___Samy___ írta:
Realista24 írta:

Úgy írod ezt, mintha tegnap találták volna ki és az UEFA nem tudott volna semmiről.
Nyilvan nem ujkeletu dolog, de ha ez lesz az egeszre a megoldas, az eleg szomoru kepet vetit a jovore. Nem mintha mar nem lenne belole.
Csak ismételni tudom magam.
Az nem szomorú, hogy az UEFA szarban hagyta a klubokat Covid idejére?
Az nem szomorú, hogy korruptak? Hogy az FFP szart sem ér?
Hogy olyanok döntenek mindenről, akinek semmi közük a klubokhoz, jó eséllyel a többségének a focihoz sincs köze, csak ott ül egy látszat poziban.
Az nem szomorú, hogy meg sem hallgatják a klubok és játékosokat a szar menetrendekkel és túlterhetlséggel kapcsolatban?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2021. április 19., hétfő 11:41

wZoLee7 írta:
___Samy___ írta: Egyebkent innentol kezdve ha barmilyen formaban gaz lesz, akkor mindenre ez lesz a megoldas, hogy uj dolgot alapitunk? Ha valami szabaly nem tetszik, kivalunk?

Arrol nem is beszelve, hogy komolytalan jellegu az egesz, egy resztvevo csapatnak az elnoke lesz az egesznek a feje, a tobbi resztvevo elnoke meg az alelnok.
miért sz okés hogy a psg tulaja az uefa alelnök és őket valahogy az ffp sem zavarja? cityt is jól kizárták...
Termeszetesen ez sincs rendben. Nem azt mondom, hogy nem kell ezek ellen a dolgok ellen tenni semmit, de ne is egy szuperliga legyen mar a megoldas.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Babinho » 2021. április 19., hétfő 11:40

cart írta:
Dupla D írta:
A másik meg, hogy meg kellett állítani az olajos klubokat. Hát ott lesz mindegyik, ha a PSG is belemegy (eddig ők is csak Katar és Khelaifi UEFA alelnöksége miatt nincsenek benne). Nem változik semmi ebből a szempontból.
De hogy igy a csapatok kezeben lehet az iranyitas, nem a korrupt UEFA dont a szankciokrol mindenkinek be kell tartania a szabalyokat.
+1
Mostmár ugyanazok a szabályok lesznek érvényesek mindenkire. Vagy mindenki sok pénzből gazdálkodhat, vagy lesz egy igazolási/fizetési reform. Mindenkire.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. április 19., hétfő 11:40

___Samy___ írta: Egyebkent innentol kezdve ha barmilyen formaban gaz lesz, akkor mindenre ez lesz a megoldas, hogy uj dolgot alapitunk? Ha valami szabaly nem tetszik, kivalunk?

Arrol nem is beszelve, hogy komolytalan jellegu az egesz, egy resztvevo csapatnak az elnoke lesz az egesznek a feje, a tobbi resztvevo elnoke meg az alelnok.
miért sz okés hogy a psg tulaja az uefa alelnök és őket valahogy az ffp sem zavarja? cityt is jól kizárták...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 19., hétfő 11:39

OV elhatárolódik a Szuperligától, a foci mindenkié felkiáltással. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2021. április 19., hétfő 11:39

Realista24 írta:
___Samy___ írta: Egyebkent innentol kezdve ha barmilyen formaban gaz lesz, akkor mindenre ez lesz a megoldas, hogy uj dolgot alapitunk? Ha valami szabaly nem tetszik, kivalunk?

Arrol nem is beszelve, hogy komolytalan jellegu az egesz, egy resztvevo csapatnak az elnoke lesz az egesznek a feje, a tobbi resztvevo elnoke meg az alelnok.
Úgy írod ezt, mintha tegnap találták volna ki és az UEFA nem tudott volna semmiről.
Nyilvan nem ujkeletu dolog, de ha ez lesz az egeszre a megoldas, az eleg szomoru kepet vetit a jovore. Nem mintha mar nem lenne belole.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3787
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. április 19., hétfő 11:38

Majd ellesznek a németek nélkül, annyi baj legyen.

Perez azért nem semmi, ott volt a galaktikus éra..Zidane meg a raklap BL cím és címvédés ..stadionprojekt, most meg ez a szuperliga . Hatalmas figura :lol: :agree:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 147 regisztrált és 0 vendég