Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
RaúlCF
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Zidane, Guti, Ronaldinho, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. május 27., hétfő 12:44

Aztán majd meglepődtök amikor jön az official hogy Asensiot elboltoltuk 150ért :mrgreen:
a jövő:

-------------------Courtois
Odriozola---Varane---De Ligt---Reguilon
--------------------Rabiot
------------B.Silva--------Havertz
---Sancho---------------------------Félix
--------------------Mbappé

Anthony
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. május 27., hétfő 11:40

Sok a túlárazás, Navas pl. ingyen fog elmenni, vagy max. ilyen 5-8 milliós csak éppen ne legyen ingyér áron.
James, Bale sajnos kb. senkinek sem kell. Valahogy csak megszabadulunk tőlük, de nem lesz könnyű.
Isco nem tudom ha távozik sajnos.
A többiek is ilyen 20 körül fognak elmenni.

Jó lenne már valami hír :D
Most jön a szezon legrosszabb része, ezen a héten nem lesz semmi érdemleges info, és miután végre lemegy az EL meg BL döntő, jönnek a válogatott meccsek. Legalább a Hazard ügy kiderül jövő héten. Vagy nem :roll:

Sorrentino

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2019. május 27., hétfő 11:36

Pad'em írta: Mai Marca továbbra is számol Jovic érkezésével. Hazard (110m), Jovic (70m), Mendy (40m) + egy kp-t (70-80m) jövendölnek. :hmmm:

Arról írnak, hogy 300 milliót szeretnénk eladásokból :ozil: az azért elég masszív. Ennek kapcsán belegondoltam, hogy nézhet ez ki. Elég jó helyzetben vagyunk abból a szempontból, hogy van kit elboltolni, másfelől meg szarban mert sejthető, hogy sokukra nincs szükségünk:
- De Tomás - 35 milliót akarunk érte, a Benfica érdeklődik, 25 körül szerintem eladható lesz.
- Mariano - akörül szeretnénk eladni, amennyiért visszahoztuk, 20-25 m, Valencia jelentkezett Marca szerint.
- Theo-t a Napoli akarná, 25m-ért viheti Carlo állítólag.
- James-el szóba hozták már a fél kontinenst, komolyan nem tudom melyik csapat vehető. Egy 50 milliót minimum jó lenne leakasztani érte is, de egy újabb kölcsönön se lepődnék meg. Ez a Bayern kaland nem jött be annyira, reméljük kitart még a marketingje. Pedig jó korban van, de ha két éve nem találtunk palimadarat aki 80 millákat adna érte, szerintem idén se fogunk. Marca szerint PSG és Juve lehet a cél, de az általuk írt 70 millión meglepődnék.
- Ceballos-al kapcsolatban a West Ham-et meg a Tottenham-et irogatják, utóbbiban lenne perspektíva, akár Eriksen ügyletbe bevonva, 25-30 millió körül emlegetik az értékét.
- Navas felől nem nagyon olvastam komolyan vehetőnek tűnő pletykát, de egy 20 milliót illenne érte is kasszírozni, hacsak nem engedjük el vigaszdíj gyanánt ingyen. Mondjuk megérdemelné.
- Kovacicnál ugye nincs opció a kölcsön szerződésében, az idei gyenge szezonja miatt a tavalyi magas ár töredékéért tudnánk szerintem max eladni, nála is egy 30-35 milliót tudok elképzelni.
- Bale :hmmm: És akkor még ott a welszi kérdőjel. A free transfer-től a 100 milliós kínai üzleten át a manchesteri/spurs loan dealen keresztül bármi elképzelhető a lelátón töltött kövi szezonig bezárólag nála.
- Isco-t nem is írom, szerintem ő innen megy nyugdíjba. Állítólag a családja miatt semmiképp nem akarja elhagyni Madridot, plusz valószínűleg Zizou se bassza ki.
- Ott van még a töltelék akiből pár milla beeshet talán, Mayoral, Vallejo, nagyon max 5-10 m körül. Marca még Lucast meg Llorentét írja, de valahogy szerintem őket nem adjuk el.

Nálam ez kb. egy 200 millió € Bale nélkül, ami szintén nem rossz összeg.
Az eladásból befolyt pénz pedig mehetne Mbappéra. ;)

h3x0r

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. május 27., hétfő 11:33

Kivancsi vagyok mi lesz James sorsa. Olyan sok penzt mondjuk nem varok tole, foleg hogy jovo nyaron lejar a szerzodese. Kovacic szerzodesebol meg 2 ev van hatra, szoval nala kicsivel jobb a helyzet.

Pad'em

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. május 27., hétfő 11:24

Mai Marca továbbra is számol Jovic érkezésével. Hazard (110m), Jovic (70m), Mendy (40m) + egy kp-t (70-80m) jövendölnek. :hmmm:

Arról írnak, hogy 300 milliót szeretnénk eladásokból :ozil: az azért elég masszív. Ennek kapcsán belegondoltam, hogy nézhet ez ki. Elég jó helyzetben vagyunk abból a szempontból, hogy van kit elboltolni, másfelől meg szarban mert sejthető, hogy sokukra nincs szükségünk:
- De Tomás - 35 milliót akarunk érte, a Benfica érdeklődik, 25 körül szerintem eladható lesz.
- Mariano - akörül szeretnénk eladni, amennyiért visszahoztuk, 20-25 m, Valencia jelentkezett Marca szerint.
- Theo-t a Napoli akarná, 25m-ért viheti Carlo állítólag.
- James-el szóba hozták már a fél kontinenst, komolyan nem tudom melyik csapat vehető. Egy 50 milliót minimum jó lenne leakasztani érte is, de egy újabb kölcsönön se lepődnék meg. Ez a Bayern kaland nem jött be annyira, reméljük kitart még a marketingje. Pedig jó korban van, de ha két éve nem találtunk palimadarat aki 80 millákat adna érte, szerintem idén se fogunk. Marca szerint PSG és Juve lehet a cél, de az általuk írt 70 millión meglepődnék.
- Ceballos-al kapcsolatban a West Ham-et meg a Tottenham-et irogatják, utóbbiban lenne perspektíva, akár Eriksen ügyletbe bevonva, 25-30 millió körül emlegetik az értékét.
- Navas felől nem nagyon olvastam komolyan vehetőnek tűnő pletykát, de egy 20 milliót illenne érte is kasszírozni, hacsak nem engedjük el vigaszdíj gyanánt ingyen. Mondjuk megérdemelné.
- Kovacicnál ugye nincs opció a kölcsön szerződésében, az idei gyenge szezonja miatt a tavalyi magas ár töredékéért tudnánk szerintem max eladni, nála is egy 30-35 milliót tudok elképzelni.
- Bale :hmmm: És akkor még ott a welszi kérdőjel. A free transfer-től a 100 milliós kínai üzleten át a manchesteri/spurs loan dealen keresztül bármi elképzelhető a lelátón töltött kövi szezonig bezárólag nála.
- Isco-t nem is írom, szerintem ő innen megy nyugdíjba. Állítólag a családja miatt semmiképp nem akarja elhagyni Madridot, plusz valószínűleg Zizou se bassza ki.
- Ott van még a töltelék akiből pár milla beeshet talán, Mayoral, Vallejo, nagyon max 5-10 m körül. Marca még Lucast meg Llorentét írja, de valahogy szerintem őket nem adjuk el.

Nálam ez kb. egy 200 millió € Bale nélkül, ami szintén nem rossz összeg.
00': Iker; Salgado, Helguera, Hierro, Robert Carlos; Makelele, Guti, Zidane, Figo, Raúl, Ronaldo
10': Navas; Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo; Casemiro, Kroos, Modric, Isco, Benzema, C. Ronaldo

kodo

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. május 26., vasárnap 18:56

Egyértelműen a vilag legnagyobb dobasa lenne az atigazolasi piacon Mbappe madridba csabitasa. Hasonló a hangulat mint amikor Cr-t várták. Ez lenne a csúcs idén nyáron, remélem Perez meg akarja mutatni hogy nem lett egy befasult oregember, aminek sokan tartják.
Úgy bizony, dá!

LaMartin
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Gareth Bale, Hámesz, Iker Muniain,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest, Magyarország

HozzászólásSzerző: LaMartin » 2019. május 26., vasárnap 17:56

BlancoMark írta: Mindenesetre egyre bíztatóbb a dolog. A nyilatkozata, Tuchelé, Marquinhosé... Valami van a levegőben az egyértelmű, és nem véletlen hogy a szezon végén borított.
Marquinhos mit nyilatkozott?

Faust
El director de fotografía
Kedvenc játékosaid: Raúl, Alonso, Ramos

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. május 26., vasárnap 17:25

Hagyjatok szegeny Remyt, egyik ejjel Griezmann, masik ejjel Bappe bemutatasrol almodik, aztan egyik se fog neki osszejonni. :mrgreen:
Nature calls. Out&back in. Reload. Team goal. Back home. Let's keep it up.

Fuera Bale

Seraf
Kedvenc játékosaid: Beckham, Ramos, Benzema, Varane, Casillas, R.Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencváros

HozzászólásSzerző: Seraf » 2019. május 26., vasárnap 16:37

gyerekkora óta Real fan, szóval gondolom úgy 8éve :( pedig de szép is volna...

mocsok

HozzászólásSzerző: mocsok » 2019. május 26., vasárnap 16:36

De. :/
Kép

“Elnök úr, Karim a legjobb kilences” ||| KAK = Karim A Király

"Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy."

wxyz

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. május 26., vasárnap 16:31

De annyira nem mint az állandó bappézás.

Mester77

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2019. május 26., vasárnap 16:16

wxyz írta: Szerintem a tegnapi Barca vereség is azt jelenti, hogy Mbappe jönni fog :lol:

Szerintem meg az is téged igazol. Olyan unalmas vagy már.
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Mester77

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2019. május 26., vasárnap 16:15

Mindnyájan Remy, mindnyájan :sziv:
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

wxyz

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. május 26., vasárnap 16:14

Szerintem a tegnapi Barca vereség is azt jelenti, hogy Mbappe jönni fog :lol:

Yazid
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ramos, Asensio

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. május 26., vasárnap 16:14

Semmiféle hergelés nélkül komolyan felejtsétek már el a gyereket :lol: csak hulyet csinál perezbôl meg a reálból semmi tobb
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Yazid 2019. május 26., vasárnap 16:14-kor.

Remy
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. május 26., vasárnap 16:13

Szeretném elhinni, hogy van valami, csak az is vicces, hogy kb hivatalos volt a Jovic transzfer, aztán Bappé kijelentése óta Jovic egyre távolabb. :hmmm: Szeretném azt hinni, hogy van köze a két dolognak egymáshoz.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Remy 2019. május 26., vasárnap 16:16-kor.
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

Merci Zizou & CR! :sziv:

Luka Modric Ballon d'Or 2018!

BlancoMark

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. május 26., vasárnap 16:10

Mindenesetre egyre bíztatóbb a dolog. A nyilatkozata, Tuchelé, Marquinhosé... Valami van a levegőben az egyértelmű, és nem véletlen hogy a szezon végén borított.

Remy
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. május 26., vasárnap 16:03

Nem tudom, hogy meglehet-e nézni, hogy mikortól. Redditre most tették fel ezt a képet. Lecsekkoltam, tényleg követi őket.

ZZ-t és Luca-t is követi.
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

Merci Zizou & CR! :sziv:

Luka Modric Ballon d'Or 2018!

BlancoMark

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. május 26., vasárnap 15:59

Mondd hogy most kezdte el őket követni és még nem követett be mellette 67 Barcelona meg City játékost. :D :ozil:

Mester77

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2019. május 26., vasárnap 15:56

:ozil:

Ne idegesítsetek most már, mert ezt nem bírom idegekkel :ozil:

Vissza: “Labdarúgás”