Utazás Madridba

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. január 3., szerda 17:36

Kerlon írta:
Anthony írta:

RIPP

Hány pontot fogunk veszteni abban a hónapban ezek után?
Kerlon vagyok, nem Remy :mrgreen:

bar anno kint tapsoltam a Moszkvanak a 3as soran a BLben :kalapos:
*Tapsoltunk :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2024. január 3., szerda 17:33

Anthony írta:
Kerlon írta: Gironára készülök én is, repjegy, szállás, pipa, jegy mizéria fosatós.

De egyéb kérdés, aki nem rég volt az a stadion túrán részt vett? Mennyire körbe járható jelenleg, mert az érdemi részekre azt írja a honlap, hogy az építkezés miatt nem látogatható.
RIPP

Hány pontot fogunk veszteni abban a hónapban ezek után?
Kerlon vagyok, nem Remy :mrgreen:

bar anno kint tapsoltam a Moszkvanak a 3as soran a BLben :kalapos:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8080
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Anthony » 2024. január 3., szerda 17:00

Kerlon írta: Gironára készülök én is, repjegy, szállás, pipa, jegy mizéria fosatós.

De egyéb kérdés, aki nem rég volt az a stadion túrán részt vett? Mennyire körbe járható jelenleg, mert az érdemi részekre azt írja a honlap, hogy az építkezés miatt nem látogatható.
RIPP

Hány pontot fogunk veszteni abban a hónapban ezek után?

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2024. január 3., szerda 15:36

Gironára készülök én is, repjegy, szállás, pipa, jegy mizéria fosatós.

De egyéb kérdés, aki nem rég volt az a stadion túrán részt vett? Mennyire körbe járható jelenleg, mert az érdemi részekre azt írja a honlap, hogy az építkezés miatt nem látogatható.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2023. december 30., szombat 9:05

Csabi írta:
Realista24 írta:

Meccsjegyet a meccs hetében hétfőtől normál módon, vagy előtte szombat/vasárnap carnettel.

Meccs dátuma majd januárban valamikor.

BL meccsre lehet sokkal korábban jegyet venni.
én most néztem a mallorca elleni meccs jegyeit, ami jövő szerdán lesz. és már nincs rá jegy. az legit? :mrgreen:
Nezz ra orankent, néha felszabadul pár hely
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. december 30., szombat 7:38

Csabi írta:
Realista24 írta:

Meccsjegyet a meccs hetében hétfőtől normál módon, vagy előtte szombat/vasárnap carnettel.

Meccs dátuma majd januárban valamikor.

BL meccsre lehet sokkal korábban jegyet venni.
én most néztem a mallorca elleni meccs jegyeit, ami jövő szerdán lesz. és már nincs rá jegy. az legit? :mrgreen:
Az :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Csabi » 2023. december 29., péntek 21:59

Realista24 írta:
kodo írta: Februar 11-i hétvégén utaznank madridba a Girona elleni hazaira. Feketeoves meccsre jarok tudnanak segiteni hogy kb mikor lesz fix a meccs datuma es hogy mikortol lehet jegyet venni?
Oszinten mar kurva régen voltam elfelejtettem hogy megy, de kb egy hónappal elotte szokott fix lenni a meccsnap es olyan 3 hettel meccs elott lehet jegyet venni talan.

Ahogy neztem szuperkupa mar nem lesz akkor, szoval az kb esélytelen hogy elmarad a hetvegi forduló?
Meccsjegyet a meccs hetében hétfőtől normál módon, vagy előtte szombat/vasárnap carnettel.

Meccs dátuma majd januárban valamikor.

BL meccsre lehet sokkal korábban jegyet venni.
én most néztem a mallorca elleni meccs jegyeit, ami jövő szerdán lesz. és már nincs rá jegy. az legit? :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. december 10., vasárnap 18:03

kodo írta: Februar 11-i hétvégén utaznank madridba a Girona elleni hazaira. Feketeoves meccsre jarok tudnanak segiteni hogy kb mikor lesz fix a meccs datuma es hogy mikortol lehet jegyet venni?
Oszinten mar kurva régen voltam elfelejtettem hogy megy, de kb egy hónappal elotte szokott fix lenni a meccsnap es olyan 3 hettel meccs elott lehet jegyet venni talan.

Ahogy neztem szuperkupa mar nem lesz akkor, szoval az kb esélytelen hogy elmarad a hetvegi forduló?
Meccsjegyet a meccs hetében hétfőtől normál módon, vagy előtte szombat/vasárnap carnettel.

Meccs dátuma majd januárban valamikor.

BL meccsre lehet sokkal korábban jegyet venni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: kodo » 2023. december 10., vasárnap 17:59

Februar 11-i hétvégén utaznank madridba a Girona elleni hazaira. Feketeoves meccsre jarok tudnanak segiteni hogy kb mikor lesz fix a meccs datuma es hogy mikortol lehet jegyet venni?
Oszinten mar kurva régen voltam elfelejtettem hogy megy, de kb egy hónappal elotte szokott fix lenni a meccsnap es olyan 3 hettel meccs elott lehet jegyet venni talan.

Ahogy neztem szuperkupa mar nem lesz akkor, szoval az kb esélytelen hogy elmarad a hetvegi forduló?

Avatar
haszi
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:01
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo, Marcelo, C.Ronaldo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Farkaslaka, Székelyföld

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: haszi » 2023. november 20., hétfő 15:40

Realista24 írta: https://www.realmadrid.com/, lejjebb van egy resz: CALENDARIO PRIMER EQUIPO.
Köszi szépen! Nézelődtem a hivatalos oldalon, de sehol sem találtam :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 20., hétfő 15:18

haszi írta: Az edzések időpontjait honnan és mikor lehet megtudni? Jövőhéten utazunk a Napoli, illetve a Granada elleni meccsekre és megnéznénk Valdebebast is. Ezért gondoltam arra, hogy jó lenne ezt egy edzés előtti érkezéssel időzíteni, hátha elcsípünk pár játékost fotóra, aláírásra.
https://www.realmadrid.com/, lejjebb van egy resz: CALENDARIO PRIMER EQUIPO.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
haszi
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:01
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo, Marcelo, C.Ronaldo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Farkaslaka, Székelyföld

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: haszi » 2023. november 20., hétfő 15:14

Az edzések időpontjait honnan és mikor lehet megtudni? Jövőhéten utazunk a Napoli, illetve a Granada elleni meccsekre és megnéznénk Valdebebast is. Ezért gondoltam arra, hogy jó lenne ezt egy edzés előtti érkezéssel időzíteni, hátha elcsípünk pár játékost fotóra, aláírásra.

Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2023. november 6., hétfő 12:27

Realista24 írta:
BLaZE írta: Fuhh akkor nem lesz egyszerű menet, pont ahogy sejtettem. Na de egy próbát megér.
A másik baj, hogy a Valencia elleni hazai meccs lesz. Szóval lehet már most esélyetelen :lol:
Altalanossagban azt tudom mondani, hogy jegy mindig van, kiveve Barca, es mondjuk BL legjobb 8tol. Azokra is, csak meg nehezebb, de meccs napjan is lehet jegyet venni.

Ehhez ido, turelem es penztarca kell :mrgreen: Mert lehet, hogy a budgeted 100 euro per jegy, de csak 130 euros jegy lesz, az is pont x masodpercig szabad szoval gyors dontest kell hozni :mrgreen:

A masik, hogy ha egyszer kosarba raktal mondjuk ket jegyet, akkor az 15 percig ott van, tehat blokkolod. Ez igaz masokra is. Ha viszont sokat ugralsz ki be szektorokbol es rakod ki be a jegyeket, akkor bugos lesz a dolog, es azt irja, hogy elerted a maximum veheto jegyek szamat. Ilyenkor johet minden trukk, süti meg gyorsitotar torles, ujrainditas, stb., de neha fixen meg kell varni a 15 percet.

Szoval nem egyszeru. Amit tanacsolni tudok meg, hogy mar akkor be lehet lepni a carnet adatokkal, amikor meg nem lehet jegyet venni, es latod, hogy melyik szektorban hany szabad hely van, es milyen aron. Igy celiranyosan tudsz menni amikor nyitjak a "kaput".
A sors is úgy akarta, hogy sikerüljön szombaton :cheers: , igaz csak egyet tudtam venni. Időben bent voltam, de vagy 20 percig nem engedett egyet se lefoglalni, mert tele volt minden szektor... Megfogadtam a tanácsod, amint lehetőségem nyílt egyre, arra lecsaptam, nem akartam variálni :D 432-es szektor lett. Kíváncsi leszek. Szólok a srácoknak ígérem, hogy kezdjenek gólokat rúgni, Vini meg kapja össze magát fejben :lol:
halálomig madridista leszek

Nmrm
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2022. május 21., szombat 11:37
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Nmrm » 2023. október 15., vasárnap 18:05

Sziasztok, meg szeretném kérdezni, hogy milyen oldalon szoktatok jegyeket vásárolni Real meccsre?
A Rayo elleni találkozóra keresek, szerettem volna a hivatalosan oldalon vásárolni, de ott nem látok jegyeket.

Köszönöm.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 14., szombat 7:57

Mindenki.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2023. október 13., péntek 23:50

BLaZE írta: Megjött a premium kártya a minap. Nem is foglalkoztam vele, mondom csak az van benne. Erre most este megnézem, van egy Modric aláírás benne. Látszik h nem nyomtatott, hanem rendesen ő írta alá filcel. Más akinek van kitől kapott? Én ezt nem tudtam, hogy ilyen jár. Tiszta sokkban voltam. El se hiszem :salute:
Benzema :D
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2023. október 13., péntek 23:28

Megjött a premium kártya a minap. Nem is foglalkoztam vele, mondom csak az van benne. Erre most este megnézem, van egy Modric aláírás benne. Látszik h nem nyomtatott, hanem rendesen ő írta alá filcel. Más akinek van kitől kapott? Én ezt nem tudtam, hogy ilyen jár. Tiszta sokkban voltam. El se hiszem :salute:
halálomig madridista leszek

tcskhun
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 19:26
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Benzema, CR7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: tcskhun » 2023. október 8., vasárnap 16:55

Remy írta: Majd arrol irj mar legyszi par sort, hogy a stadion kornyeki resz milyen allapotban van.

Kontenerek, daruk, kordonok milyen mennyisegben vannak meg ott.
Remy! Szóval,tegnap a stadiont körbe lehetett járni és persze bemenni,de mára már újra körbe kerítették kerítéssel gondolom,hogy az ott zajló munkák miatt,emelő kosaras gépek és a munkások között ne bolyongjanak a nézelődők,a store az pörög nagyon mint mindig de a túrát majd legközelebbi(februárban)alkalomra időzitem! Szóval ennyi röviden! De a stadion belül az már nagyon szép és fantasztikus ! Tavaly voltam egyébként utoljára februárban!

tcskhun
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 19:26
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Benzema, CR7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: tcskhun » 2023. október 7., szombat 15:55

Srácok! ELKÉPESZTŐ!

Azért van még melo kint is bent is

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11434
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. október 5., csütörtök 20:07

mindig is tudtam miféle vagy :lol: :mrgreen: :coffee:

ausztriaba is biciklit lopni jársz, mert senki se hasznal lakatot
thereisonly1ronaldo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 108 regisztrált és 0 vendég