Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. augusztus 13., kedd 20:17

rodrygót meg viniciuszt lehet, hogy nem vették volna meg 5-ért, de más se vette volna meg 50-ért. ez a kifejezés, hogy top csapatok figyelnek valakit nagyon tágan értelmezendő. ezek a csapatok több tucat játékost figyelnek egyszerre, és ez tényleg FIGYELÉS. nem alkudozás, meg licitálásás. az én álláspontomat támasztja alá az is, hogy nem nagyon lehet mondani olyan játékosokat, akik a brazil ligából 40-50-60 millióért váltanak klubot európába (kivéve neymar - de a bárcá szerint ő is 30 volt csak kb). nem véletlen. minden azt akarja, hogy itt valamelyik bajnokságban szerezzenek tapasztalatot. és ha jók, akkor MÉG MINDIG meg lehet őket venni 50-60 millióért. ez akkora ökörség volt, a két gyereket egyenesen hozni, hogy a fejemet fogom tőle.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. augusztus 13., kedd 20:00

Engem igazából nem az átigazolási politikánk zavart a leginkább, hanem az, hogy ZZ mi a bánatot csinált az elmúlt fél évben. Állítólag a lemondasa után is járt a meccsekre, akkor meg mégis mit nézett az elmúlt egy évben? Hiszen ugyanaz a fos van, mint eddig, és a kezdőbe nem érkezett Hazardon kívül senki.

Jó lehetne ez a keret igy is egy trofeara legalább, de attól félek, hogy ZZ-nek fogalma sincs mit kellene tennie. Azt hiszem így augusztus közepére már neki is leesett a tantusz, hogy amit eddig akart, az nem fog működni, csak az a baj, hogy az új szisztéma sem állja meg a helyét.

Nem tudom mi lesz idén, de nincsenek jó eloerzeteim.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. augusztus 13., kedd 19:49

Egyetertek Csabival, de azert nem fekete vagy feher ez szerintem.

A Porto nyilvan tud kukazni olcson fiatalokat, erre epitenek, megvan a rendszeruk. Viszont Viniciust vagy Rodrygot nem kaptak volna meg 5 millioert, mert Europa top klubjai figyeltek oket. Ha nem mi hozzuk, hanem mas, akkor is ilyesmi aruk lett volna. Rizikosak ez teny, de a mai piacon ha csak az egyikuk lesz Real kezdo szint 2-3 even belul, akkor megerte a 100 milliot. Ez meg bennuk van, mert azert tehetsegesek. Ha nem, akkor rosszul jartunk, ez teny, viszont hiaba vannak rekord beveteleink ha kenytelenek vagyunk valtani az igazolasi politikat tekintve. Ez nekunk duplan szivas, nem is szeretem, nem is ertek egyet vele, mert Madrid abszolut nem idealis kozeg egy fiatal szamara a fejlodeshez. Tul nagy a nyomas, folyamatos az eredmenykenyszer es szinte mindig akkora a konkurencia, hogy eleg egy formaingadozas - ami ilyen korban boven benne van - es jon a pad, kolcson, Castilla. Onnan meg nehezebb visszakapaszkodni.

Hakimit ha jol tudom nem tudtuk volna visszahivni, fix 2 ev kolcsonben van Dortmunban. Ugy meg, hogy Requilonban nem bizott ZZ, kellett a verfrissites mindenkeppen, mert Marcelo tavalyi eve botrany volt. Szemelyes velemeny, hogy Mendy nem extra, a spanyolnal jobb, de annyival nem, hogy hoztam volna egybol. Kivartam volna amig lehet (es nincs mas komoly erdeklodo), hogy az egetobb csapatreszek meg legyenek erositve. Ez szinten rizikos, mert ha jon konkurencia, konnyen elszalhattak volna meg jobban az arak es lehet nem 50 millio, hanem 70. Raadasul eselyes, hogy O is ZZ kifejezett kerese volt.

Jovic is kellett (legalabbis egy csatar), mert Marianoban ugyanugy nem lat semmit Zidane, mint Requilonban. Ez az eloszezonban kristalytisztan latszott.

Osszessegeben azt erzem, hogy a vezetoseg Zidane kereseit kovette, azert meg senkit nem tudok igazan hibaztatni, hogy Pogbat nem sikerult hozni. A MUnak egyaltalam nem allt erdekeben eladni, annyit kerhettek, amennyit akartak. Ezzel a francianak is szamolnia kellett (volna) elozetesen.

Felix is elojott, hat sokkal nem jobb adni egy fel szezonos, portugal liga kiemelkedo csapataban bizonyito tiniert 120 millat, mint a brazilokert 50et. Megint csak sajat velemeny, annyira nem nagy eresztes, hogy megkockaztattam volna. Mbappet a Monacoban sokkal jobbnak ereztem.

Militao aki nekem kerdojel, de ha figyelembe veszem Vallejot, illetve azt, hogy mennyire nem lehetett ra szamitani a folyamatos serulesei miatt, plusz Ramos korat, akkor rendben van es nem felesleges.

Osszessegeben sokkal behataroltabbak a lehetosegeink, mint korabban, alig van olyan kesz, erett jatekos, akit mozditani lehet, foleg 100 milla alatt. A gyors igazolasok a nyar elejen is szerintem annak szoltak, hogy ne szaladjanak magasabbra az arak, mert minden kiszemeltunket figyelte mas is, ha igaz.

Ehhez jon, hogy nem gondoltak, hogy annak ellenere, hogy teljesen nyilvanvalova tettek par jatekosnak, hogy semmi keresnivalojuk nincs itt es nem fognak jatszani, kepesek maradni es "harcolni a helyert"...

Vegul szerintem meg James es Mariano lelep es jon van de Beek. Igy mindenhova erkezik frissites, olyan, amilyen, de azert nem kritikan aluli, a tobbi azon mulik, hogy ZZ mennyire ragaszkodik a kivenhedt, motivalatlan sztarjainkhoz.

Ui.: imadom Varanet, de nagyon kellett volna neki a kornyezetvaltozas es en is elgondolkodtam volna egy korrekt ajanlaton. Nagyom azt erzem rajta, hogy nem motivalt sajnos. Nem flegma, vagy nemtorodom, csak valahogy hianyzik a tuz.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2019. augusztus 13., kedd 19:36

az igazolási politikánk egy nagy lófasz volt a nyáron.
Én inkább úgy fogalmaznék, helyesbítenék, hogy látva a jelenlegi helyzetet ez már a 3. egymást követő és picit félresiklott átigazolási szezonunk... Idén egyébként szerintem teljesen jól indult a buli, de ezt a James, Bale, Isco, Lucas Vasquez sztorit, vagyis az eladásokat nagyon benézte a vezetés Zizouval egyetemben (és így valóban vannak igazolások, amik feleslegesnek tűnhetnek), mint ahogy véleményem szerint a Pogba kérdés is enyhén túl optimistára sikeredett a Bernabeu irodáin belül; persze utólag mindig okos az ember és teljes mértékben osztom azoknak a véleményét, akik szerint felesleges már most temetni a csapatot, mert potenciál még így is bőven van, maradt ebben a brigádban. Hogy őszinte legyek, az igazolásoknál engem picit jobban aggaszt a motiválatlanságunk, bizonytalanságunk, illetve tanácstalanságunk egy + fél év előny ellenére is. :kivagyhe:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. augusztus 13., kedd 19:32

Ha az elozo penzugyi evben igazoltunk, akkor miert ne lenne penzunk? Az ffp 3 eves ciklusokat nez, ott is leosztva a vetelarat a szerzodes idotartamaval.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. augusztus 13., kedd 19:27

Csabi írta: az igazolási politkánk egy nagy lófasz volt a nyáron. és mielőtt még bárki betámad, a véleményem akkor is ez volt, mikor azElsőHétenLezsíroztukAHazardMendyJovicPakkot...

szerintem jovic, mendy és rodrygo is kurva felesleges igazolások voltak. jovic még oké, kellett csatár, fiatal, de szerintem nem volt helyes leigazolni egy olyna csatárt, aki a 32 éves benzema cseréje lesz, és akinek kellenének a percek, hogy mutasson valamit.

mendyt egyáltalán nem tartom semmivel jobbnak mint reguilónt, de oké. zz nem bízott benne. de ha már nem kellett neki a spanyol, akkor vissza lehetett volna hozni hakimit, és reguilónt ugyanúgy elküldeni kölcsönbe.

rodrygóval (meg viniciusszal is) nem is értem mi a faszt gondolotak. az új szlogenünk: we are the new porto. csak ameddig a portónak meg a hozzá hasonló csapatoknak, nagyon komolyan kiépített megfigyelő rendszere van, addig mi azt veszünk akit tudunk. ja és nem mellesleg a porto nem 50 milliókért veszi a felnőtt csapatban, brazíliában szinte még nem játszott gyerekeket. értitek ezt? vettünk egy brazil gyereket ÖTVENMILLIÓ euróért, aki alig játszott - nem hogy európában - de még brazil felnőttekkel sem. és küldjük őt a 3. ligába labdázni. ilyeneket nem ÖTVEN, hanem ÖT millióért kellene venni. ÖTVEN millió körüli összegért olyan játékosokat lehet venni, akik ha nem is nagy sztárok, de legalább már európában bizonyítottak valamit és tapasztalatot szereztek. lásd mendy, jovic vagy militao.


ezeken az elpocsékolt pénzeken lehetett volna venni egy valódi sztárt, egy pogbát (vagy egy jóval nagyobb potenciállal rendelkező félixet) és most nem lennénk ffp bajban, hogy többet nem tudunk igazolni pedig kéne. nem tudom, hogy zidane volt-e ilyen naív, vagy továbbra is perez intézi a dolgokat, vagy mindketten benne vannak, de elég szar, hogy kibasztunk 200 millió eurót, hogy erősebb legyen a padunk (meg a castilla). már eleve ezt se értem. megveszi jovict, de nem a kezdőbe, megvesszük mendyt, de nem a kezdőbe, militaot de nem a kezdőbe, akkor hol a búbánatos faszban erősödik a csapatunk. a legjobb, A, csapatunk?

tudom, hogy sokan megköpdösnétek, de én idén eladtam volna varanet. mindent megnyert már mindenhol. a kvalitásai mellett szerintem 120 milliót is ki lehetett volna hozni belőle.
Így van én is ezt írtam le kb tegnap, a kezdőt kéne/kellett volna erősítsük, nem a padot. Elszórtunk 200 milliót irtó hülye mód a legégetőbb kérdés meg megoldatlan maradt (középpálya) + nincs jobb szélünk. Sem Mendyt, sem Jovicot nem tartom rossz igazolásnak, de ha köt minket az FFP, akkor nem értem mért őket hoztuk. A két brazil gyerek így meg tényleg no comment. Abból a 90-100 millióból egy bizonyított, érett klasszist lehet kb venni, ifi tehetséget meg pár millióból, lásd Kubo. Besültek az eladások, oké, de ez a 200 millió akkor is nagyon könnyen lett elszórva.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. augusztus 13., kedd 19:16

Csabi: a keblemre!
Teljesen egyetértek. Totál káosz van sajnos a csapat körül.

G. V.tinho
Hozzászólások: 804
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 14:08
Kedvenc játékosaid: Raul, Michel, El Buitre
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: G. V.tinho » 2019. augusztus 13., kedd 19:13

Csabi írta: az igazolási politkánk egy nagy lófasz volt a nyáron. és mielőtt még bárki betámad, a véleményem akkor is ez volt, mikor azElsőHétenLezsíroztukAHazardMendyJovicPakkot...

szerintem jovic, mendy és rodrygo is kurva felesleges igazolások voltak. jovic még oké, kellett csatár, fiatal, de szerintem nem volt helyes leigazolni egy olyna csatárt, aki a 32 éves benzema cseréje lesz, és akinek kellenének a percek, hogy mutasson valamit.

mendyt egyáltalán nem tartom semmivel jobbnak mint reguilónt, de oké. zz nem bízott benne. de ha már nem kellett neki a spanyol, akkor vissza lehetett volna hozni hakimit, és reguilónt ugyanúgy elküldeni kölcsönbe.

rodrygóval (meg viniciusszal is) nem is értem mi a faszt gondolotak. az új szlogenünk: we are the new porto. csak ameddig a portónak meg a hozzá hasonló csapatoknak, nagyon komolyan kiépített megfigyelő rendszere van, addig mi azt veszünk akit tudunk. ja és nem mellesleg a porto nem 50 milliókért veszi a felnőtt csapatban, brazíliában szinte még nem játszott gyerekeket. értitek ezt? vettünk egy brazil gyereket ÖTVENMILLIÓ euróért, aki alig játszott - nem hogy európában - de még brazil felnőttekkel sem. és küldjük őt a 3. ligába labdázni. ilyeneket nem ÖTVEN, hanem ÖT millióért kellene venni. ÖTVEN millió körüli összegért olyan játékosokat lehet venni, akik ha nem is nagy sztárok, de legalább már európában bizonyítottak valamit és tapasztalatot szereztek. lásd mendy, jovic vagy militao.


ezeken az elpocsékolt pénzeken lehetett volna venni egy valódi sztárt, egy pogbát (vagy egy jóval nagyobb potenciállal rendelkező félixet) és most nem lennénk ffp bajban, hogy többet nem tudunk igazolni pedig kéne. nem tudom, hogy zidane volt-e ilyen naív, vagy továbbra is perez intézi a dolgokat, vagy mindketten benne vannak, de elég szar, hogy kibasztunk 200 millió eurót, hogy erősebb legyen a padunk (meg a castilla). már eleve ezt se értem. megveszi jovict, de nem a kezdőbe, megvesszük mendyt, de nem a kezdőbe, militaot de nem a kezdőbe, akkor hol a búbánatos faszban erősödik a csapatunk. a legjobb, A, csapatunk?

tudom, hogy sokan megköpdösnétek, de én idén eladtam volna varanet. mindent megnyert már mindenhol. a kvalitásai mellett szerintem 120 milliót is ki lehetett volna hozni belőle.
dettó.. ezek a nagy problémák. ugyanezt írtam le én is Mendy kapcsán, de nagyon le lettem oltva

egyébként az is opció lehetett volna, ha a velszi világsztárunkat zavarjuk vissza balbunkóba, ha már úgy is rajtunk maradt (ez volt ugye az eredeti posztja), oszt még a támadásokat is segíthetné

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. augusztus 13., kedd 19:05

az igazolási politkánk egy nagy lófasz volt a nyáron. és mielőtt még bárki betámad, a véleményem akkor is ez volt, mikor azElsőHétenLezsíroztukAHazardMendyJovicPakkot...

szerintem jovic, mendy és rodrygo is kurva felesleges igazolások voltak. jovic még oké, kellett csatár, fiatal, de szerintem nem volt helyes leigazolni egy olyna csatárt, aki a 32 éves benzema cseréje lesz, és akinek kellenének a percek, hogy mutasson valamit.

mendyt egyáltalán nem tartom semmivel jobbnak mint reguilónt, de oké. zz nem bízott benne. de ha már nem kellett neki a spanyol, akkor vissza lehetett volna hozni hakimit, és reguilónt ugyanúgy elküldeni kölcsönbe.

rodrygóval (meg viniciusszal is) nem is értem mi a faszt gondolotak. az új szlogenünk: we are the new porto. csak ameddig a portónak meg a hozzá hasonló csapatoknak, nagyon komolyan kiépített megfigyelő rendszere van, addig mi azt veszünk akit tudunk. ja és nem mellesleg a porto nem 50 milliókért veszi a felnőtt csapatban, brazíliában szinte még nem játszott gyerekeket. értitek ezt? vettünk egy brazil gyereket ÖTVENMILLIÓ euróért, aki alig játszott - nem hogy európában - de még brazil felnőttekkel sem. és küldjük őt a 3. ligába labdázni. ilyeneket nem ÖTVEN, hanem ÖT millióért kellene venni. ÖTVEN millió körüli összegért olyan játékosokat lehet venni, akik ha nem is nagy sztárok, de legalább már európában bizonyítottak valamit és tapasztalatot szereztek. lásd mendy, jovic vagy militao.


ezeken az elpocsékolt pénzeken lehetett volna venni egy valódi sztárt, egy pogbát (vagy egy jóval nagyobb potenciállal rendelkező félixet) és most nem lennénk ffp bajban, hogy többet nem tudunk igazolni pedig kéne. nem tudom, hogy zidane volt-e ilyen naív, vagy továbbra is perez intézi a dolgokat, vagy mindketten benne vannak, de elég szar, hogy kibasztunk 200 millió eurót, hogy erősebb legyen a padunk (meg a castilla). már eleve ezt se értem. megveszi jovict, de nem a kezdőbe, megvesszük mendyt, de nem a kezdőbe, militaot de nem a kezdőbe, akkor hol a búbánatos faszban erősödik a csapatunk. a legjobb, A, csapatunk?

tudom, hogy sokan megköpdösnétek, de én idén eladtam volna varanet. mindent megnyert már mindenhol. a kvalitásai mellett szerintem 120 milliót is ki lehetett volna hozni belőle.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. augusztus 13., kedd 19:01

Ja es ami nagyon pozitiv vele kapcsolatban, hogy hihetetlen jol erzi a reseket, kivaloan helyezkedik, remekul lep vissza. Tomorules ellen - amiben gyakran reszunk van - remekul lehet majd alkalmazni a szerbet.

Mas: na ez az amit Swineherd ir, en se ertem abszolut. Minden evben mi zarunk rekord bevetelel az elso helyen, evek ota nem koltottunk es megis nekunk kell meghuzni a gatyat az FFP miatt? Ezek meg minden evben 100 milliokat koltonek? Mi folyik itt? :|

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2019. augusztus 13., kedd 18:59

A vöröskatalánokra amúgy miképp vonatkozik az FFP?

Sohasem voltak a szívem csücskei ezek a bolsi kretének, de ez példátlan, ami most zajlik.

A másik; Florentino meg mi a 'szomat játszik, kis hableányt?
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. augusztus 13., kedd 18:56

RealMadridFanatic írta: Irta is, hogy addig a pillanatig erdekes a korabbi teljesitmeny, amig le nem igazoljuk. Igy ez nem kicsit van sarkitva. :kalapos:

Amugy eddig is tudtuk, hogy Jovic egy jol mukodo csapatban tud hasznos lenni, ahol a tamadasok nem esetlegesek es szinte kizarolag egyeni kepessegekre, villanosakra epulnek. Esetleg a beadasoknal lathatjuk meg hasznat majd, de remelem nem azt fogjuk eroltetni kizarolag.
Beadásoknál az a gáz, hogy nem nagyon ugrik. Jól fejel, de nem ugrik magasra. Egy nagyon keveset mozgó csatár, akit meg kell találni a labdával. Fiatal még, azért nem egy nímand, reméljük sokat fejlődik és világklasszis lesz, hisz már a kedvenc csapatunk játékosa. Mást úgy sem tehetünk :D

G. V.tinho
Hozzászólások: 804
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 14:08
Kedvenc játékosaid: Raul, Michel, El Buitre
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: G. V.tinho » 2019. augusztus 13., kedd 18:54

kezd úgy tűnni, hogy az átigazolási időszak végére ismét a fallosz rossz végén leszünk...:(

Perez apó azért ebbe többször belecsúszott..
a Pavónes y Zidanes dolog eleve nem jött be
de emlékezetes, amikor mi huszáros csínnyel elvittük a katalánék elől "Bekámot", akit állítom ők nem akartak, és igazolták Ronaldinhot, majd hasonló amikor ők vitték Neymart, mert nekünk inkább Bale kellett (uh..)
nagyon sok zsozsóért vettünk félkész, kezdő, vagy éppen nem hiányposztra érkező spílereket.
és persze nem kell előre pánikolni, de azért azt se osztom, aki olyan nyugodtan kezeli ezt a felkészülési időszakos szopóálarcot, mert láthatóan nincs kész csapatunk, koncepciónk, játékunk, taktikánk

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. augusztus 13., kedd 18:54

Jovic egy direkt csatar, aki Benzema ellenpolusakent erkezett, ez szerintem egyertelmu. Szvsz taktikailag boven hasznos eleme lehet a csapatnak, ha megfeleloen hasznaljuk. Ha nem megy a piszi-paszi foci, akkor az o mentalitasa tobbet erhet a kapu elott, mint Benzemae.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. augusztus 13., kedd 18:48

Irta is, hogy addig a pillanatig erdekes a korabbi teljesitmeny, amig le nem igazoljuk. Igy ez nem kicsit van sarkitva. :kalapos:

Amugy eddig is tudtuk, hogy Jovic egy jol mukodo csapatban tud hasznos lenni, ahol a tamadasok nem esetlegesek es szinte kizarolag egyeni kepessegekre, villanosakra epulnek. Esetleg a beadasoknal lathatjuk meg hasznat majd, de remelem nem azt fogjuk eroltetni kizarolag.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. augusztus 13., kedd 18:44

Sarkítva, de ezen felfogás szerint, akkor rántsunk be bárkit, hisz lenyegtelen mit hozott az elozo klubjába.
ZIDANE

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. augusztus 13., kedd 18:42

kiserik írta:
KAG írta: BlancoMark.
Írtam, hogy Frankfurt.

Mostani 45 perc alatt pedig csak azt lattam tole, ami miatt mar a frankfurtba se volt szimpatikus es nem tartottamolyan sokra.
De legyen igazad, cáfoljon ram es legyen o az uj 9esunk 5 10 evre.
Engem kurvara meglepne, ha meg itt volna 2 3 4 ev mulva.
+1

Szeretem, mikor a szurkolóknál egy játékos pályafutása ott kezdődik, mikor a csapatukba szerződik. Tavaly direkt megnéztem 6-7 meccsét Jovicnak és Félixnek is. Ezek alapján az átigazolási szezon előtt írtam, hogy ártól függetlenül Felix dupláját simán éri Jovicnak. A többit úgy is az idő mondja meg.
Nincs mit tenni, drukkolunk a mi fiúnknak :D
Az hogy mit csinalt az elozo klubjaban addig a pillanatig volt relevans, hogy leigazoltuk. Most mar csak az szamit, hogy Real Madrid jatekoskent mit bizonyit, de mivel egyelore nem adodott ra lehetosege, felesleges elitelni.

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2019. augusztus 13., kedd 18:38

Kerlon írta: Mindenki egy Icardit akart ide, tessék Jovicban megkaptátok fiatalabban. Itt sincs még igazán, de már egy kalapszar. Ez az új eyetest.
Mindenki egy Icardit akart? Jó tudni.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. augusztus 13., kedd 18:29

Mindenki egy Icardit akart ide, tessék Jovicban megkaptátok fiatalabban. Itt sincs még igazán, de már egy kalapszar. Ez az új eyetest.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. augusztus 13., kedd 18:22

KAG írta: BlancoMark.
Írtam, hogy Frankfurt.

Mostani 45 perc alatt pedig csak azt lattam tole, ami miatt mar a frankfurtba se volt szimpatikus es nem tartottamolyan sokra.
De legyen igazad, cáfoljon ram es legyen o az uj 9esunk 5 10 evre.
Engem kurvara meglepne, ha meg itt volna 2 3 4 ev mulva.
+1

Szeretem, mikor a szurkolóknál egy játékos pályafutása ott kezdődik, mikor a csapatukba szerződik. Tavaly direkt megnéztem 6-7 meccsét Jovicnak és Félixnek is. Ezek alapján az átigazolási szezon előtt írtam, hogy ártól függetlenül Felix dupláját simán éri Jovicnak. A többit úgy is az idő mondja meg.
Nincs mit tenni, drukkolunk a mi fiúnknak :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 88 regisztrált és 0 vendég