Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pipita » 2019. április 23., kedd 19:06

Jim írta:
Realista24 írta: Real Madrid are planning to sell Thibaut Courtois this summer and continue with Keylor Navas as goalkeeper next season. [Libertad Digital]
:mrgreen:
akkor jön de Gea? :salute:
tucatspanyol :lol: :mrgreen:
Mondjuk bizonyítja az emúlt hetekben amit írtam róla, de örülök neki hogy jót szórakozol rajta. :lol:

Eriksen egy kieséses párharc 94. percében adott gólpasszt az ellenfélnek amivel kiejtette volna a csapatát. A VAR mentette meg attól hogy örökre mémmé váljon, gyakorlatilag egybeforrt az ember a Spursszel. Én nem rá építeném a kubom jövőjét a Real Madridban. A Spursben, ott igen. Ettől függetlenül persze ügyes játékos, jó, meg minden, de nálam eléggé leírta magát. FGY.

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2019. április 23., kedd 19:04

Steve írta: Nekem a nyáron ha már Fifázunk két kívánságom van:

Joao Felix
Ezeket nézve nálam prioritás a portugál szupertehetség,aki azért magas szinten oktatta igen fiatalon a komolyabb ellenfeleket(nem brazil b ligás ellenfeleket).A jövő lehet,ha bejön Joao Felix.

Hazard pedig azért kell mindenképpen mert a tudás és tapasztalat mellett kellenek nevek is,hogy jöjjön még több nagy játékos majd.
Ezt mondom én is. Nem szabad lemaradni a portugálról. Ha nem mi hozzuk el, máshonnan leigazolni mocsok nehéz lesz majd.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. április 23., kedd 18:56

Realista24 írta: Real Madrid are planning to sell Thibaut Courtois this summer and continue with Keylor Navas as goalkeeper next season. [Libertad Digital]
:mrgreen:
akkor jön de Gea? :salute:
tucatspanyol :lol: :mrgreen:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. április 23., kedd 18:41

Nekem a nyáron ha már Fifázunk két kívánságom van:

Joao Felix és Hazard

Jó lenne egy csatár/befejező is Benzema mellé/mögé és ha beválik idővel helyette.

Marcelo ugye kérdéses,mert hiába mondja azt, hogy ő maradna a játéka idén =0. Az egyik legnagyobb gondunk volt.

Vinicius ha szintet tudna lépni jó lehetne.A többi töltelék játekosunk meg olyanok, amilyenek.Erősebbet padra nem találsz.

Modric-Kroos párosnak nem az idei volt a legjobb éve,de mindkettőt lekötötték a privát dolgaik,plusz szét voltak hajtva.Tudásban biztosan nem nullák,még egy évre biztosan nem.

Pogba-Eriksen?!
Nehéz.Eriksen játéka nem az álmom,viszont ügyes,stabilnak tűnik.Pogba tudjuk,hogy képes varázsolni és egymaga eldönteni meccseket,de belexarni is.Motiválatlan,jóllakott játekosunk meg van elég.

Ezeket nézve nálam prioritás a portugál szupertehetség,aki azért magas szinten oktatta igen fiatalon a komolyabb ellenfeleket(nem brazil b ligás ellenfeleket).A jövő lehet,ha bejön Joao Felix.

Hazard pedig azért kell mindenképpen mert a tudás és tapasztalat mellett kellenek nevek is,hogy jöjjön még több nagy játékos majd.

Ja és Pogba va Eriksen.Pogba a neve miatt és mert mutathat felejthetetlen dolgokat.De az elválás vele nem lenne szép,ha hond lenne a csapattal nem tudom mit csinálna.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. április 23., kedd 18:30

Realista24 írta:
Anthony írta:
A gond az, hogy a Real Madridban a játékosok valamiért az átlagosnál is jobban képesek elkényelmesedni, szóval ha idejön, akkor 1-2 éven belül a rosszabbik énje fog hangsúlyosabbá válni. Én a galaktikusok előtti éra óta követem a Realt, de legalábbis nekem ez a megfigyelésem, lehet vele vitatkozni, de sajnos ezt nem nagyon lehet mérni.
Még egy annyit, hogy igencsak változékonyak a dolgok, lehet jönni azzal, hogy nade majd ZZ edző alatt, csak az a kérdés, hogy 2 év múlva, vagy akár jövő nyáron még mindig ő lesz az edző? Semmi sincsen kőbe vésve.
(Eriksent nem annyira figyeltem, de most a BL-ben pl. nem győzött meg)
Nem adok igazat.
Zidane, Figo, Beckham, CéRonaldo, Kroos, Modric...mind-mind szintet léptek, hogy csak a nagy igazolásokat említsem.
James is megpróbálta, de ő kevés tudásban, nem ő tehet róla.
Így hirtelen Özil és Bale az, akit a szarok bele, hátradőlök, mert a Realban vagyok érzéssel kapásból tudom azonosítani, a nagy igazolásokból.
Özil nem volt nagy játékos, amikor a Werderből idehozták. Ő itt lett nagy játékos és utána kényelmesedett bele a dologba.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. április 23., kedd 18:28

ha csak választani kell akkor pogbát. ha figyelembeveszek minden valószínű befolyásoló tényezőt akkor eriksent.

kiserik
Hozzászólások: 5828
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. április 23., kedd 18:23

Egyik sem. Sokkal égetőbb a támadó részleg teljes körű megújítása.
Egyébként is a döntéshez tudni kellene, hogy melyik mennyibe kerül és milyen fizetést akar.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. április 23., kedd 18:18

Anthony írta:
A gond az, hogy a Real Madridban a játékosok valamiért az átlagosnál is jobban képesek elkényelmesedni, szóval ha idejön, akkor 1-2 éven belül a rosszabbik énje fog hangsúlyosabbá válni. Én a galaktikusok előtti éra óta követem a Realt, de legalábbis nekem ez a megfigyelésem, lehet vele vitatkozni, de sajnos ezt nem nagyon lehet mérni.
Még egy annyit, hogy igencsak változékonyak a dolgok, lehet jönni azzal, hogy nade majd ZZ edző alatt, csak az a kérdés, hogy 2 év múlva, vagy akár jövő nyáron még mindig ő lesz az edző? Semmi sincsen kőbe vésve.
(Eriksent nem annyira figyeltem, de most a BL-ben pl. nem győzött meg)
Nem adok igazat.
Zidane, Figo, Beckham, CéRonaldo, Kroos, Modric...mind-mind szintet léptek, hogy csak a nagy igazolásokat említsem.
James is megpróbálta, de ő kevés tudásban, nem ő tehet róla.
Így hirtelen Özil és Bale az, akit a szarok bele, hátradőlök, mert a Realban vagyok érzéssel kapásból tudom azonosítani, a nagy igazolásokból.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. április 23., kedd 18:08

Mondjuk hál istennek két olyan jatekosrol van szó, akik kozul egyikkel sem jarnank rosszul. Szoval addig jo, mig ilyen nevek kozul kell valogatni es vitazni.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. április 23., kedd 18:02

Engem sose győzött meg Pogba és pont azt írtátok le, amit én már a Juveban is láttam rajta. A tudásával nincs gond, viszont a rossz nevelés és a média hype szerintem elvitte.

Eriksen ügyes játékos, remekül lő mindkét lábával, sokat melózik, de nem olyan fifikás, mint a francia. A stabilitást én is inkább tőle várnám el.

A lejáró szerződés ismét a dán mellett szól, ezért nálam nincs kérdés.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. április 23., kedd 18:02

CS0ki írta:
Nem verünk el 150 millát egy olyan játékosra, aki kisírta, hogy elmenjen a Juvéból, ahhoz a csapathoz, akiket már otthagyott egyszer, miközben másfél év után megfúrta az új edzőjét, most flopkodta el a másik új edzője alatt a legfontosabb meccseket, nyáron már megint menne tovább, közbe felborítaná a fizu struktúrát a csapaton belül, az ügynöke mellé egy igazi köcsög. Lehet neked belefér a 150 millás vételár meg az évi 15 milla, hogy hátha majd itt kiköpi a belét Eibar-ok meg Levante-k ellen, és Zizu kedvéért nem lesz beleszarós, én inkább másra költeném a pénzt.
Őszintén szólva én is így vagyok vele. Nem sokan képesek úgy játszani, mint Pogba, de igazából nem parádézott hosszú távon az MU-ban sem. Juvéban rá lehetett még fogni, hogy fiatal volt és még nem kiforrott, de úgy néz ki, nem ezen múlott. Nekem elsőre túl drága, túl magas fizetés a nem egyértelmű nyereségért cserébe. Eriksen a körülmények miatt olcsóbb lehet, kiegyensúlyozottabb teljesítménnyel, még ha az amplitudó felfelé nem is tud talán annyira kilengeni, mint a francia esetében. De most már a bajnokikon is virítanunk kéne, amihez stabil teljesítmény kell, a dánt jobb megoldásnak látom. Nagyobbat nyilván Pgovával lehetne nyerni, de bukni is. Én itt a biztosabbra mennék.
A gond az, hogy a Real Madridban a játékosok valamiért az átlagosnál is jobban képesek elkényelmesedni, szóval ha idejön, akkor 1-2 éven belül a rosszabbik énje fog hangsúlyosabbá válni. Én a galaktikusok előtti éra óta követem a Realt, de legalábbis nekem ez a megfigyelésem, lehet vele vitatkozni, de sajnos ezt nem nagyon lehet mérni.
Még egy annyit, hogy igencsak változékonyak a dolgok, lehet jönni azzal, hogy nade majd ZZ edző alatt, csak az a kérdés, hogy 2 év múlva, vagy akár jövő nyáron még mindig ő lesz az edző? Semmi sincsen kőbe vésve.
(Eriksent nem annyira figyeltem, de most a BL-ben pl. nem győzött meg)

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2019. április 23., kedd 18:00

En egyiket sem amugy. :mrgreen: De olyan opcio nem volt. Ha valasztani kellene akkor Eriksen. Raiolaval uzleteljen akinek 2 anyja van, vagy a PSG. Az jol allna amugy Pogbanak, jokis kirakat csapat, magas fizu, stb.. Pogbaval nincs amugy bajom, jo jatekosnak tartom, de szerintem bankot robbantani nem eri meg erte jelenleg a Realnak. Nekunk elsosorban tamadora van szuksegunk oda kell tolni a lovet.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. április 23., kedd 17:50

Szavazzuk meg.

Én is egyetértek poronttyal meg Csokival, a bajnokság megnyeréséhez egyenletes teljesítményre van szükség, ez inkább megvan Eriksenben.
Mégis Pogbát hoznám inkább, de ez már csak elfogultság, mintsem szakmaiság, de megkockáztatnám.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. április 23., kedd 17:45

Pogbának lejjebb kell adnia a fizetési igényét, mert így nem fogják ide hozni. Ingadozó, problémás, néha zseniális, de megér ez 150 milliót, meg a fizetési rendszerünk tökön rúgását? MBappeért megtenném, de Pogba, mondjuk azt sem tudom ki lenne jobb megoldás

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. április 23., kedd 17:23

Amennyibe mellé sikerülne valamit lezsírozni a PSG-vel, hogy nem mozdulunk Pogbára, ha garantáltan elengedik Mbappét jövő nyáron hozzánk az még jobb lenne.
tiszta mint a robben ribery ügy. mi odaadjuk nektek robbent olcsón csak légyszi légyszi jövőre majd jöhessen ribery hozzánk :lol: :lol:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. április 23., kedd 16:57

Eintracht board member Fredi Bobic has hinted that the Santiago Bernabeu could be Jovic’s next destination. He has told ZDF of the 21-year-old: "There is definitely a chance that Jovic signs for Real Madrid."

Hmm, jó drága cserecsatár lesz :D Eléggé Mariano stílus a srác. Ha Zizou fogja használni, ámen. Sajnálom a dominikait btw, ez a 2 meccs idén kezdőként elég karcsú. Nem tudta megmutatni mit tudna igazán.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2019. április 23., kedd 16:56

Nem verünk el 150 millát egy olyan játékosra, aki kisírta, hogy elmenjen a Juvéból, ahhoz a csapathoz, akiket már otthagyott egyszer, miközben másfél év után megfúrta az új edzőjét, most flopkodta el a másik új edzője alatt a legfontosabb meccseket, nyáron már megint menne tovább, közbe felborítaná a fizu struktúrát a csapaton belül, az ügynöke mellé egy igazi köcsög. Lehet neked belefér a 150 millás vételár meg az évi 15 milla, hogy hátha majd itt kiköpi a belét Eibar-ok meg Levante-k ellen, és Zizu kedvéért nem lesz beleszarós, én inkább másra költeném a pénzt.
Őszintén szólva én is így vagyok vele. Nem sokan képesek úgy játszani, mint Pogba, de igazából nem parádézott hosszú távon az MU-ban sem. Juvéban rá lehetett még fogni, hogy fiatal volt és még nem kiforrott, de úgy néz ki, nem ezen múlott. Nekem elsőre túl drága, túl magas fizetés a nem egyértelmű nyereségért cserébe. Eriksen a körülmények miatt olcsóbb lehet, kiegyensúlyozottabb teljesítménnyel, még ha az amplitudó felfelé nem is tud talán annyira kilengeni, mint a francia esetében. De most már a bajnokikon is virítanunk kéne, amihez stabil teljesítmény kell, a dánt jobb megoldásnak látom. Nagyobbat nyilván Pgovával lehetne nyerni, de bukni is. Én itt a biztosabbra mennék.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. április 23., kedd 16:38

Kell Pogba.

1 - Ha motivált, akkor top a posztján. (lasd VB)
2 - Zidane az edzőnk.

Imadom Pogbat, de ha nem ZZ lenne itt, nem hoznám én sem. De mivel ZZ az edző, igy kötelező.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. április 23., kedd 16:28

poronty írta: Nem verünk el 150 millát egy olyan játékosra, aki kisírta, hogy elmenjen a Juvéból, ahhoz a csapathoz, akiket már otthagyott egyszer, miközben másfél év után megfúrta az új edzőjét, most flopkodta el a másik új edzője alatt a legfontosabb meccseket, nyáron már megint menne tovább, közbe felborítaná a fizu struktúrát a csapaton belül, az ügynöke mellé egy igazi köcsög. Lehet neked belefér a 150 millás vételár meg az évi 15 milla, hogy hátha majd itt kiköpi a belét Eibar-ok meg Levante-k ellen, és Zizu kedvéért nem lesz beleszarós, én inkább másra költeném a pénzt.

Menjen a PSG-be, ott nem gond, ha ellötyögi a bajnokikat, ha szerencséjük van a BL fontosabb meccseire összekapja magát, nem úgy, mint idén. Amennyibe mellé sikerülne valamit lezsírozni a PSG-vel, hogy nem mozdulunk Pogbára, ha garantáltan elengedik Mbappét jövő nyáron hozzánk az még jobb lenne.
Szerintem Bale-re gondolt a költő.
Jelen esetben Pogbára, de nyilván Bélánk is mehetne amerre lát.
Mybad :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

poronty
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: poronty » 2019. április 23., kedd 16:27

Nem verünk el 150 millát egy olyan játékosra, aki kisírta, hogy elmenjen a Juvéból, ahhoz a csapathoz, akiket már otthagyott egyszer, miközben másfél év után megfúrta az új edzőjét, most flopkodta el a másik új edzője alatt a legfontosabb meccseket, nyáron már megint menne tovább, közbe felborítaná a fizu struktúrát a csapaton belül, az ügynöke mellé egy igazi köcsög. Lehet neked belefér a 150 millás vételár meg az évi 15 milla, hogy hátha majd itt kiköpi a belét Eibar-ok meg Levante-k ellen, és Zizu kedvéért nem lesz beleszarós, én inkább másra költeném a pénzt.

Menjen a PSG-be, ott nem gond, ha ellötyögi a bajnokikat, ha szerencséjük van a BL fontosabb meccseire összekapja magát, nem úgy, mint idén. Amennyibe mellé sikerülne valamit lezsírozni a PSG-vel, hogy nem mozdulunk Pogbára, ha garantáltan elengedik Mbappét jövő nyáron hozzánk az még jobb lenne.
Szerintem Bale-re gondolt a költő.
Jelen esetben Pogbára, de nyilván Bélánk is mehetne amerre lát.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 148 regisztrált és 0 vendég