Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. január 5., vasárnap 11:35

Hát nem tudom.
35 millió akkor is sok, mégpedig azért, mert ezek a brazil csodák 17 évesen a brazil semmilyen bajnokságban egyszerűen nem értékelhetők. Ja mondtam már, hogy brazilok? Egyrészt továbbra is nagyon kevés az a brazil játékos, aki képes volt Európában konstans kiemelkedő teljesítményt nyújtani, másrészt így is nehézségeink vannak a külföldi útlevelesek számával. Harmadrészt ha valaki akkora nagy tehetség, és adtunk érte 35 milliót igazán kár a spanyol harmadosztályba küldeni..
Sokkal inkább fordulnék a francia utánpótlás irányába, mint a brazilokkal hazárdjátékozni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 5., vasárnap 10:45

Yazid írta: 100misi kicsit túlzás egy viniért azért :lol: legyen az psg... kétlem hogy eladnánk, szerintem kölcsönbe fog szépen menni nyár elején
Sztem nem adjuk kölcsön mert azzal felezzuk az értékét kb.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. január 5., vasárnap 10:29

tubatibi írta:
Realista24 írta:
Vinicius piaci értéke az egekben, legalább egy szazasert el tudjuk adni, vagy cserealap lehet.

Rodrygo jó lesz, mit vársz tőle? Fel év alatt legyen Aranylabda kaliber?

Bale-ről is pont ugyanazt hittük, hogy eltudjuk adni....látjuk a végét.

Szerintem nincs olyan csapat jelenleg aki 100-at adna vagy 80-90 millióért cserealapnak számítana Vinicius, ha meg van és nem adjuk el, akkor meg jó nagy hülyék vagyunk, hogy nem mondunk azonnal áment az üzletre. :ike:


Nem tudom, lehet igazatok van/lesz, Én lennék a legboldogabb, de Én inkább mennék a minőségre, mint a mennyiségre...
Balenek horror a fizetése és ahhoz képest meg már nem játszik olyan jól, érthető, hogy senki se akarja megfizetni. Viniéknek nem, ráadásul még mindenki fiatal, feltörekvő tehetségnek tartja és nem egy leszálló ágban lévő sztárnak. Ugyanezért nem lett a nyáron kapásból eladva, mert mi is azt hittük, hogy több van benne, de Vini éppúgy belebotlik, kihagyja, elrontja, mint egy éve. Csak míg tavaly mindenki bűnszar volt, akkor még ki tudott tűnni azzal, hogy dinamikusan megverte az embereit, de akkor is rengeteg apró hibája volt, ami idén még látványosabb.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2020. január 5., vasárnap 10:24

Emellett még mindig nagyobb kockázat van egy 200 milliós kiforrt játékosban, mint egy 30 milliós tehetségben (főleg a brazilokban, akiknek a marketingértéke az egekben). Ha benyel a 200 milliós játékosunk egy keresztszalag-szakadást, mint Asensio, akkor kihagy egy szezont és esélyes, hogy soha nem lesz a régi. Neymar a meccsek nagy részét kihagyta, állítólag már soha nem is lesz az igazi a lába. Lejjebb is ment a piaci értéke (kb. pont annyival, mint amennyiért mi egy-egy brazil veszünk), ráadásul a csapatnak sincs hasznára mikor nem játszik, és neki még csak nem is a térdével voltak problémák, ami általában a legsúlyosabb gond. Nekünk jelenleg egyedül Mbappé érné meg ezt az eszement összeget, amit mi ki is fizetnénk, csak a PSG nem akarja elengedni.

Nincs itt semmi probléma ezzel.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3390
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2020. január 5., vasárnap 10:22

100misi kicsit túlzás egy viniért azért :lol: legyen az psg... kétlem hogy eladnánk, szerintem kölcsönbe fog szépen menni nyár elején

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 5., vasárnap 10:21

Psgnek kellene, és jött már érte komoly ajánlat. Elvileg.

Kerlon hsze remek összefoglalás
.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3724
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2020. január 5., vasárnap 10:18

Realista24 írta:
tubatibi írta:


Vinicius, Rodrygo és Ő majdnem 120 millió euróba fájt, szerinted azt a 120-t nem lett volna értelmesebb elkölteni európában is bizonyított top játékosra vagy akár az MBappé alapba fektetni?
Nem tudom túl pozitívan fogadni, hogy megint igazolunk brazilföldről, most éppen az "Új Kaká"-t

Vinicius-t Te is ekézted a Valverde topikba, hogy lőni nem tud és nem érti ezt a sportot.
Rodrygo meg totál bevan szarva mostanában, ha játszik...

Ebből tudok csak kiindulni, még videók alapján is jobb volt Rodrygo, sőt még talán Vini is....és láttuk/látjuk, hogy Ők mit csinálnak

Persze fiatalok, fejlődhetnek, stb...de itt nem lesz türelem és idő arra, hogy babusgassuk Őket és egyengessük a pályafutásukat..
Vinicius piaci értéke az egekben, legalább egy szazasert el tudjuk adni, vagy cserealap lehet.

Rodrygo jó lesz, mit vársz tőle? Fel év alatt legyen Aranylabda kaliber?

Bale-ről is pont ugyanazt hittük, hogy eltudjuk adni....látjuk a végét.

Szerintem nincs olyan csapat jelenleg aki 100-at adna vagy 80-90 millióért cserealapnak számítana Vinicius, ha meg van és nem adjuk el, akkor meg jó nagy hülyék vagyunk, hogy nem mondunk azonnal áment az üzletre. :ike:


Nem tudom, lehet igazatok van/lesz, Én lennék a legboldogabb, de Én inkább mennék a minőségre, mint a mennyiségre...
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. január 5., vasárnap 10:14

Én megértem, hogy inkább vesszük dögivel a 30-45 milliós fiatalokat, amikor egy-egy sztár is 200 Millió, valamint a kicsit is kiemelkedő játékosok már 100-150 milliók. 3-ból, ha csak egy lesz értelmes játékos, már a felét megspóroltuk... És tényleg ott tartunk, hogyha nem botrány szar, akkor az árát bármikor simán visszahozhatja, de még pluszos is lehet.

Az meg, hogy télen nem igazolunk érthető. Nyáron kell sztárt a kezdőbe és nem télen tüzet oltani valami zs megoldással, akit még el is enged a klubja.

Hozzá teszem szerintem csatárt sem kell igazolni, szimplán Jovicnak kell több bizalmat adni. Felépül még Hazard és jobban is kijöhetünk majd ezekből a 0-0-ás meccseinkből, mert se Bale, se Isco, se Vini, se Rodrygo nem képes elől különbséget megteremteni. Amint ez meg lesz elől, megint répázunk mindenkit... Főleg, ha mellé így védekezünk.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 5., vasárnap 10:07

tubatibi írta:
Realista24 írta:

Miért is felesleges?

Vinicius, Rodrygo és Ő majdnem 120 millió euróba fájt, szerinted azt a 120-t nem lett volna értelmesebb elkölteni európában is bizonyított top játékosra vagy akár az MBappé alapba fektetni?
Nem tudom túl pozitívan fogadni, hogy megint igazolunk brazilföldről, most éppen az "Új Kaká"-t

Vinicius-t Te is ekézted a Valverde topikba, hogy lőni nem tud és nem érti ezt a sportot.
Rodrygo meg totál bevan szarva mostanában, ha játszik...

Ebből tudok csak kiindulni, még videók alapján is jobb volt Rodrygo, sőt még talán Vini is....és láttuk/látjuk, hogy Ők mit csinálnak

Persze fiatalok, fejlődhetnek, stb...de itt nem lesz türelem és idő arra, hogy babusgassuk Őket és egyengessük a pályafutásukat..
Vinicius piaci értéke az egekben, legalább egy szazasert el tudjuk adni, vagy cserealap lehet.

Rodrygo jó lesz, mit vársz tőle? Fel év alatt legyen Aranylabda kaliber?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3724
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2020. január 5., vasárnap 9:57

Realista24 írta:
tubatibi írta:


Attól még megint egy felesleges igazolás....

Komolyan, inkább egy Mandzukicot hoztam volna el cserecsatárnak januárban..
Miért is felesleges?

Vinicius, Rodrygo és Ő majdnem 120 millió euróba fájt, szerinted azt a 120-t nem lett volna értelmesebb elkölteni európában is bizonyított top játékosra vagy akár az MBappé alapba fektetni?
Nem tudom túl pozitívan fogadni, hogy megint igazolunk brazilföldről, most éppen az "Új Kaká"-t

Vinicius-t Te is ekézted a Valverde topikba, hogy lőni nem tud és nem érti ezt a sportot.
Rodrygo meg totál bevan szarva mostanában, ha játszik...

Ebből tudok csak kiindulni, még videók alapján is jobb volt Rodrygo, sőt még talán Vini is....és láttuk/látjuk, hogy Ők mit csinálnak

Persze fiatalok, fejlődhetnek, stb...de itt nem lesz türelem és idő arra, hogy babusgassuk Őket és egyengessük a pályafutásukat..
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 5., vasárnap 9:49

tubatibi írta:
Realista24 írta:

Castillaban jön, nem az első csapathoz.

Attól még megint egy felesleges igazolás....

Komolyan, inkább egy Mandzukicot hoztam volna el cserecsatárnak januárban..
Miért is felesleges?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3724
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2020. január 5., vasárnap 9:30

Realista24 írta:
tubatibi írta: Dehogynem, érkezik a következő brazil tinicsoda... :lol:

Remélem Őt is beveszik a csapatba és kihívja valamelyik csodánkat. :mrgreen:
Castillaban jön, nem az első csapathoz.

Attól még megint egy felesleges igazolás....

Komolyan, inkább egy Mandzukicot hoztam volna el cserecsatárnak januárban..
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 5., vasárnap 9:18

tubatibi írta: Dehogynem, érkezik a következő brazil tinicsoda... :lol:

Remélem Őt is beveszik a csapatba és kihívja valamelyik csodánkat. :mrgreen:
Castillaban jön, nem az első csapathoz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3724
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2020. január 5., vasárnap 9:13

Dehogynem, érkezik a következő brazil tinicsoda... :lol:

Remélem Őt is beveszik a csapatba és kihívja valamelyik csodánkat. :mrgreen:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3390
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2020. január 4., szombat 17:08

gondolom ne is álmodjak róla hogy vkit veszünk januárban? hogy épkézláb playa arról meg pláne

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2020. január 4., szombat 10:08

wZoLee7 írta:
Yazid írta: most nyaron megint bevasarol a psg, bappe piszok fiatal, miert ne lehetne bl eselyes meg aranylabda várományos ott?? màr iden is bl esélyesek
Hat szerintem ahhoz h valaki a psg ben aranylabda eselyes legyen vagy foldon tuli szezont kell hoznia vagy mindenki masnak kell elete legrosszabbjat
Lesz egy EB is nyáron. Simán lehet az ő szezonja.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 4., szombat 10:02

KAG írta: Nem is ertem, hogy ezt a baszom nagy fiatalítást, miert nen 15 6 7 korul kezdtük el.
Gondolom vakok voltunk a sikertől es azt hittük,hogy mindenki örökre fiatal marad.

Abban az időben bőven jó keretünk volt, nem kellettek volna az azonnali megoldások mint most.
Már rég elkezdtuk, nézd csak vissza.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2020. január 4., szombat 9:52

Nem is ertem, hogy ezt a baszom nagy fiatalítást, miert nen 15 6 7 korul kezdtük el.
Gondolom vakok voltunk a sikertől es azt hittük,hogy mindenki örökre fiatal marad.

Abban az időben bőven jó keretünk volt, nem kellettek volna az azonnali megoldások mint most.
ZIDANE

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. január 3., péntek 21:41

Amúgy eye test alapján ez a Reiner jobb mint a csoda braziljaink, de most már elég ebből, nem Arsenal vagyunk.

Ha meg fiatalok után akarunk nézni, franciaország, belgium, hollandia, de még angliai is jelenleg előrébb tart.
Nem illik.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. január 3., péntek 20:22

Faust írta: Lofaszt nyernek ezek, nem BL-t. Jojjon csak, amint lehet, bar Bappe is csak csetlik-botlik mint Valverde, ziccereket is kihagy, penzkidobas.

:mrgreen:
Túlértékelt, hallottuk. Csak úgy mint Zidane BL triplája.
:mrgreen:

..ezeken a dolgokon amúgy még meddig tudunk röhögni? Valaki mindig felemlegeti aztán jön a kontra rá. :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 59 regisztrált és 0 vendég