Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. augusztus 12., hétfő 15:39

Valami tényleg el lett itt toszva, nem tudom, hogy a Perez meg ZZ közti koncepció ellentét e.

Perez biztosan Neymarra van ráállva, ZZ pogbára. Egyikből sem lett semmi, így lett ez a maszatolás. Igazoltunk drágán közepes kiegészítő embereket, közben a mai piacon sztár névvel rendelkező emberek le lettek építve mint piaci tényezők, ebben mondjuk ZZ is saras. Értem hogy egy nyílt fasza csávó, de egy James és Bale ennyire koloncként rajtunk maradjon, az nevetséges.

Szerintem még annyi lesz, hogy Mariano és James el, Doni in, és vége. És lesz egy félkész keretünk, félkész taktikával, akár 433, akár 352.
Nem illik.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. augusztus 12., hétfő 15:38

dannen írta: es amugy fel is basz, hogy 300 millat kiadtunk, az erkezokbol egyedul hazard a minosegi ugras, mig a barca minoseggel megerositette a kozeppalyajat es most keszul osszeszedni egy olyan szupersztarokbol allo tamadosort ami regen a real madridra volt jellemzo. nem tudom honnan a picsabol van ennyi penzuk, meg fizetesi keretuk, de felbasz. ja es meg alba helyetteset is megvettek. :lol: nem baj, jovo nyaron megint mehet 300-400m, mert ahogy kinez iden harmadik helyert megyunk jelenleg. aztan arrol mem is beszeltem meg, hogy zizou megeli-e a szezon veget es johet megint egy 5 eves edzokeringo.
Nyilván még vissza 2 hét az átigazolási szezonból. Sőt a szezont se akarom ennyire előre eltemetni, DE jelenleg az látszik, hogy a barca és az atletico is szintekkel előttünk jár. Jól is erősítettek, míg bár mi is jól indultunk, nem igazán akar látszódni az, hogy a jött játékosok minőségi javulást okoznának. Hazard oké, de ő "csak" 100 milla volt a 300ból. Jelen állás szerint óriásit csattantunk a két szék között. Eladni nem tudjuk, vagy nem is akarjuk a még ittmaradt selejtet. Ebben Perez, és részben ZZ is hibás (LV, Isco). Középpálya nem létezik a csapatnál, a szezon pedig 1 hét múlva kezdődik. És még azt sem lehet mondani, hogy majd erőből behúzzuk a Celta ellen.

Akiben látott mindenki extrát, a japán gyerek, azt meg nem fogjuk idén használni.

Féltem ZZ-t.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Remy 2019. augusztus 12., hétfő 15:42-kor.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. augusztus 12., hétfő 15:37

Pad'em írta: La Sexta: If players are not sold, Real Madrid will hold off on completing the signing of Van de Beek for next season.

Fasza. Ha ez igaz, jól tökön lőttük magunkat Joviccal. Vettünk egy cserecsatárt, de így nincs pénzünk középpályásra. De legalább kölcsönadtunk egyet, aki nem egy klasszis (Ceballos) de nélküle még létszámban is szűkösek leszünk. Ha nem frissítünk középen, nagy bajok lesznek. Vagy Zidane a végén ráfanyalodik James-re? :roll:

Egyre kevésbé, de még bízom benne, hogy megoldjuk a hó végéig valahogy a kp rendbetételét
Teljesen jogos. Inkább Benzema legyen az egyszem csatárunk. Mariano-ban nem bízik Zizu. Szóval igen. Tök felesleges igazolás.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. augusztus 12., hétfő 15:37

petiamadridista írta: A 2 brazil kisgyerek meg Mendy a fölösleges vétel szerintem.
Ha ezek nem jönnek ( max Vinicius tavaly). Akkor most a 2 kpsra simán lenne lóvé, és utána egyenesbe is jönnénk.
De hát ez van. Elbasztuk.
Semmit nem kúrtak el, mindössze azzal nem kalkuláltak, hogy Bale és James eladhatatlan kategória lesz. Kettőjük eladásának hiánya normál körülmények között 150 milliót jelent.

Aztán ott van még pár tucatjátékos, akik akkor is maradnak, ha a Castillába sem férnek oda. 200-250 millió ott van a keretben, akikkel valószínű úgy számoltak, hogy mennek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2019. augusztus 12., hétfő 15:36

Értem én, hogy szarul sikerült a felkészülés, de egy pár tétmeccset várjunk már a temetéssel legalább...

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2019. augusztus 12., hétfő 15:36

Mennyenek a pi...ba ha nem tudják elhozni Van de beeket a felesleget meg itt tárják.
Mendy sem felesleges amilyen formában van Marcelo meg amilyenben volt.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2019. augusztus 12., hétfő 15:35

A 2 brazil kisgyerek meg Mendy a fölösleges vétel szerintem.
Ha ezek nem jönnek ( max Vinicius tavaly). Akkor most a 2 kpsra simán lenne lóvé, és utána egyenesbe is jönnénk.
De hát ez van. Elbasztuk.

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2019. augusztus 12., hétfő 15:30

Valakiket el kell adni.
Akár ár alatt is.

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. augusztus 12., hétfő 15:23

Kerlon írta:
Pad'em írta: La Sexta: If players are not sold, Real Madrid will hold off on completing the signing of Van de Beek for next season.

Fasza. Ha ez igaz, jól tökön lőttük magunkat Joviccal. Vettünk egy cserecsatárt, de így nincs pénzünk középpályásra. De legalább kölcsönadtunk egyet, aki nem egy klasszis (Ceballos) de nélküle még létszámban is szűkösek leszünk. Ha nem frissítünk középen, nagy bajok lesznek. Vagy Zidane a végén ráfanyalodik James-re? :roll:

Egyre kevésbé, de még bízom benne, hogy megoldjuk a hó végéig valahogy a kp rendbetételét
Ha nem veszünk csatárt, akkor meg azért sírsz és sír a többség, mert Benzemának megint nincs konkurenciája, aki alapból meg sem tudja szorongatni.

#KAK
Egyelőre így sincs :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. augusztus 12., hétfő 15:21

Pad'em írta: La Sexta: If players are not sold, Real Madrid will hold off on completing the signing of Van de Beek for next season.

Fasza. Ha ez igaz, jól tökön lőttük magunkat Joviccal. Vettünk egy cserecsatárt, de így nincs pénzünk középpályásra. De legalább kölcsönadtunk egyet, aki nem egy klasszis (Ceballos) de nélküle még létszámban is szűkösek leszünk. Ha nem frissítünk középen, nagy bajok lesznek. Vagy Zidane a végén ráfanyalodik James-re? :roll:

Egyre kevésbé, de még bízom benne, hogy megoldjuk a hó végéig valahogy a kp rendbetételét
Ha nem veszünk csatárt, akkor meg azért sírsz és sír a többség, mert Benzemának megint nincs konkurenciája, aki alapból meg sem tudja szorongatni.

#KAK
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. augusztus 12., hétfő 15:14

La Sexta: If players are not sold, Real Madrid will hold off on completing the signing of Van de Beek for next season.

Fasza. Ha ez igaz, jól tökön lőttük magunkat Joviccal. Vettünk egy cserecsatárt, de így nincs pénzünk középpályásra. De legalább kölcsönadtunk egyet, aki nem egy klasszis (Ceballos) de nélküle még létszámban is szűkösek leszünk. Ha nem frissítünk középen, nagy bajok lesznek. Vagy Zidane a végén ráfanyalodik James-re? :roll:

Egyre kevésbé, de még bízom benne, hogy megoldjuk a hó végéig valahogy a kp rendbetételét
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. augusztus 12., hétfő 15:12

RealMadridFanatic írta: ma reggel látták Neymar jogi képviselőit besétálni a Barcához.
AS szerint nincs köze Neymarhoz. :mrgreen:
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. augusztus 12., hétfő 14:32

Silány a kp-s felhozatal, Pogba kellett volna nekünk. Jelen helyzetben egy van de Beek + Eriksen pakkal is erősödnénk, de kérdés mennyire kellene Zidanenak Eriksen, mivel eddig egyáltalán nem kellett neki.

Kevés játékos van akit még csak a fásult középpályánkra is szívesen betennék.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. augusztus 12., hétfő 14:22

dannen írta:
kodo írta: Lassan mindenki #teamNeymar lesz, aztan ha aláír a Barcaba sajnálni fogjuk. :mrgreen:
Amíg nem merült fel a neve, hanem ugy volt visszamegy hozzájuk meg kb kiröhögte mindenki a Barcát.

eddig is tartottam tole, hogy visszaviszi a barca. arrol nem is beszelve, hogy mig mi jovicot meg hazardot igazolunk elote, ok griezmannt meg neymart, ugy hogy van egy dembelejuk is.

barcsak ne igy lenne, de lehet kesziteni a szopoalarcot ha nem lesz nalunk hatalmas valtozas.
Griezmantól sose fostam össze magam, az Atletico szerintem boldog, hogy elhúzott tőlük. Erkölcsileg kb. akkora bohóc, mint a Neymar família. Szép kis páros lesz az ott, ha még Suárezt is melléjük rakják.

A legnagyobb bajunk még mindig a középpálya és nem a támadó sor.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. augusztus 12., hétfő 14:21

dannen írta:ok griezmannt meg neymart
Mondjuk Griezmannt sport szempontból sem bánom kicsit sem, hogy nem jött. Az más kérdés, hogy számomra pont annyira visszataszító emberileg, mint sokaknak Neymar.
doncsontos írta: én emlékszem edzés videora ahol Semedoval szépen össze akadtak.
Nem mintha védeni szeretném, de az már mintha a távozása környékén lett volna. Gondolom addigra kellően feszült volt.
nekünk nem neymar a megoldás
Nekünk már nem tudom ki a megoldás, de esélyes, hogy nem egy ember. Viszont ha hajlandó lenne felfogni, hogy nincs több dobása, és tényleg csúcsra akar érni egyénileg és csapatszinten is, akkor sokat lendíthetne az impotens támadójátékunkon is.

Persze tőle függetlenül rendbe kellett volna tenni a középpályát.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2019. augusztus 12., hétfő 14:07

RealMadridFanatic írta:
kodo írta: Lassan mindenki #teamNeymar lesz, aztan ha aláír a Barcaba sajnálni fogjuk. :mrgreen:
Amíg nem merült fel a neve, hanem ugy volt visszamegy hozzájuk meg kb kiröhögte mindenki a Barcát.


Viszont a távozásának körülményein kívül Barcelonában nem volt vele baj
én emlékszem edzés videora ahol Semedoval szépen össze akadtak. lehet szépíteni meg minden, de nem lesz tőle jobb ember sajnos, és ha nem rögtön, de idővel eljátszaná a faszságait madridban is mert őt egy külön kis neymar világban nevelték fel, és ha valami nem a szája íze szerint alakul akkor kapcsol csövesbánat módba. és ez ugyanígy igaz a pályán mutatott viselkedésére is, hiába van meg benne a plusz ha kb egy odarúgással fel lehet baszni az embert és ott vége is. nekünk nem neymar a megoldás
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. augusztus 12., hétfő 13:58

Azért ne legyünk már ennyire kétségbeesettek, hogy már őt is boldogan látnánk a csapatba. Azt aláírom, hogy top focista de vannak dolgok amik nálam kizáró okok és rá az összes igaz. Szánalmas az egész vergődése, elment a PSG-be, hogy ő legyen a király (már az első héten hisztizett, hogy ő lőhesse a 11-est) aztán most egy 20 éves gyerek árnyékából menekül. Inkább legyünk megint harmadikok a bajnokságban minthogy Neymart Real mezben lássam.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. augusztus 12., hétfő 13:51

kodo írta: Lassan mindenki #teamNeymar lesz, aztan ha aláír a Barcaba sajnálni fogjuk. :mrgreen:
Amíg nem merült fel a neve, hanem ugy volt visszamegy hozzájuk meg kb kiröhögte mindenki a Barcát.
A #teamNeymar azért költői túlzás szerintem. Szinte minden csapatától borzalmas módon távozott, voltak kamunak tűnő sérülései és a PSG-ben amúgy is a klub fejére nőtt, így abszolút érthető, ha sokan ellene vannak.

A fentiek miatt nekem is félig lenne tele a pohár, mert focizni azt nagyon tud egyébként, de a bokája és attitűdje miatt rengeteg a rizikó benne.

A középpálya megerősítése azért nem "zavar", mert szerintem független a brazil érkezésétől (egyébként van de Beek azért sanszos, hogy már le van zsírozva). Ha Neymar jön, akkor esélyes a következő évi fizetés, amúgy kötve hiszem, hogy beleférne nálunk idénre.

Viszont a távozásának körülményein kívül Barcelonában nem volt vele baj emlékeim szerint, így kicsit sem örülnék, ha visszamenne oda. Főleg, ha a fáradt Coutinhot is elboltolják közben és viszonylag értelmes áron viszik vissza. A körberöhögés tárgya inkább az volt, hogy még perre is mentek hűségbónuszok miatt, most meg majd jól előadnák a hazatérő tékozló fiú csodálatos tündérmeséjét. Kvázi segget csinálnának a szájukból.

Nyilván ne ezért hozzuk ide, ha hozzuk, de sosem örülök, ha a riválisok erősödnek.


Amúgy friss hír, hogy elvileg ma reggel látták Neymar jogi képviselőit besétálni a Barcához. Kérdés, hogy igaz-e.

Máshol még mindig azt hajtják, hogy Al-Khelaifi inkább Pereznek adná, hogy a Barcelonát alázza.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. augusztus 12., hétfő 13:44

kodo írta: Lassan mindenki #teamNeymar lesz, aztan ha aláír a Barcaba sajnálni fogjuk. :mrgreen:
Amíg nem merült fel a neve, hanem ugy volt visszamegy hozzájuk meg kb kiröhögte mindenki a Barcát.
Nézd nekem pl Neymar rohadtul nem volt prioritás. Nem is érdekelt és nem is gondoltam rá, hogy kellene.

Viszont nem adtunk el senkit akiktől szabadulni kellene, mert ilyen-olyan szempontból hátráltatják a Realt.

Legjobb opciónak Ndombelet tartottam volna.Nem jött.
Pogbát azt éreztem,így muszáj.Nem jött.

Van egy totál nulla kp. Két csapatra való öreg/motiválatlan játékos + B emberkék.

Akkor azt érzem,ha mozdítható egy sztár, aki egy egyeneset tud a labdába rúgni,akkor jöjjön. Inkáb mint még 20db fantasztikus jövő tehetsége 50millió körül,akiknek bizonyos hiányosságaik vannak, vagy még 15 kapus.

Vini,Kubo és barátaik jók lehetnek,de ők a jövő..Van a múlt,a jól lakott, kiöregedett játékosok(pl Marcelo) és kik a jelen?Mármint a jelen nagy Real sztárjai,akik még sikerre éhesek.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2019. augusztus 12., hétfő 13:40

De az FPP nem zavarna be idénre egy kölcsön+vételi opció
"If you don't like your destiny, don't accept it."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 103 regisztrált és 0 vendég