Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2019. április 15., hétfő 8:53

mocsok írta: zseniális reggeli kávé mellett azt olvasgatni hogy minden topicba benéz egy pofonért.
Azt azert meg kell jegyezni, hogy amiota visszatert felporgott kicsit a forum :mrgreen:

Hiaba, minden evnek megvan a maga bohoca
Rmcf, hehe, viszki

Csak a minőség csökken egyre jobban :D
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mocsok » 2019. április 15., hétfő 8:11

zseniális reggeli kávé mellett azt olvasgatni hogy minden topicba benéz egy pofonért.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: füst » 2019. április 15., hétfő 7:44

wxyz írta: Kiábrándító ez az egész. A haverok újra kezdők. A meccsek nézhetetlenek. A liga utolsó helyezetje szedi szét a védekezésünket. A támadójáték teljes káosz, kilátástalan.
Öööö. Ez nekem kínos, én még el sem kezdtem igényeket támasztani Zizuval, te meg már ki is ábrándulsz belőle.
Nem azért jött hogy ezt a szezont mentegesse, másrészt csak pár hete került vissza, tehát szerintem picit korai értékelni, de na.
Vagy nem tudom, lehet más adást nézünk, veled ez úgyis sokszor előfordul.
Felőlem próbálgasson, annyi maradt ebben a szezonban, nem több.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. április 15., hétfő 7:06

Kiábrándító ez az egész. A haverok újra kezdők. A meccsek nézhetetlenek. A liga utolsó helyezetje szedi szét a védekezésünket. A támadójáték teljes káosz, kilátástalan.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4801
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. április 15., hétfő 6:54

En se ertem, kezdek aggodni, hogy ZZ megegyszer Marceloekra akarja epiteni majd a csapatot, kulonben miert hagyna ennyiszer ki Regut. Llorentet is egy ilyen szezon utan kepes lenne kolcsonadni amikor bizonyiotta hogy tokeletes parja Casemironak. :ike:

De persze nem kritizalom a mestert, ki tudja mi van a fejeben a kovetkezo szezonra nezve.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. április 15., hétfő 6:27

A keretből kimaradtak: Thibaut Courtois, Sergio Ramos, Sergio Reguilón, Vinicius Jr., Toni Kroos, Brahim Díaz, Mariano Díaz.
totál vicc. igaz mindenki megkapja a lehetőséget. mariano kapott már vagy 30 percet is. regu is játszott már.. igaz kényszerből... brahim is már túl van egy kezdőn meg a huesca elleni 1 perc amit kapott. ossza be.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. április 14., vasárnap 13:29

Pipita írta:
Kerlon írta:
Kitől szeretnél?
Jó kérdés. Hazardtól egy 15-20 gólt elvárnék majd, ahogy 10-20 közötti számot Benzemától is. Mindezt úgy hogy van cseréje a franciának, és az játszik is. Jovicot szívesen bepróbálnám, bár megnéztem pár meccsét direkt és nem igazán akadt meg rajta a szemem. De én ott tartok hogy már egy olcsó Icardi is óriási előrelépés lenne, mert egyszerűen nincs nálunk aki gólt tudna lőni.

Amúgy meg nyilván embápé.
Icardit csak akkor hoznám, ha igaz ez az 50-60 milliós ár, amúgy nem hoznám, mert kb az az érzésem vele, mint amikor Immobilet elvitte a Dortmund, aztán 2 egyeneset nem bírt a labdába rúgni.

Jovicot nem vágom, de azért impozánsan berobbant, ahogy Piatek is. Lehet érdemes lenne foglalkozni vele.

A Benficás Félix gyerek meg ígéretesnek tűnik nagyon, de ő meg nem echte 9-es, hanem amolyan Raúl féle csatár. Bár a mai mobilis fociban szerintem ők érnek a legtöbbet, ha van mellettük 2 gólerős szélső.

Amúgy Hazardtól én a bajnokságban olyan 25-30 gólt várok, de ebben a gólpasszok is benne vannak. Nagyon jó a belga helyzet kialakításban és szerintem a több kialakított helyzetből a csapattársak is lődözni fogják a gólokat. Vagy a 10. sort.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. április 14., vasárnap 13:20

Könnyű ilyen fasságokkal dobálózni egy átmeneti szezonban egy senki által nem keresett csak médiafigyelmet igénylő edzőnek.
Kár volt nyilatkozni Fabio.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. április 14., vasárnap 13:13


Nobody is scared of Ronaldo-less Real Madrid - Capello
goal.com cikk

total igaz.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pipita » 2019. április 14., vasárnap 11:04

Kerlon írta:
Pipita írta:

Én gólt is szeretnék látni már jövőre :(

Kitől szeretnél?
Jó kérdés. Hazardtól egy 15-20 gólt elvárnék majd, ahogy 10-20 közötti számot Benzemától is. Mindezt úgy hogy van cseréje a franciának, és az játszik is. Jovicot szívesen bepróbálnám, bár megnéztem pár meccsét direkt és nem igazán akadt meg rajta a szemem. De én ott tartok hogy már egy olcsó Icardi is óriási előrelépés lenne, mert egyszerűen nincs nálunk aki gólt tudna lőni.

Amúgy meg nyilván embápé.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. április 14., vasárnap 8:40

MARCA’s front page: JOVIC is the ‘9’. The 21-year old Serbian striker who has 25 goals already this season, will cost €70m & is the number one target for the Real Madrid attack.


GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. április 13., szombat 22:37

Azert megemlitenem, Vinicius ha hasonloan eleget fog jatszani, elvarnek tole nemi fejlodest a kapu elotti teljesiymenyeben is. Addig oke, eljut a kapuig, de be is kell rugni, ha meglovi a goljait, hozza Benzema is, es itt lesz Hazard aki tartana a jo formajat meglennenek a golok. Felix meg nem lenne poszt nelkuli, olyan jatekosaink lennenek akik elmernek mozdulni es nem csocsoznanak meg passzolgatnanak korbe-korbe vegre, mert jelenleg mindegyik jobb szelen bevetheto emberunk ilyen. Ott van, es kesz, max lefutni tudjak a vedot, azt is lenduletbol, aminek 10-bol 7-szer les a vege.
Nem tudom Icardi ezen mit segitene, nem sokat lattam tole

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. április 13., szombat 21:09

Az a baj, hogy én sem igazán látom a posztját, csapaton belül, Joao Felix-nek. Ügyes, tényleg van benne potenciál, de így poszt nélkül, sok érte a 120.

Icardit 50-60 ért be merném próbálni.
Ha teljesen csőd, akkor is tovább tudunk adni rajta 30 környékén szvsz.
Az meg a mai piacon már sajnos játékpénz egy Mauro kaliberű centerért.

Bár nekem továbbra is Dzeko lenne az emberem a következő 2-3 évre, amíg be nem rántjuk Mbappe-t.

BTW, center kell.
Karim idén kiemelkedett a csapatból nagyon, de így is megvoltak a hullámvölgyei (bár jelentősen kisebbek, minte ddig voltak). Rá lehet húzni, hogy az egész csapat szar volt és így nehéz, de én itt akkor, megfordítanám abba az irányba, hogy sokszor Ő úgy volt szar, hogy az egész csapat jó volt.

Sajnos az elmúlt évek tapasztalatai miatt, nem szeretnék még egy évet úgy kezdeni, hogy csak Karim a gólfelelős játékosunk és valami olyan 2. számú csatár van mögötte, aki egy Sevillaba,Villarrealba nem férne fel a kezdő 11-be.
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. április 13., szombat 20:50

Nem vesszük meg.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2019. április 13., szombat 19:12

Gascoigne írta:
reeed_ati írta:

Én azt olvastam az AS honlapján, hogy a megfigyelőink kinn voltak a Benfica-Frankfurt meccsen, Felix és Jovic miatt.
Nyilván még kinn voltak kb. 30 csapattól, de a lényeg, hogy mi is képben vagyunk és a srác is megmutatta mit tud.
Ugy legyen. Ronaldinho, Robinho, CR, Canales es Mbappe ota nem ereztem ennyire zsigerbol, hogy egy 18 eves kolyok generacios tehetseg. Otbol haromszor igazam is lett. :lol:
Pont így érzek én is. :mrgreen:
Én még Isco-t néztem be, de ennyiszer nem tévedhetünk. :kalapos:
Az ahogy a labdához ér, a könnyedség, semmi erőlködés, minden zsigerből, baromi rég láttam ilyet.
Sokan Kakához hasonlítják, szerintem a brazil nem volt ennyire technikás..

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. április 13., szombat 17:53

Pipita írta:
kodo írta:Hazard-Benzema-Felix trió
Én gólt is szeretnék látni már jövőre :(

Kitől szeretnél?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2019. április 13., szombat 17:52

reeed_ati írta:
petiamadridista írta: És erre a Felix gyerekre van bármi sansz???
Én azt olvastam az AS honlapján, hogy a megfigyelőink kinn voltak a Benfica-Frankfurt meccsen, Felix és Jovic miatt.
Nyilván még kinn voltak kb. 30 csapattól, de a lényeg, hogy mi is képben vagyunk és a srác is megmutatta mit tud.
Ugy legyen. Ronaldinho, Robinho, CR, Canales es Mbappe ota nem ereztem ennyire zsigerbol, hogy egy 18 eves kolyok generacios tehetseg. Otbol haromszor igazam is lett. :lol:

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2019. április 13., szombat 17:35

petiamadridista írta: És erre a Felix gyerekre van bármi sansz???
Én azt olvastam az AS honlapján, hogy a megfigyelőink kinn voltak a Benfica-Frankfurt meccsen, Felix és Jovic miatt.
Nyilván még kinn voltak kb. 30 csapattól, de a lényeg, hogy mi is képben vagyunk és a srác is megmutatta mit tud.

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2019. április 13., szombat 17:29

És erre a Felix gyerekre van bármi sansz???

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. április 13., szombat 16:39

Pipita írta:
kodo írta: Én is, haver.
Épp ezért cserélném ki az idén gólképtelen játékosainkat a támadó harmadból új arcokra. :ike:
Megfejtettem.

Szóval Az Örök Gólképtelent direkt hagytad bent. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ne legyél Jim :-(


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 114 regisztrált és 0 vendég