Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. május 16., vasárnap 16:11

Minden respect ZZnek, nem ellene irányul ez, csak fura amit olvasni lehet.

Miénk a
- világ legjobb kapusa
- a világ legjobb kh 4ese
- a világ egyik legjobb defensiv balhátvéd
- a világ legjobb vkp-ja
- a világ legjobb kk-ja
- 2018 aranylabdása
- a világ egyik legjobb támadója.

Ezek mellett meg se kell említenem a Real Madrid legdrágább igazolását és :mrgreen:

Szó mi szó, ez a keret nem olyan vérszar, mint ahogy be van állítva. Sajnos hiányos és nem is túl mély, de van itt tudás, nem is kevés.

Mind emellett le a kalappal ZZ előtt az eredményekért, meg is kellett ezt csinálni valakinek :salute:

Ui: aztán lehet imádkozni, hogy annyira összeszokjon Vinivel a külön edzéseken, hogy vigye magával :lol:

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. május 16., vasárnap 16:03

petiamadridista írta: Zidane stílusát tekintve egyébként egy olasz edző.
Ez igaz. A kerdes az hogy akarjuk-e ezt a stilust tovabb vinni es ahhoz idomitani a csapatot hosszu tavon. Pontosabban a kerdes az hogy Perez akarja-e.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

petiamadridista
Hozzászólások: 5274
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2021. május 16., vasárnap 16:00

Allegri jó lenne.
Jó csóka. Bírom azt a tagot.
Es nagy edző. Kedvelem a nagy olasz edzőket.
Tudják mi a futball.

Zidane stílusát tekintve egyébként egy olasz edző.
Teljesen azokat másolja.
Allegrit szeretném.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. május 16., vasárnap 15:53

Steve írta: Nézzetek ezen a soron végig..Ha ezzel Ti bajnokságot akartok simán behúzni vagy ettől jobb BL helyezést elérni szerintem az az irreális.
Mi a bajnoksag behuzasaban az irrealis? A minden szarnak elhordott lesajnalt Lopetegui a sokkal gyengebb kerettel rendelkezo Sevillaval 6 ponton belul van az elso helyezetthez kepest. Pedig o aztan Zidanehoz kepest a vilag kóklere mindenki elmondasa szerint. Es naluk nincsenek Courtois Ramos Varame Casemiro Kroos Modric Benzema szintu klasszisok. Egy darab se.

En azt nem ertem hogy sokan miert beszelnek ugy arrol hogy versenyben vagyunk a bajnoki cimert mintha a vilag nyolcadik csodaja lenne.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Professore
Hozzászólások: 2002
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Professore » 2021. május 16., vasárnap 15:47

Steve írta: Én megértelek Titeket, de szerintem a probléma forrását máshogy látjuk.

A jövő építése megkezdődött:

Jovic
Vinicius
Rodrygo
Odriozola
Lunin
Mariano
Asensio

Ödegaard
Militao

..Két külön halmazba írtam játékosokat egy gondolat miatt



És akkor még itt vannak a jelen nagy sztárjai:

Éden mester
LV
Isco
Marcelo


Nézzetek ezen a soron végig..Ha ezzel Ti bajnokságot akartok simán behúzni vagy ettől jobb BL helyezést elérni szerintem az az irreális.


Ja bocs van még 4-5 fazon akik focizni is tudnak pár ember meg Wolrd Class a posztján még mindig.


Ha Allegri, Klopp vagy bárki top csapatot csinál én leszek a legnagyobb fanatikusa!Nekem a Real Madrid a lehfontosabb, az edző/játékosok mindegy. Engem meg lehet győzni, de nem a focizni nem tudó fiatal sztárjainkkal.
Én is értem mit akarsz mondani csakhogy úgy teszel mintha ZZnek abszolút semmi beleszólása sem let volna ahhoz hogy kiket igazol le a klubb, sőt a meccs keret összeállítása se tőle függött volna. Azt is feltételezem hogy Dupont leszerződésében is vastagon benne volt a keze. Nyilván ezek feltételezések de sokkal realisztikusabnak tűnik mint az hogy semmi érdemi beleszolása se volt ahhoz ami a csapat körül történt.
A keret minősége és mélysége szégyen a klub státusához képest ez vitán felüli.
Másrészt meg azt mondom hogy más tudás kell egy top csapatot a max szinten tartani éveken át (na ebben ZZ worldclass vitán felül) és másféle ahhoz ha csapatot kell építeni. Az utóbbiban ZZ nem nagyon jeleskedik szerintem.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. május 16., vasárnap 15:37

Én megértelek Titeket, de szerintem a probléma forrását máshogy látjuk.

A jövő építése megkezdődött:

Jovic
Vinicius
Rodrygo
Odriozola
Lunin
Mariano
Asensio

Ödegaard
Militao

..Két külön halmazba írtam játékosokat egy gondolat miatt



És akkor még itt vannak a jelen nagy sztárjai:

Éden mester
LV
Isco
Marcelo


Nézzetek ezen a soron végig..Ha ezzel Ti bajnokságot akartok simán behúzni vagy ettől jobb BL helyezést elérni szerintem az az irreális.


Ja bocs van még 4-5 fazon akik focizni is tudnak pár ember meg Wolrd Class a posztján még mindig.


Ha Allegri, Klopp vagy bárki top csapatot csinál én leszek a legnagyobb fanatikusa!Nekem a Real Madrid a lehfontosabb, az edző/játékosok mindegy. Engem meg lehet győzni, de nem a focizni nem tudó fiatal sztárjainkkal.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7310
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. május 16., vasárnap 15:33

Real Madrid's number 1 priority is Massimiliano Allegri. The Italian manager wants to join the club as well. @DiMarzio

Raul Gonzalez: "Taking over the first team? This is my home and this is where I want to be. I am a man of the club. I became a coach to be here, at home. But this is not the time to talk about the future. The team is still competing. Today Madrid will win, so they'll still be in the title race next week. When everything is over, it'll be time to see what happens in the future."
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Professore
Hozzászólások: 2002
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Professore » 2021. május 16., vasárnap 15:32

Néha az az érzésem hogy sokak itt a fórumon kb Real Madrid és ZZ szurkoló is úgy fel-fel arányban és egyszerűen elvakitja őket ez abban hogy elfogadják lehet ESETLEG jobban is csinálni mint ZZ és úgy gondolják hogy ő a tökéletes megoldás csak azért mert volt egy periódus amikor nagy eséllyel tényleg az volt. Csakhogy az a csapat/helyzet nincs és nem is lesz egyhamar. ZZ nem egy francia kulcs ami mindenhez jó.
Én a magam részéről tisztelem és nagyra értékelem ZZt és minden sikert amit vele elértünk...DE én Real Madrid szurkoló vagyok mindenek előtt. Ezért nálam az a kérdés hogy mi a jó a csapatnak minden más 2lagos.
Ha ZZ marad ÉS jobban kezeli a keretet, értelmesen támadó játékot nyomat (mert igen lehetne ennél acélosabbat még ezzel az állománnyal is kint ezt ameddig biztonsági körbe meg hátra adom majd becenterezük a semmibe dolgot) akkor felőlem maradjon. Ha nem vagy menni akar akkor menjen és kapja meg más a lehetőséget. Remélem ebben a helyzetben a vezetőség majd jól dönt. Ha lesz új edző akkor tőlem megkapja a kezdeti bizalmat.

Minsenk előtt Dupontot furkós bottal kergessék el Madridból mert ő a sikertelenség egy fő oka. Aztán igazoljunk pár értelmes focistát, a kolonc nagy részét zavarjuk el és forgassuk értelmesen a keretet. Tudom túl sok elvárásom van...

ronaldo99
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:03
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ronaldo99 » 2021. május 16., vasárnap 15:14

Steve írta: Azt nem értem ez a Zidane fiú hogy nem gondolt erre eddig?

Szerintem írhatnánk neki egy levelet,hátha akkor elkezd rotálni és bajnokok leszünk dupla pontot verve mindenkire és nyilván triplázunk is.

Nyilván nem az a gond, hogy van a keretben kb 5-6 ember aki értelmes szinten tud/akar focizni, a többi meg spanyol kiscsapat szint.

A keret fele egy normális világban messze a lenne a Real Madrid kezdőjétől eleve..de jól hqngzik ez a Zidaneozás.

Verjük le rajta, nem rotál,makacs,meg mit tudom én mi..ezek ilyen jól hangzó szlogenek.

Aztán ha ez a szar marad és jön az álomedzőtök, akkor leverjük azon is..esetleg fél évig még lehet mondogatni, hogy ZZ rombolását időbe telik rendbehozni. :kalapos:
Igen a Cadizok meg Levanték, esetleg az Alaves erősebb kerettel rendelkezik mint ami Zidane rendelkezésére állt.

Nekem az a legnagyobb problémám, hogy ha nincs a rengeteg sérülés akkor Militaot, Blancot, Miguelt, stb a pálya közelében sem látjuk. A játékuk alapján pedig nem indokolt a mellőzésük.

De ha nektek még egy ilyen év kell kiváncsi lennék honnan szedtek elő 4-5 kezdő játékost amikor kb mindenki egyszerre kiöregszik.

Ha nem akarunk a Milan sorsára jutni akkor el kell kezdeni a jövőt építeni. Sőt már most is késésben vagyunk.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. május 16., vasárnap 15:13

Swineherd írta: Amit remélek, az az, hogy valahogy behúzza ezt a bajnokságot és akkor a sok hater kaparhatja a falat egy ideig.
En is remelem hogy behuzzuk a bajnoksagot. Es nem kaparnam a falat. De a velemenyemen nem valtoztatna.

Mondjuk nem is vagyok Zidane hater.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. május 16., vasárnap 15:10

Steve írta: Ps..én csak azt remélem, hogy igaza lesz itt 1-2 embernek és tényleg a szerencsés Zidane a legnagyobb bajunk illetve a rotáció hiánya.

Nagyon örülnék.

Imádnám, ha ZZ távoztával Vinicius megtanulna pl focizni és 30+ gólt verdesne, a pufi meg átvenni CR helyét, amiért vettük.

Asensio meg hirtelen és tartósan a nagy spanyol támadó lenne.
Szerintem ilyent senki sem irt es gondolt. Nem olvastam minden hszt, de ilyen oltari marhasagokat sem kellene irni.

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2021. május 16., vasárnap 15:10

"idén meg még versenyben van egy olyan kerettel, amivel mások a BL-ért küzdenének, de lehet, hogy az EL-ért..." - ezt írtam.

Ez nem azt jelenti, hogy mások ezzel a kerettel az EL-helyért küzdenének.
Lennének olyanok, akik a BL-helyért harcolnának, lennének olyanok, akik az EL-helyért. Biztos lenne még olyan, aki a bajnokságért menne eséllyel 2 körrel a vége előtt, a szakértők gondolom, sorolni is tudják őket...

Amit remélek, az az, hogy valahogy behúzza ezt a bajnokságot és akkor a sok hater kaparhatja a falat egy ideig. :)
Mondjuk nyilván az is Mou és Carlo munkájának a gyümölcse lenne, de sebaj.
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. május 16., vasárnap 15:09

Te csak szelsosegekben tudsz gondolkozni? :)
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. május 16., vasárnap 15:08

Ps..én csak azt remélem, hogy igaza lesz itt 1-2 embernek és tényleg a szerencsés Zidane a legnagyobb bajunk illetve a rotáció hiánya.

Nagyon örülnék.

Imádnám, ha ZZ távoztával Vinicius megtanulna pl focizni és 30+ gólt verdesne, a pufi meg átvenni CR helyét, amiért vettük.

Asensio meg hirtelen és tartósan a nagy spanyol támadó lenne.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. május 16., vasárnap 15:02

Azt nem értem ez a Zidane fiú hogy nem gondolt erre eddig?

Szerintem írhatnánk neki egy levelet,hátha akkor elkezd rotálni és bajnokok leszünk dupla pontot verve mindenkire és nyilván triplázunk is.

Nyilván nem az a gond, hogy van a keretben kb 5-6 ember aki értelmes szinten tud/akar focizni, a többi meg spanyol kiscsapat szint.

A keret fele egy normális világban messze a lenne a Real Madrid kezdőjétől eleve..de jól hqngzik ez a Zidaneozás.

Verjük le rajta, nem rotál,makacs,meg mit tudom én mi..ezek ilyen jól hangzó szlogenek.

Aztán ha ez a szar marad és jön az álomedzőtök, akkor leverjük azon is..esetleg fél évig még lehet mondogatni, hogy ZZ rombolását időbe telik rendbehozni. :kalapos:

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. május 16., vasárnap 14:59

Azert a nincs a keretben sokkal tobb es az EL helyert harcolnank ha nem lenne ZZ kozott van nemi kontraszt. Sokkal tobb lehet nincs a keretben, de szerintem ezt jopar edzo kihozta volna belole, egy ilyen mezonyben ami most van a La Ligaban. Meg lehet ugy is ha mellette elkezdi az ujjaepitest.

Barki kerul Zidane helyere sokkal nehezebb dolga lesz a csapat ujraepitesevel mint Zidanenak lett volna 2 eve. Pont azert mert akkor a francia ugy dontott bele se kezd, inkabb ad ket ev jutalomjatekot a haveroknak, meg a klasszisokbol meg kimotivalja valahogy az utolso csepp naftat. Valoszinuleg igy eredmenyesebblett egy nagynehezen kiszenvedett bajnoki cimmel de egy centit sem haladtunk elore a csapat ujjaepitesevel. Ennek meg is fogjuk inni a levet.

Ha tudnam hogy nyaron Zidane elkezdi a munkat amit el kellett volna kezdenie mikor visszajott azt mondanam persze maradjon. de az alapjan amit eddig lattam es hallottam ugy velem hogy tovabbra se kezdene bele. Igy szerintem jobb ha megy.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

ronaldo99
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:03
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ronaldo99 » 2021. május 16., vasárnap 14:51

kodo írta:
sonic írta:

A stokasos. ZZ knows. Mindenki massal az EL-ert harcoltunk volna talan. Ilyeneket is lehet mar itt olvasni.
Majd ha esetleg Zidane lelep a bajnokság végén es nem lesz érdemi igazolás a nyáron, akkor jövő ilyenkor visszaterhetunk erre.

Az biztos hogy ebben a keretben nagyon nincs tobb. Max egy király kupa.
Egy kis rotációval a megfelelő meccseken már bajnokok lehetnénk. Ehelyett láttuk mi történt és most más kezében a sorsunk.
Máris lett volna több benne ha így nézzük.

Professore
Hozzászólások: 2002
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Professore » 2021. május 16., vasárnap 14:48

kodo írta:
sonic írta:

A stokasos. ZZ knows. Mindenki massal az EL-ert harcoltunk volna talan. Ilyeneket is lehet mar itt olvasni.
Majd ha esetleg Zidane lelep a bajnokság végén es nem lesz érdemi igazolás a nyáron, akkor jövő ilyenkor visszaterhetunk erre.

Az biztos hogy ebben a keretben nagyon nincs tobb. Max egy király kupa.
Hát szerintem senkinek sincs varázs ereje hogy megmondja mi lett volna ha... Ez partalan vita. Mondjuk egy értelmesebb keretkezelés és nagyobb kockázatú offenzív játék még ezzel az állománnyal is elképzelhető lett volna szerintem. Egyáltalán nem gondolom úgy hogy csak és kizárólag ZZ tudta kihozni a maxot idén ebből a csapatból.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kodo » 2021. május 16., vasárnap 14:44

sonic írta:
ronaldo99 írta: Nem tudom mire alapozzátok ilyen magabiztosan azt hogy mással sem lettünk volna idén jobb helyzetben.
A stokasos. ZZ knows. Mindenki massal az EL-ert harcoltunk volna talan. Ilyeneket is lehet mar itt olvasni.
Majd ha esetleg Zidane lelep a bajnokság végén es nem lesz érdemi igazolás a nyáron, akkor jövő ilyenkor visszaterhetunk erre.

Az biztos hogy ebben a keretben nagyon nincs tobb. Max egy király kupa.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. május 16., vasárnap 14:37

ronaldo99 írta: Nem tudom mire alapozzátok ilyen magabiztosan azt hogy mással sem lettünk volna idén jobb helyzetben.
A stokasos. ZZ knows. Mindenki massal az EL-ert harcoltunk volna talan. Ilyeneket is lehet mar itt olvasni.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 249 regisztrált és 0 vendég