Utazás Madridba

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 17., kedd 10:35

Kerlon írta:Azért aranyosak, hogy a Bernabeuban játszanák a döntőt, de ők meg 500 jeggyel tisztelnének meg minket.

Múltkor volt valami felhívás a BL döntő jegyeire tekintve, az, hogy is volt?
A kettő dolog független egymástól. Ők sem kapnak több jegyet, ez így ment mindig is.

BL döntő jegy? Mire gondolsz?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. március 17., kedd 10:32

Azért aranyosak, hogy a Bernabeuban játszanák a döntőt, de ők meg 500 jeggyel tisztelnének meg minket.

Múltkor volt valami felhívás a BL döntő jegyeire tekintve, az, hogy is volt?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 17., kedd 10:18

h3x0r írta:
Realista24 írta:500 jegyet kapott a Real a Barca elleni meccsre, abból kettőt mi kaptunk. :shifty:
111 euró.
OFF: a spanyoloknal nincs valami szabaly, hogy hany jegyet kell adjnak a vendegeknek? mert azert a tobb mint 95ezerbol 500 jegy baromi keves.
Nincs. Talán ez az 500 a minimum, amit biztosítani kell.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. március 17., kedd 10:13

Realista24 írta:500 jegyet kapott a Real a Barca elleni meccsre, abból kettőt mi kaptunk. :shifty:
111 euró.
OFF: a spanyoloknal nincs valami szabaly, hogy hany jegyet kell adjnak a vendegeknek? mert azert a tobb mint 95ezerbol 500 jegy baromi keves.

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2015. március 17., kedd 8:43

500 jegyet kapott a Real a Barca elleni meccsre, abból kettőt mi kaptunk. :shifty:
111 euró.
Grat! Szurkoljátok ki nekünk! Nekem marad a tv előtti őrjöngés.. :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 17., kedd 8:37

500 jegyet kapott a Real a Barca elleni meccsre, abból kettőt mi kaptunk. :shifty:
111 euró.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 14., szombat 22:52

A Real Madrid megerősítette (AS szerint), hogy augusztus 4. és 7. között részt fog venni a BM által szervezett Audi kupán.
Emellett Ausztráliában és Kínában kaphatók majd el a srácok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 4., szerda 22:49

ballokn írta:Sziasztok Erdelybol vagyok nekem lenne lehetosegem veletek kimenni egy Real mecsre ?
Szia, mindenkinek van.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ballokn
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2015. március 4., szerda 22:46
Kedvenc játékosaid: Gerath Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: ballokn » 2015. március 4., szerda 22:48

Sziasztok Erdelybol vagyok nekem lenne lehetosegem veletek kimenni egy Real mecsre ?

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. március 4., szerda 13:34

Köszi az infókat! Majd ha aktuális lesz, úgyis írok ide még.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 4., szerda 13:04

RealRaúl77 írta:Atma ellen én se szívesen :) Egy Barca elleni gálát kéne kifogni :lol: :lol: Gondolom egy Clasicora nehéz és drága jegyet venni..
Oda, ha kapunk az már csoda kategória, idén azt hiszem négyet kaptunk a 12ből, meg hármat átadtak a floridaiak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. március 4., szerda 13:02

Atma ellen én se szívesen :) Egy Barca elleni gálát kéne kifogni :lol: :lol: Gondolom egy Clasicora nehéz és drága jegyet venni..
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 4., szerda 12:52

RealRaúl77 írta:Egyébként melyikre érdemesebb? Egy nagyobb rangadóra, drágábban, ahol benne van a vereség, vagy esetleg egy olcsóbb, sörmeccsszagú meccsre, ahol akár gála is lehet? Persze hónapokkal előtte nehéz megmondani, de melyik nagyobb élmény? Esetleg egy tv előtt unalmas, bosszantó meccs is lehet gondolom hatalmas élmény élőben..
Élőben minden hatalmas élmény, főleg, ha első alkalommal vagy ott.
Melyikre érdemesebb? Ahogy írod, nem lehet megmondani. Lehet, hogy a frissen feljutott csapat ellen, aki addig meccsenként 5 gólt kapott, szenvedős 0-0 lesz, és az Atma ellen meg gálázunk. :Đ
Mondjuk én megfogadtam, hogy soha többet nem megyek Atma elleni meccsre. :wtf:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. március 4., szerda 12:40

Egyébként melyikre érdemesebb? Egy nagyobb rangadóra, drágábban, ahol benne van a vereség, vagy esetleg egy olcsóbb, sörmeccsszagú meccsre, ahol akár gála is lehet? Persze hónapokkal előtte nehéz megmondani, de melyik nagyobb élmény? Esetleg egy tv előtt unalmas, bosszantó meccs is lehet gondolom hatalmas élmény élőben..
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 4., szerda 12:24

kovacsm93 írta:A BL meccs jegyek mennyire drágák? Ha most eltervezném, hogy a következő BL fordulóra szeretnék menni, akkor lehetne jó jegyeket szerezni?
Tavaly az elődöntő 100 euró körül kezdődött a hosszú oldalon, ennél 20%-kal olcsóbb nagyjából a rövid oldal teteje. Viszont ahogy haladunk előre a BL-ben, úgy lesz egyre esélytelenebb a jegyvásárlás neten keresztül.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kovacsm93
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2014. október 6., hétfő 13:25

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: kovacsm93 » 2015. március 4., szerda 12:17

A BL meccs jegyek mennyire drágák? Ha most eltervezném, hogy a következő BL fordulóra szeretnék menni, akkor lehetne jó jegyeket szerezni?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 4., szerda 12:04

Azért mert nehéz lecsapni rá, vagy azért, mert nem ülésre pontosan választhatom ki, hanem dob, amit dob?
Az ülést neten keresztül mindig Te választod ki, csak mire a public értékesítés megnyílik, lehet nem lesznek egymás mellettiek.
Így lennék vele, hogy egyszer adnék ki, de akkor tényleg akár drágábban egy jobb élményért. Ha meglesz a rávaló, és amint meglesz az őszi sorsolás, elkezdem tervezgetni, ha időben nekiállok, talán le tudok csapni a jónak ígérkező meccsen, jó helyekre, egymás mellé is.
Érdemes a BL sorsolást is megvárni, mert azoknak a dátumai fixek előre 2-3 hónapra és ott már sejteni lehet, hogy szombat vagy vasárnap lesz-e a meccs.
Így tudtunk jó áron menni a Celta ellen, kedden volt a BL, így nyugodtan foglalhattuk a péntek-vasárnapi repülőt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. március 4., szerda 11:53

Realista24 írta:Én a hosszú oldalt preferálom egyébként, harmadik, negyedik, FIFA nézet, jól látni mindent. Sokan akik nem terveznek sűrűbben menni viszont inkább nagyobb összeget áldoznak a jegyre, hogy minél közelebb legyenek a pályához.
Így lennék vele, hogy egyszer adnék ki, de akkor tényleg akár drágábban egy jobb élményért. Ha meglesz a rávaló, és amint meglesz az őszi sorsolás, elkezdem tervezgetni, ha időben nekiállok, talán le tudok csapni a jónak ígérkező meccsen, jó helyekre, egymás mellé is.
Ha nem nagy meccsről van szó, akkor lehet venni szinte bárhova neten keresztül is jegyet gond nélkül, de ott mindig fennáll a veszély, hogy nem kapsz egymás mellé jegyet.
Azért mert nehéz lecsapni rá, vagy azért, mert nem ülésre pontosan választhatom ki, hanem dob, amit dob?
Géci írta:Egy valami a hátulütője! Már amikor repülsz haza azon gondolkozol, hogy mikor kéne kimenni megint, és nem múlik el majd nap, hogy ne forduljon meg ez a fejedben és, hogy milyen jó is volt ott lenni...
Talán ez az az élmény, amiért érdemes elindulni :) :)
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. március 4., szerda 11:11

Én is úgy voltam vele, hogy utána se nagyon néztem, mert úgy voltam vele, hogy baromi drága, mivel csak az ilyen Pegazus féle árakat ismertem, ami kb kétszerese a valósnak mint később kiderült. Aztán szerencsére olyan emberekkel, barátokkal hozott össze a sors akiknek hála egy álmom vált valóra... Én decemberbe voltam kint a Celta elleni meccsen és a kapu mögött ültem az első sorban (bár ehhez szerencse is kellet, vagy szerintem az, hogy baromi hamar foglaltunk) 70 euróért + a szállás, 4csillagos szállodában, reggelivel, transzferrel, oda-vissza repjeggyel volt 60 ezer forint. Magyarán össze vissza 85 + ehhez jön a költő, de ez már csak rajtad múlik. :) A lényeg, hogy tudom javasolni, hogy ülj le a gép elé és nézz utána a dolgoknak (amit R24 linkelt) aztán kezdj el gondolkozni, hogy milyen alkalomra kérd ezt ajándéknak (én a családtól karácsonyra pénzt kértem, hogy szálljanak bele) :D . Egy valami a hátulütője! Már amikor repülsz haza azon gondolkozol, hogy mikor kéne kimenni megint, és nem múlik el majd nap, hogy ne forduljon meg ez a fejedben és, hogy milyen jó is volt ott lenni... :'(

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 4., szerda 10:12

RealRaúl77 írta:helytől gondolom azér függ (mobilon nem tudom megnyitni a linket). Mondjuk azt sem tudom, hogy mi számít igazán jó helynek, itthon sem nagyon járok.
Kapu mögött negyedik 30-40 eur, harmadik 40-50 eur, legalul 65-80 eur.
Hosszú oldal teteje 40-55 eur, legalul 90-120 eur.

Ha nem nagy meccsről van szó, akkor lehet venni szinte bárhova neten keresztül is jegyet gond nélkül, de ott mindig fennáll a veszély, hogy nem kapsz egymás mellé jegyet.
Én a hosszú oldalt preferálom egyébként, harmadik, negyedik, FIFA nézet, jól látni mindent. Sokan akik nem terveznek sűrűbben menni viszont inkább nagyobb összeget áldoznak a jegyre, hogy minél közelebb legyenek a pályához.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 21 regisztrált és 0 vendég