Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. augusztus 13., kedd 13:19

Az AS is közölte az angliai híreket Pogbáról, miszerint a United lentebb adott az igényeiből és elképzelhető, hogy 150M fontért eladná a franciát.

Ince nyilatkozta, hogy szerinte még mindig inkább Spanyolország körül forognak Pogba gondolatai és a hétvégi jó teljesítmény után kíváncsi lesz, hogy mi történik, ha az átigazolási időszak lezárulta után is Manchesterben lesz...


Szerintem ez a vonat elment, nem is nagyon tudom honnan vesznek ilyeneket az újságírók.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
tomi_b
Hozzászólások: 1342
Csatlakozott: 2019. március 5., kedd 22:36
Kedvenc játékosaid: Thibaut, Jude, Toni, Luka, Eduardo
Kedvenc csapatod: 14!

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tomi_b » 2019. augusztus 13., kedd 13:10

El Blanco írta: Teljesen egyet ertek Steve-vel Isco egy jo csere ember lehett ha oda teszi magat ...
Kérlek próbálj meg helyesen írni és normálisan fogalmazni, mert fáj olvasni a kommentjeidet. Köszi :)

Pogba és VdB pedig jöhetne már, mert ezzel a középpályával idén is szögre leszünk akasztva és nem csodálkoznék, ha ZZ ismét felállna.. mármint a padról. :mrgreen:

El Blanco
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 11:50
Kedvenc játékosaid: Minden Real Madrid játekos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: El Blanco » 2019. augusztus 13., kedd 12:30

Teljesen egyet ertek Steve-vel Isco egy jo csere ember lehett ha oda teszi magat nem tobb es nem is volt lesz tobb egyszeruen nem az a tipusú jatekos aki vezer egyenesig de kell ilyen is egy csapatba hogy beszaljonak a mecsekbe es szint hozzonak vagy taktikai repertoar bovitesere tokeletes... Csak nekezeljuk mar ugy a dolgot hogy Zizu veget lett belole egy ilyen lagymatag toltelek vannak nala gondok es maga ajatekos felelos azert mert nem tudot szintett lepni pedig jol indult O.
Jah es azal sem ertek egyett hogy Zizu nem banik jol a tehetsegekel/fiatalokal ez nem igaz lehetoseget ad sot szerintem jol csinalja Varanet is o hozzatta ide de akar Jesét is emlithetnem Asensiot is o epitette be a csapatba vagy Odegaard is aszt nyilatkoszta a minap hogy a mester vegett hosszabitott..

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. augusztus 13., kedd 12:17

RealMadridFanatic írta: Szerintem Pogba tényleg lépni akart. Egy 4. helyért való küzdelem (a Pool és City biztosan, de szerintem a Spurs is a MU előtt van) meg egy nívótlan EL nem gondolom, hogy motiválná.
De Gea is lepni akart 2015-ben, majd szepen levagtak a padra, belebegtettek neki, hogy igy bizony uszik a jovo nyari EB, ele raktak egy zsiros szerzodest, talan 2 hetbe se telt es mar ala is volt irva. Kovetkezo meccsen ujra kezdett es ha jol emlekszem, meg a CSK karszalagot is viselhette.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. augusztus 13., kedd 12:15

Amúgy egy megbízható, jó Isco aki nem szezononként hoz le egy értékelhető meccset, a legnagyobb ajándék lenne.

Ha akarna focizni a legmagasabb szinten, akkor ő maga is láthatná, hogy szükség is lenne rá.

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. augusztus 13., kedd 12:12

SzB írta:
Bírom ezeket a jövőbelátó nagy igazságokat.
Ja, meg ezt az okosságot, hogy Zidane tönkreteszi a tehetségeket, illetve méltatlanul padoztat embereket.

Ceballos gondolom, jó példa erre.
Szerintem nem, de hát kinek mik az igényei.

Amúgy ne vedd személyeskedésnek, de neked komolyan Isco és Asensio a kedvenceid? :roll:
[/quote]

Van de Beek nem jövőbe látó nagy igazság, hanem tény. Ha nem törik ketté a lábát persze.
ZZ többek közt egyébként pont Iscot padoztatta túl, amikor a élete nagy formájában volt. Az tény, hogy aki egy ekkora klubnál játszik annak tudnia kell, hogy nincs bérlete, csak ha Benzemának hívják.
Az meg hogy nekem Isco és Asensio játéka tetszik, az legyen az én keresztem. De inkább látom őket szívesen játszani, mint Kroos-t vagy Benzemát.
[/quote]

Még Isco játékát meg is tudnam érteni mert a pocsen is tudja néha pörgetni a labdát. De haszna aztan nem sok van. De hogy Asensio játéka hogy tetszhet valakinek, számomra rejtély. Isco kb 2-3 meccset bírt nagy formában játszani aztan kb ennyi volt. Jott az alibi meg a forma hanyatlás. Aztan pár hónap után megint jo volt 2-3 meccsig.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. augusztus 13., kedd 12:11

SzB írta:
Van de Beek nem jövőbe látó nagy igazság, hanem tény. Ha nem törik ketté a lábát persze.
ZZ többek közt egyébként pont Iscot padoztatta túl, amikor a élete nagy formájában volt. Az tény, hogy aki egy ekkora klubnál játszik annak tudnia kell, hogy nincs bérlete, csak ha Benzemának hívják.
Az meg hogy nekem Isco és Asensio játéka tetszik, az legyen az én keresztem. De inkább látom őket szívesen játszani, mint Kroos-t vagy Benzemát.
Azért remélem nem kell gyertyát gyújtani szegény Isco miatt, akit ZZ agyon padoztatott?! Lófaxt nem csinál és csinált Isco azon kívül, hogy ha megkapja a labdát fordul hátra lelassítja a támadásainkat és feleslegesen tekereg azzal.Megkapta több edzőtől a lehetőséget, nem tudott évek után sem szintet lépni. Egy remek emberke a padra.

Asensio meg megkapta a lehetőséget. Nézd meg a játszott perc/gól mutatóját. Elszomorító, hogy egy Real Madridban ennyire gyengén teljesíthetett a kezdőben. Pedig voltak idők, amikor mindent megkapott. Saját magát játszotta ki a kezdőből. A forgatókönyv uaz. Nem tudott szintet lépni. A különbség csak az, hogy Isconak legalább egy jó szezonja volt.

Sajnálom mindkettőt, mert mindkettőtől sokat vártam.

Kroos meg csak a kapocs a kp és a támadósor között, csak az alapja volt egy sikerkorszaknak.

Benzema meg csak a segítője egy über CR-nek, szintén az alapja egy történelmi korszaknak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Steve 2019. augusztus 13., kedd 12:13-kor.

Avatar
SzB
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2018. január 14., vasárnap 11:04
Kedvenc játékosaid: CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: SzB » 2019. augusztus 13., kedd 11:58

[/quote]

Bírom ezeket a jövőbelátó nagy igazságokat.
Ja, meg ezt az okosságot, hogy Zidane tönkreteszi a tehetségeket, illetve méltatlanul padoztat embereket.

Ceballos gondolom, jó példa erre.
Szerintem nem, de hát kinek mik az igényei.

Amúgy ne vedd személyeskedésnek, de neked komolyan Isco és Asensio a kedvenceid? :roll:
[/quote]

Van de Beek nem jövőbe látó nagy igazság, hanem tény. Ha nem törik ketté a lábát persze.
ZZ többek közt egyébként pont Iscot padoztatta túl, amikor a élete nagy formájában volt. Az tény, hogy aki egy ekkora klubnál játszik annak tudnia kell, hogy nincs bérlete, csak ha Benzemának hívják.
Az meg hogy nekem Isco és Asensio játéka tetszik, az legyen az én keresztem. De inkább látom őket szívesen játszani, mint Kroos-t vagy Benzemát.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. augusztus 13., kedd 11:56

Steve írta: Mindenesetre szerintem pár embernek le kellene szállni a földre és észrevenni, hogy manapság örülhetünk ha elhozunk egy nevesebb játékost. Ezek a PSG-k, Cityk körbe röhögik sajnos kétszer a Realt(anyagilag).

Szerintem egyáltalán nem erről van szó. Olyan játékosokról beszélünk akinek a klubja nincs rászorulva a pénzre és már úgy elszálltak az árak, hogy mindenki 100+ millió így a klubbok nem nagyon akarnak eladni, mert nagyon nehéz pótolni pl. egy Pogbát.

A másik dolog, hogy Pogba és Mbappe is jöhetett volna már ide, mindketten mást választottak. Pogba ügynöke is csak annyit nyilatkozott, hogy menni akar de gondolhatott a Juvére is, ahogy egy csomó hír volt, hogy inkább oda menne vissza.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. augusztus 13., kedd 11:52

Szerintem Pogba tényleg lépni akart. Egy 4. helyért való küzdelem (a Pool és City biztosan, de szerintem a Spurs is a MU előtt van) meg egy nívótlan EL nem gondolom, hogy motiválná.

Egyértelmű volt a nyilatkozata, Raiola is megerősítette.

Az, hogy a Realba akart-e jönni minden áron más kérdés, szerintem szívesen csatlakozott volna.


Mbappét pedig meglátjuk, a szerződése lejártakor is csak 23 lesz (atyaég...). Viszont ha jövőre sem esik le a BL nekik, el tudom képzelni, hogy megunja a bohóckodást.


Más, Marianot elvileg több klub vinné, a Marseille, Betis, Espanyol, Valencia négyes akiket említ a Marca. Utóbbi főleg, ha elengedik Rodrigot, akkor meg gondolom végképp kell nekik támadó. A spanyol ma délután már orvosin lehet az Atleticonál, nem is edzett már.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. augusztus 13., kedd 11:47

Szerintem meg egyiktek verzioja sem fog megvalosulni a gyakorlatban. Hosszabbitani fog, egy fix, 200-250 millios kivasarlasi arral pl, vagy barmi fele opcioval a szerzodesben, hogy ha xy feltetelt a csapat nem tudja teljesiteni mehet bizonyos osszegert.
Ha mar menni akar lehet barkirol szo, azt jelenti h nem akar ott lenni, es lelatora tehetik nyugodt szivvel, hosszabbitani fog

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2019. augusztus 13., kedd 11:42

Mbappé esete azért kicsit más szerintem.

Nem rossz játékos Rabiot és Verratti sem, de Mbappé elvileg a következő évtized meghatározó játékosa lesz. Mindent meg fognak próbálni a párizsiak, hogy maradásra bírják, de ha ez nem jön össze, akkor kizártnak tartom, hogy megvárják, hogy lejárjon a szerződése, aztán ingyen lelépjen.

Olajpénz ide vagy oda, ezt egyrészt gazdaságilag sem engedhetnék meg maguknak, másrészt az UEFA és a szurkolók sem díjaznák, ha a labdarúgás egyik kirakatembere egy évig a lelátón ülne, mert a PSG éppen példát statuál.


Érdekes nyár lesz jövőre is. Pogba szerződéséből 1 év lesz hátra, Mbappé kontraktusából pedig 2. Ha Mbappé jelezné házon belül, hogy ő márpedig nem fog hosszabbítani, akkor a PSG a legtöbb pénzt akkor akaszthatná le, ha jövőre adják el. 2021-ben, 1 évvel a szerződés lejárata előtt elkérhetnek 150-200 milliót, de azt szerintem egyik klub sem fizetné meg, inkább kivárnának 1 évet, aztán brutális aláírási pénzt adnának.

El Blanco
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 11:50
Kedvenc játékosaid: Minden Real Madrid játekos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: El Blanco » 2019. augusztus 13., kedd 11:41

Tobben kritizaljatok itt Perezt kozben meg ilyenekett tamasztotok elvaraskent hogy jovoro hozza Kyliant szerintem ez blodseg mert ez adot pillantol lesz fuggo ha majd Mbappe elhatarozza hogy tavozzik es legfokep meggyozi erol a vezetosegett is akor ne legyen ketseg az oreg majd megmozgat minden kovet hogy ide hozza ebben bisztosak lehetunk de most legyunk mar kicsit realisak nem ugy van ez hogy felveszunk valakivel a kapcsolatot es kesz is az uzlet ezek az idok elmultak ha egyaltalan voltak ilyen idok... Meglehett nezni hogy erkesztek a top jatekosok anno is nem volt ez akor sem ilyen egyszeru kokemeny biznisz lett ez..

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. augusztus 13., kedd 11:40

istimester írta:
Steve írta: Pogba jönni akart, mi akartuk, Zidane valószínűleg külön kérte..mégsincs itt. Akkor a szituáció MBappeval minimum dupla ilyen nehéz.
Biztos akart?
Nekem nem sms-zett erről az tény. :kalapos:

Ha lehet hinni a híreknek, nyilatkozatoknak, akkor lépni akart a ManU-ból. Persze lehet, hogy még ez sem igaz.

Mindenesetre szerintem pár embernek le kellene szállni a földre és észrevenni, hogy manapság örülhetünk ha elhozunk egy nevesebb játékost. Ezek a PSG-k, Cityk körbe röhögik sajnos kétszer a Realt(anyagilag).

Éppen ezért mégszebb, hogy amíg itt volt kimaxoltuk CR-t és egy fasza kerettel történelmet írtunk. :lilasalas: (még ha ZZ-nek csak “szerencséje” is volt a három BL-el :kalapos: )


De szerintem elvárni MBappet és hasonló kalibereket simán, az butaság.
M1Ö írta: Mire M'Bappe reálisan képbe kerülhet, addigra hátha tényleg kilépnek az arabok. Ugye elég komoly cikk volt róla, hogy a katari vb után lelépnének Franciaországból.
Remélem az egész európai focit békén hagyják és befektetnek a golfba. Mondjuk Bale-el kezdik. :kalapos:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Steve 2019. augusztus 13., kedd 11:42-kor.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2019. augusztus 13., kedd 11:34

Mire M'Bappe reálisan képbe kerülhet, addigra hátha tényleg kilépnek az arabok. Ugye elég komoly cikk volt róla, hogy a katari vb után lelépnének Franciaországból.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3306
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: istimester » 2019. augusztus 13., kedd 11:33

Steve írta: Pogba jönni akart, mi akartuk, Zidane valószínűleg külön kérte..mégsincs itt. Akkor a szituáció MBappeval minimum dupla ilyen nehéz.
Biztos akart?

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. augusztus 13., kedd 11:30

Nekem az tetszik a legjobban, hogy itt emberek biztosra veszik, hogy MBappe jöbőre jönne a Realba?!

Miért? Hogyan?

Ahhoz kellene egy működőképes Real Madrid, hogy sztár játékosok itt kössenek ki. Az a másik, hogy kevésbbé pénzes csapatoktól sem tudunk mostanában elhozni, akiket mi akartunk.

Azok az idők lejártak, hogy a Real azt vesz, akit akar és amikor akarja. Be kellene látni, hogy az olajcsapatok diktálni.

Ezért próbálják gondolom Perezék is a jövő tehetségeit hozni, akár drágán is (az egy más kérdés mekkora sikerrel).

Amit írtam most az nem azt jelenti, hogy a Real szar, meg Perez nem elég jó, meg hogy abszolút nincs pénz. Csak válasz volt ezekre a fotelből kijelentem, hogy jövőre MBappet simán megvesszük, aki a legkeresettebb játékos, a legnagyobb értékkel bíró kb, legjobb befektetés a jövőben és a leggazdagabb klubban van. Ezen kívül persze egyszerű. :lol:

Pogba jönni akart, mi akartuk, Zidane valószínűleg külön kérte..mégsincs itt. Akkor a szituáció MBappeval minimum dupla ilyen nehéz.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Steve 2019. augusztus 13., kedd 11:33-kor.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. augusztus 13., kedd 11:28

bappe meg jovore is ugyanolyan eselytelen, mint iden, 2 ev mulva lehet csak esely ra amikor egy ev lesz vissza a szerzodesebol. mar ha addig nem ir ala ujat.
Szerintem is felesleges róla álmodozni, hogy jövőre jön. Főleg így, hogy elengedik Neymart a Barcába. Még biztosabbá válik, hogy az így minden tekintetben abszolút első számú kirakatemberüket nem fogják elengedni.

A szerződéshosszabbítás is meleg pite lesz. Addigra (feltéve, hogy nem húzzák be a BL-t - bár akkor meg lehet azért) szerintem Mbappé is váltani akar és nem nagyon fog hosszabbítani. Azért a francia liga gyenge, gondolom máshol is meg szeretné mérettetni magát. A PSG viszont Verratti és Rabiot esetén is kőkemény volt, mert eszük ágában nem volt elengedni őket. Gyanítom ez Mbappé esetén sem lesz másképpen.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2019. augusztus 13., kedd 11:18

SzB írta:Az egyetlen jó név ami még forog, az van de Beek, aki tényleg a jövő játékosa, de ZZ folyton padoztatná, és abban itt már jó páran meghasonultak önmagukkal.
Bírom ezeket a jövőbelátó nagy igazságokat.
Ja, meg ezt az okosságot, hogy Zidane tönkreteszi a tehetségeket, illetve méltatlanul padoztat embereket.

Ceballos gondolom, jó példa erre.
Szerintem nem, de hát kinek mik az igényei.

Amúgy ne vedd személyeskedésnek, de neked komolyan Isco és Asensio a kedvenceid? :roll:
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
SzB
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2018. január 14., vasárnap 11:04
Kedvenc játékosaid: CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: SzB » 2019. augusztus 13., kedd 11:12

Én nem tudom miért beszélünk még folyton Neymar-ról. Ő lenne Hazard cseréje, vagy megfordítva? A Madridnak nem kellhet Neymar, különösen, hogy nem csak a posztja nem üres, de jövőre Mbappe-t akarjuk hozni, ők meg egymást nem akarják. James-t még el akarhatjuk passzolni, de ha az Atletico-nak jó, nekünk miért nem? Az egyetlen jó név ami még forog, az van de Beek, aki tényleg a jövő játékosa, de ZZ folyton padoztatná, és abban itt már jó páran meghasonultak önmagukkal.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 148 regisztrált és 0 vendég