Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2020. február 13., csütörtök 15:37

Realista24 írta:
Berti írta:

Ha jön, akkor a legjobban fizetett játékosunk lesz, erre a nyakamat ráteszem. Pláne, ha a PSG tényleg ilyen nettó 40-50 milliókkal dobálózik, akkor a 30-35ös kompromisszum reális lenne a részéről.
Cé sem kapott ennyit, miből gondolod, hogy Mbappénak megadjuk kapásból?
Én nem adnám.
Mert a valaha volt legnagyobb futballsztár és legértékesebb játékos.

Volt hír, hogy nem tetszik neki hogy Neymar 35-öt keres, míg ő a felét és többet tesz a csapatért és nagyobb szupersztár.
Magasabbak lettek idővel a fizetések, mint 10 éve vagy top CR érában és ha mindent kizárunk akkor amúgy is egy 20+ fizetés ami jogos lenni neki a piachoz és az értékéhez mérve.
A PSG 50-et kínál neki, akkor nem fog idejönni 20-ért. Legyünk komolyak.

Hidd el padre, hogy ő fog a legtöbbet keresni nálunk, mert ez benne van abban, hogy megszerezzük.
Én megadnám neki. :D

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. február 13., csütörtök 15:18

Kis túlzással minden áron kell a gyerek, DE. Igenis kössön ő is kompromisszumot, mert nem szabad elkényelmesednie. Ha annyira számít neki a pénz, akkor teljesítsen úgy, mint egy aranylabdás majd, aztán lehet emelgetni a fizetést.

Így se lesz olcsó projekt, és akkor még mindig ott a sérülés lehetősége. Sok szemszögből meg kell ezt vizsgálni.

Ami viszont tény. Bappénak 0 aranylabdája van, szóval ja.. elégedjen csak meg a kevesebbel első körben.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. február 13., csütörtök 15:05

Berti írta:
Realista24 írta:

Sztem a 35 bruttoban realis neki tőlünk kezdésnek.
Ha jön, akkor a legjobban fizetett játékosunk lesz, erre a nyakamat ráteszem. Pláne, ha a PSG tényleg ilyen nettó 40-50 milliókkal dobálózik, akkor a 30-35ös kompromisszum reális lenne a részéről.
Cé sem kapott ennyit, miből gondolod, hogy Mbappénak megadjuk kapásból?
Én nem adnám.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2020. február 13., csütörtök 14:53

Mickey írta: Persze Odri is benen van még a képletben, őt is intézni kell. De Odri és Vallejo gondolom nem lesz tervben később.
Zizunál egyáltalán nincs tervben Odri szerintem
nyáron el/kölcsön adjuk gondolom

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2020. február 13., csütörtök 14:32

Realista24 írta:
Berti írta:

Az rengeteg :ozil:
Tőlünk egy 30-35 amennyit kapni fog szerintem, ez is nagyjából a duplája a jelenlegi fizetésének.
Sztem a 35 bruttoban realis neki tőlünk kezdésnek.
Ha jön, akkor a legjobban fizetett játékosunk lesz, erre a nyakamat ráteszem. Pláne, ha a PSG tényleg ilyen nettó 40-50 milliókkal dobálózik, akkor a 30-35ös kompromisszum reális lenne a részéről.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. február 13., csütörtök 14:24

Berti írta:
Realista24 írta: Nettó 50 milliót akarnak neki ajánlani. :roll:
Az rengeteg :ozil:
Tőlünk egy 30-35 amennyit kapni fog szerintem, ez is nagyjából a duplája a jelenlegi fizetésének.
Sztem a 35 bruttoban realis neki tőlünk kezdésnek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. február 13., csütörtök 12:34

Tekintve, hogy a marketing értéke nálunk meg 1,5-2szereződik majd alapból, sokkal elérhetőbb lesz neki itt aranylabdát nyerni és stb, szerintem nem csak a fizetése lesz a kulcs és az eddig hírek alapján ezzekkel ő is tisztában van. Remélejük, hogy apuka többé nem a pénz felé terelgeti majd és a francia bohóckodásba nem törik meg.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2020. február 13., csütörtök 12:20

Rel Madrid PSG.
Hiába akar a sejk 100 milliót is adni neki ha ő ide akar jönni.
Márpedig ha valami komoly dolgot elakar érni akkor ide fog jönni.
Egy PSG-ben sosem lesz olyan játékos mint ha egy Real Madridban játszana és vezetné sikerre a csapatot.
Ha meg a pénzt választja és mellé a francia bajnokságot akkor csak gratulálni lehet neki.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2020. február 13., csütörtök 12:16

Realista24 írta: Nettó 50 milliót akarnak neki ajánlani. :roll:
Az rengeteg :ozil:
Tőlünk egy 30-35 amennyit kapni fog szerintem, ez is nagyjából a duplája a jelenlegi fizetésének.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. február 13., csütörtök 11:57

Nettó 50 milliót akarnak neki ajánlani. :roll:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. február 13., csütörtök 11:27

Én sajnos nem látok rá reális esélyt most nyáron, ha szereznek is valakit, akkor se lesz szükségük az eladására (FFP-t kiröhögik és megoldják máshogy), 21 nyarán bőven elég nekik leülni tárgyalni a kérőkkel. Akkor is csiliárdokat kérhetnek érte, de akkor legalább már lesz alkupozíció az egy év múlva lejáró szerződése miatt. Azért a sejk se hagy veszni 200-250+ milliót reméljük. Persze feltéve, hogy nem tudják rávenni a hosszabbításra. Amúgy belegondolni is szörnyű mennyi lehet a vételára majd.. :|
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2020. február 13., csütörtök 11:07

Pad'em írta: As’s Cover | “The Golden Boy: Madrid are confident Mbappé will not give in to PSG’s renovation offer and will tempt him with an irresistable contract in 2021.”

Minden jel és logika arra mutat hogy csak 21-ben lesz reális esély rá, úgyhogy reméljük, hogy Bale és LV még összekapják magukat erre a másfél évre :D Amúgy az a durva, hogy a kölcsön játékosaink visszajövetelével, gyakorlatilag 0 igazolással is nem kicsit erősödnénk (+ de Beek azért jöhet). Egyedül az a fránya jobb oldal, ahova azért nem ártana jövőre szerezni valami normális megoldást, de nincs ötletem Mpabbén kívül

Pep meg már kelti a hangulatot; ha nem ver ki minket akkor kirúgják. Remélem ez a mieinket jobban fogja motiválni mint a City játékosokat B-)
Van néhány komolyabb játékos, aki idén nyáron több mint valószínű, hogy csapatot fog váltani és a PSG is reális a megszerzésükben. Auba, Coutinho, Sancho, Depay, Havertz, Lautaro. Ha valamelyiket beszerzi a PSG backupként vagy már előre gondolva, akkor még idén is esély lehet Mbappera. Ezt leszámítva én is 21 nyarára látok nagyobb esélyt.

Amúgy érdekes, mert Mbappe középen szeretne inkább játszani, mint szélen és úgy az elmúlt 1-1,5 év alapján sokkal veszélyesebben játszik szélen, ha a bal oldalról tör be. Itt ide nekünk van Hazard meg Vini meg Rodrygo is, akik jobban érzik magukat ezen az oldalon, szóval felejtős. Jobb oldalra más épkézláb variáns nem is nagyon van. Sanchoért nem szállunk be, meg amúgyis ő a PLbe igazolna. Adama Traore meg egy rossz vicc volt. Vagy Mbappe vagy inkább senki. Lehúzza a következő szezont ott Rodrygo és Asensio (ésvagy Martin).

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. február 13., csütörtök 10:47

As’s Cover | “The Golden Boy: Madrid are confident Mbappé will not give in to PSG’s renovation offer and will tempt him with an irresistable contract in 2021.”

Minden jel és logika arra mutat hogy csak 21-ben lesz reális esély rá, úgyhogy reméljük, hogy Bale és LV még összekapják magukat erre a másfél évre :D Amúgy az a durva, hogy a kölcsön játékosaink visszajövetelével, gyakorlatilag 0 igazolással is nem kicsit erősödnénk (+ de Beek azért jöhet). Egyedül az a fránya jobb oldal, ahova azért nem ártana jövőre szerezni valami normális megoldást, de nincs ötletem Mpabbén kívül

Pep meg már kelti a hangulatot; ha nem ver ki minket akkor kirúgják. Remélem ez a mieinket jobban fogja motiválni mint a City játékosokat B-)
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2020. február 13., csütörtök 9:48

Teljesen jó lehet hátul a helyzet...
Amennyiben kiegészülünk Hakimivel ( Regu még pluszban ) .
Nacho-Militao-Hakimi-Regu ( Marci ) ...bőven rendben leszünk sztm.
Persze Odri is benen van még a képletben, őt is intézni kell. De Odri és Vallejo gondolom nem lesz tervben később.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2020. február 13., csütörtök 9:47

Kerlon írta:
RealAsensio írta: Azt pletykaljak az angolok, hogy Jadon Sancho a nyaron biztosan tavozik Dortmundbol. :shifty:
Ezen mi a pletyka? Watzke elmondta, hogy nem nagyon fogják tudni megtartani, azóta még egy fokkal jobban teljesít. A MU-t írják nagyon btw.
NSO-n olvastam, nem Watzke nyilatkozta, hanem sajtoertesules, ezert irtam pletykat. :)
:goat:

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: babaking » 2020. február 13., csütörtök 9:28

Whiteheart írta: https://www.calciomercato.com/en/news/r ... ason-80120

Jééé, ti tudtátok hogy rohadtul megbántuk h Theo Hernández eladtuk????????

De azért EKKORA BAROMSÁGOT is csak az olaszok tudnak leközölni........

Annyira kiszabottul megbántam h eladtuk mint amennyire megbántam h nem a Milannak szurkoltam az elmúlt 5 évben :-@ :-@

Csak ennyi a szint különbség a két csapat között h ott még a mi hulladékunk is arany
Látszik is a bekapott gólokon, soha nem kaptunk még ilyen sokat. Oh wait....

Komolyra fordítva a szót, valóban elég vékony jégen táncolunk hátul, ha az alap négyesből kettő kiesik akkor azért akadnak problémák, de erre nem ő a megoldás

Egyébként mit várunk attól a csapattól aki egy 38 éves Ibrától várja (és egyébként kapja is) a csodát? Mint amikor a a válogatottbam az utolsó évében Gera volt a legjobbunk. Zseni a pali, de a többiekre nézve ciki, hogy tőle kell várni a megváltást
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. február 13., csütörtök 9:26

RealAsensio írta: Azt pletykaljak az angolok, hogy Jadon Sancho a nyaron biztosan tavozik Dortmundbol. :shifty:
Ezen mi a pletyka? Watzke elmondta, hogy nem nagyon fogják tudni megtartani, azóta még egy fokkal jobban teljesít. A MU-t írják nagyon btw.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2020. február 13., csütörtök 9:06

RealAsensio írta: Azt pletykaljak az angolok, hogy Jadon Sancho a nyaron biztosan tavozik Dortmundbol. :shifty:
mu,city,barca

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2020. február 13., csütörtök 8:38

Azt pletykaljak az angolok, hogy Jadon Sancho a nyaron biztosan tavozik Dortmundbol. :shifty:
:goat:

Avatar
Whiteheart
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2018. november 4., vasárnap 1:37
Kedvenc játékosaid: Benzema, CR, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Whiteheart » 2020. február 12., szerda 21:28

https://www.calciomercato.com/en/news/r ... ason-80120

Jééé, ti tudtátok hogy rohadtul megbántuk h Theo Hernández eladtuk????????

De azért EKKORA BAROMSÁGOT is csak az olaszok tudnak leközölni........

Annyira kiszabottul megbántam h eladtuk mint amennyire megbántam h nem a Milannak szurkoltam az elmúlt 5 évben :-@ :-@

Csak ennyi a szint különbség a két csapat között h ott még a mi hulladékunk is arany
🇭🇺✝️🇭🇺


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 92 regisztrált és 0 vendég