Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2021. szeptember 20., hétfő 21:18

Vezet a Granada :D
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
Zubkov
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2021. szeptember 17., péntek 17:33
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Zubkov » 2021. szeptember 19., vasárnap 13:22

RealMadridFanatic írta:
Kerlon írta:

Renato Sanchez féle szindrómát érzek az esetében. Hamar felkapták és eladták, tuti jót tenne neki 1 visszalépés. Stílusa alapján támadó fociba kellene betolni, szerintem Griezmann bizniszbe be kellett volna vonnia a Barcanak.
Tehat a Barca kozepcsapat. :mrgreen:
Legalábbis visszalépés az atletico Madridhoz képest. :D

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2021. szeptember 19., vasárnap 13:20

Kerlon írta:
'shutterisland írta: kozepcsapatba mar nem kuldenem, eleve a benficabol ment oda ami szvsz nem kozepcsapat mint egy getafe vagy betis, hanem egy polccal azert a felett all.

ha a ligat nezzuk, akkor minim villarreal, sevilla vagy mas orszagokbol mondjuk egy milan, roma, napoli, atalanta, leverkusen, lipcse, kaliberu csapatba mennek helyeben.

mas kerdes, hogy irtozatosan dragan jott, szoval..
Renato Sanchez féle szindrómát érzek az esetében. Hamar felkapták és eladták, tuti jót tenne neki 1 visszalépés. Stílusa alapján támadó fociba kellene betolni, szerintem Griezmann bizniszbe be kellett volna vonnia a Barcanak.
Tehat a Barca kozepcsapat. :mrgreen:
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13111
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. szeptember 19., vasárnap 12:47

'shutterisland írta: kozepcsapatba mar nem kuldenem, eleve a benficabol ment oda ami szvsz nem kozepcsapat mint egy getafe vagy betis, hanem egy polccal azert a felett all.

ha a ligat nezzuk, akkor minim villarreal, sevilla vagy mas orszagokbol mondjuk egy milan, roma, napoli, atalanta, leverkusen, lipcse, kaliberu csapatba mennek helyeben.

mas kerdes, hogy irtozatosan dragan jott, szoval..
jelenleg a sevilla, lipcse és milan esetében lehet erős kijelentés, de az én nézetemben ezek közül mindegyik középcsapat amibe beleillene

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. szeptember 19., vasárnap 12:44

'shutterisland írta: kozepcsapatba mar nem kuldenem, eleve a benficabol ment oda ami szvsz nem kozepcsapat mint egy getafe vagy betis, hanem egy polccal azert a felett all.

ha a ligat nezzuk, akkor minim villarreal, sevilla vagy mas orszagokbol mondjuk egy milan, roma, napoli, atalanta, leverkusen, lipcse, kaliberu csapatba mennek helyeben.

mas kerdes, hogy irtozatosan dragan jott, szoval..
Renato Sanchez féle szindrómát érzek az esetében. Hamar felkapták és eladták, tuti jót tenne neki 1 visszalépés. Stílusa alapján támadó fociba kellene betolni, szerintem Griezmann bizniszbe be kellett volna vonnia a Barcanak.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8482
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. szeptember 19., vasárnap 12:39

kozepcsapatba mar nem kuldenem, eleve a benficabol ment oda ami szvsz nem kozepcsapat mint egy getafe vagy betis, hanem egy polccal azert a felett all.

ha a ligat nezzuk, akkor minim villarreal, sevilla vagy mas orszagokbol mondjuk egy milan, roma, napoli, atalanta, leverkusen, lipcse, kaliberu csapatba mennek helyeben.

mas kerdes, hogy irtozatosan dragan jott, szoval..

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: mocsok » 2021. szeptember 19., vasárnap 12:30

Vini jr > Félix. B-)

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13111
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. szeptember 19., vasárnap 10:50

21 eves, neki meg az is beleferne, hogy elmegy kozepcsapatba ujra felepiteni magat. Persze ehhez az is kell, hogy olyan csapatba keruljon ahol kijonnek az erossegei. A baj az, hogy meg a valogatottban is csak cserenek jo

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2021. szeptember 19., vasárnap 10:21

Csabi írta: félix elkezdhetnek már a futballal foglalkozni. teljesen visszafejlődik ebben a munkáscsapatban. simeone a lehető legrosszabb edző számára fejlődés szempontjából.
Mindenki tudta, hogy szarul jön majd ki ebből az átigazolásból. Ha nem hülye, akár már télen is leléphet.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. szeptember 19., vasárnap 10:15

Csabi írta: félix elkezdhetnek már a futballal foglalkozni. teljesen visszafejlődik ebben a munkáscsapatban. simeone a lehető legrosszabb edző számára fejlődés szempontjából.
A portugál Dybala, pár tini meg magadfajta rákap, de tíz meccsenként nyújt értékelhetőt. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13111
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. szeptember 19., vasárnap 10:14

ferni írta:
sebydani írta:

Az olyan akkor mint a magyarországi katalánok :mrgreen:
Hát figyelj, aki magára varratja, hogy gracies Pep azt elfogadom hungarokatalánnak....



:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Azok nagy resze mar psg drukker szerintem

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. szeptember 19., vasárnap 9:54

félix elkezdhetnek már a futballal foglalkozni. teljesen visszafejlődik ebben a munkáscsapatban. simeone a lehető legrosszabb edző számára fejlődés szempontjából.

ferni
Hozzászólások: 8376
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. szeptember 19., vasárnap 9:24

sebydani írta:
wZoLee7 írta: Ki lesz atma drukker? Ganxta fele arcok... Azok akik a szivuk melyen argentinok :lol:
Az olyan akkor mint a magyarországi katalánok :mrgreen:
Hát figyelj, aki magára varratja, hogy gracies Pep azt elfogadom hungarokatalánnak....



:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9840
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. szeptember 19., vasárnap 9:15

wZoLee7 írta: Ki lesz atma drukker? Ganxta fele arcok... Azok akik a szivuk melyen argentinok :lol:
Az olyan akkor mint a magyarországi katalánok :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13111
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. szeptember 19., vasárnap 9:12

Ki lesz atma drukker? Ganxta fele arcok... Azok akik a szivuk melyen argentinok :lol:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9840
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. szeptember 19., vasárnap 9:03

Falcao góllal tért vissza a ligába a Rayo színeiben. Hiába volt Atleti játékos, ő nagy kedvencem volt akkoriban. :salute:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2021. szeptember 18., szombat 22:36

raul 4 ever írta:
ANDS írta: Realutálat miatt rögtön ott a Barca, ők látványos focit toltak az utóbbi 20 évben.
Azt, hogy Madridban kialakult egy nekik szurkoló csoport, azt értem. Itthon is vannak az angyalföldi Vasas szurkolók, az újpestiek, a kispestiek, én a Ferencvárosban születtem, apám is, így érthető a fradi drukker vonulat. A Madridban lakó Tico drukkereket még meg tudom érteni, elnyomott munkásosztály, stb. De mára a Tico nem kiscsapat, a játékosainak értéke 2018 őszén magasabb volt, mint a Real- é.

Szóval, azt mondod, hogy vannak, akik annyira utálják a Realt, hogy emiatt Tico meccsek nézésével töltik az idejüket?
De itthon a Ticonak szurkolni, meg úgy általában, leûlni egy Tico meccset nézni, nem tudom, mennyire szórakoztató.

Ja, bocs félreértettem akkor.. Én végig arra gondoltam, hogy MO-n ki lesz atma drukker.. Nagycsapatfóbia miatt választ egy kicsit.. Még azért azok :mrgreen: :mrgreen:

(Én is laktam am. a Nagyvárad térnél 2 évig, de nem a 24-esen a kilopott izzóktól, meg a hajnali kettes "hááá a qvá ányáádat Láci" üvöltésektől a gangon kedvelem én is a Fradi-t :D)

Megmég amit az új kolléga írt, hogy egy kedvenc játékosa valakinek X csapathoz megy... Ebben lehet valami, amikor Figoék mentek az Interhez, kicsit drukkoltam nekik..

De a tico marhán nem az a csapat, aki a foci szépségét bemutatva szerez rajongókat..

Mai meccsük is mi volt? Gondolom ott a kiállítás környékén volt pár Nobel békedíjas gondolat.. Meg se kérdem, nézte-e valaki? :D
Nálam az általános vége felé 3 is volt az évfolyamon, sosem értettem őket.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
Raúlito
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2018. július 26., csütörtök 14:04
Kedvenc játékosaid: Raúl, Cristiano Ronaldo, Modric, Isco, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Raúlito » 2021. szeptember 18., szombat 22:13

Az elmúlt szezonokban jogosan kapta itt az ívet, de a mostani szezonban - egyenlőre - remekül teljesít és furcsa kimondani is, de lehet hogy szintet lép :)
Persze ez még nagyon kis minta, de ha így folytatja, akkor már nem csak Karimban kell bíznunk.
"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

Bill Shankly

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9840
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. szeptember 18., szombat 21:39

Halfkey írta: Ezt a Vinicius a kurafit be kell vezetni :D
Most olvastam vissza, nagyon adom :lol:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Halfkey
Hozzászólások: 4400
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2021. szeptember 18., szombat 21:35

Ezt a Vinicius a kurafit be kell vezetni :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 35 regisztrált és 0 vendég