Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. június 27., szombat 22:22

1, nem én jöttem Bissakkával, más hozta fel.

2, azt írtam, hogy egy angol fószert egy angol topcsapat ha megvesz drágán, az egy piaci trend.

3, komolyan, ha erre a szakmai érved az insta követőbázis, menj a faszomba. :lol:
Nem illik.

poronty
Hozzászólások: 2720
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: poronty » 2020. június 27., szombat 22:20

2023-ig van szerződése, ha az Inter-nek éppen nincsen pénze, akkor adjuk oda kölcsön pár milláért 1 évre magasabb kivásárlási árral. Úgyse veszünk elvileg játékost a hírek szerint, anyagilag rendben van a csapat egyébként is, de ez így kb 20 millával áron alul lőtte be Perez számomra.

Az viszont semmiképp nem lep meg, hogy lépni akar, nem hülye Ő sem.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2020. június 27., szombat 22:16

ziro4vr írta:
Dupla D írta: Hakimi az egyik legfelkapottabb fiatal. 21 éves. Alsó hangon 60-nal kéne lennie. Egyébként elég sok követője is van instán, 2.5-szer annyi, mint Bissakának. Nem tudom megérteni a vezetőséget.
Ezt az insta követőset viccből írtad? Na ezért van elbaszva a mai foci. :lol:
Te jöttél itt Bissakával, aki semmilyen szinten nem értékesebb játékos, mint ő. Insta követőkben le lehet mérni, hogy egy játékosnak mekkora a pályán kívüli értéke.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. június 27., szombat 22:14

Dupla D írta: Hakimi az egyik legfelkapottabb fiatal. 21 éves. Alsó hangon 60-nal kéne lennie. Egyébként elég sok követője is van instán, 2.5-szer annyi, mint Bissakának. Nem tudom megérteni a vezetőséget.
Ezt az insta követőset viccből írtad? Na ezért van elbaszva a mai foci. :lol:
Nem illik.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2020. június 27., szombat 22:12

Hakimi az egyik legfelkapottabb fiatal. 21 éves. Alsó hangon 60-nal kéne lennie. Egyébként elég sok követője is van instán, 2.5-szer annyi, mint Bissakának. Nem tudom megérteni a vezetőséget.

Mivel szolgált rá, hogy a vezetőség belemenjen egy ilyen előnytelen bizniszbe a klub részéről? Semmivel. Mondanám neki, hogy hozzon egy 80 milliós ajánlatot, különben legalább egy évet marad.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dupla D 2020. június 27., szombat 22:14-kor.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. június 27., szombat 22:03

ziro4vr írta: És miért srácok? Nem kötekedni akarok, de nem egy felkapott nemzetiségű, nem egy felkapott poszton játszó emberről van szó, akinek volt 1 jó szezonja, meg 3-4 jó meccse Madridban. És nem egy közepes csapatból menne egy topba, hanem fordítva. Szerintem ezeket a trendeket látva ez egy reális összeg. És trenden én a fentieket értem. Mert más az ha egy brazil/francia gyerekről van szó, más az ha egy top klub scoutol ki valakit, akire vadászik fél Európa.

Én is örülnék ha viszajönne, de páran megint akkora tragédiaként élik ezt meg, mintha Kroost vagy Varanet adnánk el.
Ha csak az utóbbi idők igazolását nézzük: Ligt, Bissaka, Mendy, Cancelo, Militao... bőven kevés a 40 millió érte. Nem is értem, hogy miért ilyen sürgős? Kicsit úgy néz ki, mintha nagyon kellene a pénz és őt tudjuk gyorsan eladni.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. június 27., szombat 22:01

Jó de ő angol, pl élcsapat vette meg akik szarásig vannak pénzzel, és a csávó azért echtébb jhv, Hakimi posztját nehéz belőni, azért nem annyira gyakori a 3-5-2, nehéz hova tenni.

Abban igazatok van, hogy a piac el van baszva, de azért ha megfigyeli az ember jobban, vannak benne sajátságok.

Viszont szerintem is egy balek ha elmegy egy interbe, ahelyett hogy egy Realban játszon. Sajna manapság a legtöbb focista egy kurva, jó dolgukban nem tudják mit csináljanak.
Nem illik.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. június 27., szombat 21:59

Hát szerintem már az első dortmundos szezonja se volt rossz, pláne, ha azt nézzük, hogy mennyi idősen tolta. Az idei meg parádé.

Jovic egy szezonra 60 misi. Félix kis túlzással fél szezonra 120 milla. Rodrygo, Vini... oké, aláírom a nemzetiség sokat számít, de wtf. (+ akiket Padem is elít) Hát a gyerek bizonyít és nem fél éve. Övé a jövő.

Nekem az egészben nem is az nem tetszik főként, hogy eligazolhat. Hanem, hogy a klubot nem tudom megérteni. Eladni nem vagyunk képesek a játékosokat, a koloncokat... CR óta a támadószekció kegyetlen hulladék Real szinten (nem kell most azzal jönni, hogy így is bajnoki cím lehet). Nem tudtuk pótolni CR-t. Akiben meg lenne potenciál, azt meg eladjuk.

A játékosok azt csinálnak, amit akarnak. Aztán itt van egy jövő csillaga és kuka. Aztán még Martin se jött vissza.

Sok a ? jel.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. június 27., szombat 21:59

Hát eléggé fel van kapva pedig Hakimi is, Trent A-A mellett masik fiatal klasszis fullback jelöltként emlegetik folyamat a focival foglalkozó oldalak, 21 éves és a Real tulajdona, innentől nekem fura hogy reális legyen egy 40 milliós vételár. Cancelot egy évvel ezelött 65ért vette a City, vagy a Bayern 80 felett fizetett Lucas Hernandezt. Azért ezt a kettőt említem mert elvileg a City is meg Bayern is adott volna Hakimiért 60-at, de ő az Interbe akart menni

Tragédia meg egyáltalán nincs, csak nem értem ebben a logikát
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2020. június 27., szombat 21:58

ziro4vr írta: És miért srácok? Nem kötekedni akarok, de nem egy felkapott nemzetiségű, nem egy felkapott poszton játszó emberről van szó, akinek volt 1 jó szezonja, meg 3-4 jó meccse Madridban. És nem egy közepes csapatból menne egy topba, hanem fordítva. Szerintem ezeket a trendeket látva ez egy reális összeg. És trenden én a fentieket értem. Mert más az ha egy brazil/francia gyerekről van szó, más az ha egy top klub scoutol ki valakit, akire vadászik fél Európa.

Én is örülnék ha viszajönne, de páran megint akkora tragédiaként élik ezt meg, mintha Kroost vagy Varanet adnánk el.
Az világos meg érthető, hogy úgymond nem "nagy nemzetből" való és ezért is kerül ennyibe. De írtam is, minden egyes labdarúgó - kis túlzással - ott indul, hogy 40 millió. De nézhetjük a MU új jobb hátvédjét, valami Bissaka... 55 milla volt euróban. És azért ha jól tudom, szélsőként se annyira elveszett. Ezek alapján szerintem inkább a 60 a reálisabb.

Engem igazából nem is az zavarna, hogy elmegy, hanem - már ha igaz - hogy ennyiért.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. június 27., szombat 21:47

És miért srácok? Nem kötekedni akarok, de nem egy felkapott nemzetiségű, nem egy felkapott poszton játszó emberről van szó, akinek volt 1 jó szezonja, meg 3-4 jó meccse Madridban. És nem egy közepes csapatból menne egy topba, hanem fordítva. Szerintem ezeket a trendeket látva ez egy reális összeg. És trenden én a fentieket értem. Mert más az ha egy brazil/francia gyerekről van szó, más az ha egy top klub scoutol ki valakit, akire vadászik fél Európa.

Én is örülnék ha viszajönne, de páran megint akkora tragédiaként élik ezt meg, mintha Kroost vagy Varanet adnánk el.
Nem illik.

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2020. június 27., szombat 21:46

ziro4vr írta: Szerintetek mennyi lenne érte a reális ár és miért? Komolyan kérdezem.
Ha már minden botlábúért 50-60 millát kérnek egyből, érte simán 60 millát, de inkább 70.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. június 27., szombat 21:45

ziro4vr írta: Szerintetek mennyi lenne érte a reális ár és miért? Komolyan kérdezem.
Eddigi trendek alapján minimum 60. Ha a korona miatt ilyen szarba vagyunk, akkor azt mondanám érthető, de akkor tényleg ne dobáljuk ki a pénzt random brazil tinikre meg Jovicsokra innentől
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3390
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2020. június 27., szombat 21:43

lehet ezért is próbálgatja mendyt jobb oldalt, ha kell be tudja tenni. végülis carvajal, mendy, nacho, militao, lucas . van oda bőven ember ha dani a sanitasra kerül. remy, egy támadó felcopott werner volt 60 misi szóval reális talán az ár

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. június 27., szombat 21:41

ziro4vr írta: Szerintetek mennyi lenne érte a reális ár és miért? Komolyan kérdezem.
60+
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. június 27., szombat 21:36

Szerintetek mennyi lenne érte a reális ár és miért? Komolyan kérdezem.
Nem illik.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4456
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2020. június 27., szombat 21:33

Akárhogy nézem ez vicc kategória, a klub részéről is és Hakimiék részéről is. Felbaszott.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. június 27., szombat 21:24

Nem baj, ebből a pénzből legalább vehetünk még egy noname brazil kölyköt. :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. június 27., szombat 21:11

Realista24 írta:
Pad'em írta:

Pont ez az, hogy az utobbi hetekben csomószor olvastam - azon túl hogy utalt rá, hogy fontos hogy játszon a kövi csapatában -, hogy Madridot tartja otthonának, madridista, mennyire szereti Zidane-t, blabla. Na mindegy, nem értem ezt, kb benne láttam a legvalószinűbb erősítést jövőre, amilyen tróger a jobb szélünk



Mármint mi?
Real Madrid insist that there is no €40M offer from Inter for Achraf Hakimi but the player values Inter’s interest the most. Madrid are calm knowing Achraf’s contract runs to 2023. Carvajal is the club and Zidane’s starter but talk with Achraf will start soon. [marca]
Total agreement for €40M + €5M add ons to Real Madrid on permanent deal. Buy back clause has never been discussed - no chance. He’ll join Inter on next week also with medicals and official announcement

Ennyi. 40+5 m bónusz, nincs buypack. Nagyon meg lehetünk szorulva ha ebbe így belemegyünk. Mondjuk inkabb az Interbe menjen mint a Citybe vagy Bayernhez, de ez az összeg ez nevetségesen karcsú covid ide vagy oda
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2020. június 27., szombat 15:36

Realista24 írta:
Pad'em írta:

Pont ez az, hogy az utobbi hetekben csomószor olvastam - azon túl hogy utalt rá, hogy fontos hogy játszon a kövi csapatában -, hogy Madridot tartja otthonának, madridista, mennyire szereti Zidane-t, blabla. Na mindegy, nem értem ezt, kb benne láttam a legvalószinűbb erősítést jövőre, amilyen tróger a jobb szélünk



Mármint mi?
Real Madrid insist that there is no €40M offer from Inter for Achraf Hakimi but the player values Inter’s interest the most. Madrid are calm knowing Achraf’s contract runs to 2023. Carvajal is the club and Zidane’s starter but talk with Achraf will start soon. [marca]
Azért ez jobban hangzik egy fokkal. Ha el is engedjük, akkor ne 40-ért tegyük.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 51 regisztrált és 0 vendég