Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. január 15., szerda 19:39

Amúgy mire fel jönne Beek, mikor ZZ-nek a nyáron sem kellett, és akkor is simán be lehetett volna húzni?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. január 15., szerda 19:20

Pöppet zavart érzek az erőben. Ismét. Hova? Minek? Padra? Kroos, Case alap. Fede bizonyít. Martin minden héten kopogtat a teljesítményével. Volt hír valami francia tacskóról is Case mögé. Itt van még Modric és Isco, akik közül ok, hogy előbbinél nagy esély van, hogy távozik, de utóbbinál szó sincs róla eddig. Egyébként figyeli valaki a tavalyi hype-on kívül? Mit játszik, miben jó? Passz pontosságban nem, azt látom :lol:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. január 15., szerda 19:17

Nem bíznak eléggé a norvégban? :-(

Ha Modric elmegy, akkor is lesz: Kroos, Casemiro, Valverde, deBeek, Ödegard? Lehet Valverdeben sem bíznak hosszú távon, mint kezdőjátékos?

Pumpáljuk a középpályást, folyamatosan róluk jönnek a hírek, de nem gondolják, hogy támadókra lenne szükségünk? Bale, Isco, James, Vinicius, Asensio, Vazquez, Jovic, Mariano: egyiket sem tartanám meg :lol: De komolyan!

Hazard: kövér voltam, de lefogytam a szezon kezdetére. Egy ló**t fogytál le bari, ott cipelted a hasat még szeptemberben is.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. január 15., szerda 19:14

Gascoigne írta: Casemiro, Valverde, Kroos, Odegaard, Modric - Ez (lesz) a legerősebb csapatrészünk, nem tudom, mit látnak a hollandban, amivel előrébb tartanánk.
Luka szerződése lejár a nyáron (ahogy Nachoé is).
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2020. január 15., szerda 19:12

Casemiro, Valverde, Kroos, Odegaard, Modric - Ez (lesz) a legerősebb csapatrészünk, nem tudom, mit látnak a hollandban, amivel előrébb tartanánk.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. január 15., szerda 18:59

Realista24 írta: Everything between Real Madrid and Ajax is agreed for Van De Beek's transfer to Madrid next season for €55m. The deal will be made official next season. @Marca
Hát Ödegaard érkezésével nem értem, bár lehet a norvég jobb szélre fog kerülni, aminek nem örülök. De Beek így gondolom Modric helyét veheti át.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 15., szerda 18:50

Everything between Real Madrid and Ajax is agreed for Van De Beek's transfer to Madrid next season for €55m. The deal will be made official next season. @Marca
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2020. január 15., szerda 17:37

kiserik írta: Értem én, hogy mit írtál, csak nem értem :D Az, hogy milyen a Dortmund kerete semmiben nem kellene befolyásolja egy játékos itteni pozícióját. Ez olyan lenne, mint ha Mbappe nem lehetne itt kezdő, mert a PSG-be utána Sarabia maradna, aki ide nem férne be. nekem ez a logika fura.
És miért ne lehetne egyből kezdő a Real Madridban a 21-22 éves, bundás legjobb szélső védője? Mert a helyén egy jobb napokat is megélt 29-30 éves spanyol játékos játszik? 2013-ban pont ez történt Danival. 1 évet töltött Németországban és a kezdőbe tért vissza Arbeloa elé. Most Hakimi 2 éve bizonyítja, hogy top játékos a posztján és emellett iszonyatosan sokoldalú. Sajnos Carvajal pedig folyamatosan romló tendenciát mutat. Nagyon hasonló a szituáció és hasonlóan kellene végződnie is.
Azért Arbeloát bármennyire is csípem ne emlegessük már egy lapon Carvajallal. Dani visszatérésével egy kb. 6-10 éves probléma oldódott meg, ami Salgado hanyatlásával és eligazolásával alakult ki. Ramos jobb hátvéd volt akkor, Arbeloa meg egy vészmegoldás, hogy legyen még oda valaki, aki játszik. Felüdülés volt, amikor Carvajal megérkezett és Riberyt kb leradírozta a pályáról a BL elődöntőben.

Ezért is pont, hogy komplikált a helyzet, mivel Carvajal bármennyire is hanyatlik, azért még minőséget képvisel. Hakimi pedig törekszik felfelé. Hasonlóan kell megoldani a helyzetet, mint a másik oldalt Marceloval és Mendyvel. Ez is működik, bár ott is kopogtat az ajtón már Reguilón.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. január 15., szerda 16:18

M1Ö írta:
kiserik írta: jóval jobb játékosok vannak a posztján""??? Kik is? A legalább 2 éve mélyrepülésben lévő Carvajal? Vagy Odri, aki leírta magát egy életre? Vagy a 2-3 éve védőmunkájáról csöppet sem híres Marcelo, esetleg az újfiú Mendy, aki hátrafelé beton, előre meg labdát nem tud vezetni? OMG! Komolyan?
Először is vegyél egy mély levegőt, nyugodj meg, aztán értrlmezd amit írtam! :) Jóval jobb játékosok vannak nálunk, mint a Dortmundban a posztján. Nem mindegy! :)

És ez a lényeg, nem lehet egyből kezdő egy Real Madridban, csak azért mert a Dortmundban az. Wzt nem várhatja el. De ha hisz magában és tesz érte, mint Valverde, akkor egy idő után ott találná magát. Efy szezont meg csak kibírna úgy, hogy nem kulcsjátékosként nyomja le a jobbhátvéd posztot, hanem mindenesként, 60ból 40 meccset csereként/kezdőként.
Értem én, hogy mit írtál, csak nem értem :D Az, hogy milyen a Dortmund kerete semmiben nem kellene befolyásolja egy játékos itteni pozícióját. Ez olyan lenne, mint ha Mbappe nem lehetne itt kezdő, mert a PSG-be utána Sarabia maradna, aki ide nem férne be. nekem ez a logika fura.
És miért ne lehetne egyből kezdő a Real Madridban a 21-22 éves, bundás legjobb szélső védője? Mert a helyén egy jobb napokat is megélt 29-30 éves spanyol játékos játszik? 2013-ban pont ez történt Danival. 1 évet töltött Németországban és a kezdőbe tért vissza Arbeloa elé. Most Hakimi 2 éve bizonyítja, hogy top játékos a posztján és emellett iszonyatosan sokoldalú. Sajnos Carvajal pedig folyamatosan romló tendenciát mutat. Nagyon hasonló a szituáció és hasonlóan kellene végződnie is.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2020. január 15., szerda 15:49

kiserik írta: jóval jobb játékosok vannak a posztján""??? Kik is? A legalább 2 éve mélyrepülésben lévő Carvajal? Vagy Odri, aki leírta magát egy életre? Vagy a 2-3 éve védőmunkájáról csöppet sem híres Marcelo, esetleg az újfiú Mendy, aki hátrafelé beton, előre meg labdát nem tud vezetni? OMG! Komolyan?
Először is vegyél egy mély levegőt, nyugodj meg, aztán értrlmezd amit írtam! :) Jóval jobb játékosok vannak nálunk, mint a Dortmundban a posztján. Nem mindegy! :)

És ez a lényeg, nem lehet egyből kezdő egy Real Madridban, csak azért mert a Dortmundban az. Wzt nem várhatja el. De ha hisz magában és tesz érte, mint Valverde, akkor egy idő után ott találná magát. Efy szezont meg csak kibírna úgy, hogy nem kulcsjátékosként nyomja le a jobbhátvéd posztot, hanem mindenesként, 60ból 40 meccset csereként/kezdőként.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2020. január 15., szerda 15:16

Voltak itt nagy meccseink, amikor ZZ dönthetett, hogy Modric vagy Valverde esetleg Isco játsszon és Hazard is a pályán volt. Horvát és spanyol barátunk is padozott. Modricnak epizód szerep jut idén, ez egyértelmű. Jövőre nem is lesz már itt, mert lejár a szerződése, hosszabbításról pedig szó sincs eddig. Valószínűleg akkor fog a helyére érkezni Ödegaard vagy Van de Beek. Isco játékpercei pedig csak most kezdtek el növekedni Hazard sérüléseivel, előtte stabil csere volt, kicsit Guti feelingje van a karrierjének, még ha meg sem közelíti azt a szintet. Az ő játékpercei inkább Rodrygo és Vinícius elől veszik el a lehetőséget jelenleg. De perpill ez is ZZ-t igazolja... Ezen okoknál fogva Valverde helye stabil és nincs mitől félteni szerintem.

Hakimi helyzete valóban komplikált, mivel egy olyan név van vele szemben, aki évekig meghatározó volt és most is az, de hanyatlik a teljesítménye, Carvajal személyében. Kérdés az, hogy ezzel mennyire tud megbirkózni ha idekerül és meg tudja-e győzni a stábot arról, hogy megérdemli az első számú védő szerepét vagy azt, hogy 50-50-ben kapjon legalább lehetőséget. Az is kérdés, hogy akarják-e őt ide vissza, bár elnézve Odriozola mellőzését feltehetően számolni akarnak vele, mert egy jhv-val nehéz szezonokat végigfutni.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2020. január 15., szerda 13:56

Valverde emlékeim szerint sérülésekkel kezdte a szezont, azért volt kemény 22 perce az 5. fordulóig.

És tavaly egyáltalán nem úgy játszott, ahogy most. Be volt szarva, de idénre ezt levetkőzte, Zidane bízott benne legjobban, nem fogja padra tenni. Már Modric előtt jár. Isco meg pont azért kezd, mert nincs Hazard. Hazard szerintem inkább fogja őt kiszorítani. De biztos vagyok benne, hogy Zidane szépen el fogja osztani a perceket, ahogy most is teszi.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2020. január 15., szerda 13:51

Zizout ismerve, az alapkezdő az maximum még 1-2 hónapig fog tartani, onnantól meg elkezdődik a célegyenesre való pihentetés. Minden évben így dolgozott eddig, bár akkor inkább a BL volt a cél és a bajnokságban a BL meccsek miatt rotálta a keretet. Igy, hogy most az elsőszámú cél a bajnokság, lehet többet fog kirohanni az a gálakezdő, bár erősen kétlem. Mindig ilyenkor jött el az epizódista emberek ideje.

Valverde egy olyan figura, akin látszik, hogy nem csak egy tehetséges tucatspanyol aki épp jó formában van. Látszik rajta, hogy sokkal jobban rendben van fejben és engem megvett kilóra azzal, hogy mennyire imádja a csapatot. Remélem fontos láncszeme lesz hosszú évekig a csapatnak és egy pluszt tud abban is adni, hogy lefedjük a dél-amerikai piacot.

Tegnap már hangoztattam, de kurvára várom, hogy lássam együtt Odegaarddal butítani. :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 15., szerda 13:38

kiserik írta: Egy valamit tisztázzunk. Valverde év elején kispad melegítő szerepet játszott. Pogba azért nem érkezett, mert nem engedték el és Beek is ott volt a tarsolyban. A 5. fordulóban kezdett először csak azért, mert Isco és Modric is lesérült, Hameszt meg pihentetni kellett. Addig volt kemény 22 perce. Emlékezzetek vissza, hogy be volt szarva a fél fórum, hogy ki lesz középen. Vissza lehet olvasni, írtam: Fede megoldja. Azóta felépült Isco és Modric, elég sokat játszanak is, viszont Isco általában Hazardot helyettesíti. Amint felépül a Belga, akkor ott Isconak lefőtt. Marad a jobb szél, ahová várható még LV is Bale és Rodrygo mellé, vagy a közepe a pályának. 1 posztra lesznek 3-an, esetleg 4-en, ha Hamesz marad. Na ekkor leszek én kíváncsi, hogy Valverde marad e a kezdőben, vagy visszább lép 12. embernek, akivel másokat pihentetünk folyamatosan? (remélem, hogy marad, minden jel erre utal, de én nem vagyok nyugodt addig, míg ez meg nem történik) Szerencse pedig igen is kellett hozzá. Amíg nem rokkant le mindenki, addig padozott, pedig tavaly ugyan így tolta azokon a meccseken, mikor ZZ kipróbálta. Az igazi médiafelhajtást (a Real Madridnál a teljesítmény egyik mérője) pedig az ATMA elleni mentése hozta meg. Ha az nincs, akkor most csak mi, a csapatot ismerők leírnánk, hogy ismét egy remek teljesítmény volt tőle és kész. Én a kezdettől fogva mellette vagyok (tavaly én nyígtam, hogy legyen már topikja egyáltalán), lehet, hogy ezért aggódom túl egy kicsit, de pont ugyan ez a helyzet Hakimivel is.
Szinte egy az egyben egyetertek, de a hypevonat mar joval korabban beindult.

Jottek a statok, nyilatkozatok,stb. Hogy mennyire nelkulozhetetlen es fontos szerepe van.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2020. január 15., szerda 13:28

kiserik írta: Egy valamit tisztázzunk. Valverde év elején kispad melegítő szerepet játszott. Pogba azért nem érkezett, mert nem engedték el és Beek is ott volt a tarsolyban. A 5. fordulóban kezdett először csak azért, mert Isco és Modric is lesérült, Hameszt meg pihentetni kellett. Addig volt kemény 22 perce. Emlékezzetek vissza, hogy be volt szarva a fél fórum, hogy ki lesz középen. Vissza lehet olvasni, írtam: Fede megoldja. Azóta felépült Isco és Modric, elég sokat játszanak is, viszont Isco általában Hazardot helyettesíti. Amint felépül a Belga, akkor ott Isconak lefőtt. Marad a jobb szél, ahová várható még LV is Bale és Rodrygo mellé, vagy a közepe a pályának. 1 posztra lesznek 3-an, esetleg 4-en, ha Hamesz marad. Na ekkor leszek én kíváncsi, hogy Valverde marad e a kezdőben, vagy visszább lép 12. embernek, akivel másokat pihentetünk folyamatosan? (remélem, hogy marad, minden jel erre utal, de én nem vagyok nyugodt addig, míg ez meg nem történik) Szerencse pedig igen is kellett hozzá. Amíg nem rokkant le mindenki, addig padozott, pedig tavaly ugyan így tolta azokon a meccseken, mikor ZZ kipróbálta. Az igazi médiafelhajtást (a Real Madridnál a teljesítmény egyik mérője) pedig az ATMA elleni mentése hozta meg. Ha az nincs, akkor most csak mi, a csapatot ismerők leírnánk, hogy ismét egy remek teljesítmény volt tőle és kész. Én a kezdettől fogva mellette vagyok (tavaly én nyígtam, hogy legyen már topikja egyáltalán), lehet, hogy ezért aggódom túl egy kicsit, de pont ugyan ez a helyzet Hakimivel is.

Tavaly se volt rossz Fede de nagy extrát nem hozott. Idén viszont mintha egy teljesen más játékos lenne, szinte hihetetlen, hogy mennyit fejlődött és látványosan nagyobb az önbizalma mint tavaly. A lényeg, hogy a kapott lehetőséggel mindig élt és mára már az egyik legfontosabb eleme a középpályának szerintem. Én egyáltalán nem féltem a helyét, lehet nem lesz minden meccsen kezdő de hogy a gála kezdőnkben benne lesz az biztos. Igazából nagy riválisa sincs mert Isco és James teljesen más poszt, Modric meg már nem tud vele versenyezni.

Inkább jövőre lesz érdekes a középpálya helyzete amikor Odegaard visszajön és ha még igazolunk is valakit.

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. január 15., szerda 13:10

Egy valamit tisztázzunk. Valverde év elején kispad melegítő szerepet játszott. Pogba azért nem érkezett, mert nem engedték el és Beek is ott volt a tarsolyban. A 5. fordulóban kezdett először csak azért, mert Isco és Modric is lesérült, Hameszt meg pihentetni kellett. Addig volt kemény 22 perce. Emlékezzetek vissza, hogy be volt szarva a fél fórum, hogy ki lesz középen. Vissza lehet olvasni, írtam: Fede megoldja. Azóta felépült Isco és Modric, elég sokat játszanak is, viszont Isco általában Hazardot helyettesíti. Amint felépül a Belga, akkor ott Isconak lefőtt. Marad a jobb szél, ahová várható még LV is Bale és Rodrygo mellé, vagy a közepe a pályának. 1 posztra lesznek 3-an, esetleg 4-en, ha Hamesz marad. Na ekkor leszek én kíváncsi, hogy Valverde marad e a kezdőben, vagy visszább lép 12. embernek, akivel másokat pihentetünk folyamatosan? (remélem, hogy marad, minden jel erre utal, de én nem vagyok nyugodt addig, míg ez meg nem történik) Szerencse pedig igen is kellett hozzá. Amíg nem rokkant le mindenki, addig padozott, pedig tavaly ugyan így tolta azokon a meccseken, mikor ZZ kipróbálta. Az igazi médiafelhajtást (a Real Madridnál a teljesítmény egyik mérője) pedig az ATMA elleni mentése hozta meg. Ha az nincs, akkor most csak mi, a csapatot ismerők leírnánk, hogy ismét egy remek teljesítmény volt tőle és kész. Én a kezdettől fogva mellette vagyok (tavaly én nyígtam, hogy legyen már topikja egyáltalán), lehet, hogy ezért aggódom túl egy kicsit, de pont ugyan ez a helyzet Hakimivel is.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2020. január 15., szerda 13:09

Fenoo írta: [Marca] Van de Beek 55 millió körüli összegért érkezhet, elvileg már minden le van zsírozva és nyáron leigazoljuk ha addig a vezetőség meg nem gondolja magát.

Ha ez igaz akkor nyáron tényleg nagytakarítás kell.
ó sokszor ellőtte már ezt a marca

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2020. január 15., szerda 13:07

[Marca] Van de Beek 55 millió körüli összegért érkezhet, elvileg már minden le van zsírozva és nyáron leigazoljuk ha addig a vezetőség meg nem gondolja magát.

Ha ez igaz akkor nyáron tényleg nagytakarítás kell.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2020. január 15., szerda 12:55

R. Carlos írta: Más: Valverde eltiltásáról van valami infó vagy arról, hogy mikor döntenek róla?

Már volt döntés róla és csak a Sevilla elleni meccset kell kihagynia.

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2020. január 15., szerda 11:56

Valverdének nem kellett mák, olyan játékot és gondolom edzésen mutatott teljesítményt tett le az asztalra, ami mellett nem lehetett elmenni. Ráadásul a fizikai adottságai is nagyon jónak tűnnek. Mi nem sokat láttunk benne tavaly. Akik viszont rendszeresen edzik és figyelik őket, jó döntést hoztak. És qrvára igazuk volt. Biztos vagyok benne, ha mondjuk Llorente ugyanazt tudta volna, maradhatott volna annak idején. De, mint a mellékelt ábra mutatja, könnyűnek találtatott, mehetett 80. perces cserének a colchonerokhoz, jó pénzért. Ezt a Valverde történetet ZZék rohadt jól menedzselték. A srác meg köszöni szépen és él a lehetőséggel. Egy darabig nem fogják kiszorítani, ha komolyan veszi, mert nagyon előrejött a sorban. Ráadásul még mindig fejlődhet.
A korábbiakhoz. Hakimi jöhet vissza, akkor is kedveltem a játékát, amikor itt volt. A rengeteg tehetséges fiatal folyamatos leigazolgatása, kölcsönbe adása hosszú távon jól hozhat a konyhára. Lassan odaérünk majd, hogy a tudatos építkezés következtében szinte minden évben egy-egy kulcsjátékosunk kerülhet elő szinte ingyen.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 93 regisztrált és 0 vendég