Utazás Madridba

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
node
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2015. április 25., szombat 21:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Ronaldo (R9), Ronaldinho, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: node » 2024. március 15., péntek 23:56

Tapasztalat a Real Madrid jegyvásárlással kapcsolatban (hétvégén Madridban voltunk, a cél a Celta Vigo elleni meccs lett volna):
1) Helyszíni jegyvásárlásra a stadion jegypénztárában nem volt lehetőség, de a telefonos ügyintéző elmondása alapján erről meccsenként hoznak döntést, tehát máskor lehet, hogy lesz.
2) A realmadrid.com-on a madridista kártyás értékesítés megnyitásakor nem sikerült jegyet szereznem, főleg, hogy legalább 4-et szerettem volna. A meccs előtti napon kb. másfél órányi, a meccs előtt 15 percnyi kattintgatással sikerült 3+1 egy szektorba szóló jegyet bepakolni a kosárba. És itt jött a megaszívás, hogy a fizetésnél három sikertelen hitelkártyás próbálkozás után kidobott a rendszer. Összesen 5 kártyát próbáltam, Wise, Revolut magán és céges, három magyar (Erste, CIB, köztük platinum kártya amivel kb bármelyik reptéren családostul mehet teletömni magát az ember a MasterCard lounge-ban).

Évekkel ezelőtt az egyik Angliában élő barátom Barclays-on kártyájával tudtam csak fizetni, azt hittem, ez a probléma mostanra megoldódott, főleg egy Wise-zal, ami egy Belgiumban bejegyzett fintech. Hát úgy látszik, nem.

Tanulság:
- Néhány fő esetén kitartó próbálkozással lehet jegyhez jutni a hivatalos oldalon, főleg a meccs közeledtével;
- Érdemes tartani egy nyugat-európai bankszámlát, vagy beszervezni egy ismerőst, akinek van ilyen kártyája, és 3 percen belül akcióképes, amikor végre sikerül kosárba tenni a jegyeket.

Vagy szarni a farmra, és megvenni 390 Euróért a VIP jegyet.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3796
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2024. március 12., kedd 9:09

fiore írta:
Remy írta: Visszaolvastam a topicban beülős helyek kapcsán. Úgy adta a helyzet, hogy sikerül megint eltölteni majd egy kis időt Madridban (nem, meccsre nem biztos, hogy tudok menni). :mrgreen:

La Oreja de Jaime megvolt, zseni hely, ide fix visszamegyek.

100 Montaditos viszont még kimaradt. Ezt felírtam, szállás közelében van is egy.

Ezen felül, low budgetbe, helyi kajáldák, nem fancy helyek jöhetnek még, ha tudtok. :D

ui: Kiosco Horchata Miguel y José-t ajánlom kipróbálásra. :agree:

Illetve nézegettem a Carlos Sainz gokartpályát még, lehet ki kéne próbálni. :hmmm:
Nem egy helyi különlegesség de en életem egyik legjobb hambiját a La Birra nevű helyen ettem Madridban. :D

A Cava Baja tapas barjairól olvastam sok jót, itt sajnos nem emlékszem melyik helyre ültünk be, de szerintem nehéz melléfogni az olvasottak alapján.

Pez Tortilla-t istenítette egy helyi ismerősöm, de én nem csípem ezeket a spanyol omletteket, úgyhogy az skip volt.
http://www.beerhouse.es/
a La Latina melletti kis utcában voltunk, de gondolom több helyen ott vannak - egyszerű de nagyon finom (minőségi buci, nagyon jól fűszerezett és tökéletesre sütött hús)

ami szerintem kötelező, az a Mercado de San Miguel :loveyou:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 12., kedd 8:21

Sracok, minden jo helyet tonkre akartok tenni azzal, hogy Remyt odakulditek? :-(
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8192
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2024. március 12., kedd 8:09

Mi az El Pezcadorban kajaltunk mar tobbszor is nagyon jokat. Oda mindig visszajarunk.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
fiore
Hozzászólások: 595
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:33
Kedvenc játékosaid: isco
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: fiore » 2024. március 11., hétfő 22:52

Remy írta: Visszaolvastam a topicban beülős helyek kapcsán. Úgy adta a helyzet, hogy sikerül megint eltölteni majd egy kis időt Madridban (nem, meccsre nem biztos, hogy tudok menni). :mrgreen:

La Oreja de Jaime megvolt, zseni hely, ide fix visszamegyek.

100 Montaditos viszont még kimaradt. Ezt felírtam, szállás közelében van is egy.

Ezen felül, low budgetbe, helyi kajáldák, nem fancy helyek jöhetnek még, ha tudtok. :D

ui: Kiosco Horchata Miguel y José-t ajánlom kipróbálásra. :agree:

Illetve nézegettem a Carlos Sainz gokartpályát még, lehet ki kéne próbálni. :hmmm:
Nem egy helyi különlegesség de en életem egyik legjobb hambiját a La Birra nevű helyen ettem Madridban. :D

A Cava Baja tapas barjairól olvastam sok jót, itt sajnos nem emlékszem melyik helyre ültünk be, de szerintem nehéz melléfogni az olvasottak alapján.

Pez Tortilla-t istenítette egy helyi ismerősöm, de én nem csípem ezeket a spanyol omletteket, úgyhogy az skip volt.
.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27188
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Remy » 2024. március 11., hétfő 20:50

Visszaolvastam a topicban beülős helyek kapcsán. Úgy adta a helyzet, hogy sikerül megint eltölteni majd egy kis időt Madridban (nem, meccsre nem biztos, hogy tudok menni). :mrgreen:

La Oreja de Jaime megvolt, zseni hely, ide fix visszamegyek.

100 Montaditos viszont még kimaradt. Ezt felírtam, szállás közelében van is egy.

Ezen felül, low budgetbe, helyi kajáldák, nem fancy helyek jöhetnek még, ha tudtok. :D

ui: Kiosco Horchata Miguel y José-t ajánlom kipróbálásra. :agree:

Illetve nézegettem a Carlos Sainz gokartpályát még, lehet ki kéne próbálni. :hmmm:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 10., vasárnap 17:56

realistahuni írta:
Realista24 írta:

Nekem most beadott egymas melle is, meg szamtalan mas szektorba is jegyeket, de kosarba egyet sem tudtam rakni.
Nekem engedi, bár egymás melletti nincs.

https://i.imgur.com/LSCadc7.jpeg

Legalábbis ez gondolom már kosárban lévőnek számít.
Abszolút. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7328
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2024. március 10., vasárnap 17:19

Realista24 írta:
realistahuni írta:

Nekem a most nagyon elszórtan felhoz 1-1 jegyet a rm.com, bár nem tudom engedné-e a kifizetést. (Ősszel vagy jövőre nekem is esedékes egy túra, azért nezelodok)
Nekem most beadott egymas melle is, meg szamtalan mas szektorba is jegyeket, de kosarba egyet sem tudtam rakni.
Nekem engedi, bár egymás melletti nincs.

https://i.imgur.com/LSCadc7.jpeg

Legalábbis ez gondolom már kosárban lévőnek számít.
Love football, hate antifa.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 10., vasárnap 16:37

realistahuni írta:
Kercsó írta:

Behúztunk 2 jegyet resale oldalról. Kb.40 perc és kiderül, hogy megérte a 400 euró 2 jegyért (alapból 190 volt a 2 jegy az eladónak)
valakinek jó biznisz :smile:
Nekem a most nagyon elszórtan felhoz 1-1 jegyet a rm.com, bár nem tudom engedné-e a kifizetést. (Ősszel vagy jövőre nekem is esedékes egy túra, azért nezelodok)
Nekem most beadott egymas melle is, meg szamtalan mas szektorba is jegyeket, de kosarba egyet sem tudtam rakni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7328
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2024. március 10., vasárnap 16:34

Kercsó írta:
Remy írta:

Még mindig semmi? :/
Behúztunk 2 jegyet resale oldalról. Kb.40 perc és kiderül, hogy megérte a 400 euró 2 jegyért (alapból 190 volt a 2 jegy az eladónak)
valakinek jó biznisz :smile:
Nekem a most nagyon elszórtan felhoz 1-1 jegyet a rm.com, bár nem tudom engedné-e a kifizetést. (Ősszel vagy jövőre nekem is esedékes egy túra, azért nezelodok)
Love football, hate antifa.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3796
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2024. március 10., vasárnap 16:27

Remy írta:
Kercsó írta: ...
Még mindig semmi? :/
Behúztunk 2 jegyet resale oldalról. Kb.40 perc és kiderül, hogy megérte a 400 euró 2 jegyért (alapból 190 volt a 2 jegy az eladónak)
valakinek jó biznisz :smile:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 10., vasárnap 16:04

Na most lemertem, 14 mp alatt megvolt a pontos valasz, 4 szo beutesevel.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 10., vasárnap 16:00

miro. írta: Van valakinek informacioja,vagy valamilyen tablazata arrol,hogy mennyirbe kerul most egy egesz eves berlet a liga meccsekre? Melyik ellenfel nincs benne? (Barca,atletico tudtommal nem.) Benne van e a spanyol kupa is? Mennyi a bl csoportkorre a berlet?
Valahol olvastam a hetvegen,hogy a sima berlet ,liga meccsekre,kiemelt meccseken kivul 1400-3000 euro kozott van.
Van valakinek infoja ezekrol?
Csak erdekessegkeppen.
Googleban már megtaláltad volna fele ennyi szó után.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1192
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: miro. » 2024. március 10., vasárnap 15:48

Van valakinek informacioja,vagy valamilyen tablazata arrol,hogy mennyirbe kerul most egy egesz eves berlet a liga meccsekre? Melyik ellenfel nincs benne? (Barca,atletico tudtommal nem.) Benne van e a spanyol kupa is? Mennyi a bl csoportkorre a berlet?
Valahol olvastam a hetvegen,hogy a sima berlet ,liga meccsekre,kiemelt meccseken kivul 1400-3000 euro kozott van.
Van valakinek infoja ezekrol?
Csak erdekessegkeppen.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27188
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Remy » 2024. március 10., vasárnap 10:51

Kercsó írta: ...
Még mindig semmi? :/
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 9., szombat 21:14

realistahuni írta: És amúgy van minden meccsen teltház?

Mert a hivatalos adatok szerint a girona ellen 76,5k volt a nézőszám és a Sevilla ellen 74,9 és utóbbi később volt.

@Kercsó
Ha még nem próbáltátok meg szerintem próbáljátok meg magyar vagy román ip-ről ismerőst megkérve. Lipcse ellen kíváncsiságból ránéztem és még a meccs napján reggel is dobott fel jegyeket. Nem lehet hogy spanyol halozatról vagy ip-ről másképp adja be?
A hivatalos adatok mindig az eladott jegyeket mutatják, tehát a tiszteletbeli jegyek családnak, marketing, ilyenek nincsenek benne.

De mindig akad üres hely, ennek számtalan oka lehet.

Lipcse ellen én is láttam jegyet, meccs előtt is pár órával.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7328
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2024. március 9., szombat 21:09

És amúgy van minden meccsen teltház?

Mert a hivatalos adatok szerint a girona ellen 76,5k volt a nézőszám és a Sevilla ellen 74,9 és utóbbi később volt.

@Kercsó
Ha még nem próbáltátok meg szerintem próbáljátok meg magyar vagy román ip-ről ismerőst megkérve. Lipcse ellen kíváncsiságból ránéztem és még a meccs napján reggel is dobott fel jegyeket. Nem lehet hogy spanyol halozatról vagy ip-ről másképp adja be?
Love football, hate antifa.

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1171
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Bencze » 2024. március 9., szombat 19:09

___Samy___ írta: Nekem csak az nem fer a fejembe, hogy a korszakos ZZ csapat meccseire sokkal konnyebb volt siman a hivatalos oldalrol jegyet szerezni, mint a mostaniakra. En sem ertem, hogy mi ez a nagy felfordulas.
A vilag megmodernebb stadionja es legfelkapottabb jatekosanak elso szezonja vonzza azokat is, akik amugy szokoevente neznek ki egy meccsre. Gondolom par ev mulva amire elmulik a stadion ujdonsaganak ereje, ujra konnyebben lehet jegyekhez jutni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 9., szombat 18:45

Nem a rendszer szar, hanem nincs jegy. Ilyen egyszerű sajnos.

A prémium madridista tagság semmit nem jelent, csak bevételt a klubnak. Meg papíron némi előnyt. Ahogy írtak itt is többen, van hogy beadja a jegyet.

Ez a jelenség amit irtok, tavaly és előtte is létezett már, mégis tudtam Barca elleni meccsre is jegyet venni.

Vannak a sociok bérlettel, sociok bérlet nélkül, Penak, családtagok, marketing, vendégek, stb. Aztán marad néhány száz/ezer jegy amire több tízezer ember pályázik. Egyszerű matek.

99781 socioja van a klubnak, ezek mind előttünk vannak a sorban. És igen, jó részük értékesíteni akarja haszonnal.

Szóval nem a rendszer rossz, a stadion kicsi a jelenlegi igényekhez képest.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3796
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2024. március 9., szombat 18:08

Realista24 írta:
gutihaz14 írta:

elszomorito hogy ilyen szar a rendszer
Nem szar a rendszer.
hát, szerintem igen
legalább is a holnapi Celta meccsre csütörtököt mondott a rendszer

múlt szombat reggel indult a prémium Madridista sale.
azóta barátokkal, 4 kártya tulajdonos folyamat a hivatalos weboldalt bújta, és egy árva jegyet nem tudott venni egyikünk sem.
szóval valami xar csak van a palacsintába

ma a stadion melletti jegy irodánál kb.30 ember állt és frissítgette a realmadrid.com/tickets oldalt. 4-5 emberrel beszéltem, mindenki prémium szurkolói kártya tulaj, senki nem kapott jegyet...

első körben a sociok és a peña tagok kapnak jegyet. de utána mi történik a többi jeggyel? vagy ők elvisznek 75ezer jegyet, és abból kb.3000 landol a resale piacon?
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 39 regisztrált és 0 vendég