Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62848
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. május 19., kedd 21:32

ziro4vr írta: Az öreg R24et szélütés érte bicózás közben, Militao sokkal jobb mint a holland csak játszatni kéne.
Már vártalak. Most engedett asszon nehéz, hogy telefosol minden topicot? :kalapos:

Na, hogy egy kicsit rasszista legyek. A védelem vezére nem árt ha gondolkodó fehér.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. május 19., kedd 21:32

https://www.instagram.com/p/CAPsnBagOf4 ... e1tjn47lrj

Random emberek is otletesebbek, mint az adidas... :kivagyhe:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. május 19., kedd 21:27

Az öreg R24et szélütés érte bicózás közben, Militao sokkal jobb mint a holland csak játszatni kéne.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. május 19., kedd 19:06

Realista24 írta:
KAG írta: Kit hoznál elé egyébként?
Nekem nem nagyon jut eszembe név.
Olyat, aki most atom, nem lehet, mert Ramos még itt van és kezdeni fog 1-2 évet.

Fiatalból, meg nem tudokok olyat mondani, akire azt mondom, hogy megéri ráfizetni.
De Ligt, aki egyelőre még De Light. :lol:
mákja van a hollandnak, hogy Demiralnak elszakadt a keresztszalagja, mert előtte már őt is jobban játszatta Sarri. Full kretén eddig olaszban a holland, főleg az áráért...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5864
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2020. május 19., kedd 18:07

kodo írta: 45 millioert?
alkudni kell :mrgreen:

amúgy Llorente nekem sem tűnik nagy ásznak

Regu elengedését viszont nagy hibának tartanám

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2020. május 19., kedd 17:48

Bencze írta: Casemirot szivesen latnam kapitanykent, de ez eselytelen. 40-es evek ota csak spanyolok viseltek a karszalagot.
Sok beleszólása senkinek nincs. Nálunk az a tradíció, hogy mindig a legrégebben a felnőtt csapattal lévő tag a kapitány. Nem kizárt, hogy pár év és Benzema lesz. :D
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1238
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Bencze » 2020. május 19., kedd 17:37

Casemirot szivesen latnam kapitanykent, de ez eselytelen. 40-es evek ota csak spanyolok viseltek a karszalagot.

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 2003
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2020. május 19., kedd 17:00

Ha a vezéralkatot nézzük, akkor szerintem Kroos tudná pótolni Ramost. Utóbbi már 34, előbbi meg lenyilatkozta, hogy 3 év van még a szerződéséből, annyit még szívesen maradna. Szóval 1-2 évre Kroos elvileg át tudná venni a vezér, CSK szerepet - persze sok múlik Ramos döntésén is, hogy meddig akar játszani / el akar menni esetleg pénzt keresni, levezetni?!
Marcelo asszem most a 2. CSK, ő benne sincsen már sok, sőt!
Következik Benz, de ő abszolút nem CSK alkat.
Tényleg nehéz eset Ramos pótlása mind2 szempontból. Ahogy írtátok Varane esetleg opció lehetne, kérdés, hogy ő hogy áll a témához.

Hakimit viszont mindenképp vissza kell hozni, mert tutira sokan vinnék őt is (pl Bayern). Nem szabad eltékozolni egy ilyen tehetséget. Ödegaard Modric-függő. De esetleg egy akklimatizáló évre visszahozható lenne, hogy szokja a közeget, aztán utána átvehetné a stafétát.

Auba-t mindenképp elhoznám az Arsenalból, Jovic bevonásával. B-)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62848
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. május 19., kedd 14:31

KAG írta: Kit hoznál elé egyébként?
Nekem nem nagyon jut eszembe név.
Olyat, aki most atom, nem lehet, mert Ramos még itt van és kezdeni fog 1-2 évet.

Fiatalból, meg nem tudokok olyat mondani, akire azt mondom, hogy megéri ráfizetni.
De Ligt, aki egyelőre még De Light. :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9608
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2020. május 19., kedd 14:28

Kit hoznál elé egyébként?
Nekem nem nagyon jut eszembe név.
Olyat, aki most atom, nem lehet, mert Ramos még itt van és kezdeni fog 1-2 évet.

Fiatalból, meg nem tudokok olyat mondani, akire azt mondom, hogy megéri ráfizetni.
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62848
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. május 19., kedd 14:22

Fenoo írta: A legnagyobb baj a támadókkal van. Szerintem ZZ a Hazard-Benzema-Asensio hármassal számol majd legfőképpen ami nem tűnik túl acélosnak, aztán a 70-75. percben jön LV. Jovicban is maximum a vezetőség bízik, ZZ szemmel láthatóan nem. A két brazil csikó meg majd kő-papír-ollózik a keretbe kerülésért.

Előre mindenképpen kell erősítés, mert jelenleg a keret ezen részén elég vérszegény a felhozatal.

Realista24 írta: Nem látom Militaóban Ramos pótlását. Én legalábbis.
Itt mire gondoltál? Mint vezér vagy "csak" mint középhátvéd?

Úgy mint a csapat vezére úgy biztos nem és az eddig látottak alapján a védelem következő vezéregyénisége se ő lesz. Viszont van még ideje kibontakozni bőven ezen a téren is, csak az eddiginél több lehetőség kell neki. Sajnos ebből a szempontból Varane se tudott felnőni. Ha csak a középhátvéd kvalitásokat nézzük akkor szerintem mindene megvan hozzá, hogy majd pótolni tudja Ramost.
Úgy általánosságban mindenre, Pepe light nálam egyelőre. Jó képességek, jó fizikum, de semmi extra még. Ideje van, hasznos tagja lesz a keretnek, nálam harmadik számú és igazolnék elé, ha van rá mód.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2020. május 19., kedd 14:14

Berti írta: Ha már témánál vagyunk, akkor a terv szerint 2-3 éven belül Varane lesz a kapitány. World class védő, de én nem látom benne a Real Madrid kapitányát. Őszintén szólva Casillas sem volt számomra a vezér alak, viszont egy Xabi az volt.
Ti kit látnátok kapitányként a következő generációban?

Valverdéből lehet valami.
Regu de ő nem lesz kezdő és lehet nem is lesz itt. vezérekből gyér a felhozatal. illetve ha összejönne a reményem akkor De Ligt lenne a vezér. az biztos hogy Ramos után űr lesz ami jópár évig nem lesz betömve. Varane helyett is inkább Carvajal de ő sem a következő generáció.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2020. május 19., kedd 14:08

én sem látom Militaoban a jövőt. 3ik védőnek jó lesz de hogy kezdő legyen azt nem. mondjuk én Ödegaardban se látom itt a jövőt. jó játékos de én máshol látom őt kibontakozni. inkább Özil stílus mint kkp ami nálunk van és kell. ha felállás csere van akkor 10esben lehet szerepe de jelen állás szerint nem.

Bale meg James semmiképp nem lesz nagy pénz. Lucas kiskedvenc. én nagyon örülnék ha Asensio jól térne vissza és hasznos ember lenne. elől amíg Benzema van addig Jovic csinálhat amit akar.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2020. május 19., kedd 14:02

Ha már témánál vagyunk, akkor a terv szerint 2-3 éven belül Varane lesz a kapitány. World class védő, de én nem látom benne a Real Madrid kapitányát. Őszintén szólva Casillas sem volt számomra a vezér alak, viszont egy Xabi az volt.
Ti kit látnátok kapitányként a következő generációban?

Valverdéből lehet valami.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7302
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. május 19., kedd 13:37

Realista írta:
Az arab elvileg tartaná a fizetését, az sem érdekli. El kell engedni ezt a témát. Max dupla fizetésért menne el szerintem, annyit meg már senki nem fog adni. Egyszer jött Kína házhoz.

Nem látom Militaóban Ramos pótlását. Én legalábbis.
Ramost kétfelől kell majd pótolni. Egyrészt mint vezéregyéniség és kapitány, ebben nyilván nem tudja pótolni Militao, de ezt nem is feltétlen a védelemben kell majd továbbvinni, másfelől képességei alapján védőmunkában kimagasló tehetségnek tűnik, amit viszont nem volt esélye még megmutatni. Én bízom benne, hogy megkapja majd az esélyt, és jövőre Ramos többet fog pihenni. Közben megelőztek.

Bale meg... akkor még két évig padoztatjuk top fizetésért? Bízom benne, hogy valahogy azért kiebrudaljuk most már, még ingyen is megérné eltakarítani.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2020. május 19., kedd 13:30

A legnagyobb baj a támadókkal van. Szerintem ZZ a Hazard-Benzema-Asensio hármassal számol majd legfőképpen ami nem tűnik túl acélosnak, aztán a 70-75. percben jön LV. Jovicban is maximum a vezetőség bízik, ZZ szemmel láthatóan nem. A két brazil csikó meg majd kő-papír-ollózik a keretbe kerülésért.

Előre mindenképpen kell erősítés, mert jelenleg a keret ezen részén elég vérszegény a felhozatal.

Realista24 írta: Nem látom Militaóban Ramos pótlását. Én legalábbis.
Itt mire gondoltál? Mint vezér vagy "csak" mint középhátvéd?

Úgy mint a csapat vezére úgy biztos nem és az eddig látottak alapján a védelem következő vezéregyénisége se ő lesz. Viszont van még ideje kibontakozni bőven ezen a téren is, csak az eddiginél több lehetőség kell neki. Sajnos ebből a szempontból Varane se tudott felnőni. Ha csak a középhátvéd kvalitásokat nézzük akkor szerintem mindene megvan hozzá, hogy majd pótolni tudja Ramost.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62848
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. május 19., kedd 12:48

Pad'em írta:
Realista24 írta:

Na már most. Bale innen ingyen megy el, James nem ér többet 20-30 milliónál. LV amíg ZZ van és ilyen a támadószekció, maradni fog. Marcelóra ugyanez igaz, nem is baj, így Regu játékban marad, aztán mehetne a Mendy-Regu páros balra, jobbra Dani meg Hakimi.

Ramos pótlása miatt jobban aggódom, előre meg úgyis veszünk valakit idővel, a Vini-Rodrygo páros mellé.

Középre a Kroos, Case, Martin hármas még évekig szopatni fog majd.
Ja, Bale jogos, talán a Newcastle arabjában lehet bízni, hogy tesz egy jó ajánlatot. Regu-ra viszont nyáron biztos lesz jelentkező, PSG-ről írtak már, nem biztos hogy elég lesz neki még egy év kölcsön. Ramos pótlását meg már leigazoltuk, csak játszatni kellene. Középpálya rendben van az tény, csak hozzuk vissza a norvégot már idén
Az arab elvileg tartaná a fizetését, az sem érdekli. El kell engedni ezt a témát. Max dupla fizetésért menne el szerintem, annyit meg már senki nem fog adni. Egyszer jött Kína házhoz.

Nem látom Militaóban Ramos pótlását. Én legalábbis.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7302
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. május 19., kedd 12:30

Realista24 írta:
Pad'em írta: Tegnapi AS frontpage hogy 21-re akarjuk a Hazard, Haaland, Mpabbé 3-ast. Ez szép is lenne, és passzolna is hogy idén takarékoskodunk, és eladunk végre pár hasznavehetetlen embert. Bale-James pakkból ha már egy 50 milliót kapunk azt mondom oké. Vázquezből, Marianoból, Odriozolaból is befolyhat pár 10 millió. Van egy olyan érzésem, hogy Reguilónt is el fogjuk passzolni, belőle jó pénzt lehetne csinálni, jó szezonja volt. Nem hiszem, hogy Marcelo-t elküldenénk, pedig én meglépném a Marci-Regu cserét.

Hakimi és Ödegaard ha visszajön, az már önmagában elég nagy erősítés. Elől meg bízni kell a fiatalokban, hátha valaki szintet lép. Még Aubameyangot esetleg ha el lehetne hozni olcsóért azt mindenképp meglépném.

Mondjuk a Pogba hírek meg a spórolásnak ellent mondanak + Camavinga se lenne éppenséggel olcsó.

Btw egyáltalán arról van hír, hogy mettől meddig lesz majd az átig időszak?
Na már most. Bale innen ingyen megy el, James nem ér többet 20-30 milliónál. LV amíg ZZ van és ilyen a támadószekció, maradni fog. Marcelóra ugyanez igaz, nem is baj, így Regu játékban marad, aztán mehetne a Mendy-Regu páros balra, jobbra Dani meg Hakimi.

Ramos pótlása miatt jobban aggódom, előre meg úgyis veszünk valakit idővel, a Vini-Rodrygo páros mellé.

Középre a Kroos, Case, Martin hármas még évekig szopatni fog majd.
Ja, Bale jogos, talán a Newcastle arabjában lehet bízni, hogy tesz egy jó ajánlatot. Regu-ra viszont nyáron biztos lesz jelentkező, PSG-ről írtak már, nem biztos hogy elég lesz neki még egy év kölcsön. Ramos pótlását meg már leigazoltuk, csak játszatni kellene. Középpálya rendben van az tény, csak hozzuk vissza a norvégot már idén
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62848
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. május 19., kedd 12:02

Pad'em írta: Tegnapi AS frontpage hogy 21-re akarjuk a Hazard, Haaland, Mpabbé 3-ast. Ez szép is lenne, és passzolna is hogy idén takarékoskodunk, és eladunk végre pár hasznavehetetlen embert. Bale-James pakkból ha már egy 50 milliót kapunk azt mondom oké. Vázquezből, Marianoból, Odriozolaból is befolyhat pár 10 millió. Van egy olyan érzésem, hogy Reguilónt is el fogjuk passzolni, belőle jó pénzt lehetne csinálni, jó szezonja volt. Nem hiszem, hogy Marcelo-t elküldenénk, pedig én meglépném a Marci-Regu cserét.

Hakimi és Ödegaard ha visszajön, az már önmagában elég nagy erősítés. Elől meg bízni kell a fiatalokban, hátha valaki szintet lép. Még Aubameyangot esetleg ha el lehetne hozni olcsóért azt mindenképp meglépném.

Mondjuk a Pogba hírek meg a spórolásnak ellent mondanak + Camavinga se lenne éppenséggel olcsó.

Btw egyáltalán arról van hír, hogy mettől meddig lesz majd az átig időszak?
Na már most. Bale innen ingyen megy el, James nem ér többet 20-30 milliónál. LV amíg ZZ van és ilyen a támadószekció, maradni fog. Marcelóra ugyanez igaz, nem is baj, így Regu játékban marad, aztán mehetne a Mendy-Regu páros balra, jobbra Dani meg Hakimi.

Ramos pótlása miatt jobban aggódom, előre meg úgyis veszünk valakit idővel, a Vini-Rodrygo páros mellé.

Középre a Kroos, Case, Martin hármas még évekig szopatni fog majd.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7302
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. május 19., kedd 11:28

Tegnapi AS frontpage hogy 21-re akarjuk a Hazard, Haaland, Mpabbé 3-ast. Ez szép is lenne, és passzolna is hogy idén takarékoskodunk, és eladunk végre pár hasznavehetetlen embert. Bale-James pakkból ha már egy 50 milliót kapunk azt mondom oké. Vázquezből, Marianoból, Odriozolaból is befolyhat pár 10 millió. Van egy olyan érzésem, hogy Reguilónt is el fogjuk passzolni, belőle jó pénzt lehetne csinálni, jó szezonja volt. Nem hiszem, hogy Marcelo-t elküldenénk, pedig én meglépném a Marci-Regu cserét.

Hakimi és Ödegaard ha visszajön, az már önmagában elég nagy erősítés. Elől meg bízni kell a fiatalokban, hátha valaki szintet lép. Még Aubameyangot esetleg ha el lehetne hozni olcsóért azt mindenképp meglépném.

Mondjuk a Pogba hírek meg a spórolásnak ellent mondanak + Camavinga se lenne éppenséggel olcsó.

Btw egyáltalán arról van hír, hogy mettől meddig lesz majd az átig időszak?
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 142 regisztrált és 0 vendég