Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. szeptember 2., hétfő 20:18

Akkor úgy tűnik egyedül vagyok azzal az érzéssel, hogy van egy hiányérzetem és vártam azt, hogy még egy nagy név, még egy húzóember, átlagon felüli érkezik.

Nem azokkal van bajom akik jöttek. 1-2 szerintem jó lehet a kezdőbe.

Nekem még egy kiforrott, sztár kellett volna, aki hozza a Valladolid/Villarreal szintnél többet és oda teszi magát ezek ellen a csapatok ellen.

Szerencse, hogy Béla visszatért a PGA tour-ról.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. szeptember 2., hétfő 20:13

wZoLee7 írta:
Steve írta: Azért az nem semmi, hogy elszartunk több száz millió eurót.

Jöttek mindenféle csoda tehetségek.Egy részük talán focizni is tud,de kb a B keretben cserélgettünk.

Ehhez jött egy szem Hazard, aki ugyan meghízott, de látszott, hogy vele nem lesz baj.

Zidane hozta Mendyt.Fasza is.

Perez közben kitette azokat akikkel személyes, vagy anyagi gondja volt(CR,Navas). Csak éppen CR távozásával egy átlag spanyol csapattá váltunk.

Szerencsére a legnagyobb probléma, Navas most megoldva végre. :lol: :D


Érdekes, hogy Perez legozása utàn most mi lesz. Ő épített fel egy álomszerű csapatot, végülis szét is verheti ha akarja.
Ebben azért van ellentmondás rendesen. ZZ hozta Mandyt, mégis Marcelot fogja erőltetni, ő dönti el ki kezd, szóval ha valakinek a hibája hogy mind csere az az övé, nem az elnöké. Mit ver szét? Ez nem a fifa vagy a fm, ez a realitás. Bale a kutyának se kellett, Jamesért nem akartak fizetni, mindenkit ingyen vittek volna. Navasnak is augusztus végén jut eszébe h menne, ingyen. A fiatalokat kölcsön kellett adni, hogy játszhassanak is, Lunin kivételével ez jól is sikerült. Pérez már rég elhozott volna 1-2 kp-st ha ZZ nem mond nemet mindenkire. Az elnök hibája, hogy Pogba hozhatatlan? Én sem adnék érte 200 milliót. Ma már olvastam MBappe nevét is, ne vicceljünk, még Pogbánál is lehetetlenebb volt idén, az lesz jövőre is.

Szét is verheti, ha akarja az nem= szétveri! Legalábbis az én világomban.

Nem 1-2 helyen olvastam, hogy ZZ kérte Mendyt, ha ez téves elnézést. Mendyt kipróbálta, meccs egyik legjobbja is volt?Mi a hiba ebben.

Nem érdekel, hogy ZZ, vagy Perez nem hozott embereket, de szerintem fura, hogy évek óta uaz a jóllakott, idősebb keret van és az egyetlen normális igazolás az Hazard(plusz két jó játékos távozott).Amúgy semmi előrelépés a keretben. De Zidaneozhatunk, hozhatunk még Lopetegui -féle edzőzseniket, de a keret mélysége a gond. Nincsenek motivált éhes és főleg jó kátékosok. Imádkozom, hogy 1db Hazard hozzon majd lendületet és különbséget és ne legyen többet sérült.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. szeptember 2., hétfő 20:06

Steve írta: Azért az nem semmi, hogy elszartunk több száz millió eurót.

Jöttek mindenféle csoda tehetségek.Egy részük talán focizni is tud,de kb a B keretben cserélgettünk.

Ehhez jött egy szem Hazard, aki ugyan meghízott, de látszott, hogy vele nem lesz baj.

Zidane hozta Mendyt.Fasza is.

Perez közben kitette azokat akikkel személyes, vagy anyagi gondja volt(CR,Navas). Csak éppen CR távozásával egy átlag spanyol csapattá váltunk.

Szerencsére a legnagyobb probléma, Navas most megoldva végre. :lol: :D


Érdekes, hogy Perez legozása utàn most mi lesz. Ő épített fel egy álomszerű csapatot, végülis szét is verheti ha akarja.

Én se vagyok elégedett de szerintem akiket igazoltunk azok jók. Az összes igazolásunk megállná a helyét a kezdőben, a kérdés, hogy ZZ meri-e őket használni. Egyedüli kivétel Rodrygo akit amúgy még tavaly igazoltunk de ő se ügyetlen gyerek, bár drága volt ez tény.

A középpályára kellett volna még igazolni de ZZ-nek csak Pogba kell, más nem, ezzel nem tud Perez mit kezdeni.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. szeptember 2., hétfő 20:00

Faust írta: Gg. Majd Drenthicius Juniort atneveljuk kozeppalyasnak oszt annyi.
:lol: :lol: :lol: gecc :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2019. szeptember 2., hétfő 20:00

Realista24 írta: Meg mindig ezt a portugál írják.... Hogy jön. :roll:
Jah.
Remélem csak a szokásos kamuzás, mint az elmúlt napokban.

Marianot még elpasszolhattuk volna, ha a volna, nem lett volna.

wZoLee7

Jamesért fizettek volna, de nem eleget. így emlékszem pár hírre.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Mickey 2019. szeptember 2., hétfő 20:02-kor.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. szeptember 2., hétfő 19:58

Steve írta: Azért az nem semmi, hogy elszartunk több száz millió eurót.

Jöttek mindenféle csoda tehetségek.Egy részük talán focizni is tud,de kb a B keretben cserélgettünk.

Ehhez jött egy szem Hazard, aki ugyan meghízott, de látszott, hogy vele nem lesz baj.

Zidane hozta Mendyt.Fasza is.

Perez közben kitette azokat akikkel személyes, vagy anyagi gondja volt(CR,Navas). Csak éppen CR távozásával egy átlag spanyol csapattá váltunk.

Szerencsére a legnagyobb probléma, Navas most megoldva végre. :lol: :D


Érdekes, hogy Perez legozása utàn most mi lesz. Ő épített fel egy álomszerű csapatot, végülis szét is verheti ha akarja.
Ebben azért van ellentmondás rendesen. ZZ hozta Mandyt, mégis Marcelot fogja erőltetni, ő dönti el ki kezd, szóval ha valakinek a hibája hogy mind csere az az övé, nem az elnöké. Mit ver szét? Ez nem a fifa vagy a fm, ez a realitás. Bale a kutyának se kellett, Jamesért nem akartak fizetni, mindenkit ingyen vittek volna. Navasnak is augusztus végén jut eszébe h menne, ingyen. A fiatalokat kölcsön kellett adni, hogy játszhassanak is, Lunin kivételével ez jól is sikerült. Pérez már rég elhozott volna 1-2 kp-st ha ZZ nem mond nemet mindenkire. Az elnök hibája, hogy Pogba hozhatatlan? Én sem adnék érte 200 milliót. Ma már olvastam MBappe nevét is, ne vicceljünk, még Pogbánál is lehetetlenebb volt idén, az lesz jövőre is.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. szeptember 2., hétfő 19:46

Azért az nem semmi, hogy elszartunk több száz millió eurót.

Jöttek mindenféle csoda tehetségek.Egy részük talán focizni is tud,de kb a B keretben cserélgettünk.

Ehhez jött egy szem Hazard, aki ugyan meghízott, de látszott, hogy vele nem lesz baj.

Zidane hozta Mendyt.Fasza is.

Perez közben kitette azokat akikkel személyes, vagy anyagi gondja volt(CR,Navas). Csak éppen CR távozásával egy átlag spanyol csapattá váltunk.

Szerencsére a legnagyobb probléma, Navas most megoldva végre. :lol: :D


Érdekes, hogy Perez legozása utàn most mi lesz. Ő épített fel egy álomszerű csapatot, végülis szét is verheti ha akarja.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. szeptember 2., hétfő 19:44

azért nem jött senki, mert tudták eladni Jamest Balet Marianot
ettől még lenne pénzünk igazolni, szerintem elég egyértelműnek tűnik, hogy ZZ elégedett a kerettel, vagyis még 1 Pogbát akar, és ennyi.
véletlenül nem azért bukhat meg, mert a haverokat nem teszi ki, és nem építi be a fiatalokat :hmmm:
az 1. részével egyetértek, amit én írtam az is pont ez a téma, a fiatalok az már más kérdés, velük ugyanúgy necces lenne azért a dolog, bár tény, hogy szarul kezeli őket is.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. szeptember 2., hétfő 19:44

Meg mindig ezt a portugál írják.... Hogy jön. :roll:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. szeptember 2., hétfő 19:41

Gg. Majd Drenthicius Juniort atneveljuk kozeppalyasnak oszt annyi.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. szeptember 2., hétfő 19:39

És még Lucas Silva is itt marad. :fpalm:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. szeptember 2., hétfő 19:37

Csabi írta: ha jön valaki, akkor az óriási meglepetés/bomba lesz, mert 4 órával a zárás előtt még csak pletyka sincs senkiről.
Senki sztem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. szeptember 2., hétfő 19:35

ateeemadrid írta: Ragaszkodik az ilyen balfasz Isco Lucas féle tucatspanyolokhoz, ezért nem jön senki a KPra, és ezért fog sajnos megbukni is valószínűleg szezon végéig.
ugye nem komoly? :roll:
se Isco sem Lucas nem kezdő alapesetben
(Lucas a támadó részlegben jázszik)
azért nem jött senki, mert tudták eladni Jamest Balet Marianot

véletlenül nem azért bukhat meg, mert a haverokat nem teszi ki, és nem építi be a fiatalokat :hmmm:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. szeptember 2., hétfő 19:32

ha jön valaki, akkor az óriási meglepetés/bomba lesz, mert 4 órával a zárás előtt még csak pletyka sincs senkiről.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. szeptember 2., hétfő 19:27

Marianot próbálják meg kitenni de nem nagyon megy.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. szeptember 2., hétfő 19:26

Kötve hiszem, hogy ha az asztalra csapott volna, hogy ezt a botrányszar kp-t 1 igazolással erősítsék meg, akkor Perez nem hozott volna valakit. Azért egy vdBt vagy egy Eriksent gyerekjáték lett volna elhozni. Ragaszkodik az ilyen balfasz Isco Lucas féle tucatspanyolokhoz, ezért nem jön senki a KPra, és ezért fog sajnos megbukni is valószínűleg szezon végéig.

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2019. szeptember 2., hétfő 19:07

Jó, és ez mennyire biztos, hogy visszadobálta/visszadobálja az alternatívákat?

Nyilván, a sajtó megírta. Ha akarom, elhiszem, ha akarom, nem.
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. szeptember 2., hétfő 18:56

Swineherd írta:
Kercsó írta: ebbe fog belebukni ZZ. oszt persze Perez lesz a hibás, hogy szűk és lomha a kp...
Mondjuk arról nem Zidane tehet, hogy Béla és Hámesz eladhatatlan, emiatt pedig megakadt néhány dolog.

Igaz, most úgy tűnik, hogy a kelta azt hozza, amiért megvette az öreg, pluszban csillagászati fizetést dobott neki hosszabbításként.
Arról viszont igen, hogy nem volt jó számára egyik alternatíva sem.
Pedig ebbe a faradt CKM be barki a felmerült nevek kozul uj lenduletet hozott volna.
ZIDANE

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. szeptember 2., hétfő 18:35

Hetek óta egyértelmű volt, hogy Zidane-nak csak Pogba kell vagy senki. Nem kell izgulni, nem lesz semmi.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2019. szeptember 2., hétfő 18:18

Kercsó írta: ebbe fog belebukni ZZ. oszt persze Perez lesz a hibás, hogy szűk és lomha a kp...
Mondjuk arról nem Zidane tehet, hogy Béla és Hámesz eladhatatlan, emiatt pedig megakadt néhány dolog.

Igaz, most úgy tűnik, hogy a kelta azt hozza, amiért megvette az öreg, pluszban csillagászati fizetést dobott neki hosszabbításként.
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 75 regisztrált és 0 vendég