Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Raúlito
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2018. július 26., csütörtök 14:04
Kedvenc játékosaid: Raúl, Cristiano Ronaldo, Modric, Isco, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Raúlito » 2019. július 12., péntek 12:54

De Bruyne játékát én is kedvelem, de Guardiola egyik kulcsembere, így nem engedné el és Ő sem akar távozni, így nem érdemes róla merengeni...

Továbbra sem értem ezt a Pogba ellenes hangulatot... 1. Világbajnok játékos, 2. a Juventusban és a francia válogatottban is kiemelkedő teljesítményt nyújtott (csak Mourinho nem tudott vele mit kezdeni), 3. marketing szempontból is értékes.

Furcsa, hogy csak az Ő esetében emelitek ki a túlárazottságot, pedig az elmúlt évek transzferei közül ki nem volt az? Neymar, Dembélé, Coutinho mind nagyon magas átigazolási díjjal keltek el, pedig egyik sem volt világbajnok, sőt egyikük volt csak BL győztes :coffee:

Fontos tudni, hogy számos árképző tényező befolyásolja a transzferdíjakat, ilyen a játékos kora; a képességek (a játékos profilja, a benne rejlő potenciál); az egyéni teljesítménye; a klubjával és a válogatottal megnyert trófeák; a kontraktusából hátralévő idő. Ezek mind befolyásolják Pogba árát és azt kell mondanom, hogy az előző bekezdésben felsorolt játékosokhoz képest esetében reálisabb lesz a lehetséges átigazolási összeg, bármily magas is lesz az. Persze 170-180 millió eurót én sem adnék érte, de valahol 140-150 körül egymás tenyerébe fognak csapni a felek :)
"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

Bill Shankly

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. július 12., péntek 12:49

Miről beszélsz, kibe, mikor vezeti bele a labdákat Pogba?

Hazard és De Bruyne között akkora a chemistry, hogy De Bruyne a VBn flop volt mezőnyben.

Avatar
impossible
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:29
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Nír Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: impossible » 2019. július 12., péntek 12:37

Nem biztos, hogy jól gondolom, de talán nem vezeti bele az első emberbe faultot reklamálva amikor egy 15 méteres labdával ki lehetne ugratni Hazardot, akivel amúgy is elég jó chemistryt ápol.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. július 12., péntek 12:34

Mit jelent az hogy több esze van?

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. július 12., péntek 12:24

wxyz írta: Mivel jobb az Pogbánál, ha helyette egy, legalább egy szinttel rosszabb játékost hozunk, pár 10 millióval kevesebbért.
szerinted rosszabb.
szerintem meg több esze van ehhez a játékhoz, mint a franciának, a hozzáállásbeli különbség pedig hamar eldönti kettőjük csatáját.

DeBruyne 28 éves. Ha valaha BL-t akar nyerni, akkor lelécel a Cityből. kár, hogy itt még opcióként se merül fel a neve.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. július 12., péntek 12:02

Mivel jobb az Pogbánál, ha helyette egy, legalább egy szinttel rosszabb játékost hozunk, pár 10 millióval kevesebbért.

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2019. július 12., péntek 11:58

Kercsó írta: Pogba opciókkal együtt 150 millió lehet :hmmm: durván túlárazott :(

Én tuti megpróbálnék egy 70milla+ Isco pakkot deBruynért.
Ezt az opciót én is adnám. De őt sajnos onnan nem lehet kirobbantani.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. július 12., péntek 11:54

Pogba opciókkal együtt 150 millió lehet :hmmm: durván túlárazott :(

Én tuti megpróbálnék egy 70milla+ Isco pakkot deBruynért.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. július 11., csütörtök 21:45

az, hogy nem olasz csapatok akarják "megvenni" őket.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. július 11., csütörtök 18:45

babaking írta: az a baj, hogy mindenki tudja, hogy nekünk nem kellenek.
oké, de
Raul de Tomas nem kellett 20 millióért eladtuk
Llorente nem kellett 30-40 millióért eladtuk
mi a titok a spanyolok esetében? :mrgreen:

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. július 11., csütörtök 13:19

Eleve ott basztuk el, hogy 80ert vettük. Ennyit ért volna max.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. július 11., csütörtök 12:25

Kerlon írta: Szerintem nagyon nagy vicc, hogy Jamesért ilyen kevés összegek repkednek. Simán 80-100 körül kéne eladni. Főleg ilyen Unitedben, Arsenalban, de még a Chelseaben is nagy király lehetne.

Persze, mai piacon meg egy 70 75 is discount ar lenne erte.
En sem ertem h miert csak ennyi.
Akkorat kozel se bukott o a bayernbe.

Szvsz ott basztuk el h koztudott volt h a bayern ennyiert megvehette volna. Aztan most mindenki ezt vagy alacsonyabb arat akar.
ZIDANE

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. július 11., csütörtök 10:26

Realista24 írta:
Realista24 írta: Úgy fest lesz James Napoli házasság. 42 milla, három részletben.
De Laurentiis [Napoli’s president]: “James is the most profitable market player after Cristiano and Messi, he wants to play for Napoli but Madrid asks for too much.”

Vagy nem :mrgreen:
Ez segget csinál a szájából, egyetlen mondatban. Ha annyira "profitable", akkor miért is kérne túl sokat a Madrid? Ha csóró vagy, menj csereberélj játékosokat olaszba, ott tudjuk hogy megy: én adok kettőt, te adsz hármat, minden csapatnak van 40 játékosa kölcsönben.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: babaking » 2019. július 11., csütörtök 10:22

az a baj, hogy mindenki tudja, hogy nekünk nem kellenek. Ha mi veszünk akkor általában azért mert szükségünk van rá. +x%. Ha tölünk vesz vki akkor tudják, hogy (általában) szabadulni akarunk töle ergo -x%. James reálisan kb 70 körül érhet. Ha itt kezdö lenne és maradni is akarna, akkor kb 100-ba kerülne.

Az más kérdés, hogy az olaszok mindig csak kukáznak, és legszívesebben 3 marék szotyit fizetnének akárkiért és az is 6 fél markos részletben.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. július 11., csütörtök 9:51

Viszlát.

Bohócokért, meg kölykökért vastagon 100 fölött kell fizetni, de egy olyan James aki tud focizni és nagy eséllyel náluk be is válna, ráadásul az edző kifejezett kérése, Ő sok. Akkor sok szerencsét máshol.

Továbbra is el kell felejteni az olaszokat, használható játékost alig lehet tőlük hozni, Ők meg mindenkit kölcsönbe vinnének évekre, a fizetése felét vállalva, majd 15 részletes vételi opcióval. Unalmasak.

Iscoért remélem bejelentkezik Guardiola, a helyén meg inkább maradjon James. Bár ezt sem tartom jó gondolatnak, de ne engedjük el 40-50 millió alatt, és inkább közelebb az utóbbihoz.

Az ATMA-nak meg inkább 60.

Értem, hogy mi is kényszerben vagyunk, és a Pogba bizniszhez is kellenek az eladások, de lassan már madárnak nézi mindenki a Realt. Mondjuk Perez jó üzletember, megbízok a klub döntéseiben, Ők látják, hogy mi a realitás és mi fér bele.

Csak így a továbbiakat nézve Mariano lehet 20M (nem nagyon akar menni), Ceballos kölcsön (nem akar menni), Keylor semmi (nem akar menni), Vallejo apró, Bale itt marad, Iscoról nem záporoznak a hírek... LV is lóg a levegőben, de ha megy is, a plafon 30M lehet.

Nem nagyon látok komoly bevételi forrást.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. július 11., csütörtök 9:44

Szerintem nagyon nagy vicc, hogy Jamesért ilyen kevés összegek repkednek. Simán 80-100 körül kéne eladni. Főleg ilyen Unitedben, Arsenalban, de még a Chelseaben is nagy király lehetne.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. július 11., csütörtök 9:37

Realista24 írta: Úgy fest lesz James Napoli házasság. 42 milla, három részletben.
De Laurentiis [Napoli’s president]: “James is the most profitable market player after Cristiano and Messi, he wants to play for Napoli but Madrid asks for too much.”

Vagy nem :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. július 11., csütörtök 7:26

Úgy fest lesz James Napoli házasság. 42 milla, három részletben.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. július 10., szerda 15:22

Csabi írta:a zarsenal 20 milliót kínál marianóért.
A Spurs híreknek több értelme lenne. Kane mögé tökéletes csere lenne, Poch-al is jobban járna, plusz az Arsenal nem hiszem, hogy cserecsatárra költené a szűkös büdzséjét. Amúgy elvileg pont 20-at várunk érte

*
[Marca] They aim to generate €200m through the sales of Mariano, Vazquez, Bale, Isco, Navas, James...to go for Pogba

Legalább a Marca még bízik Bale és Isco eladásában.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. július 10., szerda 15:06

a zarsenal 20 milliót kínál marianóért.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 64 regisztrált és 0 vendég