Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. május 30., csütörtök 15:26

Alabával mi a helyzet? Leépült? Ő azért elég korrekt spíler volt, és mintha tavaly olvastam volna olyat, hogy nem lehetetlen mozdítani. Ha már balhátvéd és Reguilón helyett hozzuk a francia megfelelőjét...

Persze YT alapján nem teljes a kép, de egy ügyetlen, viszonylag gyors, de semmi extra tagnak néz ki ez a Mendy. Ha védekezni tud, az persze király lenne, de nem benne látom, hogy megoldja a bal oldalt, főleg nem egy Marcelo-korszakhoz képest (és nem az elmúlt 1-2 évet értem ez alatt).

Én nem hoznám továbbra sem, 50 körül főleg nem. Harmincért meg lehetne próbálni, ha Theoból sikerül kis bukóval kiszállni.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. május 30., csütörtök 15:20

Fölösleges igazolásnak tartom, max ha Marci menne akkor hoznám, de még akkor se biztos, hogy őt. Az érte kifizetett pénz máshol jól jönne, főleg hogy a leigazolásával előrébb nem vagyunk. Szerintem Regu jobb és nem is értem mit kellett volna még idén csinálnia, hogy elismerjék.

Nálam Jovical is ugyan ez a helyzet. Ezt a teljesítményt Mariano is hozza és hozzá képest semmi extrát nem látok.

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2019. május 30., csütörtök 15:15

Támadásban vérszegény ez a Mendy.
Védekezni tud?
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2019. május 30., csütörtök 15:14

wxyz írta: Jobb balhátvédet nem tudnék monadni nála a mai mezőnyből.
Mik a szempontjaid?

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. május 30., csütörtök 13:59

Csabi írta:
flori írta: Valaki látta már játszani Mendyt? Nagyon mennek róla a hírek, de skill videók alapján egy jobb Theo Hernandez. :lol: Nem kéne megint belehúzni ebbe a vonalba.
végre más is felhozta. megnéztem róla pár videót. egy az egyben theo2. fut mint a nyúl a labda meg 3 méterre pattan el tőle. rettentő mód szkeptikus vagyok.
Két hete írtam, hogy engem nem győzött meg. Azzal meg végképp nem, hogy jobb, mint Regu.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. május 30., csütörtök 13:58

flori írta: Valaki látta már játszani Mendyt? Nagyon mennek róla a hírek, de skill videók alapján egy jobb Theo Hernandez. :lol: Nem kéne megint belehúzni ebbe a vonalba.
végre más is felhozta. megnéztem róla pár videót. egy az egyben theo2. fut mint a nyúl a labda meg 3 méterre pattan el tőle. rettentő mód szkeptikus vagyok.

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. május 30., csütörtök 13:12

Berti írta:
Csabi írta: nem lucasvazkez a legnagyobb problémánk. simán elfér a padon. engem az sokkal jobban aggaszt, hogy ödegaardnak úgy néz ki még az előszezont se adják meg, úgy adják el az ajaxba.
Nem a legnagyobb problémánk, de ha reformálunk akkor csináljuk rendesen. Ha azt hiszitek, hogy csak annyira van szükség, hogy a kezdőbe vegyünk 3-4 játékost, akkor nagyon félrevannak értve a dolgok.
A kezdőt ki kell maxolni, a padot felturbózni és padra-beugró embereket találni. Ez mind kell ahhoz, hogy egy baszó csapatunk legyen, amivel legalább 2 címért indulni tudjunk.
A sok nyomorék spanyol supertalentet meg szétszórni mihamarabb. Mindjárt jön a nagykövet barátunk, aki minden hozzászólásában szerepel a spanyol szó és lehord.. de tegye mindenki a szívére a kezét és mondjon 4nél több spanyolt tőlünk, aki tudna komolyabb szerepet vállalni ebben a csapatban. :hmmm:
Mindenkit nem cserélhetsz le.
LV-nél padra jobb embert aligha találunk. Elégedett, nem pofázik, ha játszik, akkor hajt, küzd, munkabírása magas, nem büdös neki a munka. Padra ilyen emberek kellenek. Jobb szélen kezdőt kellene igazolni, mert a Bale-Asensio kettős idén megmutatta, hogy mennyire lehet rájuk számítani, de félek, hogy kapnak még egy esélyt ilyen vagy olyan okok miatt.
Én, a ZZ-ről szóló hírek alapján 4 kezdő játékost (balszélső (Hazard), jobbszélső, kp Modric helyett és balhátvéd) vennék és max 1 cserét (csatár).

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. május 30., csütörtök 12:03

Jobb balhátvédet nem tudnék monadni nála a mai mezőnyből.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2019. május 30., csütörtök 11:55

Valaki látta már játszani Mendyt? Nagyon mennek róla a hírek, de skill videók alapján egy jobb Theo Hernandez. :lol: Nem kéne megint belehúzni ebbe a vonalba.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. május 30., csütörtök 11:37

Sarabia ha úgy kaparna nálunk is mint ellenünk ahogy teszi ( aztán természetesen hosszas csönd ) akkor még jó is lenne. :lol:
Love football, hate antifa.

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tádám » 2019. május 30., csütörtök 11:35

Én hoznám Sarabiát, Ödegaardnak meg fölösleges az előszezon, mehet 2 évre kölibe az Ajaxba, aztán utána alap kezdőnek vissza, ha tényleg van benne annyi. Fölösleges végigtúráznia a Reallal a nyarat, ha úgyis megy.
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. május 30., csütörtök 11:28

en is eladnam lucast. semmi extrat nem tud mar adni padrol sem. mehet a napoliba vagy valenciaba.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. május 30., csütörtök 11:06

Berti írta: Nem a legnagyobb problémánk, de ha reformálunk akkor csináljuk rendesen. Ha azt hiszitek, hogy csak annyira van szükség, hogy a kezdőbe vegyünk 3-4 játékost, akkor nagyon félrevannak értve a dolgok.
egyáltalán nem hiszem azt, csak én nem őt adnám el elsősorban a padról.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. május 30., csütörtök 10:42

Csabi írta: nem lucasvazkez a legnagyobb problémánk. simán elfér a padon. engem az sokkal jobban aggaszt, hogy ödegaardnak úgy néz ki még az előszezont se adják meg, úgy adják el az ajaxba.
Nem a legnagyobb problémánk, de ha reformálunk akkor csináljuk rendesen. Ha azt hiszitek, hogy csak annyira van szükség, hogy a kezdőbe vegyünk 3-4 játékost, akkor nagyon félrevannak értve a dolgok.
A kezdőt ki kell maxolni, a padot felturbózni és padra-beugró embereket találni. Ez mind kell ahhoz, hogy egy baszó csapatunk legyen, amivel legalább 2 címért indulni tudjunk.
A sok nyomorék spanyol supertalentet meg szétszórni mihamarabb. Mindjárt jön a nagykövet barátunk, aki minden hozzászólásában szerepel a spanyol szó és lehord.. de tegye mindenki a szívére a kezét és mondjon 4nél több spanyolt tőlünk, aki tudna komolyabb szerepet vállalni ebben a csapatban. :hmmm:

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. május 30., csütörtök 10:37

Amúgy én is benne lennék Sarabiában, de csak ha eladjuk a felesleget, aki leginkább Isco az ő esetében. Vázquezt én nem adnám el, 5. számú szélsőnek megtartanám. Hazard, Vince, (Ödegaard), Asensio, Vázquez és Sarabia is tud ott játszani.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. május 30., csütörtök 10:24

"He has never been a selfish person. He always had this dream to play for Real Madrid. He has been very honest until the last day. That's why the fans they love him, because he didn't play with the club, he didn't move for another contract. He was very clear with the club and that's why the club is also happy with him. Obviously it is a big opportunity for him. He has been amazing for us and I hope he still wins trophies in Real Madrid." Azpilicueta

Nagyon várta már, hogy idejöhessen :agree: nem semmi igazolás, nagyon fog teperni, hogy megmutassa az tuti, és tényleg egy abszolút korrekt embernek tűnik. CR-Flo példát vehetne, hogyan kell egy klublegenda távozását lebonyolítani.
Dupla D írta: Sarabia 18-22 millióért vihető, mert lejár a szerződése jövőre és nem akar hosszabbítani. Állítólag a Real ajánlatára vár, de már érkezett be mástól ajánlat.
Ezt adnám, hozott egy 13 gól - 13 gólpasszos szezont, mi nevelésünk, simán jó lenne Vázquez, Asensio helyett, kár, hogy nem fogunk rámenni.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. május 30., csütörtök 10:14

nem lucasvazkez a legnagyobb problémánk. simán elfér a padon. engem az sokkal jobban aggaszt, hogy ödegaardnak úgy néz ki még az előszezont se adják meg, úgy adják el az ajaxba.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. május 30., csütörtök 10:12

Dupla D írta: Sarabia 18-22 millióért vihető, mert lejár a szerződése jövőre és nem akar hosszabbítani. Állítólag a Real ajánlatára vár, de már érkezett be mástól ajánlat.
LV posztjára hoznám, abban az esetben, ha nem marad sem Martin sem Rodrygo.
Apropo LV..senki nem ír róla semmit :lol:
2 hónap múlva 28 lesz és kb semmit nem tud a csapatnak adni. Az első két szezonjában az akarata miatt több tudott lenni mint egy átlag és jó kiegészítő ember volt. De mostanra már egyértelműen látszik, hogy leeresztett. Egy spanyol EL-t pályázó csapatban még lehet komoly szerepe, de itt már nincs mit keressen. Pláne úgy hogy veszi el a játékpercet azok elől, akiket be kellene építeni a rendszerbe.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. május 30., csütörtök 10:11

Dupla D írta: Sarabia 18-22 millióért vihető, mert lejár a szerződése jövőre és nem akar hosszabbítani. Állítólag a Real ajánlatára vár, de már érkezett be mástól ajánlat.
Lucast oda kéne adni cserébe érte. Nekik lenne egy új Jesus Navasuk, nekünk meg egy kis vérfrissítés olcsóba.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. május 30., csütörtök 10:08

Sarabia 18-22 millióért vihető, mert lejár a szerződése jövőre és nem akar hosszabbítani. Állítólag a Real ajánlatára vár, de már érkezett be mástól ajánlat.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 72 regisztrált és 0 vendég