Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3577
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. szeptember 16., csütörtök 14:08

Szerintem országok szerint csoportosított is..

De igen, több csapat jobb még mint az inter.. meghát gyengültek, nem kicsit.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. szeptember 16., csütörtök 14:00

ANDS írta:
petiamadridista írta:

Dehogyis sztárcsapat, meg top10-es :)


Nem az ?? Akkor csak a 4 angol a PSG meg a Bayern letezik. Esetleg a Tico ? Talán csak odaférünk mi is...
Nem tudom, ki számíthat még a 10 játekerőben legcombosabb csapatbak akkor ??
Sevilla? Everton ?? Nem tudom.. Dortmund ?? Lipcse??? Salzburg ? Malmö ???
Nehéz a top 10- et most meghatározni.

Szerintem:

Manchester City
Liverpool
Chelsea
Manchester United
Tottenham
Bayern
Dortmund
PSG

Ez eddig 8.

Real Madrid
Atletico

Megvan a Top 10.

Juventus
Inter
Milan

A sztárcsapat besorolàs szubjektív, de azért az Inter valószinűleg erősebb, mint a Celta Vigo.
Bebaszna ha a Tottenham, Dortmund erősebb lenne nálunk. Poolal, Uniteddel egy szinten vagyunk sztem, PSG még nagyon alakulóban. Chelsea, Bayern van egyértelműen elöttünk.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

petiamadridista
Hozzászólások: 5256
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2021. szeptember 16., csütörtök 13:04

raul 4 ever írta:
petiamadridista írta: Az első félidőben ők voltak jobbak.
Nyomtak mint az állat de nem sikerült gólt lőniük.
A második félidőben változtatott Carlo, mi lettünk jobbak, az utolsó 10 percben már szinte érett a gólt. Aztán szerencsével sikerült egyet bepofozni.

Értem én, hogy elitek elitje meg top 4-5 csapat meg stb, de ez az Inter az aktuális olasz bajnok, hiába gyengültek valamennyit, meg a Serie A nem a csúcsok csúcsa, azért ez egy sztárcsapat. Top 10es európában. Otthon játszottak, keményen odatették magukat, nem tudom ki mit várt, ez így teljesen ok volt egy első körös BL meccshez. Simán benne volt a bukó is. Azért ez egy nagyon jó csapat, nem a szaros Young Boysszal vagy a Brugge-el kellett meccselni na.


Dehogyis sztárcsapat, meg top10-es :)


Viszont amit kihagytam, hogy Carlo nagyon ért ehhez, hogy egy másik csapat jön ki a második félidőre.. Ez volt hétvégén is, valamelyik közül az első bajnokikon is, meg most is..

Teljesen máshogy játszottunk a második félidőben, az elején meg aztán pláne.. Ez is érdekes volt..

Nem az ?? Akkor csak a 4 angol a PSG meg a Bayern letezik. Esetleg a Tico ? Talán csak odaférünk mi is...
Nem tudom, ki számíthat még a 10 játekerőben legcombosabb csapatbak akkor ??
Sevilla? Everton ?? Nem tudom.. Dortmund ?? Lipcse??? Salzburg ? Malmö ???

Avatar
mexes
Hozzászólások: 793
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mexes » 2021. szeptember 16., csütörtök 12:06

raul 4 ever írta: Viszont amit kihagytam, hogy Carlo nagyon ért ehhez, hogy egy másik csapat jön ki a második félidőre.. Ez volt hétvégén is, valamelyik közül az első bajnokikon is, meg most is..

Teljesen máshogy játszottunk a második félidőben, az elején meg aztán pláne.. Ez is érdekes volt..
+1, ilyen ha taktikai tudásban ott van a szeren a manager. Carvajalt felküldte\beküldte középre, rögtön borult az inter 5 védős dominanciája és a csatárok elszigeteltsége, csomó terület nyílt.

Alapesetben normálisnak kellene lennie, de nem voltunk hozzászokva meccsen belüli változtatásokhoz az elmúlt pár évben...

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3577
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. szeptember 16., csütörtök 11:56

petiamadridista írta: Az első félidőben ők voltak jobbak.
Nyomtak mint az állat de nem sikerült gólt lőniük.
A második félidőben változtatott Carlo, mi lettünk jobbak, az utolsó 10 percben már szinte érett a gólt. Aztán szerencsével sikerült egyet bepofozni.

Értem én, hogy elitek elitje meg top 4-5 csapat meg stb, de ez az Inter az aktuális olasz bajnok, hiába gyengültek valamennyit, meg a Serie A nem a csúcsok csúcsa, azért ez egy sztárcsapat. Top 10es európában. Otthon játszottak, keményen odatették magukat, nem tudom ki mit várt, ez így teljesen ok volt egy első körös BL meccshez. Simán benne volt a bukó is. Azért ez egy nagyon jó csapat, nem a szaros Young Boysszal vagy a Brugge-el kellett meccselni na.


Dehogyis sztárcsapat, meg top10-es :)


Viszont amit kihagytam, hogy Carlo nagyon ért ehhez, hogy egy másik csapat jön ki a második félidőre.. Ez volt hétvégén is, valamelyik közül az első bajnokikon is, meg most is..

Teljesen máshogy játszottunk a második félidőben, az elején meg aztán pláne.. Ez is érdekes volt..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. szeptember 16., csütörtök 11:51

babaking írta:
KAG írta: R24 el vagyok, borzaszto meccs volt ahol az ellenfél dominált.
Vegeredmenyen kivul sok jo nem tortent
Akkor nagyon más fogalmunk van a dominálásról.

- többet volt nálunk a labda
- magasabb a szerelési hatékonyságunk
- a megnyert párharcok kb x - 51-47 oda
- az összes lövés 18-12 oda

Ezt azért nem nevezném az ellenfél dominanciájának
30-35 perc volt a meccsen, amikor az Inter tenyleg dominalt, a masodik felidore Carlo feltolta a presszinget es mar a labdakihozatalok se sikerultek.
Tegnap tokeletesen meccselt az oreg, igy kell ezt.

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2021. szeptember 16., csütörtök 11:24

elso felidot kinszenvedes volt nezni, mindenhonnan elkestunk Valverdet kiveve. Masodik felidobe az olaszok se voltak mar olyan elesek mint a meccs elejen, de osszessegeben inkabb ok erdemeltek ezen a meccsen 3 pontot szerintem. megkoszonthetjuk az ifiknek ezt a mait. Camavinganak ki adta a kulcspasszt egyebkent? Case? az is egy nagyon finom labda volt.
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

petiamadridista
Hozzászólások: 5256
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2021. szeptember 16., csütörtök 11:23

Az első félidőben ők voltak jobbak.
Nyomtak mint az állat de nem sikerült gólt lőniük.
A második félidőben változtatott Carlo, mi lettünk jobbak, az utolsó 10 percben már szinte érett a gólt. Aztán szerencsével sikerült egyet bepofozni.

Értem én, hogy elitek elitje meg top 4-5 csapat meg stb, de ez az Inter az aktuális olasz bajnok, hiába gyengültek valamennyit, meg a Serie A nem a csúcsok csúcsa, azért ez egy sztárcsapat. Top 10es európában. Otthon játszottak, keményen odatették magukat, nem tudom ki mit várt, ez így teljesen ok volt egy első körös BL meccshez. Simán benne volt a bukó is. Azért ez egy nagyon jó csapat, nem a szaros Young Boysszal vagy a Brugge-el kellett meccselni na.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3577
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. szeptember 16., csütörtök 10:40

Én könnyebb meccsre számítottam, valami olyasmire, ahogy az fcb elverte az fcb-t kedden. De ezek szerint mi még nem vagyunk olyan jók, mint a bayern, az inter meg nem olyan sz@r mint a barca? (így Messi nélkül, 1000 sérülttel, Depay-De Jong duóval elöl, ez amúgy tényleg harmatos)..

Mindegy, a védelembe már nagyon kell Mendy, szép-és jó volt tavasszal a beton Eder+Nacho páros, most már nem azok, ki tudja miért.. De mindegy, majd Alaba megy beljebb, a francia meg MG meg megoldják a balost, bőven elég középre ez a 3, Vallejo majd játszik a kupában..

Amúgy nagyon jó volt, hogy Fede visszament a középpályára, az átjáróház jelleg ezzel megszűnt.. Viszont a támadások így kicsit nehezen mentek, LV semmi veszély nem volt, de mindegy, Carvajal cseréjének jó lesz, majd Rodry, meg a halom szélsőnk közül valaki játszik majd ott, ilyen tescos lesz az az oldal megint.
Vinyónál remélem ez a fellángolás sokáig kitart még, Skrinyár tegnap extra jó meccset játszott, hogy nem rúgott megint 2-t, így el lehet nézni..

Ja, szóval nehezebb meccsen jött a 3 pont, de az ellenfél is jó volt..

Vasárnap még a Valencia kemény lesz, de jó lenne elrendezni hamar, hogy 1-2 embernek ne legyen muszáj végigjátszani. Mert utána könnyűnek tűnik otthon a Mallorca, de a full B kezdőt felküldeni a kicsik ellen otthon, hogy fújhasson Dani, Case, Fede, Modric, Benz, stb. nem kéne, mert a sokévi tapasztalat alapján az ilyen nem igazán szokott bejönni.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. szeptember 16., csütörtök 10:09

Annyi nyugtat a szar meccs kapcsán, hogy szándékosan égtünk takaréklángon.
Carlo jól látta, hogy ez elegendő lesz egy x-hez vagy egy gyenge 1-0hoz és a körülményekre való tekintettel, hogy Case-Benz túl van hajtva és több játékosunk nem bevethető, ez egy okés eredmény.
El kell felejteni a meccset, ami nem lesz nehéz. Lényeg, hogy megvan a 3 pont.

Két negatívummal maradtam a tegnapi meccsből, hogy LV max kiscsapatok ellen bevethető vagy jhv-ben és hogy Nacho leeresztett. Remélem, hogy el kap még egy jó formát, mert mind 3. belső védő kapni fog lehetőséget, de a következő szezonra én mindenképp hoznék valakit elé.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. szeptember 16., csütörtök 10:03

KAG írta: R24 el vagyok, borzaszto meccs volt ahol az ellenfél dominált.
Vegeredmenyen kivul sok jo nem tortent
Akkor nagyon más fogalmunk van a dominálásról.

- többet volt nálunk a labda
- magasabb a szerelési hatékonyságunk
- a megnyert párharcok kb x - 51-47 oda
- az összes lövés 18-12 oda

Ezt azért nem nevezném az ellenfél dominanciájának
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2021. szeptember 16., csütörtök 9:58

R24 el vagyok, borzaszto meccs volt ahol az ellenfél dominált.
Vegeredmenyen kivul sok jo nem tortent
ZIDANE

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. szeptember 16., csütörtök 9:58

Azt megértem, ha valaki szerint nem játszottunk szemet gyönyörködtetően és emiatt nem élvezte, mert van benne igazság, de azért nem égett ki a szemem :) . Ettől függetlenül jól játszottak :)
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. szeptember 16., csütörtök 9:51

sonic írta:
Realista24 írta:

A hétvégi élvezetes volt. Ez szenvedés, nekem.

Helyzetünk alig volt, mezőnyben semmi kiemelkedőt nem láttam. TBO védései amik paradesak voltak.
Inter ellen idegenben azert nem annyira meglepo ha nem elvezetes a meccs.
Egyértelmű. Csak kíváncsi lennék miért volt ez valakinek az?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. szeptember 16., csütörtök 9:49

Nagy tanulság, hogy már most kezdeni kell a pihentetéseket. Casemiro és Modric nagyon fáradtnak tűntek. LV iszonyat nagy csalódás volt, támadóként már teljesen használhatatlan lett, de nálam védőként is ugyan ilyen gyenge. A baj az, hogy Carvajal is simán verhető, főleg kontrák ellen nem tud védekezni rendesen. Behúzódik a belső védőink mellé, lényegében ketten fognak egy embert, a mögé ívelt labdára meg szabadon mehet az ellenfél, rohadt nagy szerencse, hogy az inter ezt képtelen volt kihasználni. TBO a mi nagy megmentőnk, egyértelműen a meccs embere volt.
CA tegnap túltolta az óvatosságot, késői cserék voltak, pedig komoly lendületet nyertünk velük. Szomorú, de a spanyoljaink teljesen elsüllyednek, LV, Nacho, Asensio, Isco, legjobb esetben is cserének jók csak, többségük ott is max időhúzásra.
Mendy és Kroos visszatérésére nagy szükségünk van, de a kp-n Valverde és Camavinga komoly erőt képviselnek. A játék minden elemében jók, nehéz őket megverni, gyorsak, képesek megindulni labdával, nem idegen az összjáték és veszélyesek a kapura.

Skriniar nagyot játszott tegnap, nem csodálkoznék ha hamarosan lecsapna rá egy angol klub és 50-60 milla körül szerződtetné.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. szeptember 16., csütörtök 9:43

Realista24 írta:
istimester írta:
Szerintem se volt tragikus.
Élvezetes meccs volt.
TBC nagy király!
A hétvégi élvezetes volt. Ez szenvedés, nekem.

Helyzetünk alig volt, mezőnyben semmi kiemelkedőt nem láttam. TBO védései amik paradesak voltak.
Inter ellen idegenben azert nem annyira meglepo ha nem elvezetes a meccs.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. szeptember 16., csütörtök 9:06

Realista24 írta:
A hétvégi élvezetes volt. Ez szenvedés, nekem.

Helyzetünk alig volt, mezőnyben semmi kiemelkedőt nem láttam. TBO védései amik paradesak voltak.
Kb ennyi.

Viszont így is tudtunk nyerni, az sokat érhet, ha az ilyen meccseket húzni tudjuk. Figyelembe véve, hogy romon a fél keret a selejtezők után, nem volt ez rossz, csak nem tudom elég mély lesz e a keret rotálni.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. szeptember 16., csütörtök 9:05

Kár összehasonlítani a hétvégi meccsel, ez az Inter azért egy kalappal jobb mint a Celta volt és a BL amúgy is más kávéház. Szóval inkább ebből a meccsből érdemes következtetést levonni mint a hétvégiből. (Félreértés ne essék nekem is tetszett az a meccs).

Ezt figyelembe véve jó meccs volt és szerintem is jók voltunk. Jól tartottuk és járattuk a labdát, nagyrészt kontrolláltuk a meccset - még ha dominálni csak rövid ideig tudtunk. Ilyen szinten szinte lehetetlen, hogy ne legyen az ellenfélnek is veszélyes támadása.

- A védekezésünk továbbra sem jó, de majd összeáll
- A cserék nagyon jól szálltak be, a fiatalokban van kakaó
- Vini is megtartotta a jó formáját, nagyrészt jó döntéseket is hozott. Most pont volt mindig egy láb/ térd ami beleért.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. szeptember 16., csütörtök 8:23

Toti írta: carvajal magán partizán akciója volt mikor pár percig 8as poziban a pálya közepén játszott és fede visszament a helyére jobb bekkbe vagy ez miféle taktikai utasítás lehetett a második félidő közepén. :mrgreen:
A második félidőben kicsit eltoltan védekeztünk az ő javára. Szemmel látható volt, hogy támadásban egy Militao Alaba Nacho 3as maradt zárni, ezzel a többieknek nagyobb teret adva.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2021. szeptember 16., csütörtök 7:55

carvajal magán partizán akciója volt mikor pár percig 8as poziban a pálya közepén játszott és fede visszament a helyére jobb bekkbe vagy ez miféle taktikai utasítás lehetett a második félidő közepén. :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 172 regisztrált és 0 vendég