Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. augusztus 8., csütörtök 7:37

Realista24 írta: Modric és pénz mellé már Navast is adjuk Neymarert.
Ha ez igaz... :ike:

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. augusztus 8., csütörtök 7:02

Realista24 írta: Modric és pénz mellé már Navast is adjuk Neymarert.
az amúgy is vérszegény kp-ról kivesszük az egyetlent, akibe benne van a mágia? :mrgreen:
smafu. :coffee:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. augusztus 8., csütörtök 6:21

Modric és pénz mellé már Navast is adjuk Neymarert.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Impostor
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2018. június 13., szerda 9:42
Kedvenc játékosaid: Figo, Ramos, Carvajal, Modric, Marcelo, Nacho
Kedvenc csapatod: RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Impostor » 2019. augusztus 8., csütörtök 1:38

wZoLee7 írta:
Impostor írta: Altatja Zidane a világot és az ellenfeleket, nem kell beszarni...ha minden meccsünket megnyernénk és hiperszuper formát mutatnánk, megint mindenki vért inna ellenünk.
Utolsó szezonjában is mindenki elkergette volna már az őszi szezonban, aztán BL cím lett a vége. Akkor is ez volt az érzésem, most is.
Szerintem most a bajnokságra fogunk rámenni, ahol a rajtnál sokat számít az alábecsültség, a kiszámíthatatlan felállás, hogy még senki nem tudja mi is lesz igazából a formáció, a taktika..Ezek értékes pontokat hozhatnak az elején.
Én bízok a kopaszban, kiben bízhatnánk ha benne nem? -Nem kell fanyalogni, és állandóan vészharangot kongatni.
Real szurkolónál elégedetlenebb türelmetlenebb és hálátlanabb szurkolója talán egy klubnak sincs..ezért áldás és egyben átok Real edzőnek és játékosnak lenni. A legmagasabb szint, de...
Szurkoljatok és bizakodjunk...
Peace..
Dehogy altat, nem altat itt az ég világon senki. Ez a csapat jelenleg ennyit tud. Frissítettünk, de a csoda ember, Hazard jelenleg maga alatt teljesít. ZZ nem bízik azokban a fiatalokban akikben kellene. A kp kula. Egész nyáron üldözünk egy Pogbát, aki ha beint hozunk valami vész megoldást. A kezdőbe egyedül Hazardot hoztuk. A padra jött egy Mendy, Militao, Jovic és igazból ennyi, mert Kubo és Rodrygo castillasok lesznek.
A mi win kondíciónk jelenleg az, hogy ZZ merje bedobni a két fiatalt, találjuk meg a megfelelő kp-t, Hazard lendüljön formába és ZZ felejtse el a lejárt embereket. Túl sok a meló, úgy h van hátra egy felkészülési meccsünk
Én úgy állok hozzá hogy ezek a srácok nem felejthettek el focizni, össze kell kapni őket.
Nem vagyok szakértő, de a szemléletem szerint a piac átalakult, bejöttek az olajos csapatok akikkel baromi nehéz felvenni a versenyt..a real meg még mindig gazdálkodó csapat modelljét követi... ha psg lenne, már itt lenne pogba meg mbappe meg neymar meg xyz
Aki viszont már valamennyire ígéretes, arra rárepül egy olajos, vagy egy nagycsapat..nem várja ki senki hogy klasszis játékos legyen belőle...
Sajnos ezeket a körülményeket is szem előtt kell tartani...
Mi próbáljuk elhozni az ígéretes használható játékosokat kombinálva az öregekkel hátha összejön valami...mint anno Marcelo, Higuain, Benzema, Modric, Ramos, CR, Pepe stb korában....


Szerintem ezt tudja Zizou is,

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. augusztus 8., csütörtök 0:30

wZoLee7 írta:
Impostor írta: Altatja Zidane a világot és az ellenfeleket, nem kell beszarni...ha minden meccsünket megnyernénk és hiperszuper formát mutatnánk, megint mindenki vért inna ellenünk.
Utolsó szezonjában is mindenki elkergette volna már az őszi szezonban, aztán BL cím lett a vége. Akkor is ez volt az érzésem, most is.
Szerintem most a bajnokságra fogunk rámenni, ahol a rajtnál sokat számít az alábecsültség, a kiszámíthatatlan felállás, hogy még senki nem tudja mi is lesz igazából a formáció, a taktika..Ezek értékes pontokat hozhatnak az elején.
Én bízok a kopaszban, kiben bízhatnánk ha benne nem? -Nem kell fanyalogni, és állandóan vészharangot kongatni.
Real szurkolónál elégedetlenebb türelmetlenebb és hálátlanabb szurkolója talán egy klubnak sincs..ezért áldás és egyben átok Real edzőnek és játékosnak lenni. A legmagasabb szint, de...
Szurkoljatok és bizakodjunk...
Peace..
Dehogy altat, nem altat itt az ég világon senki. Ez a csapat jelenleg ennyit tud. Frissítettünk, de a csoda ember, Hazard jelenleg maga alatt teljesít. ZZ nem bízik azokban a fiatalokban akikben kellene. A kp kula. Egész nyáron üldözünk egy Pogbát, aki ha beint hozunk valami vész megoldást. A kezdőbe egyedül Hazardot hoztuk. A padra jött egy Mendy, Militao, Jovic és igazból ennyi, mert Kubo és Rodrygo castillasok lesznek.
A mi win kondíciónk jelenleg az, hogy ZZ merje bedobni a két fiatalt, találjuk meg a megfelelő kp-t, Hazard lendüljön formába és ZZ felejtse el a lejárt embereket. Túl sok a meló, úgy h van hátra egy felkészülési meccsünk
Miert mit hittetek? Hogy egy teljes generacio es szerkezetvaltast par felkeszulesi meccs alatt veghez lehet vinni?
Iden meg kell probalni ramenni a bajnoksagra es osszeszoktatni a csapatot. Aztan kovetkezo szezontol lehetnek grandiozusabb celok. Az elozo nagy (2009) project mikor ert ossze? Na ugye.
De meg mielott joslasokba bocsatkozunk, en azert megneznem az elso 3-4 bajnokit. :)

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. augusztus 7., szerda 23:50

Impostor írta: Altatja Zidane a világot és az ellenfeleket, nem kell beszarni...ha minden meccsünket megnyernénk és hiperszuper formát mutatnánk, megint mindenki vért inna ellenünk.
Utolsó szezonjában is mindenki elkergette volna már az őszi szezonban, aztán BL cím lett a vége. Akkor is ez volt az érzésem, most is.
Szerintem most a bajnokságra fogunk rámenni, ahol a rajtnál sokat számít az alábecsültség, a kiszámíthatatlan felállás, hogy még senki nem tudja mi is lesz igazából a formáció, a taktika..Ezek értékes pontokat hozhatnak az elején.
Én bízok a kopaszban, kiben bízhatnánk ha benne nem? -Nem kell fanyalogni, és állandóan vészharangot kongatni.
Real szurkolónál elégedetlenebb türelmetlenebb és hálátlanabb szurkolója talán egy klubnak sincs..ezért áldás és egyben átok Real edzőnek és játékosnak lenni. A legmagasabb szint, de...
Szurkoljatok és bizakodjunk...
Peace..
Dehogy altat, nem altat itt az ég világon senki. Ez a csapat jelenleg ennyit tud. Frissítettünk, de a csoda ember, Hazard jelenleg maga alatt teljesít. ZZ nem bízik azokban a fiatalokban akikben kellene. A kp kula. Egész nyáron üldözünk egy Pogbát, aki ha beint hozunk valami vész megoldást. A kezdőbe egyedül Hazardot hoztuk. A padra jött egy Mendy, Militao, Jovic és igazból ennyi, mert Kubo és Rodrygo castillasok lesznek.
A mi win kondíciónk jelenleg az, hogy ZZ merje bedobni a két fiatalt, találjuk meg a megfelelő kp-t, Hazard lendüljön formába és ZZ felejtse el a lejárt embereket. Túl sok a meló, úgy h van hátra egy felkészülési meccsünk

Impostor
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2018. június 13., szerda 9:42
Kedvenc játékosaid: Figo, Ramos, Carvajal, Modric, Marcelo, Nacho
Kedvenc csapatod: RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Impostor » 2019. augusztus 7., szerda 23:33

Altatja Zidane a világot és az ellenfeleket, nem kell beszarni...ha minden meccsünket megnyernénk és hiperszuper formát mutatnánk, megint mindenki vért inna ellenünk.
Utolsó szezonjában is mindenki elkergette volna már az őszi szezonban, aztán BL cím lett a vége. Akkor is ez volt az érzésem, most is.
Szerintem most a bajnokságra fogunk rámenni, ahol a rajtnál sokat számít az alábecsültség, a kiszámíthatatlan felállás, hogy még senki nem tudja mi is lesz igazából a formáció, a taktika..Ezek értékes pontokat hozhatnak az elején.
Én bízok a kopaszban, kiben bízhatnánk ha benne nem? -Nem kell fanyalogni, és állandóan vészharangot kongatni.
Real szurkolónál elégedetlenebb türelmetlenebb és hálátlanabb szurkolója talán egy klubnak sincs..ezért áldás és egyben átok Real edzőnek és játékosnak lenni. A legmagasabb szint, de...
Szurkoljatok és bizakodjunk...
Peace..

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. augusztus 7., szerda 23:07

Lehet nem jól látom, de számomra Rodrygo mozgása volt a legmeggyőzőbb..

Bár ezek az előszezon, sörmeccsek semmit nem jelentenek. Vinit láttam, jópofa, akar, szimpatikus,gyors, de esetlen, érdekes mozgású, kapura lőni nem tud, ami nem árt a Real Madrid szintjén. Nála a fejlődést kell nézni a hónapok elteltével és bízni abban, hogy minden nap jobb lesz.

Brahimnál uez szerintem. A rutin kell oda is.Szerintem ő benne van fantázia.

Az az érzésem sok a jövőbeli kiforratlan játékos.Teméljük lesz belőlük valami. A jelenlegi problémák orvoslására talán kevesek.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2019. augusztus 7., szerda 22:34

Csabi írta:


igy, ahogy a kolléga mondja. zz nem különösebben kedveli vinicius játékát. egyszerű csereember lesz. 15-16. játékos. rodrygo kérdéses, de nem lepne meg ha nem látnánk sokat őt sem felnőtt meccsen.
Mondjuk a mostanában nyújtott játéka alapján nem csoda, ha nem kedveli.. :mrgreen:
Egyébként szerintem Zizunál Brahim az első, már ami a fiatalokat illeti, megmondom őszintén én nem is bánom, jobb játékosnak tartom, mint Vinit, jó lesz ő a jobbosra. :)
Vini egyelőre max Hazard csere a baloson.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2019. augusztus 7., szerda 22:27

Csabi írta: rodrygo kérdéses, de nem lepne meg ha nem látnánk sokat őt sem felnőtt meccsen.
Ha már Rodrygo. Most az Alcorcon elleni barátságos meccsen lőtt egy gólt. Hátha darálni fog, mint az állat (minden meccsen gól vagy gólpassz) és akkor meg fogja kapni a felnőttbe is a lehetőséget.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. augusztus 7., szerda 22:19

Fenoo írta: Szerintem egyik mellett se tette le a voksát. Vini is csak azért marad mert tavaly "befutott" és Perez kérésére nyomatja.
igy, ahogy a kolléga mondja. zz nem különösebben kedveli vinicius játékát. egyszerű csereember lesz. 15-16. játékos. rodrygo kérdéses, de nem lepne meg ha nem látnánk sokat őt sem felnőtt meccsen.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. augusztus 7., szerda 22:14

Nem elsosorban felallasra gondolok, hanem egyszeruen szervezetlen a csapat, az pedig az edzo felelossege. A mieinknel joval gyengebb kepessegu jatekosok alkotta csapatok is tudjak mikor hova kell mozogni ugy tamadasban, mint vedekezesben. Nalunk ezt esetlegesnek erzem.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. augusztus 7., szerda 22:06

RealMadridFanatic írta: De kar is talan egyenekre bontani, az egesz csapat pont ugyanolyan tanacstalan es fasult, mint tavaly. Zidane nagy motivator, de a regiekben mar nem erzem azt, hogy megrazzak magukat. Igy egeto szukseg lenne egy olyan segitore, aki taktikailag is gatyaba razza a brigadot, mert a minosegbeli folenyunk, meg ha letezne is, onmagaban nem lesz eleg.

Nem hinném, hogy ZZ taktikája az, hogy a játékosok csak totyogjanak a pályán és ha futnak akkor is csak össze-vissza ész nélkül ha lehet. Egyszerűen ennyit tudnak már, kiégtek vagy csak mindent megnyertek és nem motiválja őket már semmi (+2,5 év után ZZ varázsa/személye is megszokott lett, nincs motiváló ereje már). Szerintem nem véletlen, hogy 3 edző alatt ugyanolyan gyenge volt a játék.

Amíg a kezdőbe nem jön legalább 4-5 új arc addig nem is fog változni a helyzet. Az se segít, a helyzeten, hogy a 0 teljesítménynek nincs következménye, gondolok itt Iscora és LV-re elsősorban.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. augusztus 7., szerda 21:42

Realista24 írta:
Fenoo írta:


Nyertünk és ezzel körülbelül minden pozitívumot elmondtam.
Hazard.
AS cikk: Hazard, y nada mas.


Ez igy keves lesz. ZZ nem meri meglepni a vezeraldozatokat a jelek szerint.
Carvajal onmaga parodiaja lett, Marcelo gyenge, Varane teljesen motivalatlannak tunik.
Kroosszal nincs bajom, de O nem fog megvaltani egy csapatot tarsak nelkul.
Modric eroteljesen kifele megy.
Casemiro csucsformaban sem gyoz meg, igy meg foleg.
Valverde mindig uton van, csak nem er oda. Lehet hasznalhato jatekos persze, de egyelore ez keves.
Iscora karaktert sem pazarolnek.
Hazard jo lesz, Benzema sem tunik rossznak.
Vinicius szeleburdi es nem is ulnek a megmozdulasai, neki jot tenne egy kolcson.
Kubo meg a fiatalok szamara meg nagy falat egy Real kezdo, barmennyire is ugyesek. (mondjuk annak ellenere, hogy nagyon kepzett, engem nem vett le a labamrol a japan gyerek sem).
LVtol meg lever a viz.


De kar is talan egyenekre bontani, az egesz csapat pont ugyanolyan tanacstalan es fasult, mint tavaly. Zidane nagy motivator, de a regiekben mar nem erzem azt, hogy megrazzak magukat. Igy egeto szukseg lenne egy olyan segitore, aki taktikailag is gatyaba razza a brigadot, mert a minosegbeli folenyunk, meg ha letezne is, onmagaban nem lesz eleg.

Most talan a Courtois, Odriozola, Militao, Ramos, Mendy, Kroos, van de Beek, Modric, Pogba, Hazard, Benzema kezdoben remenykednek meg, de ez sok sebbol verzik. Lehet az is, hogy ez mar a lo tulodala lenne, de itt surgosen fel kell kavarni az allovizet.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. augusztus 7., szerda 21:36

Realista24 írta:
Fenoo írta:


Nyertünk és ezzel körülbelül minden pozitívumot elmondtam.
Hazard.
+ Courtois nem kapott végre gólt! Ez is ritkaság, nem ez a jellemző mióta itt van.

Ez is pozitívum! :agree:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. augusztus 7., szerda 21:32

Fenoo írta:
petiamadridista írta: Nem láttam a meccset.
Jók voltunk??

Nyertünk és ezzel körülbelül minden pozitívumot elmondtam.
Hazard.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. augusztus 7., szerda 21:29

petiamadridista írta: Nem láttam a meccset.
Jók voltunk??

Nyertünk és ezzel körülbelül minden pozitívumot elmondtam.

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2019. augusztus 7., szerda 21:24

Nem láttam a meccset.
Jók voltunk??

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. augusztus 7., szerda 21:23

h3x0r írta:
Csabi írta: zidannál úgysem játszani. neki megvannak a haverjai. akkor meg inkább már egy első osztályú csapatban legyen, mint a castillában.
De most ennek mi koze a haverokhoz? Eddig is mindenki tudta, hogy a Vini Rodrygo Kubo harmasbol a nem EU-s helyek miatt egy valaki fixen kimarad. Zidane a 2 brazil mellett tette le a voksat, en mondjuk Vinit kuldtem volna kolcsonbe, nem a japant.

Szerintem egyik mellett se tette le a voksát. Vini is csak azért marad mert tavaly "befutott" és Perez kérésére nyomatja.

gólvonal
Hozzászólások: 894
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2019. augusztus 7., szerda 21:20

Az a baj, hogy a haverok ideje lejárt, motiválatlanok, kiégtek, nem elég élesek. A jelenlegi keretből BÁRKIT lecserélnék egy hasonló(akár picit gyengébb) kvalitású motiváltabb játékosért.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 80 regisztrált és 0 vendég