Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. május 17., hétfő 20:04

Kerlon írta: Taktika nélküli Zidane, azért párszor elverte már napjaink egyik sztár edzőjét, Kloppot.

Nagyon lenézitek a kopaszt, pedig teljesen olyan, mint Ferguson volt a Unitednek. Sosem voltak túl látványosak, de mindig stabilak és jók voltak. Lehet fikázni, mert vannak furcsa dolgai, de az mindegyik edzőnek meg van.

Az meg, hogy leépíti a keretet kicsit nevetséges megállapítás. Carvajal sérüléseivel nem számolt senki tavaly, tehát Hakimi elvesztése/elengedése nem tűnt túl fájónak. Reguliónnál jobb Mendy, Marcelo teljes kiégéséről nem az edző tehet.

Arról sem, hogy a Hazard, Asensio, Rodrygo, Vincius 4es összesen hozott össze annyi gólt, mint amennyit egytől várnánk el alsó hangon és sajnos a 4ből 2 mindig kezdő. Egy értelmes támadónk van két éve, Karim.

Hazard besülését nem lehet Zidane-ra verni. A két brazilt tuti nem kérte, hanem kapta. Asensio tuti spanyolsága miatt kapott ennyi lehetőséget, de már Zizou is mellőzi, ha tudja.

Ramos, Modric, Marcelo, Benzema vannak kritikus korban. Benzemát túltárgyaltuk, nincs megoldva elől semmi. Ramost pótolták Militaoval, be is érett kényszerből. Az eddigi mellőzését fel lehet róni a francia szakinak. Modric pótlása Valverde.

Jovicot, ha tényleg ő kérte, akkor volt egy rossz igazolása, na és? Hazardot ki ne hozta volna a VB után? Na látjátok.

Ez a taktikátlan Zidane ilyen körülményekkel elvitt minket a BL elődöntőig és az utolsó fordulóig versenyben vagyunk a bajnokságért, ahol voltak fájó pont vesztéseink, de ennyi sérültel még az is csoda, hogy itt tartunk.

Sajnos a támadó sorban a legnagyobb hiba, ahova vettünk szupersztárt, vettünk fiatalt, de nem jöttek be. Ennyiről van szó. Nem ilyenkor kell elküldeni edzőt, aki rossz felé sodorja a hajót, hanem mentette a menthetőt.

Ödegaardért, Ceballosért, de én megkockáztatom, hogy Reguilónért sem kell sírni, mert ő sem különösen jó a Spursben, főleg, ha védekeznie kell. Előbbi kettő meg totál felsülés a csapatában.

Hakimiért kár meg talán Llorrenteért, akik meg nem akartak itt maradni versenyezni a helyükért.
Hakimi maradt volna, de pénz kellett. Ő volt az aldozat.

Amúgy szétadom a hszed.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. május 17., hétfő 19:53

Taktika nélküli Zidane, azért párszor elverte már napjaink egyik sztár edzőjét, Kloppot.

Nagyon lenézitek a kopaszt, pedig teljesen olyan, mint Ferguson volt a Unitednek. Sosem voltak túl látványosak, de mindig stabilak és jók voltak. Lehet fikázni, mert vannak furcsa dolgai, de az mindegyik edzőnek meg van.

Az meg, hogy leépíti a keretet kicsit nevetséges megállapítás. Carvajal sérüléseivel nem számolt senki tavaly, tehát Hakimi elvesztése/elengedése nem tűnt túl fájónak. Reguliónnál jobb Mendy, Marcelo teljes kiégéséről nem az edző tehet.

Arról sem, hogy a Hazard, Asensio, Rodrygo, Vincius 4es összesen hozott össze annyi gólt, mint amennyit egytől várnánk el alsó hangon és sajnos a 4ből 2 mindig kezdő. Egy értelmes támadónk van két éve, Karim.

Hazard besülését nem lehet Zidane-ra verni. A két brazilt tuti nem kérte, hanem kapta. Asensio tuti spanyolsága miatt kapott ennyi lehetőséget, de már Zizou is mellőzi, ha tudja.

Ramos, Modric, Marcelo, Benzema vannak kritikus korban. Benzemát túltárgyaltuk, nincs megoldva elől semmi. Ramost pótolták Militaoval, be is érett kényszerből. Az eddigi mellőzését fel lehet róni a francia szakinak. Modric pótlása Valverde.

Jovicot, ha tényleg ő kérte, akkor volt egy rossz igazolása, na és? Hazardot ki ne hozta volna a VB után? Na látjátok.

Ez a taktikátlan Zidane ilyen körülményekkel elvitt minket a BL elődöntőig és az utolsó fordulóig versenyben vagyunk a bajnokságért, ahol voltak fájó pont vesztéseink, de ennyi sérültel még az is csoda, hogy itt tartunk.

Sajnos a támadó sorban a legnagyobb hiba, ahova vettünk szupersztárt, vettünk fiatalt, de nem jöttek be. Ennyiről van szó. Nem ilyenkor kell elküldeni edzőt, aki rossz felé sodorja a hajót, hanem mentette a menthetőt.

Ödegaardért, Ceballosért, de én megkockáztatom, hogy Reguilónért sem kell sírni, mert ő sem különösen jó a Spursben, főleg, ha védekeznie kell. Előbbi kettő meg totál felsülés a csapatában.

Hakimiért kár meg talán Llorrenteért, akik meg nem akartak itt maradni versenyezni a helyükért.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3577
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. május 17., hétfő 18:26

ronaldo99 írta: Ha nem ZZ-ről lenne szó, akkor már rég a fejét követelnétek.

De itt nemhogy ZZ-re, egyetlen franciával kapcsolatban sem lehet negatív véleménye senkinek.

Részemről ez a téma ennyi. Majd az idő eldönti.
És vissza is tértünk az elejére, ha ezt a keretet így az év elején, ugyanennyi sérüléssel idény közben, stb. megkapta volna valaki:
-sztem nem hozta volna az a más ugyanezekkel az arcokkal a BL elődöntő, szoros bajnokság kombót
-ha meg mégis hozta volna, ugyanezt, az értelmesebbje (no offense a máshogy gondolkodóknak) biztos belátná, hogy sz@rból nem lehet lekvárt főzni.

Ill. ZZ még majdnem azt is tud.. :mrgreen: :mrgreen:
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2021. május 17., hétfő 17:34

Buitre írta: Nekem az a bajom ZZ-val, hogy így kívülről, meccsek alapjțn egyáltalán nem jön le, h mi a f@szt gyakorolnak hétről hétre. Azaz ok, megvan az alap lassú labdajáratás, pálya széthúzása keresztlabdákkal, meg a beadások. De ez utóbbiak sincsenek kimaxolva, egy csomó szélső nem tud rendesen beadni, csak úgy vaktában benyesik de minden koncepció nélkül, ráadásul Karim sem támadja a rövidet, ha épp minden klappol és a fejére íveli valamelyik szerencsétlen, akkor van esélyünk. De egy rakás elem hiányzik, nem tudunk értelmesen és összehangoltan letámadni, szopjuk az ujjunkat felállt védelem ellen és megy a kézilabdás adogatás, mert nincs beindulás+ütempassz, egyszerűen érződik, hogy fel vannak küldve a játékosok, hogy vazz oldjátok meg. Nincsenek már a pályán figók meg zidanok, mi a halálért nem lehet jobban felkészíteni a támadókat azért, hogy hatékonyabbak legyenek, hiába várja el a sok tucattól, hogy összehozzák. Ezért volt az idei meccsek 90%-a nyögvenyelős, régen már untam a 4 meg 5 gólos győzelmeket, most meg egy kezemen meg tudom számolni hány ilyen meccs volt. És ez szerintem az edzői stáb csökevénye, az övé meg a segítőié. OK, hogy a Cselszki fiatalabb évjáratú, fizikailag rendben lévő csapat, akik a ticót is lenyomták erőből, de egy lesajnált Azpilicueta is szétcincált minket, úgy jöttek át rajtunk, szétpasszolva a híres CKM-et, mint a vajon, pedig az edzőjük évközben vette át a gárdát, nem úgy mint ZZ. Nem kétséges, hogy vannak erősségei is, de amennyire én vágom ezt a sportot, az automatizmusok és csapatmozgás témában nagyon le van maradva az elithez képest. Vagy a stábja, de azok is az ő emberei. Nehéz éve volt neki is, mint az egész csapatnak, én pozitívumként értékelem, hogy az adott körülményeket tekintve idáig eljutottunk, de ebben az is benne van, hogy annak tudatában, hogy ő az edző. Jöhetne már valami váltás úgy, hogy az új edző kapjon türelmet.
Nem rossz hozzaszolas. En azzal egeszitem ki, hogy egesz szezonban az baszott fel a legjobban, amikor Benzema visszajon a felpalyaig vagy kimegy a vonal melle, lejatsszuk kicsiben es be akarjuk adni a labdat ugy, hogy az egyetlen csatarunk nincs a tizenhatoson belul, vagy o az egyetlen aki bent van. Gecccc ennel jobban semmi nem tudott felbaszni. Ha mar ez a taktika, hogy beadasra jatsszunk, az a minimum, hogy Benzema fixen ott van. Es akkor erkezik a hosszun valaki, aki bezar, plusz egy ember aki befut, de mivel nincs senki aki tud fejelni es erkezhetne, ez a taktika felig halott. Ez akkor volt faxa, amikor Benzema es CR vartak a beadast. Most csak Benzema van, de neha meg o sem, mert visszalep vagy kimegy a vonal melle. Szoval a taktika sok esetben hibas, es meg igy is egy rakas golt szereztunk beadasbol, vagy Karim papa befejelte. Ezen mindenkepp javitani kell.
:goat:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. május 17., hétfő 17:30

Allegri is giving his priority to Real Madrid. Two Italian clubs called him but he said my priority is Real Madrid. Allegri and Raul are in the race if Zidane leaves. @FabrizioRomano

E kettő közt fog eldőlni nagyon úgy néz ki. Hacsak Perez nem tud valami jó franci pakkal a kopasz kedvében járni :mrgreen: Ha nem, akkor én Raúlra szavazok.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. május 17., hétfő 17:25

ronaldo99 írta:
Realista24 írta:

Az a baj, hogy ti azt hiszitek, hogy mi úgy gondoljuk nincs hibája ZZ-nek. Pedig van, sok.

De itt már olyanokat írnak, hogy rossz irányba sodorta a Real Madridot :lol: Hát, a Barcánál örülnének ennek az iránynak, meg úgy minden egyes klubnál.
Ha nem ZZ-ről lenne szó, akkor már rég a fejét követelnétek.

De itt nemhogy ZZ-re, egyetlen franciával kapcsolatban sem lehet negatív véleménye senkinek.

Részemről ez a téma ennyi. Majd az idő eldönti.
Jajaja, ez pont olyan berögzült általánosítás, mint a cserék és hogy nem lehet írni a Karim topicba :smile:

Halkan jegyzem meg, az idő már eldöntötte, ZAK.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ronaldo99
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:03
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ronaldo99 » 2021. május 17., hétfő 17:21

Realista24 írta:
Professore írta:

Köszi. :mrgreen:

Viccet félretéve vagyunk itt egy páran akik hasonlóan látjuk a dolgokat és vannak sokan (azaz ti) akik másképp. Ettől szép az élet a fórumon.
Én kiszálltam mert ez meddő "vita".
Az a baj, hogy ti azt hiszitek, hogy mi úgy gondoljuk nincs hibája ZZ-nek. Pedig van, sok.

De itt már olyanokat írnak, hogy rossz irányba sodorta a Real Madridot :lol: Hát, a Barcánál örülnének ennek az iránynak, meg úgy minden egyes klubnál.
Ha nem ZZ-ről lenne szó, akkor már rég a fejét követelnétek.

De itt nemhogy ZZ-re, egyetlen franciával kapcsolatban sem lehet negatív véleménye senkinek.

Részemről ez a téma ennyi. Majd az idő eldönti.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. május 17., hétfő 17:18

flori írta: Real Madrid have opened talks with Raul to take over the team if Zidane decides to leave. Raul asked the club for a BIG rebuild to accept the job, and wants to get rid of multiple veterans.His idea is to give prominence to young players. @AS_SergioSantos

Kérdés az, hogy kiket takarnak a fiatal játékosok. Hugo Duro vagy Mbappé. :lol:
Mbappé, who?

Raul wants to give a lot of importance to the youngsters: players currently at the club like Vinicius and Rodrygo, players from La Fabrica, and the loanees as well.

Vini J - Reinier - Rodrygo - Jovic
:kacsint: :lol:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: flori » 2021. május 17., hétfő 17:11

The people around the club, even Pérez' closest colleagues, seem to think Zidane has already decided to leave.@FabrizioRomano

Real Madrid have opened talks with Raul to take over the team if Zidane decides to leave. Raul asked the club for a BIG rebuild to accept the job, and wants to get rid of multiple veterans.His idea is to give prominence to young players. @AS_SergioSantos

Kérdés az, hogy kiket takarnak a fiatal játékosok. Hugo Duro vagy Mbappé. :lol:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. május 17., hétfő 17:05

Professore írta:
Realista24 írta:

Nem tudom, miért nem adod be a CV-d Pereznek. Nekem megvan az email címe, ha kell átküldöm.
Köszi. :mrgreen:

Viccet félretéve vagyunk itt egy páran akik hasonlóan látjuk a dolgokat és vannak sokan (azaz ti) akik másképp. Ettől szép az élet a fórumon.
Én kiszálltam mert ez meddő "vita".
Az a baj, hogy ti azt hiszitek, hogy mi úgy gondoljuk nincs hibája ZZ-nek. Pedig van, sok.

De itt már olyanokat írnak, hogy rossz irányba sodorta a Real Madridot :lol: Hát, a Barcánál örülnének ennek az iránynak, meg úgy minden egyes klubnál.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Professore » 2021. május 17., hétfő 17:02

Realista24 írta:
Professore írta:
Vagy ha igen akkor egy hasonló kaliberű embert kellett volna berantani. S

Ha elengedtük és Mariano se reális opció akkor kellett volna hozni valakit aki használható stb.
Nem tudom, miért nem adod be a CV-d Pereznek. Nekem megvan az email címe, ha kell átküldöm.
Köszi. :mrgreen:

Viccet félretéve vagyunk itt egy páran akik hasonlóan látjuk a dolgokat és vannak sokan (azaz ti) akik másképp. Ettől szép az élet a fórumon.
Én kiszálltam mert ez meddő "vita".

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. május 17., hétfő 16:59

Realista24 írta:
Professore írta:
Vagy ha igen akkor egy hasonló kaliberű embert kellett volna berantani. S

Ha elengedtük és Mariano se reális opció akkor kellett volna hozni valakit aki használható stb.
Nem tudom, miért nem adod be a CV-d Pereznek. Nekem megvan az email címe, ha kell átküldöm.
[email protected] vagy [email protected]?
:D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. május 17., hétfő 16:57

Professore írta:
Vagy ha igen akkor egy hasonló kaliberű embert kellett volna berantani. S

Ha elengedtük és Mariano se reális opció akkor kellett volna hozni valakit aki használható stb.
Nem tudom, miért nem adod be a CV-d Pereznek. Nekem megvan az email címe, ha kell átküldöm.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Professore » 2021. május 17., hétfő 16:54

Realista24 írta: Francia nemzeti csapatnál vitezkedett... :lol: a francia Világbajnok csapatnál. De biztos kokler.

Nyilván nem egy Pintus, de nincs minden bokorban egy olyan mint ő. Covid és Sanitasrol már nem is beszélve.

Ödegaard. :lol: egy Arsenalban megbukik.

Hakimit meg akarta tartani, de el kellett adni. Shit happens.

Ez a 70. Perc előtt nem cserél szarság is úgy beragadt nálatok, mint az hogy októberben már a Barcának adtok hat kupát.


Jovic... Mellélövés volt. Nektek az életben minden döntés sikerül? Kétlem. De rohadjon meg ZZ hogy nem lát a jövőbe.. Ugye Hazard kapcsán.

Fura egy világban éltek, kívánok nektek egy jó Benitezt.
Olvads a kövi hszt is amit írtam esetleg...

Nemzeti csapat az más kávéház mint egy klub ahol sokkal nagyobb a terhelés pl. Tényleg nincs Pintus minden bokorban de miért kellett egyáltalán elzavarni? Vagy ha igen akkor egy hasonló kaliberű embert kellett volna berantani. Sanitas nem segít az fix de itt az alap erőnlétettel van óriási gond és innen a sok izomsérülés is.

Öde megbukott. Talán. Egy Arteta edzővel akit itt szárba se nézünk. Meg aztán mikor játszott ez a srác folyamat több szezont ugyanott? Talán a Sociban ott meg egész jó is volt.

70 perc.... Érdemes beleolvasni a megy a meccs ropikban úgy random mód...

Jovic az bukta tény. De amikor az alapjatekunk abból áll hogy szélén fel majd center akkor miért egy szem 10/9 stílusú Benzemaval nyomjuk végig a bajnokságot. Ha elengedtük és Mariano se reális opció akkor kellett volna hozni valakit aki használható stb.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. május 17., hétfő 16:44

Francia nemzeti csapatnál vitezkedett... :lol: a francia Világbajnok csapatnál. De biztos kokler.

Nyilván nem egy Pintus, de nincs minden bokorban egy olyan mint ő. Covid és Sanitasrol már nem is beszélve.

Ödegaard. :lol: egy Arsenalban megbukik.

Hakimit meg akarta tartani, de el kellett adni. Shit happens.

Ez a 70. Perc előtt nem cserél szarság is úgy beragadt nálatok, mint az hogy októberben már a Barcának adtok hat kupát.

Jovic... Mellélövés volt. Nektek az életben minden döntés sikerül? Kétlem. De rohadjon meg ZZ hogy nem lát a jövőbe.. Ugye Hazard kapcsán.

Fura egy világban éltek, kívánok nektek egy jó Benitezt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ronaldo99
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:03
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ronaldo99 » 2021. május 17., hétfő 16:27

Professore írta:
Muszi05 írta:

Nos sztem egy olyan szezonban, ahol nyáron nem volt igazolás, mert nincs rá della, plusz ahol 60+ sérüléssel fejeznek be egy szezont ott nem is nagyon tudunk csapatépítésről beszélni, tehát ezt nem ebben a szezonban/időszakban kellene keresni.
De ha nagyon akarjuk akkor a fiatalokat felfoghatjuk annak. Persze most jönni fog, "hogy miért csak az utolsó pár meccsen, miért akkor amikor nincs más, miért stb." azért mert ez a Real Madrid, ahol eredményeket kell produkálni!
Ezzel a kerettel, ennyi sérülttel, igazolásmentes nyárral nem lehet csak úgy, hogy ha jól bevált receptet alkalmazod.
Lehet jönni azzal, hogy ott van a pad, de láthattuk, hogy ki(k) vannak a padon és mire képesek... Van egy 23 fős keretünk (amiben Hugo Duro is nevezve van) és amikor rengeteg séült van akkor marad Isco, Marcelo, Mariano, Asensio/Rodrygo a padra akik az elsőcsapat kerettagjai. Na már most akkor ebből, hogy is lehet megoldani a rotálást? Sehogy... így megint lehet azzal főzni ami van.

Amikor volt pénz igazolni akkor jött egy Mendy, Hazard, Jovic, -> Mendy nagyon bevált, Jovic nagyon nem, Hazard-ról meg senki nem gondolta volna, hogy porcelánból van/lesz.

Szerény véleményem szerint keretet pénzből lehet építeni... ne feledjük, hogy Ödegaard-al is számolt ZZ, de a norvég menni akart játszani, Hakimi maradt volna, de k**** nagy szarban volt a költségvetés, el kellett adni. Bale láttuk mit nyújtott nálunk ezért felesleges lett volna csillagászati fizetésért itt tartani (igaz a felét még így is mi fizettük ha minden igaz).

Úgy gondolom, hogy ezt az érvet nem Zidane ellene kellene felhozni, hogy nem tud csapatot építeni. Ha van miből akkor igenis épít. Főleg ha azt vesszük, hogy a szeme is átalában jó ehhez (Varanet is ő szúrta ki, valamint most Camavingat, Aouart - bár a másik két srác még csak ígéret).

Továbbá ha azt vesszük, hogy Odriozola és Lucas olyan performancet nyomtak az idényben/idény végén, mert az egész évet az elsőszámú jobbhátvéd nélkül éltük, akkor az is bebizonyosodik, hogy a meglévő "tartalékokból" is ki tudja hozni a legjobbat és én úgy gondolom, hogy ez is "csapatépítés" - jelentsen ez bárkinek bármit.
Hát hallod ennyire egyoldalúan látni dolgokat már művészet.

Sok a sérült. Tény. Milyen jellegű a sérülések zöme? Izom. Na kit zavart el ZZ személyes sertődöttség miatt? Pintust. Kit hoztunk helyére? Hát egy francia foszert aki a nemzeti csapatnál vitezkedett. Biztos erről se ZZ tehet.

Vékony a keret mert Öde el akart menni. Persze miután alig kapott lehetőséget és még meg is alázta az egyik meccs végén. De köcsög Öde... ZZ persze erről se tehet egyáltalán.

Tartalékokból is ki tudja hozni a maxot. Igen mikor már nincs más út. De azért a kiskedvencek közül orba szájba játszatott sokat Ase, Marci stb.

Alig volt igazolás ..csak 3 amelyikre Ő is rábólintott vagy egyenesen kért. Ebből 2 kuka, egyik el is lett zavarva úgy hogy elől Karimot nincs kivel pihentetni és Kázmér a golövő házi topban jó elől van és lassan Odri se szegyenkezhet...

Az hogy Vinyo miért játszik a baloson folyamat pedig 0 és mondjuk Rodri mert nem kap ott néhány egymás utani meccs erejéig bizalmat jó kérdés. Az hogy ha venasszonyok potyognak se cserél 70 perc előtt és hogy nem egy eset volt amikor a 90+ percben rakott be embert vert helyzetben az is jó kérdés. Militao miért csak akkor lett előkapva amikor nem volt más? Ez lenne a ZZ felé csapatépítés? Hát ez rohadtul nem az szerintem. Ok felfedezte Varanet ezt adom de ez egy...

De na ZZ hibátlan csak a körülmények áldozata.
+1

Valami hasonlót írtam volna én is de úgy éreztem teljesen felesleges.
Azért örülök hogy van aki hasonlóan látja a dolgot és nem csak én halucinálok...

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Professore » 2021. május 17., hétfő 16:20

ziro4vr írta: Ezt a hibátlan dolgot csak ti mondogatjátok, komoly érvelési disszonancia. :lol:
Ez szarkazmus akart lenni (ezek szerint gyenge próbálkozás). Egyáltalán nem várom el tőle és mástól se hogy hibátlanul végezze a munkáját mert emberből vagyunk mind. De mikor olyan szélsőséges hsz jön szembe ahol minden ki van magyarázva akkor elgurul kicsit a gyógyszer.

Egyébként novemberben ekéztem rendesen ZZT szerintem joggal, most egyébként nem bántom per pillanat mert próbált (bár kényszerhelyzetben bizonyos dolgokon változtatni). Még azt is megtudom emésztési ami a Chelsea ellen volt. De egyesek úgy beszélnek ZZről mint egy földre szállt félistenről. Az igazság mi T mindig valahol félúton van.

Majd ha mondjuk a Juventusnal vagy máshol is lehuz pár szezont és jönnek az eredmények akkor okosabbak leszünk vele kapcsolatban. És fordítva ha ide jön egy más edző derül ki hogy tényleg csak ennyi van-e a keretben és hogy csak ZZ képes kihozni a maxot. Lehet meglepődünk itt sokan. Addig marad a szájkaraté :mrgreen:

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1361
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Buitre » 2021. május 17., hétfő 16:16

Nekem az a bajom ZZ-val, hogy így kívülről, meccsek alapjțn egyáltalán nem jön le, h mi a f@szt gyakorolnak hétről hétre. Azaz ok, megvan az alap lassú labdajáratás, pálya széthúzása keresztlabdákkal, meg a beadások. De ez utóbbiak sincsenek kimaxolva, egy csomó szélső nem tud rendesen beadni, csak úgy vaktában benyesik de minden koncepció nélkül, ráadásul Karim sem támadja a rövidet, ha épp minden klappol és a fejére íveli valamelyik szerencsétlen, akkor van esélyünk. De egy rakás elem hiányzik, nem tudunk értelmesen és összehangoltan letámadni, szopjuk az ujjunkat felállt védelem ellen és megy a kézilabdás adogatás, mert nincs beindulás+ütempassz, egyszerűen érződik, hogy fel vannak küldve a játékosok, hogy vazz oldjátok meg. Nincsenek már a pályán figók meg zidanok, mi a halálért nem lehet jobban felkészíteni a támadókat azért, hogy hatékonyabbak legyenek, hiába várja el a sok tucattól, hogy összehozzák. Ezért volt az idei meccsek 90%-a nyögvenyelős, régen már untam a 4 meg 5 gólos győzelmeket, most meg egy kezemen meg tudom számolni hány ilyen meccs volt. És ez szerintem az edzői stáb csökevénye, az övé meg a segítőié. OK, hogy a Cselszki fiatalabb évjáratú, fizikailag rendben lévő csapat, akik a ticót is lenyomták erőből, de egy lesajnált Azpilicueta is szétcincált minket, úgy jöttek át rajtunk, szétpasszolva a híres CKM-et, mint a vajon, pedig az edzőjük évközben vette át a gárdát, nem úgy mint ZZ. Nem kétséges, hogy vannak erősségei is, de amennyire én vágom ezt a sportot, az automatizmusok és csapatmozgás témában nagyon le van maradva az elithez képest. Vagy a stábja, de azok is az ő emberei. Nehéz éve volt neki is, mint az egész csapatnak, én pozitívumként értékelem, hogy az adott körülményeket tekintve idáig eljutottunk, de ebben az is benne van, hogy annak tudatában, hogy ő az edző. Jöhetne már valami váltás úgy, hogy az új edző kapjon türelmet.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. május 17., hétfő 16:12

Ezt a hibátlan dolgot csak ti mondogatjátok, komoly érvelési disszonancia. :lol:
Nem illik.

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Professore » 2021. május 17., hétfő 16:10

Muszi05 írta:
ronaldo99 írta: Én is a tényeknek hiszek, de támaszd alá hogy ZZ megpróbál csapatot építeni. Mert én ennek semmi nyomát nem láttam.
Nos sztem egy olyan szezonban, ahol nyáron nem volt igazolás, mert nincs rá della, plusz ahol 60+ sérüléssel fejeznek be egy szezont ott nem is nagyon tudunk csapatépítésről beszélni, tehát ezt nem ebben a szezonban/időszakban kellene keresni.
De ha nagyon akarjuk akkor a fiatalokat felfoghatjuk annak. Persze most jönni fog, "hogy miért csak az utolsó pár meccsen, miért akkor amikor nincs más, miért stb." azért mert ez a Real Madrid, ahol eredményeket kell produkálni!
Ezzel a kerettel, ennyi sérülttel, igazolásmentes nyárral nem lehet csak úgy, hogy ha jól bevált receptet alkalmazod.
Lehet jönni azzal, hogy ott van a pad, de láthattuk, hogy ki(k) vannak a padon és mire képesek... Van egy 23 fős keretünk (amiben Hugo Duro is nevezve van) és amikor rengeteg séült van akkor marad Isco, Marcelo, Mariano, Asensio/Rodrygo a padra akik az elsőcsapat kerettagjai. Na már most akkor ebből, hogy is lehet megoldani a rotálást? Sehogy... így megint lehet azzal főzni ami van.

Amikor volt pénz igazolni akkor jött egy Mendy, Hazard, Jovic, -> Mendy nagyon bevált, Jovic nagyon nem, Hazard-ról meg senki nem gondolta volna, hogy porcelánból van/lesz.

Szerény véleményem szerint keretet pénzből lehet építeni... ne feledjük, hogy Ödegaard-al is számolt ZZ, de a norvég menni akart játszani, Hakimi maradt volna, de k**** nagy szarban volt a költségvetés, el kellett adni. Bale láttuk mit nyújtott nálunk ezért felesleges lett volna csillagászati fizetésért itt tartani (igaz a felét még így is mi fizettük ha minden igaz).

Úgy gondolom, hogy ezt az érvet nem Zidane ellene kellene felhozni, hogy nem tud csapatot építeni. Ha van miből akkor igenis épít. Főleg ha azt vesszük, hogy a szeme is átalában jó ehhez (Varanet is ő szúrta ki, valamint most Camavingat, Aouart - bár a másik két srác még csak ígéret).

Továbbá ha azt vesszük, hogy Odriozola és Lucas olyan performancet nyomtak az idényben/idény végén, mert az egész évet az elsőszámú jobbhátvéd nélkül éltük, akkor az is bebizonyosodik, hogy a meglévő "tartalékokból" is ki tudja hozni a legjobbat és én úgy gondolom, hogy ez is "csapatépítés" - jelentsen ez bárkinek bármit.
Hát hallod ennyire egyoldalúan látni dolgokat már művészet.

Sok a sérült. Tény. Milyen jellegű a sérülések zöme? Izom. Na kit zavart el ZZ személyes sertődöttség miatt? Pintust. Kit hoztunk helyére? Hát egy francia foszert aki a nemzeti csapatnál vitezkedett. Biztos erről se ZZ tehet.

Vékony a keret mert Öde el akart menni. Persze miután alig kapott lehetőséget és még meg is alázta az egyik meccs végén. De köcsög Öde... ZZ persze erről se tehet egyáltalán.

Tartalékokból is ki tudja hozni a maxot. Igen mikor már nincs más út. De azért a kiskedvencek közül orba szájba játszatott sokat Ase, Marci stb.

Alig volt igazolás ..csak 3 amelyikre Ő is rábólintott vagy egyenesen kért. Ebből 2 kuka, egyik el is lett zavarva úgy hogy elől Karimot nincs kivel pihentetni és Kázmér a golövő házi topban jó elől van és lassan Odri se szegyenkezhet...

Az hogy Vinyo miért játszik a baloson folyamat pedig 0 és mondjuk Rodri mert nem kap ott néhány egymás utani meccs erejéig bizalmat jó kérdés. Az hogy ha venasszonyok potyognak se cserél 70 perc előtt és hogy nem egy eset volt amikor a 90+ percben rakott be embert vert helyzetben az is jó kérdés. Militao miért csak akkor lett előkapva amikor nem volt más? Ez lenne a ZZ felé csapatépítés? Hát ez rohadtul nem az szerintem. Ok felfedezte Varanet ezt adom de ez egy...

De na ZZ hibátlan csak a körülmények áldozata.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 138 regisztrált és 0 vendég