Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. április 24., szerda 16:50

Elsirom magam ha valaha idekerul egy zsak penzert. De Flopa. :lol:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. április 24., szerda 16:47

Realista24 írta: Who will be Real Madrid's first-choice GK next season?

MARCA: Courtois
AS: Keylor
Jim: De Gea
Haha..Jim :D

Én már le sem merem írni, amit tegnap olvastam az egyik svéd újságban. :lol:

Szerintük Gary Nevillenek, a Sky Sportban elmondott tézisei alapján, miszerint DDG azért nem fókuszál rendesen, mert a jövőjét tárgyalják jelenleg, egyenesen azért van, mert a Real játékosa lesz. :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. április 24., szerda 16:36

Who will be Real Madrid's first-choice GK next season?

MARCA: Courtois
AS: Keylor
Jim: De Gea
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. április 24., szerda 16:05

Szerintem a vb osszes meccsen sem volt o annyira jo, h lelehessen irni 5-7 meccsen vilagklasszis volt...de inkabb o mint a dan.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. április 24., szerda 15:46

Nyugalom, csigavér.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. április 24., szerda 15:16

Toti írta:
Kerlon írta:

Az, hogy te mit látsz bele az nem az én hülyeségem, hanem a tiéd.
nem igazán értem, hogy mire ez a kurva nagy arc meg flegma stílus
mondjuk legalább valahol rajnak érezheted magad, az is valami
"hiába írod, hogy hol minősítette..érződött benne minden."


Belém próbálsz állni és csodálkozol, ha megkapod. :roll: :ike:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. április 24., szerda 15:02

Kerlon írta:
Toti írta: jó hát én nem fogok vitatkozni, de egy világbajnokság 5-7 meccséről beszélünk és nem egy spanyol kupa 5-7 meccséről. hiába írod, hogy hol minősítette..érződött benne minden.
Az, hogy te mit látsz bele az nem az én hülyeségem, hanem a tiéd.
nem igazán értem, hogy mire ez a kurva nagy arc meg flegma stílus
mondjuk legalább valahol rajnak érezheted magad, az is valami
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. április 24., szerda 15:01

Toti írta: jó hát én nem fogok vitatkozni, de egy világbajnokság 5-7 meccséről beszélünk és nem egy spanyol kupa 5-7 meccséről. hiába írod, hogy hol minősítette..érződött benne minden.
Az, hogy te mit látsz bele az nem az én hülyeségem, hanem a tiéd. A mondandóm meg csak arra utalt, hogy képtelen volt hosszú távon eddig alázattal és stabil teljesítménnyel futballozni. A klub futballban meg ez ér a legtöbbet. Ha ezt tudná és még jönnének azok a plusz megmozdulások, amik benne vannak a játékában, akkor még az aranylabdára is esélyes futballista lehetne. Ezt eddig soha nem hozta, már másodszor kezdik ki, mert nagy az arc, közben beleszürkül az egészbe.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. április 24., szerda 14:54

Lesztek ti még csendben haterek :D

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2019. április 24., szerda 14:52

Amit Pogba lenyomott Ole érkezése óta, az olyan szinten klasszis teljesítmény volt, amire nekünk szükségünk van. Egyébként nincs most sem "szarok bele" hozzá állása, csak a MU szurkolók per pill nem látnak reálisan és mindenben a rosszat látják a sok szar miatt. Kipurcant fizikálisan a csapat, ugyanúgy Pogba is. Ráadásul vakok vannak mellette k.pályán, várható volt, hogy nem fogja bírni végig a klasszis teljesítményt. Nálunk rotálni (értsd pihentetni) is lehetne, klasszisok is lennének mellette, meg egy Zidane a padon, akire felnéz.

Eriksen meg továbbra sem kkp. Tegnap is szépen eltűnt 4-3-3-ban, akkor kezdett el villogni, mikor már tökig fent volt az egész csapat és a 16os környékén osztogatott, lövöldözött. Én nagyon bírom őt is, de nem olyan stílusú játékost kéne beerőszakolni k.pályára, mint amilyen ő. Mert lehozni lehozza, csak nem olyan szinten, mint egy vérbeli klasszis kkp.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. április 24., szerda 14:47

jó hát én nem fogok vitatkozni, de egy világbajnokság 5-7 meccséről beszélünk és nem egy spanyol kupa 5-7 meccséről. hiába írod, hogy hol minősítette..érződött benne minden.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. április 24., szerda 14:42

Hol minositette Kerlon a VB-t? Ahogy latom sehol. Lehozott vilagklasszis szinten 7 meccset a legnagyobb tornan. Hatalmas teljesitmeny, tenyleg. Pont ezert latszik, hogy hozzaallasbeli problema vannak, mert klubszinten meg egy fel szezont se sikerult igy lehoznia, nem hogy 5-6 evet amennyit varni fognak tole Madridban 150 millaert.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. április 24., szerda 14:39

Kerlon írta:
Hagyjuk már. Felszívte magát 5-7 meccsre, közben sehol sem volt vezér. Ő inkább mindig csak egy-egy villanással tűnt ki és nem a folyamatos remekléssel. Ez itt nem fog beleférni.
jól be lett árazva a világbajnokság, mint esemény. mint valami mikiegér torna amit minden héten megrendeznek valahol :lol: :lol:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. április 24., szerda 14:36

Swineherd írta: Szerény véleményem az, hogy Pogba csúcsteljesítménye messze Eriksené fölött van, nagyon-nagyon messze. Sokkal jobb, ha legjobbjukat nézzük.

Viszont, sajnos Pogba egy tipikus nigga. Ami annyit jelent, hogy átlagban (és itt most évi 60 meccset nézek) a 'szomba sincsen Eriksenhez képest.

Ha választani kell, akkor egyértelműen a dán.

Amúgy nem is igazán egy poszt. Iscót zavarnám a 'csába és helyette hoznám a dánt. Pogba máshol érzi jól magát, csak az árához képest ritkán.
Teljesen egyetertek. Ahogy egyre tobbet nezek focik, ugy egyre jobban azt a mintazatot latom, hogy akinek a konstans csucsteljesitmeny nem jon ossze 25-26 eves koraig, (raadasul tobb kozegben) ott bizony a jatekos a felelos es mar valoszinuleg nem is fog soha kijonni az ami benne lehetne.
Csak azert mert Zidane az edzoje, nem fogja megeroszakolni a sajat egyeniseget. Aki kepes megsertodni az edzojere mert egy idegenbeli meccs utan azt keri, hogy a csapattal egyutt menjenek haza es ezert nem tudja hasznalni az uj kocsijat... Hat mindent elmond.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. április 24., szerda 14:30

És a személyes eyetesteken kívül mi alapján nincs Eriksen kanyarba se? Első MU kör teljesítmény: 0, Juvéban voltak fellángolások, a válogatottban a köré épített középpályán egy top Kantéval együtt volt jó. 2. MU kör szintén 1-2 fellángolás a kiscsapatok ellen. :hmmm:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. április 24., szerda 14:22

Swineherd írta: Szerény véleményem az, hogy Pogba csúcsteljesítménye messze Eriksené fölött van, nagyon-nagyon messze. Sokkal jobb, ha legjobbjukat nézzük.
Ez itt a lényeg.
Ha kellően motiválod, akkor klasszis szinten játszik. Ez igaz minden egyes játékosra. Nem ő tehet róla, hogy egy fáradt Mourinho kezei alá került, úgy hogy minden szem őt figyelte.
Miután jött a norvég, a csapat legjobbja volt heteken keresztül, aztán most megint leeresztett a csapat és ő is beszürkült.
ZZ nem egy Mourinho vagy Solskjaer.

A fizikuma és mellé párosuló dinamikája miatt kivételes játékos. Eriksen kanyarban sincs hozzá képest.
És ha belegondolok, hogy együtt fog játszani Benzemaval, Hazarddal és Vini/Rodryval :roll:

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2019. április 24., szerda 13:38

Szerény véleményem az, hogy Pogba csúcsteljesítménye messze Eriksené fölött van, nagyon-nagyon messze. Sokkal jobb, ha legjobbjukat nézzük.

Viszont, sajnos Pogba egy tipikus nigga. Ami annyit jelent, hogy átlagban (és itt most évi 60 meccset nézek) a 'szomba sincsen Eriksenhez képest.

Ha választani kell, akkor egyértelműen a dán.

Amúgy nem is igazán egy poszt. Iscót zavarnám a 'csába és helyette hoznám a dánt. Pogba máshol érzi jól magát, csak az árához képest ritkán.
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. április 24., szerda 13:38

A Vb-n tökéletesen alárendelte magát a csapat érdekeinek, meg is lett az eredménye. Csak 5-7 meccsre...jah, egy olyan tornán, ami négyévente van, és a foci legnagyobb eseménye, ahol a világ legjobbjai rendre megbuknak.
Durván le van nézve ez a "csak 5-7 vb meccs"
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. április 24., szerda 13:26

Remy írta:
Steve írta:
Külön kiemelik, hogy ZZ kedveli emberileg, mert hogy Pogba állítólag igazi vezére mindig egy csapatnak és az edző meghosszabbított keze a pályán és ha nagyon kell egy csapatnak küzdeni akkor Pogba veszi kézbe az irányítást és ezt kedveli ZZ.
World Cup: Paul Pogba gives moivational speech before final
Hagyjuk már. Felszívte magát 5-7 meccsre, közben sehol sem volt vezér. Ő inkább mindig csak egy-egy villanással tűnt ki és nem a folyamatos remekléssel. Ez itt nem fog beleférni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. április 24., szerda 13:24

Steve írta:
Külön kiemelik, hogy ZZ kedveli emberileg, mert hogy Pogba állítólag igazi vezére mindig egy csapatnak és az edző meghosszabbított keze a pályán és ha nagyon kell egy csapatnak küzdeni akkor Pogba veszi kézbe az irányítást és ezt kedveli ZZ.
World Cup: Paul Pogba gives moivational speech before final
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 87 regisztrált és 0 vendég