Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3580
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. augusztus 17., szerda 14:06

András az üdítő kivétel. A 2 fia neve valszeg Albert és Flórián. Neki elhiszem :)

Auba barcába igazolása egyébként telj. elfogadható, hívta egy jó csapat, amelyik nem a kedvence, de jobb, mint ahol volt. Kb ennyi történt.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

zsuninnyo
Hozzászólások: 1272
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2022. augusztus 17., szerda 13:52

ANDS írta:
zsuninnyo írta: Ezek elegge alszent gondolatok. Jott a Barcelona lehetoseg, az hulye, aki nem elt volna vele a helyeben, es kesz. Egy jatekostol azt elvarni, hogy na majd ha a Real megkeres, de addig amugy szopatom magam, nem megyek el mashova, mert hatha jon a Real. Ha meg nem fog, akkor nem baj, jol elbasztam a karrierem.
Ti is igy dontenetek, ez 100%.
Fradi drukkerként én nem tudnék Újpest mezben bármit is csinálni.
De különbözőek vagyunk.

Amúgy aki nem akar a Realban játszani, annak az a legfőbb ismertetőjele, hogy más csapatban játszik, mint pl. Mbappe. Mondhat, nyilatkozhat ő bármit, de a PSG játékosa maradt, és ezek a tények.
A lelkes Madridistákat kellene megbecsülni, ha Asensio, Mariano, Lv, akkor is.
Dehogynem tudnal. Jonne az ujpest, hogy tessek, itt egy projekt (ahol jo esellyel legalabb 1-2 kupat nyerhetnel is), te vagy a kezdocsatar, evi 10 millio euro, mikozben te mezokovesden jatszottal es a fradi sosem keresett meg es nem is fog.
Ez tipikus kibickedes.
Tapasztalatbol beszelek, munka soran ugyanezeket lattam/ ateltem/ mondtam. Teljesen mas kivulrol beleszolni, mint amikor ott van elotted a szerzodes.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3580
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. augusztus 17., szerda 12:59

Dupla D írta: Lehetne egy kérdés, hogy 32 évesen, ha megkeresne a Barca, de semmi esélyed nem lenne a Realba kerülni, akkor Real drukkerként a Barcába igazolnál-e. :mrgreen:
Én 34, mindjárt 35 leszek, de nem.. Sose :D.. És 3 éve is nem lett volna.

Pedig kicsi vagyok, nem értem miért nem figyeltek még rám fel :lol: :mrgreen:
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62853
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. augusztus 17., szerda 12:57

___Samy___ írta: En csak azt mondtam, hogy ha annyira kedvenc a Real meg annyira itt akart egesz eleteben focizni, akkor most ezt hogy tudja megtenni a kozvetlen rivalisnal.

De mondom, lehet en vagyok forditva osszerakva. Ez nekem nem menne a helyeben, az fix.
Előre akart lépni, mi nem hívtuk, több esélye nem lett volna, a Barcara sem.
Nincs ezzel nagy gond, attól még kedvelhet minket továbbra is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

k!ll3rcsöcs
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 22:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2022. augusztus 17., szerda 12:33

zsuninnyo írta: Ezek elegge alszent gondolatok. Jott a Barcelona lehetoseg, az hulye, aki nem elt volna vele a helyeben, es kesz. Egy jatekostol azt elvarni, hogy na majd ha a Real megkeres, de addig amugy szopatom magam, nem megyek el mashova, mert hatha jon a Real. Ha meg nem fog, akkor nem baj, jol elbasztam a karrierem.
Ti is igy dontenetek, ez 100%.
Nyilvánvalóan az idézett 8 évvel ezelőtti nyilatkozata eléggé árnyalja a dolgot, mivel azóta lehet megutált minket. Én csak annyit mondok, ha ez a csapat valakinek az álma, az nem megy el a legnagyobb riválishoz. Nem hiszem, hogy máshol nem találta volna meg a helyét, mert elég jó játékos ahhoz, hogy top csapathoz kerüljön. Ő a barcát választotta, nincs ezzel baj. De a mai világban azon se kell meglepődni, hogy valakinek a karrier meg a pénz többet ér holmi ígéreteknél és álmoknál.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2656
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2022. augusztus 17., szerda 12:25

Erre nincs valasz. Embere valogatja, milyen a motivacioja, mennyire eros mentalisan... Ha az Arsenalban mar nagyon rosszul volt es egy lehetosege volt, a Barca, akkor siman el tudom fogadni annak ellenere is, ha elotte madridistanak vallotta magat. Keveseknek adatik meg a Real hivasa, nem varhat ra elete vegeig.

A mi helyzetunkben meg vegkepp megitelhetetlen. O nyilvan igy is euro milliomos, ilyen helyzetben valoszinuleg el tudnam engedni a barcelonai lehetoseget.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

zsuninnyo
Hozzászólások: 1272
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2022. augusztus 17., szerda 12:21

Ezek elegge alszent gondolatok. Jott a Barcelona lehetoseg, az hulye, aki nem elt volna vele a helyeben, es kesz. Egy jatekostol azt elvarni, hogy na majd ha a Real megkeres, de addig amugy szopatom magam, nem megyek el mashova, mert hatha jon a Real. Ha meg nem fog, akkor nem baj, jol elbasztam a karrierem.
Ti is igy dontenetek, ez 100%.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2022. augusztus 17., szerda 12:14

En csak azt mondtam, hogy ha annyira kedvenc a Real meg annyira itt akart egesz eleteben focizni, akkor most ezt hogy tudja megtenni a kozvetlen rivalisnal.

De mondom, lehet en vagyok forditva osszerakva. Ez nekem nem menne a helyeben, az fix.

En ugy gondolom, aki a Real Madridot kedveli vagy szivleli, az egyutt jar azzal, hogy a katalanokat nem csippantja. Sztem Auba nem volt ennyire elkotelezett, csak a nagyapja miatt szeretett volna itt jatszani.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2022. augusztus 17., szerda 12:13

Lehetne egy kérdés, hogy 32 évesen, ha megkeresne a Barca, de semmi esélyed nem lenne a Realba kerülni, akkor Real drukkerként a Barcába igazolnál-e. :mrgreen:
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4415
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. augusztus 17., szerda 11:55

Nem tudom felfogni hogy gondoljátok hogy nem kellett volna mennie. Nyilván jöttek hozzánk is az ügynökei házalni, nem kellett nekünk. Akkor inkább rohadjon meg?

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3085
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2022. augusztus 17., szerda 11:27

k!ll3rcsöcs írta: Az egész ott megbukik, hogy ha lenyilatkozta évekkel ezelőtt, hogy gyerekkori álma a Real Madridban játszani, akkor az hogy tud elmenni Barcelonába? Ezek szerint nem igazi madridista. Szép dolog, hogy a papának megígérte, de jobb is, hogy nem várt ránk.
Hát a másik opció úgy tűnt,hogy a "megrohad az Arsenalban" lesz :lol: Szerintem ha ott nem megy a Barcába,már csak lefele tarthatott volna neki az út szakmailag, ahogy próbáltam is jelezni a Monacoval.
Nem volt titok a Real,felvállalta,Realnak nem kellett soha.
Karrier szinten ez egy upgrade volt.
Más helyzetnek tartom mikor a 20as éveik elején járó játékosok mondanak valamit majd mennek a másik klubba bármelyik másik PL csapat helyett pl.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

k!ll3rcsöcs
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 22:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2022. augusztus 17., szerda 10:41

Az egész ott megbukik, hogy ha lenyilatkozta évekkel ezelőtt, hogy gyerekkori álma a Real Madridban játszani, akkor az hogy tud elmenni Barcelonába? Ezek szerint nem igazi madridista. Szép dolog, hogy a papának megígérte, de jobb is, hogy nem várt ránk.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3085
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2022. augusztus 17., szerda 9:59

___Samy___ írta: Lehet iden megvettuk volna, nem tudni. Sosem lehet tudni mikor alakulnak ugy a dolgok, hogy itt kosson ki. Igy viszont mar biztosan nem fog itt jatszani, ha marad a seggen, akkor meg lett volna eselye.
Szuper,és ő ezt honnan tudta volna. Ne már. Arsenalban ennyi volt neki eleve,milyen hülye gondolkodás,hogy vár,HÁTHA elhozza a Real nyáron...cserének. Főleg,hogy akkor még tök egyértelműnek tűnt Mbappé,akkor meg főleg nem lett volna helye. Volt kis túlzással 10 év megvenni,32 évesen nehogy már ez a döntés legyen gond.
Ha meg nem vitte volna a Real akkor meg bszhatta volna,hogy az Arsenallal is jobban elmérgesedik a viszony,nem játszik,de nyáron már a Barcának se biztos hogy kell. Aztán mehetett volna Monacoba vagy valahova...
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2022. augusztus 17., szerda 7:48

Lehet iden megvettuk volna, nem tudni. Sosem lehet tudni mikor alakulnak ugy a dolgok, hogy itt kosson ki. Igy viszont mar biztosan nem fog itt jatszani, ha marad a seggen, akkor meg lett volna eselye.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9200
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. augusztus 17., szerda 4:57

___Samy___ írta: Akkor lehet en vagyok forditva osszerakva, de nekem ez alapjan ugy tunik, hogy megsem akart annyira itt jatszani.
Az anyja spanyol, Madrid kornyekerol. Dortmund jatekoskent tobbszor is elmondta, hogy itt szeretne jatszani, de mi egyszer sem tettunk neki ajanlatot. 32 evesen mit kellett volna tegyen? Varjon 40 eves koraig, hatha Perez egyszer csak leigazolja?

Blowfish
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2022. május 20., péntek 14:41

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Blowfish » 2022. augusztus 16., kedd 22:00

___Samy___ írta: Akkor lehet en vagyok forditva osszerakva, de nekem ez alapjan ugy tunik, hogy megsem akart annyira itt jatszani.
Itt már amúgy sem játszott volna. Akkor miért ne?! Soha nem nyilatkozta, hogy utálja Barcelonát.
A kettő amúgy szerintem nem üti egymást. Sok jóval nagyobb játékos jatszott mindkét oldalon.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2022. augusztus 16., kedd 21:56

Akkor lehet en vagyok forditva osszerakva, de nekem ez alapjan ugy tunik, hogy megsem akart annyira itt jatszani.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Blowfish
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2022. május 20., péntek 14:41

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Blowfish » 2022. augusztus 16., kedd 21:54

___Samy___ írta: Ezert sem ertem, hogy akkor minek igazolt a Barcaba. Gyakorlatilag a nagyapjanak tett igeretet egy az egyben elvagta.
Valószínűleg azért, mert minket nem érdekelt, és már jóval harminc fölött van. És ki akarna Angliában lakni, ha lakhat Spanyolországban :D

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2022. augusztus 16., kedd 21:50

Ezert sem ertem, hogy akkor minek igazolt a Barcaba. Gyakorlatilag a nagyapjanak tett igeretet egy az egyben elvagta.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8465
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2022. augusztus 16., kedd 21:08

Ebben semmi rafináltság nincs, Aubameyang többször lenyilatkozta, hogy gyerekkori álma a realban játszani és hogy megígérte, hogy fog egyszer itt játszani a már elhunyt papájának.
Pierre-Emerick Aubameyang: "My childhood dream? To play at Real Madrid. In 2014, before he died, I promised my grandfather who was from Avila, 110 kilometres from Madrid, I would play there. It will be complicated, but it sits in a corner of my head."

Auba at Real. Discuss


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 172 regisztrált és 0 vendég