Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2021. április 23., péntek 12:27

Professore írta:
Pad'em írta: f Marcelo decides to run down his contract until 2022, instead of leaving this summer, Real Madrid wouldn't have any problem with that. @marca
Pedig az igazság az hogy a klubb jobban járt volna ha lelép most nyáron mert neki is nagy a fizuja miközben alig használható játékos és finoman fogalmaztam.
Így van, viszont ellentétben a Bale vagy Hazarddal ő az öltöző egy nagyon fontos része, lehet, hogy a pályán már nem tud annyit hozzá tenni, de egy csapatba kellenek az ilyen emberek, mint ő. Tőle egyáltalán nem sajnálom, Mariano, Bale, Hazard, Isco 4estől már annál inkább.

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Professore » 2021. április 23., péntek 8:54

Pad'em írta: f Marcelo decides to run down his contract until 2022, instead of leaving this summer, Real Madrid wouldn't have any problem with that. @marca
Pedig az igazság az hogy a klubb jobban járt volna ha lelép most nyáron mert neki is nagy a fizuja miközben alig használható játékos és finoman fogalmaztam.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. április 23., péntek 8:45

f Marcelo decides to run down his contract until 2022, instead of leaving this summer, Real Madrid wouldn't have any problem with that. @marca
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

illgner
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: illgner » 2021. április 22., csütörtök 21:31

Alaba kap 20-30 millió aláíráspénzt, így már nem csodálom, hogy neki ez bombaüzlet, plusz még az évi netto 12 millió. Nem rossz igazolás, de hogy rá lett volna szükség, az erősen kétséges.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3787
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. április 22., csütörtök 19:33

ziro4vr írta: Ő máshol se vitte mondjuk. :lol: De ha 30ert elviszik az nagy deal.
Nekem azt mondhatod, egyiket sem követem :kalapos: de láttam hogy ide oda igazol a ragadozó :mrgreen: persze még fiatal, Khedira is a Juveban teljesedett ki :lol:

Na de majd cavabunga hátha, de inkább ő se, ha már oda megy !
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. április 22., csütörtök 19:26

Ő máshol se vitte mondjuk. :lol: De ha 30ert elviszik az nagy deal.
Nem illik.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3787
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. április 22., csütörtök 19:20

ziro4vr írta: Most akkor mi elvisszük Alabástyát a bayerntől, ők meg Camavingát 30ért? Remélem ez valami fake R24 féle kebabos cucc. :lol:
Volt az a portugál játékos, "predator"....az se vitte ott sokra, ha jól rémlik, bár nem nézem a meccseiket.

Nem biztos, hogy ő beválik, ki tudja.

szrk:
rákerestem...Renato Sanches
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. április 22., csütörtök 19:16

Most akkor mi elvisszük Alabástyát a bayerntől, ők meg Camavingát 30ért? Remélem ez valami fake R24 féle kebabos cucc. :lol:
Nem illik.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3867
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2021. április 22., csütörtök 15:23

Az a baj, hogy már nem találom a nyilatkozatot. A lényeg, hogy Perez dicsérte ZZ-t és szeretné ha ő lenne jövőre is az edző de soha nem lehet tudni mit hoz a jövő, majd hozzátette, hogy ZZ-nek még szerződése van a Realal. Nekem kicsit ebből az jött le, hogy ZZ nem feltétlen maradna jövőre is a Real padján.
Azt is mondta, hogy soha nem tudná kirúgni. 2018 után nem gondoltam volna, hogy kerül érdekesebb szituációba a klub, de a mostani nyár után sok mindent le tudunk majd szűrni a Real Madridról. A klubról, az elnökről, az edzőről és a játékosokról is. Ramos helyzete már-már a legszánalmasabb kategóriát súrolja, nyilvánvalóan többrétű a helyzet, de nem gondoltam volna, hogy pont vele jut el a klub ilyen mélységekbe.
Haaland-Mbappét elfelejthetjük az tuti.
Ezek után ha bármelyik beesik, akkor megint meggyullad az internet. :lol: Nem elfelejtve azt, hogy ha mégis érkezik és valóban nincs pénz, az hitelből lesz finanszírozva, pontosan úgy mint egy átlagos vállalkozásnál, akik kockáztatnak azzal, hogy eladósítják magukat egy jobb befektetés reményében. Nagyon nem ugyanaz a szituáció, mint amikor a tulajdonos kifizeti zsebből az átigazolási díjat.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2021. április 22., csütörtök 15:09

Mester77 írta:
Fenoo írta: Mondjuk a másik dolog, hogy Perez ZZ-ről tett nyilatkozata után, nem lepődnék meg ha ZZ nyáron felállna a padról.
mire gondolsz?

Az a baj, hogy már nem találom a nyilatkozatot. A lényeg, hogy Perez dicsérte ZZ-t és szeretné ha ő lenne jövőre is az edző de soha nem lehet tudni mit hoz a jövő, majd hozzátette, hogy ZZ-nek még szerződése van a Realal. Nekem kicsit ebből az jött le, hogy ZZ nem feltétlen maradna jövőre is a Real padján.

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2021. április 22., csütörtök 14:28

Fenoo írta: Mondjuk a másik dolog, hogy Perez ZZ-ről tett nyilatkozata után, nem lepődnék meg ha ZZ nyáron felállna a padról.
mire gondolsz?
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2021. április 22., csütörtök 14:05

Mondjuk a másik dolog, hogy Perez ZZ-ről tett nyilatkozata után, nem lepődnék meg ha ZZ nyáron felállna a padról.

poronty
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: poronty » 2021. április 22., csütörtök 14:02

Nem is kell sztárigazolás. Van elég lyuk a csapatban, azokat kéne először betömni, aztán, ha Mbappé nagyon akar jönni, majd 1 év múlva jön ingyen. EB után, COVID mellett megint rövid előszezon lehet és mélyíteni kell a keretet. Nincs normális csere szélsővédőnk egyik oldalra sem, lehet megy Ramos meg Varane is, továbbra sincs belső középpályán kellő opciónk. Láthatjuk, hogy nézhetetlen focival is lehet BL győzelem meg bajnok cím a vége, normális támadók nélkül. Jövőre valószínűleg már beengedik a nézőket is, nem lesz ekkora pénz kiesés. A felesleget kell sürgősen kidobálni.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2021. április 22., csütörtök 13:55

Kerlon írta: Balet csak viszi a spurs. 3. leggolerosebb tamadojuk iden, ingyen vigyek el.

A fizetésével van a baj amit spurs biztosan nem fog megadni neki és Bale 1 euroról se fog lemondani. Maximum megint kölcsönadjuk nekik, úgy hogy a fizetése felét mi álljuk. Bale nyilatkozataiból viszont az jön le, hogy ő inkább visszajön minket boldogítani.

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2021. április 22., csütörtök 13:50

Pad'em írta: Kötve hiszem, hogy van penz, akkor nem csinálta volna ezt az egészet Perez.
+1

Sztem sem lesz itt semmi bombaigazolás.
A játékosok a lehetséges bonuszokról is lemondtak elvileg.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. április 22., csütörtök 13:47

Balet csak viszi a spurs. 3. leggolerosebb tamadojuk iden, ingyen vigyek el.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2021. április 22., csütörtök 13:45

Ha volt is még valamennyi pénz Decemberben akkor is az azóta nem gyarapodott, inkább csökkent. Bárkit is akarunk igazolni, először el kell adnunk ami megint csak nehézkes lesz. Egyedül Varane az akiért egy értelmesebb összeget kaphatunk, de a covid + a lejáró szerződése miatt nem fog szétszakadni a zsebünk az érte kapott pénztől. A többiek ingyen vagy apróért fognak távozni, viszont az ilyen Bale és Mariano féle koloncok nagy valószínűséggel maradnak.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. április 22., csütörtök 13:24

69erssam írta:
Pad'em írta: Haaland-Mbappét elfelejthetjük az tuti. Perez említette, hogy a támadósorral kell valamit csinálni, mert csikókból áll. Szóval azért remélem valakit találunk.

Megnéztem a lejáró szerződésüeket, kb ezek a jobb nevű opciók: Depay, Draxler, Cavani. 22-es lejáró Dybala, Insigne, Lacazette, Kramaric, Suárez ( :mrgreen: ).

Megpersze van a tarsolyban még egy vadló is, nem beszélve a buriról, lehet ő lesz zsinórban a harmadik évben is a klasszis igazolásunk nyáron.
December környékén még nem úgy volt, hogy félre van téve a pénz MBappéra?
Nem tudom, lehet félre van téve, de ezutan az ESL sztori után elégge meglepne ha elköltenénk 150-200 milliót egy játékosra. Akkor lennénk ám csak a sátánok, papolunk a kevés bevételért és közben százmilliókért igazolunk. Kötve hiszem, hogy van penz, akkor nem csinálta volna ezt az egészet Perez.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Halfkey
Hozzászólások: 4408
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2021. április 22., csütörtök 13:14

69erssam írta:
Pad'em írta: Haaland-Mbappét elfelejthetjük az tuti. Perez említette, hogy a támadósorral kell valamit csinálni, mert csikókból áll. Szóval azért remélem valakit találunk.

Megnéztem a lejáró szerződésüeket, kb ezek a jobb nevű opciók: Depay, Draxler, Cavani. 22-es lejáró Dybala, Insigne, Lacazette, Kramaric, Suárez ( :mrgreen: ).

Megpersze van a tarsolyban még egy vadló is, nem beszélve a buriról, lehet ő lesz zsinórban a harmadik évben is a klasszis igazolásunk nyáron.
December környékén még nem úgy volt, hogy félre van téve a pénz MBappéra?
Elköltöttük webdesignra a super ligás honlapra :D

Avatar
69erssam
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 0:03

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: 69erssam » 2021. április 22., csütörtök 13:09

Pad'em írta: Haaland-Mbappét elfelejthetjük az tuti. Perez említette, hogy a támadósorral kell valamit csinálni, mert csikókból áll. Szóval azért remélem valakit találunk.

Megnéztem a lejáró szerződésüeket, kb ezek a jobb nevű opciók: Depay, Draxler, Cavani. 22-es lejáró Dybala, Insigne, Lacazette, Kramaric, Suárez ( :mrgreen: ).

Megpersze van a tarsolyban még egy vadló is, nem beszélve a buriról, lehet ő lesz zsinórban a harmadik évben is a klasszis igazolásunk nyáron.
December környékén még nem úgy volt, hogy félre van téve a pénz MBappéra?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 75 regisztrált és 0 vendég