Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2019. augusztus 12., hétfő 14:07

RealMadridFanatic írta:
kodo írta: Lassan mindenki #teamNeymar lesz, aztan ha aláír a Barcaba sajnálni fogjuk. :mrgreen:
Amíg nem merült fel a neve, hanem ugy volt visszamegy hozzájuk meg kb kiröhögte mindenki a Barcát.


Viszont a távozásának körülményein kívül Barcelonában nem volt vele baj
én emlékszem edzés videora ahol Semedoval szépen össze akadtak. lehet szépíteni meg minden, de nem lesz tőle jobb ember sajnos, és ha nem rögtön, de idővel eljátszaná a faszságait madridban is mert őt egy külön kis neymar világban nevelték fel, és ha valami nem a szája íze szerint alakul akkor kapcsol csövesbánat módba. és ez ugyanígy igaz a pályán mutatott viselkedésére is, hiába van meg benne a plusz ha kb egy odarúgással fel lehet baszni az embert és ott vége is. nekünk nem neymar a megoldás
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. augusztus 12., hétfő 13:58

Azért ne legyünk már ennyire kétségbeesettek, hogy már őt is boldogan látnánk a csapatba. Azt aláírom, hogy top focista de vannak dolgok amik nálam kizáró okok és rá az összes igaz. Szánalmas az egész vergődése, elment a PSG-be, hogy ő legyen a király (már az első héten hisztizett, hogy ő lőhesse a 11-est) aztán most egy 20 éves gyerek árnyékából menekül. Inkább legyünk megint harmadikok a bajnokságban minthogy Neymart Real mezben lássam.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. augusztus 12., hétfő 13:51

kodo írta: Lassan mindenki #teamNeymar lesz, aztan ha aláír a Barcaba sajnálni fogjuk. :mrgreen:
Amíg nem merült fel a neve, hanem ugy volt visszamegy hozzájuk meg kb kiröhögte mindenki a Barcát.
A #teamNeymar azért költői túlzás szerintem. Szinte minden csapatától borzalmas módon távozott, voltak kamunak tűnő sérülései és a PSG-ben amúgy is a klub fejére nőtt, így abszolút érthető, ha sokan ellene vannak.

A fentiek miatt nekem is félig lenne tele a pohár, mert focizni azt nagyon tud egyébként, de a bokája és attitűdje miatt rengeteg a rizikó benne.

A középpálya megerősítése azért nem "zavar", mert szerintem független a brazil érkezésétől (egyébként van de Beek azért sanszos, hogy már le van zsírozva). Ha Neymar jön, akkor esélyes a következő évi fizetés, amúgy kötve hiszem, hogy beleférne nálunk idénre.

Viszont a távozásának körülményein kívül Barcelonában nem volt vele baj emlékeim szerint, így kicsit sem örülnék, ha visszamenne oda. Főleg, ha a fáradt Coutinhot is elboltolják közben és viszonylag értelmes áron viszik vissza. A körberöhögés tárgya inkább az volt, hogy még perre is mentek hűségbónuszok miatt, most meg majd jól előadnák a hazatérő tékozló fiú csodálatos tündérmeséjét. Kvázi segget csinálnának a szájukból.

Nyilván ne ezért hozzuk ide, ha hozzuk, de sosem örülök, ha a riválisok erősödnek.


Amúgy friss hír, hogy elvileg ma reggel látták Neymar jogi képviselőit besétálni a Barcához. Kérdés, hogy igaz-e.

Máshol még mindig azt hajtják, hogy Al-Khelaifi inkább Pereznek adná, hogy a Barcelonát alázza.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. augusztus 12., hétfő 13:44

kodo írta: Lassan mindenki #teamNeymar lesz, aztan ha aláír a Barcaba sajnálni fogjuk. :mrgreen:
Amíg nem merült fel a neve, hanem ugy volt visszamegy hozzájuk meg kb kiröhögte mindenki a Barcát.
Nézd nekem pl Neymar rohadtul nem volt prioritás. Nem is érdekelt és nem is gondoltam rá, hogy kellene.

Viszont nem adtunk el senkit akiktől szabadulni kellene, mert ilyen-olyan szempontból hátráltatják a Realt.

Legjobb opciónak Ndombelet tartottam volna.Nem jött.
Pogbát azt éreztem,így muszáj.Nem jött.

Van egy totál nulla kp. Két csapatra való öreg/motiválatlan játékos + B emberkék.

Akkor azt érzem,ha mozdítható egy sztár, aki egy egyeneset tud a labdába rúgni,akkor jöjjön. Inkáb mint még 20db fantasztikus jövő tehetsége 50millió körül,akiknek bizonyos hiányosságaik vannak, vagy még 15 kapus.

Vini,Kubo és barátaik jók lehetnek,de ők a jövő..Van a múlt,a jól lakott, kiöregedett játékosok(pl Marcelo) és kik a jelen?Mármint a jelen nagy Real sztárjai,akik még sikerre éhesek.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2019. augusztus 12., hétfő 13:40

De az FPP nem zavarna be idénre egy kölcsön+vételi opció
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. augusztus 12., hétfő 13:31

Lassan mindenki #teamNeymar lesz, aztan ha aláír a Barcaba sajnálni fogjuk. :mrgreen:
Amíg nem merült fel a neve, hanem ugy volt visszamegy hozzájuk meg kb kiröhögte mindenki a Barcát.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. augusztus 12., hétfő 13:30

FPP megkötötte a kezünket. Bale, James és Mariano átigazolását nagyon benézte a vezetőség ezért én VdB-et várom még, mást nem hiszem, hogy igazolunk.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. augusztus 12., hétfő 13:26

Ja és semmit nem morogtam direkt, mikor jöttek a B verzió emberek egymás után sorra.

Úgy voltam jött Hazard és jön Pogba/Ndombele..Egyik sem jött a kp-ra.

Akkor azt gondolom legalább támadó jöjjön, vagy valaki előre, vagy középre, aki minőség.

Nem értem a stratégiát sem mert nem lesz olcsó egyszerre kicserélni egy A csapatot és eléggé öregszik/lassul onnan mindenki.

Szóval, ahogy Ti is többen írtátok én sem vagyok túl nyugodt.De azért igyekszem bízni és remélni hátha valami lesz és még van hátra 3 hét is.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. augusztus 12., hétfő 13:20

Én Misztikussal értek egyet! (Mint úgy általában az elmúlt évek/10 év? során :kalapos: )

Szerintem is Neymar minőségi ugrást jelentene és szerintem pont a La Ligaban.

Komolyan nem a szívem csücske. Irritál. Lesz is vele gond. De a kp megerősítésén kívül kell még egy minőségi támadó is.

Ott ugra-bugrálhatna a kiscsapatok ellen,ami hozná az önbizalmat a Realnak. A BL-ben szervezettség, profizmus és csapatjáték kell, különböző stratégiákkal..kérdés az, hogy alakul majd a szezon során.

Én a fiatal holland és Neymar pakkal lennék elégedett! :agree:

Azt gondolom, hogy évek óta nem költött a Real. Igazi sztárok rég nem jöttek. El kellett volna boltolni a felesleget és venni minőségi játékosokat.

Lassan már olyan név sincs a csapatban aki márkanév. Nyilván fogynak a Lunin,Militao és LV mezek is, de szerintem kellene olyan kátékos is, aki felpörgetia hype-ot.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. augusztus 12., hétfő 13:14

MyStiQ írta: Egyébként többen is írtátok már, hogy Neymar miatt kevesebb esélyünk lenne Mbappéra.

Az addig oké, hogy nem csípik egymást, de Mbappét Ti melyik évben gondoltátok habfehérbe öltöztetni?

Jövőre? Akkor a középpálya reformja el lesz tolva újabb egy esztendővel?
Most jon Beek es Eriksen, jovore Mbappe :D

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2019. augusztus 12., hétfő 13:09

Egyébként többen is írtátok már, hogy Neymar miatt kevesebb esélyünk lenne Mbappéra.

Az addig oké, hogy nem csípik egymást, de Mbappét Ti melyik évben gondoltátok habfehérbe öltöztetni?

Jövőre? Akkor a középpálya reformja el lesz tolva újabb egy esztendővel?

2 év múlva? 3? És ha neki szimpatikusabb lesz a Barcelona/Manchester City/Juventus projektje? Vagy leesik addig egy BL a PSG-vel és hosszabbít?


Tök jó, hogy Mbappé kiskorában Real Madrid szurkoló volt, de fiatalabb korában Neymar is volt Real mezben. Sehol nem olvastam olyat, hogy Mbappé a PSG után mindenképp a Real Madridban képzeli el a jövőjét, így most azért bukjunk adott esetben egy top5 játékost, nehogy emiatt ne minket válasszon? Lehet nagyobb élménynek élné meg, ha az idoljával játszhatna a Juventusban vagy a válogatottbeli haverjaival a Barcában.

Ráadásul nem hiszem, hogy kibékíthetetlen ellentét van a két játékos között. Neymarral minden sorozatban nagyobb esélyünk lehetne a végső győzelemre, ezáltal vonzóbb állomás lehetne a Real Madrid a sztároknak is. Neymarnak meg ez az utolsó komolyabb dobása, mindegy, hogy Madrid, Barcelona vagy Torino lesz a végállomás. Ha ezt elbassza, akkor a karrierjének is vége. Mármint pénze lesz, de Aranylabdája meg további komolyabb trófeái nem.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. augusztus 12., hétfő 13:07

Realista24 írta:
dzsi91 írta: De várjunk már jön ez a holland gyerek középre nem?
Vagy igen vagy nem. Én már nem írok semmit :lol:

A héten azt írták, hogy a BL visszavágó után jön, aztán azt írták, hogy marad még egy évet.
Hát úgy tényleg karcsú lenne a kp. De lényegtelen szerintem a bajnokság meglehet amennyiben odatesszük magunkat. Az tény,hogy az előszezon eddig nem úgy fest mintha nagy felpÖrgés lenne várható a csapattól de majd meglátjuk szombaton. A bl más kávéház.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. augusztus 12., hétfő 12:57

dzsi91 írta: De várjunk már jön ez a holland gyerek középre nem?
Vagy igen vagy nem. Én már nem írok semmit :lol:

A héten azt írták, hogy a BL visszavágó után jön, aztán azt írták, hogy marad még egy évet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. augusztus 12., hétfő 12:56

De várjunk már jön ez a holland gyerek középre nem?
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. augusztus 12., hétfő 12:55

dzsi91 írta: Bajnoki címre megvagyunk előszezon ide vagy oda. A keretünk nem elég mély a bl-hez viszont ahhoz,hogy végigpofozzuk a laligát bőven megvagyunk. Ha lesz küzdeni akarás akkor jönni fog a bajnokság is.

Én továbbra is hanyagolnám ezt a Neymar dolgot. Nem ér annyit nekünk egy ilyen arc,könnyen bukhatjuk miatta bappét is de ha Perez elhozza nincs mit tenni meg kell barátkozni a dologgal.Egy Neymarral viszont a blre is meglenne a keret.

Nemtudom én nem pánikolnék ennyire,vigye csak a barsza lépjenek szépen bele a galaktikus szarságba mint mi anno.
Én általában nem pánikolok, viszont most igen.

Nem érzem erősnek a keretet a bajnokságra, Pogba vagy Ndombival már nyugodtan dőlnék hátra, de így nagy hiányérzetem maradt. Le se tojom Neymart, hogy jön-e vagy sem, amíg középen ekkora problémáink vannak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. augusztus 12., hétfő 12:54

Dehogy lenne, gyenge a középpálya, főleg, ha még Neymar segítene be védekezni is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. augusztus 12., hétfő 12:49

Bajnoki címre megvagyunk előszezon ide vagy oda. A keretünk nem elég mély a bl-hez viszont ahhoz,hogy végigpofozzuk a laligát bőven megvagyunk. Ha lesz küzdeni akarás akkor jönni fog a bajnokság is.

Én továbbra is hanyagolnám ezt a Neymar dolgot. Nem ér annyit nekünk egy ilyen arc,könnyen bukhatjuk miatta bappét is de ha Perez elhozza nincs mit tenni meg kell barátkozni a dologgal.Egy Neymarral viszont a blre is meglenne a keret.

Nemtudom én nem pánikolnék ennyire,vigye csak a barsza lépjenek szépen bele a galaktikus szarságba mint mi anno.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. augusztus 12., hétfő 12:43

Victor írta: A Marca szerint Lunin órákon belül a Valladolid játékosa lehet. Természetesen csak kölcsönben.
Na hál’Istennek megnyugodtam! Ez volt a legfontosabb teendő a Real körül, most már jól alszom. :D

(Már mint nem a hír beírása a gond Victor, azért köszi :agree: )


Mindenféle bizniszek mennek, de a kezdőből továbbra is hiányzik a minőségi megújulás. Várunk türelemmel, van még 3 hét. :coffee:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. augusztus 12., hétfő 12:41

Azzal alapbol számolni kell, hogy a tesoja szülinapja korul lesérül par hetre fixen. :lol:
ZIDANE

kiserik
Hozzászólások: 5752
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. augusztus 12., hétfő 12:40

Neymarral 1 baj van csak, minden más szerződés kérdése: szotyira van rúgva a lába. A játékában benne van, hogy ismét kap egy isteneset és akkor esetleg még a karrierjének is annyi. Óriási kockázat őt bevállalni, még akkor is, ha tudásra elférne bárhová.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 88 regisztrált és 0 vendég