Utazás Madridba

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
becike80
Kedvenc játékosaid: Modric Cr7
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: becike80 » 2019. november 14., csütörtök 23:21

Hello!

November 23.-ai meccsre megyünk ez lesz az első alkalom , szombaton veszem a jegyet Madridista kártyával aki volt már ilyenkor meccsen teli kabátot érdemes vinni gondolom, a stadion környéken tudtok ajánlani olyan éttermet ahol érdemes enni?

realistahuni
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. november 14., csütörtök 9:13

dzsi91 írta: Szóval ha veszek 2 jegyet ugyanabba a szektorba, ugyanabba a sorba de van a 2 hely között 6-7 szék az továbbra sem gond? mert a dzsuve elleni elődöntőben mi lazán leültünk egymás mellé és a kutyát sem érdekelte,hogy az egyikőnk jegye nem is odaszól.

A másik,hogy tényleg ennyi szabad hely maradt amennyi zöldet látok jelenleg a hivatalos oldalon? mert az elég durva. A 2 hosszú oldalon nem találtam még egymás mellett lévő üres helyeket.
Én melóban épp ráértem tegnap és átfutottam az összeset, de a legolcsóbb ahol van egymás melletti a 190 eurós volt. :lol:
Na kösz az infót, én 3 helyet kell leszervezzek egymás mellé, jó ezt tudni.
"Nincs gyűlölködés. Csak óriási csalódás van. Nekem az atleti az életem. Megint nem sikerült. Nem tudod milyen érzés. Megalázo. Elvesztettem a foci iránti érdeklődésem. Na mindegy. Most már leszarom."

Gengszter Zoltán, 2019

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. november 14., csütörtök 7:02

dzsi91 írta: Szóval ha veszek 2 jegyet ugyanabba a szektorba, ugyanabba a sorba de van a 2 hely között 6-7 szék az továbbra sem gond? mert a dzsuve elleni elődöntőben mi lazán leültünk egymás mellé és a kutyát sem érdekelte,hogy az egyikőnk jegye nem is odaszól.

A másik,hogy tényleg ennyi szabad hely maradt amennyi zöldet látok jelenleg a hivatalos oldalon? mert az elég durva. A 2 hosszú oldalon nem találtam még egymás mellett lévő üres helyeket.
Igen és igen.

Ha nem akar leülni valaki a saját helyére nem gáz, ha igen, le kell cserélni. Általában nincs gond.

Jah, megy a szekér, fogynak a jegyek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

dzsi91
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Sergio Ramos,Zidane,Raúl,Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. november 14., csütörtök 4:41

Szóval ha veszek 2 jegyet ugyanabba a szektorba, ugyanabba a sorba de van a 2 hely között 6-7 szék az továbbra sem gond? mert a dzsuve elleni elődöntőben mi lazán leültünk egymás mellé és a kutyát sem érdekelte,hogy az egyikőnk jegye nem is odaszól.

Real Madrid makes me feel small as a person...as i've got a small penis.We supposed to have 'the best league in the world'
and that doesnt makes me feel good.Football is my religion and i don't want that to be other Gods that are bigger. -Robbie Williams

dzsi91

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. november 11., hétfő 4:46

Akik gyakran járnak meccsre a 2 hosszú oldal közül melyiket preferáljátok? A kispadost vagy a szemköztit? Én 1szer voltam eddig akkor a szemköztin ültem középen és fasza volt nagyon de most erősen gondolkozok a kispados oldalon,hogy lássam Zz kopasz fejét közelről meg a melegítő viniciuszjuniort.
Real Madrid makes me feel small as a person...as i've got a small penis.We supposed to have 'the best league in the world'
and that doesnt makes me feel good.Football is my religion and i don't want that to be other Gods that are bigger. -Robbie Williams

dzsi91

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. november 8., péntek 5:59

Jegyvásárlásnál kategóriáknál ugya van tier4-1 és van olyan,hogy grandstand. Az mit takar?

kodo

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. november 7., csütörtök 11:35

besteve7 írta: Januári Sevilla elleni meccsre szeretnék kinézni. Az lenne a kérdésem, h madridista kártyával mennyi esélyem van, h tudok 2-5 jegyet venni egymás mellé? vagy egyáltalán van esély jegyhez jutni?
Tavaly ugyanezen a meccsen voltam, ugyanebben az idoszakban volt. Madridista kartyaval siman tudtam venni egymas melle 2 jegyet. A fizetesnel baszakodott a visa kartyammal, mastercarddal ment elsore.
Úgy bizony, dá!

besteve7
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2019. november 7., csütörtök 10:42

Januári Sevilla elleni meccsre szeretnék kinézni. Az lenne a kérdésem, h madridista kártyával mennyi esélyem van, h tudok 2-5 jegyet venni egymás mellé? vagy egyáltalán van esély jegyhez jutni?

_Bushido_
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2019. november 4., hétfő 20:58

Utazás Madridba B-)

Úgy alakult, hogy jövőre, márc 12-16 valószínűleg megyek a "Szentélybe". Az Eibar elleni meccs lett kinézve. Akik már sokszor - de min 1x voltak az elmúlt időkben azoktól kérdezném, hogy egyfelől ilyenkor az időjárás milyen szokott lenni? Illetve a poggyász hogy megy? Ismerősök idén voltak már egyszer, igaz áprilisban, 1 híján a többség mind megoldotta a kézi poggyászba pakolást (40x20x30). De márciusban azért lehet más idő is.
:salute: "A tifosinak új hőse van." :salute:

realistahuni

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. november 4., hétfő 12:30

de ha addig nem jön meg, a visszaigazoló email is biztos megteszi ilyen esetben.
Az appban mutatja a kártyát virtuálisan, számmal és lejárati dátummal együtt.
"Nincs gyűlölködés. Csak óriási csalódás van. Nekem az atleti az életem. Megint nem sikerült. Nem tudod milyen érzés. Megalázo. Elvesztettem a foci iránti érdeklődésem. Na mindegy. Most már leszarom."

Gengszter Zoltán, 2019

d.gergo
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: d.gergo » 2019. november 4., hétfő 11:59

nbence89 írta: Sziasztok! Köszi a válaszokat!
Madridista kártyával kapcsolatban lenne még 1 kérdésem.
Ha jól olvastam, akkor amikor megrendelem megkapom egyből a számát tehát tudok venni jegyet. Ez így van? nem biztos, hogy időben ideérne postán maga a kártya.
Valamint a helyszínen kell a kártya vagy elég a jegy?
Kösz szépen mindenkinek a tippeket!
Így van, ha sikeres a fizetés, onnantól használhatod azonnal, fizikai kártya nélkül. Belépéskor ellenőrizhetik (bár ez ritka mint a fehér holló), így jó ha nálad van, de ha addig nem jön meg, a visszaigazoló email is biztos megteszi ilyen esetben.

nbence89

HozzászólásSzerző: nbence89 » 2019. november 4., hétfő 10:52

Sziasztok! Köszi a válaszokat!
Madridista kártyával kapcsolatban lenne még 1 kérdésem.
Ha jól olvastam, akkor amikor megrendelem megkapom egyből a számát tehát tudok venni jegyet. Ez így van? nem biztos, hogy időben ideérne postán maga a kártya.
Valamint a helyszínen kell a kártya vagy elég a jegy?
Kösz szépen mindenkinek a tippeket!

___Samy___

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. november 2., szombat 18:19

Ha jól tudom a hivatalos oldalon van egy olyan resz, ahol egy 3D-s modellben pontosan meg tudod nezni, hogy egy adott hely hova szól a stadionban, illetve onnan mit vagy hogyan látsz. Nem tudom most pontosan merre van, de valaki biztos be tudja linkleni neked.

Ott elég jól lehet szűrni az olyan problémákat, hogy honnan mit látsz.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

sonic
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

HozzászólásSzerző: sonic » 2019. november 2., szombat 17:48

nbence89 írta: - Bármi egyéb hasznos tipp?

Köszönöm,
Bence
Stadion turat ne hagyd ki ha meg nem voltal.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

d.gergo
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: d.gergo » 2019. október 31., csütörtök 15:54

nbence89 írta: A november 23-i Real Sociedad elleni meccsre szeretnék kimenni Madridban.
Szia,

-Erre a meccsre nagy valószínűséggel General Public időszakban is lesz még egymás melletti hely, de garancia persze nincsen rá, ad egy biztonságot ha van kártya :)
-Nekem a hosszú oldal közepe jött be a legjobban, azon belül is a legfelső szektorok. Baromi jól belátni mindent, és ezzel megválaszoltam egyben a harmadik kérdésedet is :D

nbence89

HozzászólásSzerző: nbence89 » 2019. október 31., csütörtök 15:49

Sziasztok!

A november 23-i Real Sociedad elleni meccsre szeretnék kimenni Madridban.

Kérdéseim a tapasztaltabb madridi meccsre járókhoz szólna.

- Mindenképp érdemes kiváltani a 35 eurós madridista card-ot, vagy a general public sale alatt is tudunk majd vásárolni két jegyet egymás mellé?

- Melyik szektort javasolnátok, ahonnan jól lehet látni? Nem mondom, hogy a világ összes pénzét el akarom költeni, de mivel nem minden nap adódik ilyen lehetőség nem is feltétlen a legolcsóbb szektorba mennék. Ár-érték arányban jó javaslatokra nyitott lennék.

- Van esetleg olyan szektor ami már annyira magasan van, hogy oda nem javasoljátok a vásárlást?

- Bármi egyéb hasznos tipp?

Köszönöm,
Bence

realistahuni

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. október 31., csütörtök 11:14

Carnet elvileg még a mai napon akciós, bár nem látom nagyon promozva.

Én az appban fizettem ki, 17,5 euro volt. :)

Gengszter Zoltán, 2019

eReMA
Kedvenc játékosaid: 4

HozzászólásSzerző: eReMA » 2019. október 24., csütörtök 11:10

Sziasztok!

Megy valaki a Real-Galatasaray meccsre?
Páromtól kaptam meglepit, bécsi indulással 11.05-től 11.07-ig. Már most alig várom. :salute: Ha valaki tervezi kimenni, szívesen veszek betársulást akár a kiútba akár kint a városnézésbe, vagy becsatlakoznék madridomos kollégákhoz. :D
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

___Samy___

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. szeptember 29., vasárnap 20:48

Elvileg egy héttel a meccs előtt kezdődnek a jegyárusítások. Nem lehetetlen ilyen meccsre jegyet venni. Max ha 6-an mentek, nem biztos, hogy közvetlenül egymás melle lesznek ülőhelyek.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

wolves004

HozzászólásSzerző: wolves004 » 2019. szeptember 29., vasárnap 20:14

Sziasztok!
Madridista kártya megigényelve,amivel ugye 6 db jegyet tudok venni az adott meccsre. ELsőkörben a Valencia elleni márciusi meccset néztük ki. Mikor válik hivatalossá a meccs kezdési időpontja?Péntektől hétfőig tervezzük a maradást,csak aztán nehogy hétfőn legyen a meccs.Mennyi esély van szerintetek jegyet szerezni erre a meccsre?

Vissza: “Labdarúgás”