Utazás Madridba

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. augusztus 29., kedd 20:47

RealAsensio írta:
Realista24 írta:

Persze, másképpen nem tudjak eladni már ilyenkor a jegyet. Bevett szokás, sajnos.

Asszony remelem egy jo Jorge volt legalabb :mrgreen:
Luis Alonso ha jol remlik, de volt meg utana ket nev :D
Le se tojtak, mi van a kartyara irva es kik vagyunk, leolvastak a vonalkodot/qr kodot aztan viszontlatasra :)
De hogy ertelme is legyen a hsz-nek, kartya nelkul is van lehetosegem jegyet venni a realmadrid.com-on, vagy feltetlenul kellene a jegyvasarlashoz? Regebben sokkal jobban kepben voltam, most inkabb megkerdezem a rutinosabbtol:)
Minden ugyanaz mint anno, csak a jegyek drágábbak.

Illetve annyi, hogy mivel nem ment teljes kapacitással a stadion, így néha necces volt az elérhetőség, főleg egymás melle.

De sok esetben volt olyan, hogy a meccs napján vagy előtte egy nappal hirtelen megjelentek a jegyek százával. Gondolom attól is függ hogy akinek elővásárlási joga van, meddig mondhat le róla.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2023. augusztus 29., kedd 20:44

Realista24 írta:
RealAsensio írta:

Es nem jegyet kaptunk, hanem egy kozvetito a szallasra kuldte ket berletes berletet (talan sociok is voltak, nem tudom pontosan hogy van, te jobban tudod valoszinuleg), es meg kellett tanulni a nevuket, illetve pontos instrukciokat is kaptunk, mit csinaljunk es mit ne :kalapos:

DE! Legalabb draga volt :lol: :lol:

Mindegy, azert bejutottunk es jo volt.
Persze, másképpen nem tudjak eladni már ilyenkor a jegyet. Bevett szokás, sajnos.

Asszony remelem egy jo Jorge volt legalabb :mrgreen:
Luis Alonso ha jol remlik, de volt meg utana ket nev :D
Le se tojtak, mi van a kartyara irva es kik vagyunk, leolvastak a vonalkodot/qr kodot aztan viszontlatasra :)
De hogy ertelme is legyen a hsz-nek, kartya nelkul is van lehetosegem jegyet venni a realmadrid.com-on, vagy feltetlenul kellene a jegyvasarlashoz? Regebben sokkal jobban kepben voltam, most inkabb megkerdezem a rutinosabbtol:)
:goat:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. augusztus 29., kedd 19:33

RealAsensio írta:
Realista24 írta: Gazdag asszony :mrgreen:
Es nem jegyet kaptunk, hanem egy kozvetito a szallasra kuldte ket berletes berletet (talan sociok is voltak, nem tudom pontosan hogy van, te jobban tudod valoszinuleg), es meg kellett tanulni a nevuket, illetve pontos instrukciokat is kaptunk, mit csinaljunk es mit ne :kalapos:

DE! Legalabb draga volt :lol: :lol:

Mindegy, azert bejutottunk es jo volt.
Persze, másképpen nem tudjak eladni már ilyenkor a jegyet. Bevett szokás, sajnos.

Asszony remelem egy jo Jorge volt legalabb :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2023. augusztus 29., kedd 19:30

Realista24 írta: Gazdag asszony :mrgreen:
Es nem jegyet kaptunk, hanem egy kozvetito a szallasra kuldte ket berletes berletet (talan sociok is voltak, nem tudom pontosan hogy van, te jobban tudod valoszinuleg), es meg kellett tanulni a nevuket, illetve pontos instrukciokat is kaptunk, mit csinaljunk es mit ne :kalapos:

DE! Legalabb draga volt :lol: :lol:

Mindegy, azert bejutottunk es jo volt.

Ui: legkozelebb en veszem a jegyeket, talan nem lesz ilyen bonyolult es draga:)
:goat:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. augusztus 29., kedd 19:26

Gazdag asszony :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2023. augusztus 29., kedd 19:26

Realista24 írta:
Nmrm írta: Sziasztok, találtam egy Footballticketnet.com nevü oldalon jegyeket a nov. 5ikei Rayo elleni meccsre, konkrétan 335-336os szektort nézegettem, e pillanatban 125€ egy jegy ára.
A kérdésem az lenne, megéri e már most megvenni a jegyeket, vagy az árak még csökkenhetnek?

Köszönöm.
Csökkenni fognak, ahogy hivatalosan is lehet jegyet venni. Na nem feltetlen ezen a szenny oldalon, hanem a hivataloson.
Legutobb innen vette a parom a jegyeket :mrgreen: :mrgreen:
:goat:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. augusztus 29., kedd 18:31

Nmrm írta: Sziasztok, találtam egy Footballticketnet.com nevü oldalon jegyeket a nov. 5ikei Rayo elleni meccsre, konkrétan 335-336os szektort nézegettem, e pillanatban 125€ egy jegy ára.
A kérdésem az lenne, megéri e már most megvenni a jegyeket, vagy az árak még csökkenhetnek?

Köszönöm.
Csökkenni fognak, ahogy hivatalosan is lehet jegyet venni. Na nem feltetlen ezen a szenny oldalon, hanem a hivataloson.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Nmrm
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2022. május 21., szombat 11:37
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Nmrm » 2023. augusztus 29., kedd 17:46

Sziasztok, találtam egy Footballticketnet.com nevü oldalon jegyeket a nov. 5ikei Rayo elleni meccsre, konkrétan 335-336os szektort nézegettem, e pillanatban 125€ egy jegy ára.
A kérdésem az lenne, megéri e már most megvenni a jegyeket, vagy az árak még csökkenhetnek?

Köszönöm.

rinaldo
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2013. június 26., szerda 19:09
Kedvenc játékosaid: R9, Marcelo, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: rinaldo » 2023. augusztus 21., hétfő 18:25

Sziasztok, szemezgetek a március végi Real - Bilbao meccsel, pont húsvétra esik. Szerintetek van bármi hátránya ennek, gondolok arra, hogy ritkábban járnak a tömegközlekedési eszközök vagy zárva lesznek az éttermek, kocsmák?

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2023. július 30., vasárnap 19:45

Halandó magyarnak mennyi esélye van az atleti-real meccsre jegyet kapnia értelmezhető áron? :)
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2023. július 9., vasárnap 12:03

Nmrm írta: Sziasztok, 2 kérdésem lenne.
November elsö hétvégéjén készülünk haverokkal Madridba, és szeretnénk elmenni az akkor megrendezésre kerülö mérközésre (RM - Rayo ha jól emlékszek).
Mikor szokott officiális lenni a menetrend, illetve jegyvásárlási lehetöseg kb mikorra várható?

Köszönöm.
Szia! A meccs napja és kezdőrúgása a tervezett hétvége előtt általában 3-4 héttel lesz hivatalos, a jegypénztár a realmadrid.com-on pedig a meccs előtt kb. 1 héttel nyit majd. :)

Nmrm
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2022. május 21., szombat 11:37
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Nmrm » 2023. július 9., vasárnap 10:47

Sziasztok, 2 kérdésem lenne.
November elsö hétvégéjén készülünk haverokkal Madridba, és szeretnénk elmenni az akkor megrendezésre kerülö mérközésre (RM - Rayo ha jól emlékszek).
Mikor szokott officiális lenni a menetrend, illetve jegyvásárlási lehetöseg kb mikorra várható?

Köszönöm.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: KAG » 2023. június 12., hétfő 20:22

Európában amúgy nincs tervben barátságos meccs?
2 éve volt pl Ausztriában. Az baromi jó volt.
ZIDANE

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Süti » 2023. április 20., csütörtök 13:07

Igen a nem aranyáron erre gondoltam, ilyen utazási irodás motyót el tudom engedni dupla prémiummal. Ránzek majd, köszi.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2023. április 20., csütörtök 12:40

Süti írta: Sziasztok,

Megyünk Getafe elleni meccsre, az jön City hazai után...

Elméleti síkon mennyire lehetetlen egy BL elődöntőre jegyet kapni nem aranyáron? Érdemes lehet ezért megnyújtani a túrát?
R24 írta pár kommenttel ezelőtt hogy már nincs a Pool elleni meccsre jegy, majd pár nappal később hogy felkerült pár. Ebből kiindulva nem lehetetlen mert pl utazási irodák vagy bérletesek előfordul hogy vissza váltják a jegyet (gondolom emiatt kerül fel a rendszerbe olyan ami korábban nem volt elérhető) szóval kb 0-24 nézni kell pár napig és lesz jegyetek de tuti nem egymás melle
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. április 20., csütörtök 12:11

Szerintem ez csak pénztárca kérdése, másodlagos piacon lehet majd biztos kapni csak nagyon drágán.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Süti » 2023. április 20., csütörtök 11:42

Sziasztok,

Megyünk Getafe elleni meccsre, az jön City hazai után...

Elméleti síkon mennyire lehetetlen egy BL elődöntőre jegyet kapni nem aranyáron? Érdemes lehet ezért megnyújtani a túrát?
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2023. március 27., hétfő 18:02

El Sie7e írta: Sziasztok,

elindult a jegyértékesítés az április 2-i meccsre, holnaptól a madridista kártyával rendelekezők is vehetnek, ma még csak a "Club members". Viszont alig vannak már helyek az egyes szektorokban, pedig tegnap kezdődött a jegyértékesítés. Mik a tapasztalatok, amikor a madridista kártyával rendelkezők már tudnak jegyet venni, akkor több hely lesz már elérhető, vagy létezik, hogy alig van már most is hely erre a meccsre?
gkovi írta: Sziasztok,

Lemaradtam a Valladoid elleni jegyekről, nem tudjátok esetleg, hol lehetne még beszerezni? Viagogot néztem, de ott nem találtam olyat, hogy egymás mellé szóljon a két jegy.
Sziasztok!

Én az Espanyol meccsnél pánikoltam hasonló okokból, végül a meccs előtt egy-két nappal felbukkantak azért páros helyek az olcsóbb szektorokban is, érdemes kivárni.

Több jegy nem lesz elérhető amúgy a kártyásolnak sajnos "pénztárnyitáskor". Mi 5-en mentünk, ki is váltottunk egy kártyát potyára emiatt, mert végül a publikus időablakban jutottunk csak jegyhez. 5 nem volt egymás mellett, de kettészedve a társaságot már megoldottuk.

U.i.: stadiontúrát kerüljétek el ha voltatok a felújítás előtt. Most méltatlan sajnos a felújítás miatt, a shop a legvégén nagyobb alapterületű, mint a múzeum... :-(

gkovi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 20:49
Kedvenc játékosaid: Redondo, Zidane, R. Carlos, Iker Casillas, Ronaldo, Marcelo, Raul, McManaman, CR, Xabi Alonso, Varane, Pepe, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Fradi

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: gkovi » 2023. március 27., hétfő 17:55

Sziasztok,

Lemaradtam a Valladoid elleni jegyekről, nem tudjátok esetleg, hol lehetne még beszerezni? Viagogot néztem, de ott nem találtam olyat, hogy egymás mellé szóljon a két jegy.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2023. március 24., péntek 13:00

Sziasztok,

elindult a jegyértékesítés az április 2-i meccsre, holnaptól a madridista kártyával rendelekezők is vehetnek, ma még csak a "Club members". Viszont alig vannak már helyek az egyes szektorokban, pedig tegnap kezdődött a jegyértékesítés. Mik a tapasztalatok, amikor a madridista kártyával rendelkezők már tudnak jegyet venni, akkor több hely lesz már elérhető, vagy létezik, hogy alig van már most is hely erre a meccsre?
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 229 regisztrált és 0 vendég