Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2021. július 26., hétfő 13:16

Egy év van vissza Varanenak, ha megadják az 50 milliót, akkor sajnos/nem sajnos jó üzlet lesz. Ez van.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. július 26., hétfő 13:16

Kercsó írta: 45 bszd. :shutup:

Perez is mutatja a fakkot Ramosnak, aki amúgy lehet mégis maradt volna, de a csicskákat nem tudja eltakarítani. :|
Továbbra sem lehet mit kezdeni azzal, ha valaki akar menni vagy ha nem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3832
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2021. július 26., hétfő 13:12

45 bszd. :shutup:

Perez is mutatja a fakkot Ramosnak, aki amúgy lehet mégis maradt volna, de a csicskákat nem tudja eltakarítani. :|
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. július 26., hétfő 13:06

Szanalmas.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. július 26., hétfő 12:31

@lequipe confirms: Man United have made an offer of €45m + bonuses for Raphael Varane.

Perez wants €60m for Varane, but Manchester United have offered €45m with easy bonuses and the deal may be completed with that offer.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. július 26., hétfő 11:23

Sorrentino írta:
Pad'em írta: Na hétvégén felgyorsultak a tárgyalások a Utd-el, ma meg már nem jelent meg Varane edzésen. 50 m euró körül meg van elvileg a megállapodás. Héten hivatalos lehet...
Akkor már nem kell izgulni, hogy miből fedezzük a selejtek fizuját a szezonban... :x
Csak az a baj, hogy ezt elviszi a 2 legnagyobb selejt. :kivagyhe:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2021. július 26., hétfő 11:20

Pad'em írta: Na hétvégén felgyorsultak a tárgyalások a Utd-el, ma meg már nem jelent meg Varane edzésen. 50 m euró körül meg van elvileg a megállapodás. Héten hivatalos lehet...
Akkor már nem kell izgulni, hogy miből fedezzük a selejtek fizuját a szezonban... :x

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7223
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. július 26., hétfő 10:39

Na hétvégén felgyorsultak a tárgyalások a Utd-el, ma meg már nem jelent meg Varane edzésen. 50 m euró körül meg van elvileg a megállapodás. Héten hivatalos lehet...
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. július 26., hétfő 8:03

Kerlon írta: Akkor megfordítom, de a Juve sem lett jobb CRtől. Nem ilyen egyszerű ez.
Rossz példa, mert a Juvén a Pi(rl)ócás ember se tudott segíteni :D :D

Mindenesetre a téma maga érdekes volt..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. július 24., szombat 20:52

raul 4 ever írta:
Kerlon írta: Hát szerintem ez csak részben igaz, Benzema így is jó beugró volt, kellő minta. Francia csapatban is egyből felnézett rá mindenki...

Habitus alapján nem egyformák, de a tekintéjük nagy és a kellően okos játékosok kovetni fogjak meg a hulye is, mint Vini.

Asensio meg nem CR tavozasa miatt lett egy beszari szar alibi jatekos.
Ja, persze, tuti hogy van súlya a szavuknak, meg így értettem a tanár jelzőt, hogy tekintélyük az biztos van nekik. 1000 év rutin, az biztos átjön, akármilyen is a habitusuk.

Az egész am. Bale miatt indult el bennem, Cr alatt is volt serült, de hogy a játékán tv-n keresztül is átüt, h leszarja... az 2018 utáni "elem"..
Szerintem ezt CR mellett ember nem engedte vna meg magának, de még lehet egy elrontott labdaátvételt sem edzésen..
Zz elrendezte, kirakta a p**sába.

Aset nemtom, szerintem ha lenne valaki, aki a tökeire lépne, jobb lenne, vagy kevesebb lenne az alibi..

Na, szóval most nem tudom van-e nagykutya az öltözőben. Eddig ZZ után Ramos volt szerintem, most egyik sincs már..
Nagy tekintélyű hangok, akikre odafigyelnek, van (CMK, Benz nyilván) biztos, de lehet falkavezér is kéne.
Ancelotti a jófej apuka, aki tudja what's up. Mondjuk én am Benzből is kinézem ezt.. mi sértődés volt az "anyám, ez ellenünk játszikból" is, megmondani a frankót sztem ő sem fél.. Arca meg lehet mire.
Akkor megfordítom, de a Juve sem lett jobb CRtől. Nem ilyen egyszerű ez.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. július 24., szombat 20:44

Kerlon írta: Hát szerintem ez csak részben igaz, Benzema így is jó beugró volt, kellő minta. Francia csapatban is egyből felnézett rá mindenki...

Habitus alapján nem egyformák, de a tekintéjük nagy és a kellően okos játékosok kovetni fogjak meg a hulye is, mint Vini.

Asensio meg nem CR tavozasa miatt lett egy beszari szar alibi jatekos.
Ja, persze, tuti hogy van súlya a szavuknak, meg így értettem a tanár jelzőt, hogy tekintélyük az biztos van nekik. 1000 év rutin, az biztos átjön, akármilyen is a habitusuk.

Az egész am. Bale miatt indult el bennem, Cr alatt is volt serült, de hogy a játékán tv-n keresztül is átüt, h leszarja... az 2018 utáni "elem"..
Szerintem ezt CR mellett ember nem engedte vna meg magának, de még lehet egy elrontott labdaátvételt sem edzésen..
Zz elrendezte, kirakta a p**sába.

Aset nemtom, szerintem ha lenne valaki, aki a tökeire lépne, jobb lenne, vagy kevesebb lenne az alibi..

Na, szóval most nem tudom van-e nagykutya az öltözőben. Eddig ZZ után Ramos volt szerintem, most egyik sincs már..
Nagy tekintélyű hangok, akikre odafigyelnek, van (CMK, Benz nyilván) biztos, de lehet falkavezér is kéne.
Ancelotti a jófej apuka, aki tudja what's up. Mondjuk én am Benzből is kinézem ezt.. mi sértődés volt az "anyám, ez ellenünk játszikból" is, megmondani a frankót sztem ő sem fél.. Arca meg lehet mire.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

aleksz
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2021. április 18., vasárnap 10:50
Kedvenc játékosaid: Drenthe, Raul Bravo, Lucas Vazquez
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: aleksz » 2021. július 24., szombat 18:52

raul 4 ever írta: Érdekes téma ez amibe belekezdtetek páran, hogy ki lehet majd Ramos utódja vezér szempontból.
Szerintem pusztán játék szempontjából Case. Télen úgy tűnt, ő volt aki kiabált, meg adta a vezényszavakat szabiknál/szögleteknél.

Viszont CR7 óta pszichológiai vezérünk nincs, s a jelenlegi keretben nem is tudom senkiről elképzelni, hogy akkora "elmebeteg" mint ő.
Érdekes, hogy a beleszaromság azóta jön ki azokon, akikben benne volt, amióta ő nincs. Nincs senki sztem aki leszedje annak a 10 körmét, aki nem szakad meg minden egyes pillanatban. A nagy csapatainknak szerintem mindig volt egy ilyen "hajcsára" (Hierro tűnt anno ilyennek, mint kapitány), aki a legnagyobb alfa volt a csapatban.
Kroos, Modric, Benz nekem "tanár" alkatok, mindent is tudnak a fociról, a labdával, csak nem "elmebetegek" annyira a győzelembe, mint Cr7 volt pl..
Szerintetek van most ilyenünk?
Igazat adok, Benzemaban semmi ilyesmi nincs. Attol, hogy felneznek ra, nem azt jelenti, hogy hajtja is oket, mint pl Cr. Benzema kihagyott helyzeteknel csendben kullog vissza, Cr meg lokdosi, hergeli a tarsakat sokszor. Bar iden mar kevesbe, latszik, hogy Torinoban beleunt mar nagyon.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. július 24., szombat 14:30

raul 4 ever írta: Érdekes téma ez amibe belekezdtetek páran, hogy ki lehet majd Ramos utódja vezér szempontból.
Szerintem pusztán játék szempontjából Case. Télen úgy tűnt, ő volt aki kiabált, meg adta a vezényszavakat szabiknál/szögleteknél.

Viszont CR7 óta pszichológiai vezérünk nincs, s a jelenlegi keretben nem is tudom senkiről elképzelni, hogy akkora "elmebeteg" mint ő.
Érdekes, hogy a beleszaromság azóta jön ki azokon, akikben benne volt, amióta ő nincs. Nincs senki sztem aki leszedje annak a 10 körmét, aki nem szakad meg minden egyes pillanatban. A nagy csapatainknak szerintem mindig volt egy ilyen "hajcsára" (Hierro tűnt anno ilyennek, mint kapitány), aki a legnagyobb alfa volt a csapatban.
Kroos, Modric, Benz nekem "tanár" alkatok, mindent is tudnak a fociról, a labdával, csak nem "elmebetegek" annyira a győzelembe, mint Cr7 volt pl..
Szerintetek van most ilyenünk?
Hát szerintem ez csak részben igaz, Benzema így is jó beugró volt, kellő minta. Francia csapatban is egyből felnézett rá mindenki...

Habitus alapján nem egyformák, de a tekintéjük nagy és a kellően okos játékosok kovetni fogjak meg a hulye is, mint Vini.

Asensio meg nem CR tavozasa miatt lett egy beszari szar alibi jatekos.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Whiteheart
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2018. november 4., vasárnap 1:37
Kedvenc játékosaid: Benzema, CR, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Whiteheart » 2021. július 24., szombat 11:55

https://liner.hu/real-madrid-haaland-sancho/

Ha ez ilyen egyszerű lenne 😌
Tök jó lenne :mrgreen:
🇭🇺✝️🇭🇺

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. július 24., szombat 11:36

Érdekes téma ez amibe belekezdtetek páran, hogy ki lehet majd Ramos utódja vezér szempontból.
Szerintem pusztán játék szempontjából Case. Télen úgy tűnt, ő volt aki kiabált, meg adta a vezényszavakat szabiknál/szögleteknél.

Viszont CR7 óta pszichológiai vezérünk nincs, s a jelenlegi keretben nem is tudom senkiről elképzelni, hogy akkora "elmebeteg" mint ő.
Érdekes, hogy a beleszaromság azóta jön ki azokon, akikben benne volt, amióta ő nincs. Nincs senki sztem aki leszedje annak a 10 körmét, aki nem szakad meg minden egyes pillanatban. A nagy csapatainknak szerintem mindig volt egy ilyen "hajcsára" (Hierro tűnt anno ilyennek, mint kapitány), aki a legnagyobb alfa volt a csapatban.
Kroos, Modric, Benz nekem "tanár" alkatok, mindent is tudnak a fociról, a labdával, csak nem "elmebetegek" annyira a győzelembe, mint Cr7 volt pl..
Szerintetek van most ilyenünk?
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2021. július 24., szombat 7:35

Nem a középső védőinkkel van a gond, főleg ha Varane is marad. Chiellinit felesleges hozni, egy ilyen kaliberű játékos fix kezdő helyet akarna 36 évesen is. Nekünk Militaot kell erőltetni főképp, hiszen benne van a jövő és mellette a Nacho/Alaba kettőst megfelelően rotálni, bár nálam is Nacho az első. Negyedik számú védőnek meg kb. teljesen mindegy, hogy ki jön, mert nem sok babér fog teremni neki. A kérdés csak az Varane lépni akar-e idén? Eddig erről cikkeztek, de ez is kezd csendesülni.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

aleksz
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2021. április 18., vasárnap 10:50
Kedvenc játékosaid: Drenthe, Raul Bravo, Lucas Vazquez
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: aleksz » 2021. július 24., szombat 6:56

chronic írta: Nem kell ide az öreg Dzsordzsó, minden tiszteletem az övé de a Nacho-Militao-Alaba hármasnak röhögve le kell hoznia a szezont.
Nacho szerintem abszolút vezéralkat, pláne így 30 felett már ő is, ha megkapja a kezdő tagságot akkor össze fogja tudni fogni a srácokat szerintem, viszont attól félek,hogy Militao-Alaba kh kettőssel fog kezdeni Carlo, pedig nincs ember aki jobban megérdemelné a kezdőtagságot mint Nacho.
Nacho pont az a tipikus csendes tipus, tobb eletrajzot is elolvasva, azt nyilatkoztak mindig rola, hogy olyan csendes, hogy szinte fel sem tunik a hianya az oltozoben.

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2021. július 23., péntek 21:34

RealMadridFanatic írta: A tavalyi ev es a szentimentalizmus alapjan mindenkeppen Nacho - Militaoval kezdenek, ha lep Varane. Elobbi szamtalanszor bizonyitott, tobb poszton is raadasul. Egy gyengebb idoszaka remlik csak es hajmereszto hiba nem nagyon ugrik be (mondjuk en nem vagyok mervado, gyorsan kikopnak a meccsek).

Persze Alaba biztosan kezdo lesz, nem tudom melyik kezembe harapnek.

A 3 ember meg nekem sovany, akkor is, ha bizalmi poszt a kh is. Egy komolyabb serules es ott allunk csere nelkul. Persze Chust meg Vallejo akad, de egy BL kieseses szakaszban nem biztos, hogy oket szeretnem. Mendy is be tud huzodni ha nagyon kell, de Marcelo mar nem szint, Miguel meg igeretes, de egyelore csak ennyi. Egy veteran 4. embert el tudnek kepzelni hatra. Pepe. :sziv: :kalapos:
En nem attól felnek, hogy mennyi gólt kapunk, hanem hogy tudunk e egyáltalán gólt lőni az ellenfélnek. :lol: Ha benzema sérült vagy nincs formában akkor kb annyi is.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2021. július 23., péntek 20:34

A tavalyi ev es a szentimentalizmus alapjan mindenkeppen Nacho - Militaoval kezdenek, ha lep Varane. Elobbi szamtalanszor bizonyitott, tobb poszton is raadasul. Egy gyengebb idoszaka remlik csak es hajmereszto hiba nem nagyon ugrik be (mondjuk en nem vagyok mervado, gyorsan kikopnak a meccsek).

Persze Alaba biztosan kezdo lesz, nem tudom melyik kezembe harapnek.

A 3 ember meg nekem sovany, akkor is, ha bizalmi poszt a kh is. Egy komolyabb serules es ott allunk csere nelkul. Persze Chust meg Vallejo akad, de egy BL kieseses szakaszban nem biztos, hogy oket szeretnem. Mendy is be tud huzodni ha nagyon kell, de Marcelo mar nem szint, Miguel meg igeretes, de egyelore csak ennyi. Egy veteran 4. embert el tudnek kepzelni hatra. Pepe. :sziv: :kalapos:
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2230
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: chronic » 2021. július 23., péntek 20:18

Nem kell ide az öreg Dzsordzsó, minden tiszteletem az övé de a Nacho-Militao-Alaba hármasnak röhögve le kell hoznia a szezont.
Nacho szerintem abszolút vezéralkat, pláne így 30 felett már ő is, ha megkapja a kezdő tagságot akkor össze fogja tudni fogni a srácokat szerintem, viszont attól félek,hogy Militao-Alaba kh kettőssel fog kezdeni Carlo, pedig nincs ember aki jobban megérdemelné a kezdőtagságot mint Nacho.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 99 regisztrált és 0 vendég