Utazás Madridba

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
roland.kosa
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2023. szeptember 19., kedd 23:12
Kedvenc játékosaid: CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: roland.kosa » 2023. szeptember 19., kedd 23:14

Sziasztok,

A Las Palmas elleni meccsre szeretnénk menni, holnap tudnék rá jegyet venni. Van esetleg tapasztalatotok, hogy lehetséges-e egy helyet cserélni valakivel aki jegyek/székek szerint kettőnk között ülne?

Üdv és köszönöm,

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 4., hétfő 16:49

Galacticos írta:
Realista24 írta: Mondjuk en akkor megyek, amikor olcso az utazas, nem fordtiva. Nehany kiveteltol eltekintve.
Es nem szivtad meg még egyszer sem hogy inteztel szallast, repulot es vegul nem jutottal a jegyhez?
Ez a Viagogo mennyire megbizhato, ott latom barmirr van jegy, bar jo nagy arressel.
Nope, mindig megoldottam.
Bytheway, szallas lemondhato, repjegyre kothetsz biztositast.

Viagogo...ne. :roll:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2023. szeptember 4., hétfő 16:33

Realista24 írta: Mondjuk en akkor megyek, amikor olcso az utazas, nem fordtiva. Nehany kiveteltol eltekintve.
Es nem szivtad meg még egyszer sem hogy inteztel szallast, repulot es vegul nem jutottal a jegyhez?
Ez a Viagogo mennyire megbizhato, ott latom barmirr van jegy, bar jo nagy arressel.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 4., hétfő 16:28

Kera írta:
Realista24 írta:

Eloszor mindig a sociok vehetnek, majd utana nyitjak a carnet madridistasok szamara. Nekik van nagyjabol 1,5 nap elonyuk a teljes nyitas elott.

Alternativ opcio masodkezbol vett jegyek (vagyis inkabb berletek), nagyjabol haromszoros aron, akkor mar inkabb VIP jegy :lol:

Ami nehezseg szokott lenni az, hogy egymas melle szoljon a ket jegy.

Nyitaskor legyel gepnel, elso ket jegyet vedd meg, mert utana altalaban az van, amit Gala ir. Plusz legyen ket bankkartya keszenletben, mert neha azzal is szarakodik a rendszer.
Az ilyenek miatt főleg nem értem, miért van az, hogy néha félház van a stadionban. Ennek ellenére mondjuk a bundásban egy üres széket sem lehet találni soha, szinte semelyik csapatnál.
Nem tudom hogyan oldják meg, hogy minden széken legyen valaki, bérletes, socio, turista, akármi.
Hogy csinálhatják? :coffee:
A felhazas meccsekre te is kapsz konnyeden jegyet. De jellemzoen senki nem arra akar menni, ha mar elutazik ketezerx kilometert.
Mondjuk en akkor megyek, amikor olcso az utazas, nem fordtiva. Nehany kiveteltol eltekintve.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ThePilgrim
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 13:30
Kedvenc játékosaid: Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: ThePilgrim » 2023. szeptember 4., hétfő 15:12

Realista24 írta:
ThePilgrim írta:
85%, hogy egy szekorba, 65%, hogy egymas melle, igy saccolnam. :mrgreen:

És ezt mibő' számolta ki? Matematikus Ön, vagy mibő' számolta ezt most ki? Ne vicceljen má'!

Köszi, akkor így készülünk! :mrgreen:

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. szeptember 4., hétfő 15:10

Gondolom van köze hozzá hogy Dortmundban idén tüntettek hogy a 240 euros szezonbérlet már nagyon drága, miközben a német átlagfizu kicsit jobb mint a spanyol. Szóval ott ez azért simán belefér bárkinek.

Avatar
Kera
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2019. április 27., szombat 12:33
Kedvenc játékosaid: CR7, SR4, M12, Xabi Alonso, Kroos, Modric, R9, ZZ, Roberto Carlos, Raúl, Hierro, Lampard, Terry, Maldini, Cubasza kapitány
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Kera » 2023. szeptember 4., hétfő 15:07

Realista24 írta:
BLaZE írta: Olyan emberkéhez lenne kérdésem, aki már jártas a meccsre menetelben. Szerencsére akad itt egy pár. :D

Kollégámmal tervezünk a novemeber 11-12 hétvégére kimenni Madridba.

A csavar ott kezdődik, hogy ő ősi Atleti drukker. Így ki kell mennem vele arra a meccsre is. :lol:
Szerencsére úgy néz ki a dolog, hogy nem lesz ütközés a két meccs között. De még ki tudja ugye, hogy, hogyan pakolgatják...

Ő már jártas a Tico meccsre menetelben, így az a része nem lesz gond.
Viszont a Mi meccsünk az érdekesebb számomra nyílván. Jól gondolom, ha van madridista kártyám és azt prémiummá alakítom, akkor mikor megnyitják a vásárlást lesz lehetőségem venni, szinte azonnal és, ha szerencsém van kapok is? Illetve ha ez az opció besül, akkor milyen alternatív opciók lehetnek?

köszi!
Eloszor mindig a sociok vehetnek, majd utana nyitjak a carnet madridistasok szamara. Nekik van nagyjabol 1,5 nap elonyuk a teljes nyitas elott.

Alternativ opcio masodkezbol vett jegyek (vagyis inkabb berletek), nagyjabol haromszoros aron, akkor mar inkabb VIP jegy :lol:

Ami nehezseg szokott lenni az, hogy egymas melle szoljon a ket jegy.

Nyitaskor legyel gepnel, elso ket jegyet vedd meg, mert utana altalaban az van, amit Gala ir. Plusz legyen ket bankkartya keszenletben, mert neha azzal is szarakodik a rendszer.
Az ilyenek miatt főleg nem értem, miért van az, hogy néha félház van a stadionban. Ennek ellenére mondjuk a bundásban egy üres széket sem lehet találni soha, szinte semelyik csapatnál.
Nem tudom hogyan oldják meg, hogy minden széken legyen valaki, bérletes, socio, turista, akármi.
Hogy csinálhatják? :coffee:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 4., hétfő 15:00

ThePilgrim írta: Ezt, hogy egymás melletti helyeket nehéz szerezni, hogy kell érteni?

Öcsémmel indulunk a november eleji Rayo elleni meccsre, ez azért gondolom még nem az "öt perc alatt sold-out" kategória.

Lélekben még így is inkább arra készüljünk, hogy majd integetünk egymásnak a stadion két random pontjáról, vagy madridista premium kártyával azért van reális esély, hogy egymás mellé tudjunk jegyet venni?
85%, hogy egy szekorba, 65%, hogy egymas melle, igy saccolnam. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ThePilgrim
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 13:30
Kedvenc játékosaid: Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: ThePilgrim » 2023. szeptember 4., hétfő 14:33

Ezt, hogy egymás melletti helyeket nehéz szerezni, hogy kell érteni?

Öcsémmel indulunk a november eleji Rayo elleni meccsre, ez azért gondolom még nem az "öt perc alatt sold-out" kategória.

Lélekben még így is inkább arra készüljünk, hogy majd integetünk egymásnak a stadion két random pontjáról, vagy madridista premium kártyával azért van reális esély, hogy egymás mellé tudjunk jegyet venni?

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2023. szeptember 4., hétfő 13:23

Galacticos írta:
realistahuni írta: Mostmár úgy néz ki, hogy a helyek száma is nő,most a Getafe ellen 3 ezerrel többen voltak mint a City ellen májusban.
az nem a hazai kapu mogotti szektor miatt lett tobb? Szombaton mar nyitva volt, de a city ellen meg dztem le volt ponyvazva.
Biztos, hogy ez az egyik oka. 67 ezer nézőt írnak egyébként erre a meccsre. Azt nem lehet tudni, hogy mennyire volt teltház, közvetítés alapján nem sok üres szék volt.

Ha pedig teljesen kész lesz akkor ismét 80 ezer feletti hely kellene legyen.
Love football, hate antifa.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2023. szeptember 4., hétfő 13:13

realistahuni írta: Mostmár úgy néz ki, hogy a helyek száma is nő,most a Getafe ellen 3 ezerrel többen voltak mint a City ellen májusban.
az nem a hazai kapu mogotti szektor miatt lett tobb? Szombaton mar nyitva volt, de a city ellen meg dztem le volt ponyvazva.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2023. szeptember 4., hétfő 13:12

Galacticos írta: Nekem az a premium kartyam van (amugy lofasz az elso ev, nem akarok hulyeseget mondani de atszamitva kb 7ezer forint) es szoktam nezni jegyeket, nem vasarolhatsz elsok kozott, de altalaban 1 nappal a nyilvanos jegyvasarlas elott. Most a getafe ellen neztem en is direkt es akarmelyik szektorra mentem hiaba irta ki hogy van jegy, nem engedett ramenni mert addigra elvileg elkelt.
Én is próbálgattam csak kíváncsiságból Getafe ellenit, 2 nappal előtte, carnet nélkül. Engem az egyik hosszú oldalra tiedhez hasonló okok miatt nem engedett, vmi spanyol hibaüzenet jött. Rövid oldalra viszont már engedett rámenni a zöld pöttyökre és el tudtam jutni egészen a személyes és kártyaadatokig, bár tény, hogy az egymás melletti hely az továbbra is necces.

A nyitáskor gép előtt ülés viszont tényleg jó terv, én 3 bankkártyával készültem, illetve papirra felirva 7-8 lehetőséget ahová szívesebben ülnénk, hogy azzal se menjen az idő, hogy nyitás után gondolkoznod kell, hogy hová üljetek, mivel hármunknak kellett megoldani hogy egymás mellett legyünk. Ha jól emlékszem kb. a harmadik-negyedik opciómat sikerült elcsípni.

Mostmár úgy néz ki, hogy a helyek száma is nő,most a Getafe ellen 3 ezerrel többen voltak mint a City ellen májusban.

Szerk.

dzsi látom megelőzött a stratégiával. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára realistahuni 2023. szeptember 4., hétfő 13:15-kor.
Love football, hate antifa.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. szeptember 4., hétfő 13:06

Ha szektoron belül van 2 szabad hely arra rászoktam nyomni egyből akkor is ha nem egymás mellé szól. Egyszer sem tudtam egymás mellé lévő jegyeket venni(mondjuk bl meccsek voltak nem liga) de nemnagyon érdekelt senkit hogy az egyikünk nem a helyén ül. Nemtudom azóta változott e vmi 2019 decemberben voltam utóljára.

Viszont buktam pár szektort amit kinéztem mert baszakodtam, hogy egymás mellé szóljon a jegy.

Úgyhogy az én taktikám, hogy kinézek 4-5 szektort amiben ülnék erősorrendet állítok fel és megyek sorban ahol van 2 szabad hely rá is nyomok. Legalábbis ez lesz a taktikám ha legközelebb megyek :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 4., hétfő 13:02

BLaZE írta: Fuhh akkor nem lesz egyszerű menet, pont ahogy sejtettem. Na de egy próbát megér.
A másik baj, hogy a Valencia elleni hazai meccs lesz. Szóval lehet már most esélyetelen :lol:
Altalanossagban azt tudom mondani, hogy jegy mindig van, kiveve Barca, es mondjuk BL legjobb 8tol. Azokra is, csak meg nehezebb, de meccs napjan is lehet jegyet venni.

Ehhez ido, turelem es penztarca kell :mrgreen: Mert lehet, hogy a budgeted 100 euro per jegy, de csak 130 euros jegy lesz, az is pont x masodpercig szabad szoval gyors dontest kell hozni :mrgreen:

A masik, hogy ha egyszer kosarba raktal mondjuk ket jegyet, akkor az 15 percig ott van, tehat blokkolod. Ez igaz masokra is. Ha viszont sokat ugralsz ki be szektorokbol es rakod ki be a jegyeket, akkor bugos lesz a dolog, es azt irja, hogy elerted a maximum veheto jegyek szamat. Ilyenkor johet minden trukk, süti meg gyorsitotar torles, ujrainditas, stb., de neha fixen meg kell varni a 15 percet.

Szoval nem egyszeru. Amit tanacsolni tudok meg, hogy mar akkor be lehet lepni a carnet adatokkal, amikor meg nem lehet jegyet venni, es latod, hogy melyik szektorban hany szabad hely van, es milyen aron. Igy celiranyosan tudsz menni amikor nyitjak a "kaput".
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2023. szeptember 4., hétfő 12:53

Fuhh akkor nem lesz egyszerű menet, pont ahogy sejtettem. Na de egy próbát megér.
A másik baj, hogy a Valencia elleni hazai meccs lesz. Szóval lehet már most esélyetelen :lol:
halálomig madridista leszek

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 4., hétfő 12:39

BLaZE írta: Olyan emberkéhez lenne kérdésem, aki már jártas a meccsre menetelben. Szerencsére akad itt egy pár. :D

Kollégámmal tervezünk a novemeber 11-12 hétvégére kimenni Madridba.

A csavar ott kezdődik, hogy ő ősi Atleti drukker. Így ki kell mennem vele arra a meccsre is. :lol:
Szerencsére úgy néz ki a dolog, hogy nem lesz ütközés a két meccs között. De még ki tudja ugye, hogy, hogyan pakolgatják...

Ő már jártas a Tico meccsre menetelben, így az a része nem lesz gond.
Viszont a Mi meccsünk az érdekesebb számomra nyílván. Jól gondolom, ha van madridista kártyám és azt prémiummá alakítom, akkor mikor megnyitják a vásárlást lesz lehetőségem venni, szinte azonnal és, ha szerencsém van kapok is? Illetve ha ez az opció besül, akkor milyen alternatív opciók lehetnek?

köszi!
Eloszor mindig a sociok vehetnek, majd utana nyitjak a carnet madridistasok szamara. Nekik van nagyjabol 1,5 nap elonyuk a teljes nyitas elott.

Alternativ opcio masodkezbol vett jegyek (vagyis inkabb berletek), nagyjabol haromszoros aron, akkor mar inkabb VIP jegy :lol:

Ami nehezseg szokott lenni az, hogy egymas melle szoljon a ket jegy.

Nyitaskor legyel gepnel, elso ket jegyet vedd meg, mert utana altalaban az van, amit Gala ir. Plusz legyen ket bankkartya keszenletben, mert neha azzal is szarakodik a rendszer.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2023. szeptember 4., hétfő 12:37

Nekem az a premium kartyam van (amugy lofasz az elso ev, nem akarok hulyeseget mondani de atszamitva kb 7ezer forint) es szoktam nezni jegyeket, nem vasarolhatsz elsok kozott, de altalaban 1 nappal a nyilvanos jegyvasarlas elott. Most a getafe ellen neztem en is direkt es akarmelyik szektorra mentem hiaba irta ki hogy van jegy, nem engedett ramenni mert addigra elvileg elkelt.

Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2023. szeptember 4., hétfő 12:23

Olyan emberkéhez lenne kérdésem, aki már jártas a meccsre menetelben. Szerencsére akad itt egy pár. :D

Kollégámmal tervezünk a novemeber 11-12 hétvégére kimenni Madridba.

A csavar ott kezdődik, hogy ő ősi Atleti drukker. Így ki kell mennem vele arra a meccsre is. :lol:
Szerencsére úgy néz ki a dolog, hogy nem lesz ütközés a két meccs között. De még ki tudja ugye, hogy, hogyan pakolgatják...

Ő már jártas a Tico meccsre menetelben, így az a része nem lesz gond.
Viszont a Mi meccsünk az érdekesebb számomra nyílván. Jól gondolom, ha van madridista kártyám és azt prémiummá alakítom, akkor mikor megnyitják a vásárlást lesz lehetőségem venni, szinte azonnal és, ha szerencsém van kapok is? Illetve ha ez az opció besül, akkor milyen alternatív opciók lehetnek?

köszi!
halálomig madridista leszek

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 3., vasárnap 11:23

Yazid írta: Innen majd megy valami kisebb brigád madridba bl meccsre? Érdekelne most már, hogy zajlik, utazás, hotel egy este, másnap reggel repülő vissza? Akár privátban is, full hülye vagyok ehhez sose voltam. Meg kb lóvé durván mennyi cakkpakk az egész.
Mennyibe kerul?
Ezt erosen lehet szukiteni, ha tudod melyik meccsre mesz.
Ha megvan a datum, a repjegy nagyjabol adott. Amit most latsz, attol jelentosen olcsobb nem, de dragabb lehet.
Belepo, A kategorias ellenfel ellen mondjuk 65 eurotol, rovid oldal teteje, B kategoria 55-60, C 50 korul. Egyre magasabb ar, ahogy egyre jobb a szektor.
Hotel, igenyfuggo, 70-90 euro kozott szoba/ej. Ez lehet olcsobb, mondjuk hostel/apartman, de fugg az elhelyezkedestol. Bookingon kismillio opcio van.

Ha ezek megvannak, nagyjabol latod, hogy milyen koltseg. De ezek alapjan, egy atlag (sajnos most ez a jellemzo) 40ezres repjeggyel szamolva: 300 euro egy meccs, repjegy, ket ej szallas, normal szallodai szallassal szamolva egy fonek, ket fo utazasa eseten.
Repjegy 100 euro.
Szallas 100 euro ket ejszakara (ez 100 euros szallast jelent per szoba, szoval ezt fole lottem).
Belepo 100 euro. Ez mondjuk hosszu oldal harmadik szint/rovid oldal masodik szint/hosszu es rovid oldal talalkozasa kategoria.

Plusz kaja, közlekedés, biztosítás, parkolás mondjuk. Amik ilyen alap dolgok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3399
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. szeptember 2., szombat 21:56

Innen majd megy valami kisebb brigád madridba bl meccsre? Érdekelne most már, hogy zajlik, utazás, hotel egy este, másnap reggel repülő vissza? Akár privátban is, full hülye vagyok ehhez sose voltam. Meg kb lóvé durván mennyi cakkpakk az egész.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 219 regisztrált és 0 vendég