Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2019. augusztus 23., péntek 21:07

Flash írta: Reguilón sérüléséről lehet tudni valamit? Hordágyon hagyta el a pályát :-(
Ugy tunt hogy foldeteresnel rosszul fogott talajt. Gondolom terd. Elegge eltort a mecses ugyhogy komoly lehet a serules.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. augusztus 23., péntek 21:01

G. V.tinho írta:
Kerlon írta:
Akkor is egy jellemtelen patkány alak lenne, akinek nem tudnék szorítani tiszta szívemből. Fogalmam sincs, hogy tud itt még valaki ennek az embernek szorítani, rajongani érte. Erkölcsileg egy nulla a pali, egy tipikus példa arra, hogy mennyire el lehet kúrni egy karriert, mert egy idióta vagy.
Sőt a VB-n a nevetség tárgyává tette magát. Mondjuk az is.
érdekes kijelentés. Teljes szívig vagyok madridista, és mindenkit tisztelek aki felvette a Madrid mezt.
de ez az erkölcsileg nulla duma
azért mintha lett volna a történelemben olyan játékosunk, akire egyébként ez a mondatod igaz. aztán sztár volt nálunk.
azért mintha most is lenne olyan játékosunk, akire tőből illik a mondatod. aztán elfogadott közönségkedvenc.

ha jön esetleg mégis Neymar, meg netán még a bugit is tolná, gondolom hány embert fog izgatni az erkölcsi mércéje
Kire gondolsz?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Flash
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2015. május 23., szombat 2:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Benzema,Luka,Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Flash » 2019. augusztus 23., péntek 20:51

Reguilón sérüléséről lehet tudni valamit? Hordágyon hagyta el a pályát :-(

KovaLlos
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2017. december 16., szombat 17:22
Kedvenc játékosaid: Kovacic, Ceballos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Liverpool

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KovaLlos » 2019. augusztus 23., péntek 20:27

wZoLee7 írta: az eddigi pályafutása alapján hatalmas esély van arra hogy az eddigiekhez hasonlóan bohóc lesz, vagy sérült
378 meccs 226 gól 140 gólpassz-->bohóc lesz :roll: :( :hmmm:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13139
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. augusztus 23., péntek 20:21

az eddigi pályafutása alapján hatalmas esély van arra hogy az eddigiekhez hasonlóan bohóc lesz, vagy sérült

KovaLlos
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2017. december 16., szombat 17:22
Kedvenc játékosaid: Kovacic, Ceballos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Liverpool

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KovaLlos » 2019. augusztus 23., péntek 20:15

rashidm írta:
KovaLlos írta: Azért megnézném mi lenne itt 10 jó Neymar meccs után :D Szerintem az első meccse után eltűnne a haterek nagy %-a B-)
Imádom az ilyeneket. :lol: :lol: :lol: Aztán ha lesz 10 bűnrossz meccse, aztán lesérül fél évre? :lol: Nem a tudásával van baj, hanem magával az emberrel. Max akkor nem utálnám, ha lehozna egy olyan 40-50 gólos szezont, ahol olyan a mentalitása mint Cr-nek. De mint tudjuk, jobban érdekli a következő XXX film forgatása, valamint hogy milyen szinű smack leves haja legyen következő alkalommal.
Eddigi pályafutása során melyikre van több esély?Jó vagy rossz meccsekre?
Én se igazolnám le,de nem sírnék,ha lenne végre 1 játékos,akiért megéri leülni meccset nézni.(+Hazard :sziv: ) 25 gól+15 assistnál utálnád akkor pl?
(máskor több röhögős fejjel jelezd,hogy neked van igazad!!!!)

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2019. augusztus 23., péntek 19:50

Kerlon írta:
KovaLlos írta: Azért megnézném mi lenne itt 10 jó Neymar meccs után :D Szerintem az első meccse után eltűnne a haterek nagy %-a B-)
Akkor is egy jellemtelen patkány alak lenne, akinek nem tudnék szorítani tiszta szívemből. Fogalmam sincs, hogy tud itt még valaki ennek az embernek szorítani, rajongani érte. Erkölcsileg egy nulla a pali, egy tipikus példa arra, hogy mennyire el lehet kúrni egy karriert, mert egy idióta vagy.
dzsi91 írta:

Ez mehet majd a sírjára szerintem.Teljesítményben meg top 10ben sincs évek óta.
Sőt a VB-n a nevetség tárgyává tette magát. Mondjuk az is.
Engem pont nem érdekel a jelleme, meg hogy ki mit gondol róla. Bánom is én.
Nekem ő egy focista a sok közül.
De, Benzema és Hazard mellett, leginkább őt nézném a pályán, nem pedig a többi játékosunkat, ha a támadókról van szó. ( Aztán majd remélem a sok fiatal közül, csak befut egyik vagy másik ).

Jó korban van. Egy hónap híján, egy évvel fiatalabb mint Hazard. 27 éves.
Bár az idei sérülések...nem éppen baráti.
Ráadásul elöl sokan vagyunk.
Inkább középpályára kellene valaki.
A fizetése és a játékos ára, megint nem az én asztalom.
Meg persze ha szarul sül el a dolog, akkor ő is rajtunk marad, akár mások. Nem tudunk egykönnyen szabadulni, a nem annyira jól muzsikáló "sztároktól".

De nem hiszem hogy érkezik. Nagyobb a füstje ennek az egésznek.....
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

G. V.tinho
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 14:08
Kedvenc játékosaid: Raul, Michel, El Buitre
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: G. V.tinho » 2019. augusztus 23., péntek 19:00

Kerlon írta:
KovaLlos írta: Azért megnézném mi lenne itt 10 jó Neymar meccs után :D Szerintem az első meccse után eltűnne a haterek nagy %-a B-)
Akkor is egy jellemtelen patkány alak lenne, akinek nem tudnék szorítani tiszta szívemből. Fogalmam sincs, hogy tud itt még valaki ennek az embernek szorítani, rajongani érte. Erkölcsileg egy nulla a pali, egy tipikus példa arra, hogy mennyire el lehet kúrni egy karriert, mert egy idióta vagy.
dzsi91 írta:

Ez mehet majd a sírjára szerintem.Teljesítményben meg top 10ben sincs évek óta.
Sőt a VB-n a nevetség tárgyává tette magát. Mondjuk az is.
érdekes kijelentés. Teljes szívig vagyok madridista, és mindenkit tisztelek aki felvette a Madrid mezt.
de ez az erkölcsileg nulla duma
azért mintha lett volna a történelemben olyan játékosunk, akire egyébként ez a mondatod igaz. aztán sztár volt nálunk.
azért mintha most is lenne olyan játékosunk, akire tőből illik a mondatod. aztán elfogadott közönségkedvenc.

ha jön esetleg mégis Neymar, meg netán még a bugit is tolná, gondolom hány embert fog izgatni az erkölcsi mércéje

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. augusztus 23., péntek 17:49

KovaLlos írta: Azért megnézném mi lenne itt 10 jó Neymar meccs után :D Szerintem az első meccse után eltűnne a haterek nagy %-a B-)
Akkor is egy jellemtelen patkány alak lenne, akinek nem tudnék szorítani tiszta szívemből. Fogalmam sincs, hogy tud itt még valaki ennek az embernek szorítani, rajongani érte. Erkölcsileg egy nulla a pali, egy tipikus példa arra, hogy mennyire el lehet kúrni egy karriert, mert egy idióta vagy.
dzsi91 írta:
Galacticos írta: Kepessegekben meg mindig a legszukebb elit
Ez mehet majd a sírjára szerintem.Teljesítményben meg top 10ben sincs évek óta.
Sőt a VB-n a nevetség tárgyává tette magát. Mondjuk az is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. augusztus 23., péntek 17:39

KovaLlos írta: Azért megnézném mi lenne itt 10 jó Neymar meccs után :D Szerintem az első meccse után eltűnne a haterek nagy %-a B-)
Imádom az ilyeneket. :lol: :lol: :lol: Aztán ha lesz 10 bűnrossz meccse, aztán lesérül fél évre? :lol: Nem a tudásával van baj, hanem magával az emberrel. Max akkor nem utálnám, ha lehozna egy olyan 40-50 gólos szezont, ahol olyan a mentalitása mint Cr-nek. De mint tudjuk, jobban érdekli a következő XXX film forgatása, valamint hogy milyen szinű smack leves haja legyen következő alkalommal.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5149
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. augusztus 23., péntek 17:37

Neymarnak egy haszna lehetne ha a Camp Nouban teregetne egyet :mrgreen: csak a poén kedvéért. másra nem jó. helye sincs,drága,emberileg nulla. menjen amerre akar. más poszton van probléma nálunk.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. augusztus 23., péntek 17:37

A képességeivel nincs is gond de miért gondolja bárki is, hogy majd itt beáll a sorba? Durván elszállt a gyerek és ez nem változik meg egy csettintésre. Dobálja magát össze-vissza ami nekem szintén nem tetszik.

Nem is értem, hogy lehetnek itt páran annyira kétségbeesve, hogy őt is szívesen látnák a csapatban, főleg úgy, hogy Hazard játszik a posztján.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. augusztus 23., péntek 17:34

Galacticos írta: Kepessegekben meg mindig a legszukebb elit
Ez mehet majd a sírjára szerintem.Teljesítményben meg top 10ben sincs évek óta.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13139
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. augusztus 23., péntek 17:31

Galacticos írta: Nagyon nagy tulzas szerintem amiket irtok rola.
Kepessegekben meg mindig a legszukebb elit, es itt meglenne a megfelelo hatter is. A barcaban nem ugy mozgott mint a kiskiraly, sokkal visszafogottabb volt.
En is utalom, de baromi jo jatekos.
Azert nem o az a jatekos aki leigazolasa utan sirva fakadnek banatomba, de nyilvan nem ra van aegnagyobb szukseg.
nyilván, de ha igaz, hogy ajánlottunk 3 játékost és 100 milliót amit nem fogadtak el, de még megyünk feljebb, Pogbára meg sajnáltuk (értem én h a hivatalos álláspont szerint őt nem akarták eladni), akkor ne legyen ilyen rohadt drága valaki, akit kimondottan el akar adni a csapata és nem akarják h a barca vigye.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3396
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. augusztus 23., péntek 17:30

el lett mar mondva millio negativum amiert nem kell ide + nincs is helye az embernek a zidane féle felállásban/taktikában

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2019. augusztus 23., péntek 17:27

Nagyon nagy tulzas szerintem amiket irtok rola.
Kepessegekben meg mindig a legszukebb elit, es itt meglenne a megfelelo hatter is. A barcaban nem ugy mozgott mint a kiskiraly, sokkal visszafogottabb volt.
En is utalom, de baromi jo jatekos.
Azert nem o az a jatekos aki leigazolasa utan sirva fakadnek banatomba, de nyilvan nem ra van aegnagyobb szukseg.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13139
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. augusztus 23., péntek 17:25

KovaLlos írta: Azért megnézném mi lenne itt 10 jó Neymar meccs után :D Szerintem az első meccse után eltűnne a haterek nagy %-a B-)
én meg h 10 rossz meccs és 3 sérülés után mit írnának akik szerint jó döntés lenne leigazolni

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. augusztus 23., péntek 17:20

Donát írta: (ha a Juve vinne az mind1; vele, vagy nelkule a bajnoksag egvan, a BL nincs)
Cr részben Neymar miatt durcizott be és lépett le. Kemény lenne,ha a nyakára vinnék. Vegye meg a juve és hozzuk vissza Céronaldot. :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

KovaLlos
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2017. december 16., szombat 17:22
Kedvenc játékosaid: Kovacic, Ceballos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Liverpool

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KovaLlos » 2019. augusztus 23., péntek 17:18

Azért megnézném mi lenne itt 10 jó Neymar meccs után :D Szerintem az első meccse után eltűnne a haterek nagy %-a B-)

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3396
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. augusztus 23., péntek 17:15

orulnek mar a barca lezarna ezt a neymar sagat, mert perez ha elhozza, qrva nagy bajok lesznek minden téren


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 137 regisztrált és 0 vendég