Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. augusztus 2., péntek 17:58

RealMadridFanatic írta:
Azt is írják, hogy a holland érkezése nem zárja ki Pogbát, de ha mindketten jönnek, olyan távozó is lehet, aki eddig nem volt eladósorban.

#iscOut
ZIDANE

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2019. augusztus 2., péntek 17:48

Amit en lattam Van de Beek-tol az ajax meccsein az alapjan jovan jobb/elorebb tart mint Ceballos. Azt meg hogy itt bevalik-e nem majd meglatjuk. Nagy riziko mint minden ilyen igazolas de frissites nelkul nem mehetunk neki a szezonnak a kp-n. Szerintem sokat tudna adni a futomennyisege es az elorejateka miatt, remeljuk Zidane is igy gondolja es hasznalja is, nem pedig Iscoval fog baszakodni helyette. Pogba iden nem fog sikerulni ezt ZZ-nek el kell fogadni eladasok nelkul nem tudjuk behuzni, ez van. Jovore mar olcsobb lesz, meg lejaroban levo szerzodessel, majd akkor megkapja.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2019. augusztus 2., péntek 17:34

Engem nagyon nem gyozott meg a holland. Ceballos semmivel nem rosszabb jatekos. Izzadsagszagu igazolas... :roll:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. augusztus 2., péntek 17:27

Hát ez alapján nem sok kérdés maradt:

ten Hag: “His departure is a loss, but we knew it could happen. We didn't want to lose him and we did everything we could to keep him at Ajax, but when a club of this caliber enters the picture, it's difficult.”

Kiváncsi leszek, jó kis játékosnak tűnt, de valahogy nem érzem Real kalibernek. Persze muszáj hozni valakit, az előszezon megmutatja ismét hogy a Luka, Toni & Isco hármas ideje eléggé leáldozott.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. augusztus 2., péntek 17:26

Valaki biztos jön középre, ez tiszta.

DE. Kiket és mikor fogunk eladni? Sok a selejt... ráadásul James visszajött, akivel eddig senki nem számolt. :hmmm:
Azt is írják, hogy a holland érkezése nem zárja ki Pogbát, de ha mindketten jönnek, olyan távozó is lehet, aki eddig nem volt eladósorban.
Isco pls.

LV, Isco, Mariano kuka kell, hogy legyen.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Remy 2019. augusztus 2., péntek 17:28-kor.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. augusztus 2., péntek 17:24

Igazából nem zidane embere lenne hanem a vezetőségé ettől félek csak, utolsó 15percekre biztos jó lesz neki

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. augusztus 2., péntek 17:01

Nagyon adnam a holland erkezeset, szerintem rengeteg mindenkit meg fog lepni ha erkezik, igazi modern kps.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. augusztus 2., péntek 16:57

Van de Beek is megerősítette, hogy a Real érdeklődése valós, de többet nem árult el.

Ten Haag is azt mondta, hogy nem szeretnék elveszíteni, de ha a Madrid kopogtat, akkor nem fogják tudni megtartani.

A Marca szerint a játékossal teljes a megállapodás, az Ajax-szal tárgyalnak, 60-70 millió lehet a vége.

Azt is írják, hogy a holland érkezése nem zárja ki Pogbát, de ha mindketten jönnek, olyan távozó is lehet, aki eddig nem volt eladósorban.


Korábban is írtam, szerintem az Ajax egyik legfontosabb játékosa volt, illetve annak tűnt azon a néhány meccsen, amit láttam tőlük tavaly. Örülnék az érkezésének, létszükség a középpálya frissítése.
Nagy munkabírású és támadásépítésben is jó.

Mondjuk Pogba még mindig kellene, de ha így mondjuk Iscot végre elfelejtjük, az már nagy előrelépés lenne.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. augusztus 2., péntek 14:47

MyStiQ írta: Átigazolási kérelmet benyújtania. :)

Nem nagyon emlékszem már a Modric és Bale átigazolása körüli dolgokra, de mintha olyasmi rémlene, hogy ők kicsit aktívabban jelezték azt, hogy lépnének.


Pogba egy kiváló labdarúgó, de egy zsoldos is, aki pont leszarja, hogy hol játszik, csak nagy lóvét kapjon. Ehhez tökéletesen asszisztál Raiola is.


Kíváncsian várom az augusztusi híreket, de szerintem a középpályás mizéria már ott el lett szarva, hogy lecsúsztunk Ndombeléről a Pogba utáni futkosást választva.
https://www.fourfourtwo.com/features/th ... vestigates
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Gaborone1
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, CR7, Kaká, Casillas, Raul, Ramos, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gaborone1 » 2019. augusztus 2., péntek 14:36

Realista24 írta:
MyStiQ írta: Angliában van lehetőség átigazolási kérelmet is benyújtani. Megtette? Ha igen, akkor nem szóltam, de az ilyen ködösített új kihívásokra vágyok és társai dolgok nem hatnak meg.

Nekem az jön le, hogy nem akkora vágya neki a Real, hogy komolyabban is lépjen az ügy érdekében.
Mi a ködösítés abban, hogy ő és az ügynöke is lenyilatkozta, hogy közölték a ManU vezetőségével, hogy távozni szeretne, új kihívást stb.
A ManU nem cáfolta ezt meg, a játékos és Raiola is elmondta. Ennél többet mit kéne tennie?
mondjuk ismét előjönni valamivel, hogy nyomást tegyenek a MU vezetőségégére, valami apró kis utalással. szerintem felkavarná az álló vizet egy picit.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. augusztus 2., péntek 14:25

MyStiQ írta:
Pogba egy kiváló labdarúgó, de egy zsoldos is, aki pont leszarja, hogy hol játszik, csak nagy lóvét kapjon. Ehhez tökéletesen asszisztál Raiola is.
Ja, mert eddig csupa olyan csapatokba igazolt, akihez semmi kötődése. :agree:

Hozzánk azért jönne, mert szintlépés a karrierjében.

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2019. augusztus 2., péntek 14:08

Berti írta:
KAG írta: D.Alves végül nem Barcelonába, hanem Sao Paoloba igazolt el.
Pedig ezzel a surmó bohóc karakterrel jól eladható lett volna Amerikában.


Vót má :kalapos:

8.37kor hoztam az egyéb bajnokságokba :shutup:
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2019. augusztus 2., péntek 14:04

Átigazolási kérelmet benyújtania. :)

Nem nagyon emlékszem már a Modric és Bale átigazolása körüli dolgokra, de mintha olyasmi rémlene, hogy ők kicsit aktívabban jelezték azt, hogy lépnének.


Pogba egy kiváló labdarúgó, de egy zsoldos is, aki pont leszarja, hogy hol játszik, csak nagy lóvét kapjon. Ehhez tökéletesen asszisztál Raiola is.


Kíváncsian várom az augusztusi híreket, de szerintem a középpályás mizéria már ott el lett szarva, hogy lecsúsztunk Ndombeléről a Pogba utáni futkosást választva.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. augusztus 2., péntek 13:44

MyStiQ írta: Angliában van lehetőség átigazolási kérelmet is benyújtani. Megtette? Ha igen, akkor nem szóltam, de az ilyen ködösített új kihívásokra vágyok és társai dolgok nem hatnak meg.

Nekem az jön le, hogy nem akkora vágya neki a Real, hogy komolyabban is lépjen az ügy érdekében.
Mi a ködösítés abban, hogy ő és az ügynöke is lenyilatkozta, hogy közölték a ManU vezetőségével, hogy távozni szeretne, új kihívást stb.
A ManU nem cáfolta ezt meg, a játékos és Raiola is elmondta. Ennél többet mit kéne tennie?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. augusztus 2., péntek 13:42

KAG írta: D.Alves végül nem Barcelonába, hanem Sao Paoloba igazolt el.
Pedig ezzel a surmó bohóc karakterrel jól eladható lett volna Amerikában.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. augusztus 2., péntek 13:37

D.Alves végül nem Barcelonába, hanem Sao Paoloba igazolt el.
ZIDANE

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2019. augusztus 2., péntek 13:00

MyStiQ írta: Angliában van lehetőség átigazolási kérelmet is benyújtani. Megtette? Ha igen, akkor nem szóltam, de az ilyen ködösített új kihívásokra vágyok és társai dolgok nem hatnak meg.
Nem tette meg. Elvileg kérte a klub, hogy ne csinálja a feszkót. Elvileg. De ha nem is igaz, akkor meg lehet nem akart kockáztatni. Mind de Gea 15-ben talán. 2020 EB, azt gondolom nem akarja megkockáztatni, hogy padra vágják. Lehet nem tett meg mindent, de biztos nem szívesen fog Manchester-ben maradni.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. augusztus 2., péntek 12:53

Én is úgy érzem neki mindegy H juve v reál, csak mozduljon, meg a fizetése legalabb maradjonmeg. Juve elúszott ugye, az óra ketyeg mindjárt 8. Ha úgy lesz marad ő elvegetal

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2019. augusztus 2., péntek 12:45

Angliában van lehetőség átigazolási kérelmet is benyújtani. Megtette? Ha igen, akkor nem szóltam, de az ilyen ködösített új kihívásokra vágyok és társai dolgok nem hatnak meg.

Nekem az jön le, hogy nem akkora vágya neki a Real, hogy komolyabban is lépjen az ügy érdekében.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2019. augusztus 2., péntek 12:36

MyStiQ írta:Ilyen irányú kérést még nem láttam/hallottam Pogbától
Volt pár nyilatkozata, hogy új kihívásokra vágyik. Raiola még durvábban nyomta. Nyílt titok, hogy távozni akar, mégse engedik el. Bezzeg a PSG-t egyből elkezdték börtönözni, mikor nem engedték el Verratti-t. :) A MU sem szimpatikusabb.
sonic írta: meg kell mondani nekik hogy akkor tartsatok meg, szevasztok, megoldjuk mashogy.
Jövőre találkozunk és visszük féláron! Ennyit mondanék Perez helyében és letenném a telefont :kalapos:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 79 regisztrált és 0 vendég