Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. június 28., vasárnap 0:05

Pad'em írta:
Realista24 írta:

Real Madrid insist that there is no €40M offer from Inter for Achraf Hakimi but the player values Inter’s interest the most. Madrid are calm knowing Achraf’s contract runs to 2023. Carvajal is the club and Zidane’s starter but talk with Achraf will start soon. [marca]
Total agreement for €40M + €5M add ons to Real Madrid on permanent deal. Buy back clause has never been discussed - no chance. He’ll join Inter on next week also with medicals and official announcement

Ennyi. 40+5 m bónusz, nincs buypack. Nagyon meg lehetünk szorulva ha ebbe így belemegyünk. Mondjuk inkabb az Interbe menjen mint a Citybe vagy Bayernhez, de ez az összeg ez nevetségesen karcsú covid ide vagy oda
Ez továbbra is csak Fabrizio híre, persze hogy tolja tovább. Tegnap meg az volt hogy órákon belül bejelentés.

Most az hogy jovoheten, mert ugye július kezdődik. Ha meg mégsem lesz üzlet, akkor rafogja valamire.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. június 27., szombat 23:56

ziro4vr írta: De erről beszélek, egy támadónál, francia/brazil/angol/portugál kölyöknél számíthat, egy marokkói gyereknél, akit a csapata kölcsön adogat és echte posztja sincs, nem ez határoz meg. De ezen a fórumon nem lehet objektíven vitázni, minden fekete és fehér sokaknál. Lassan ideje menni a kóterbe. :lol:
Nem mész, ez nagyobb büntetés neked. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. június 27., szombat 23:53

ziro4vr írta: És miért srácok? Nem kötekedni akarok, de nem egy felkapott nemzetiségű, nem egy felkapott poszton játszó emberről van szó, akinek volt 1 jó szezonja, meg 3-4 jó meccse Madridban. És nem egy közepes csapatból menne egy topba, hanem fordítva. Szerintem ezeket a trendeket látva ez egy reális összeg. És trenden én a fentieket értem. Mert más az ha egy brazil/francia gyerekről van szó, más az ha egy top klub scoutol ki valakit, akire vadászik fél Európa.

Én is örülnék ha viszajönne, de páran megint akkora tragédiaként élik ezt meg, mintha Kroost vagy Varanet adnánk el.
Plusz egy, bármennyire nehezemre esik leirni. :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2020. június 27., szombat 23:51

ziro4vr írta: Ettől még a jobb oldalunkon nagy a gond, ez nem vitás.
No offense, de nem tudom, ki hogy van vele, én pl. totál nyugodt vagyok, még a mostani Carvajjal is, a jobb oldalunkon.. :mrgreen:
Baj akkor volt, mikor Salgado kiöregedett, behúzta a kéziféket, aztán jött mellé Cicinho, meg Miguel Torres, na akkor tényleg nagy volt a gond.. :lol:
Heinze+Drenthe meg a másik oldalon.. :x :kalapos:

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2020. június 27., szombat 23:46

ziro4vr írta: Én nem csak ilyen híreket olvastam, olyat is hogy ZZ nem elégedett a védőmunkájával, stb.. Mindegy, túhúztuk ezt. Én is írtam sokszor, hogy szeretném a csapatban látni és ez igaz is. Viszont úgy érzem indokolatlanul nagy volt itt a felháborodás, és én aki nézte soakt, azt gondolom, tényleg két poszt között ragadt, így nehéz. A 40-45 millát én reálisnak érzem, ennyi. Ettől még a jobb oldalunkon nagy a gond, ez nem vitás.
Dortmundban te biztosan többet láttad, én kevés meccsüket láttam, de a Realban is és a dourtmundi meccsein is lejött, hogy védekezésben kicsit gyenge, de ezt valamennyire betudtam annak, hogy nagyon sokat támad és még fiatal.
40-et ettől függetlenül nem érzem reálisnak főleg annak fényében, hogy mi szeretjük túlárazva venni a szélsőhátvédeket és félek, hogy beakad egy nála gyengébb figura 30+-ért a közeljövőben. Jó lett volna egy buyback opció ezért.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. június 27., szombat 23:39

Én nem csak ilyen híreket olvastam, olyat is hogy ZZ nem elégedett a védőmunkájával, stb.. Mindegy, túhúztuk ezt. Én is írtam sokszor, hogy szeretném a csapatban látni és ez igaz is. Viszont úgy érzem indokolatlanul nagy volt itt a felháborodás, és én aki nézte soakt, azt gondolom, tényleg két poszt között ragadt, így nehéz. A 40-45 millát én reálisnak érzem, ennyi. Ettől még a jobb oldalunkon nagy a gond, ez nem vitás.
Nem illik.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2020. június 27., szombat 23:34

ziro4vr írta: KI rakta össze azokat a szakmai cikkeket, rangsorokat? Linket pls.
Itt bármit raknék be, belekötnél. Nem hiszem, hogy objektíven lehet összehasonlítani játékosokat, így hiába dobálnék be ilyen összehasonlítós, rangsoros cikkeket. De ha szeretnél ilyet olvasni, akkor keress, fogsz találni. Talán a realitáshoz még mindig legközelebb a szakmainak nem nevezhető transfermarkt áll, akik sok mindent figyelembe vesznek a játékosok értékének meghatározásakor. De ez csak egy része, amiért azt gondolom, hogy Trent mögött ő a második legfelkapottabb fiatal jobbhátvéd. Közülük Hakimi jön legtöbbször szemben a focival foglalkozó oldalakon AA után.

https://www.transfermarkt.com/spieler-s ... ition_id/5
ziro4vr írta: Ahogy az is trend, hogy a Barca vagy a Real nem oylan összegért ad el játékost, mint egy kinevelő klub, pl Monaco, Porto, Ajax stb.
Ez igaz, viszont azt is itt figyelembe kell venni, hogy a Real vagy a Barca szinte kivétel nélkül olyan játékost ad el, akire nincs szüksége a csapatnak, ami egyből lenyomja egy játékos értékét. Most Kovacic jut talán egyedül eszembe, aki el akart menni (Neymart hagyjuk), és nem azért lett eladva, mert a csapat akarta. Érte nagyjából reális volt a kapott összeg a Chelsea-s első évét nézve.
füst írta: Aha, és az a tény, hogy nálunk létszámon felüli, nem számít? Nem rossz pénz az a 41 milla, ha figyelembevesszük hogy két év padozás után mennyit fog itt érni. Amíg itt van Carvajal, és nem sérült, addig Hakimi csak elkallódni tud nálunk.
Persze az insta is biztos nagyon fontos. :mrgreen:
Csak olyan hírek voltak eddig, hogy várjuk vissza, számolunk vele. Carvajalnak jelenleg nincs cseréje, szóval helye van. Egyedül a játékostól jöttek olyan nyilatkozatok, hogy nem biztos a jövőjében.

Két év padozás biztos levinné az árát, csak itt visszakanyarodnék Odriozolára, Danilora, Mendyre, (vagy középhátvédként Militaora) akik durván hasonló áron jöttek nem kezdőnek. Ha LV-t nem neveli Zidane jobbhátvédnek, akkor most is esélyes, hogy veszünk valami fiatalt legalább 30 millióért a padra. Ha 2023-ig szól a szerződése, akkor egy évet akár még el is padozhatna Carvajal mögött anélkül, hogy sokkal 40 millió alá bemenjen az ára 22 évesen.

Chilwellért 75 millió fontot kér a Leicester. Nem hinném, hogy az a srác maradni akar.
Az egyértelmű, hogy az angolok miért igazolnék honosított játékost túlárazva, de nem is hozzájuk mérten érzem kevésnek Hakimi 40 millióját.
ziro4vr írta: Az én bűnöm meg, hogy out of box gondolkodok, nem elfogultan.
Én nem tartozom az elfogultabbak közé szerintem. Bale-ért semmit nem fogunk kapni, Jamesért se 15-nél többet, mert ez a realitás a körülményeket figyelembe véve.
ziro4vr írta: De rakass ki nyugodtan
Ehhez meg közöm nincs.

Jóval több időmet basztam el ezzel, mint amennyit ez érdemelt volna.

Instakövetőkön meg lehet röhögni, de ez jól leméri, hogy egy játékos mennyire érdekli az embereket.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5852
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2020. június 27., szombat 23:12

Dupla D írta: Te jöttél itt Bissakával, aki semmilyen szinten nem értékesebb játékos, mint ő.
de angol (amúgy nem az, mert kongói :mrgreen: )
és ezt a PL-ben 1,5-2-szeres szorzóval számolják a hazai játékosokra vonatkozó kvóta miatt

amúgy nem jobb játékos, mint Hakimi...

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. június 27., szombat 23:04

füst írta: Aha, és az a tény, hogy nálunk létszámon felüli, nem számít? Nem rossz pénz az a 41 milla, ha figyelembevesszük hogy két év padozás után mennyit fog itt érni. Amíg itt van Carvajal, és nem sérült, addig Hakimi csak elkallódni tud nálunk.
Persze az insta is biztos nagyon fontos. :mrgreen:
Ugyan, mindjárt bepózolok egy lángos meg egy palacsinta mellett, 50 millió mert belájkolják 50en. :kalapos:
Nem illik.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5852
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2020. június 27., szombat 23:02

Pad'em írta: Ennyi. 40+5 m bónusz, nincs buypack. Nagyon meg lehetünk szorulva ha ebbe így belemegyünk.
vagy eladni muszáj, ha igazolni szeretnénk
és nem nagyon vannak piacképes játékosaink a jelenleg a kezdőkön kívül :hmmm:
(Bale-ért Jamesért Marianóért még kevesebbet fognak adni ...)

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: füst » 2020. június 27., szombat 23:00

Aha, és az a tény, hogy nálunk létszámon felüli, nem számít? Nem rossz pénz az a 41 milla, ha figyelembevesszük hogy két év padozás után mennyit fog itt érni. Amíg itt van Carvajal, és nem sérült, addig Hakimi csak elkallódni tud nálunk.
Persze az insta is biztos nagyon fontos. :mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. június 27., szombat 22:48

KI rakta össze azokat a szakmai cikkeket, rangsorokat? Linket pls.

Haaland kivétel, extrém statokat tett le, és egy olyan kinevelő klubból került egy másikba, akik trend szinten értékesítenek játékosokat európa top klubbjaihoz. Ahogy az is trend, hogy a Barca vagy a Real nem oylan összegért ad el játékost, mint egy kinevelő klub, pl Monaco, Porto, Ajax stb.

Te instagrammal érvelsz és nagy szavakat puffogtatsz, hivatkozás nélkül. Az én bűnöm meg, hogy out of box gondolkodok, nem elfogultan. De rakass ki nyugodtan, gondolom ez is internetes trend amiről lemaradtam. :D
Nem illik.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2020. június 27., szombat 22:44

ziro4vr írta: 1, nem én jöttem Bissakkával, más hozta fel.

2, azt írtam, hogy egy angol fószert egy angol topcsapat ha megvesz drágán, az egy piaci trend.

3, komolyan, ha erre a szakmai érved az insta követőbázis, menj a faszomba. :lol:
Totál nem vagy képben akkor az internetes valósággal. Az emberek nagyrésze csak foszlányokból meg hallomásokból tájékozódik a foci világában. Nem véletlen, hogy Viniciusról a Madridon kívüli közeg jó része azt gondolja, hogy a következő Neymar.
Hakimi baszott nagy hypeot kapott az utóbbi időben. Statisztikája nagyon jól mutat. Főleg, hogy az emberek többsége játszani se látta, és azt hiszik jobb hátvédben hozta ezt le.

Nem véletlenül hozták szóba több top csapattal (nyilván a top csapatok nem a pályán kívüli értéke miatt akarják).

Leragadtál itt a származásánál, közben ez van amikor mellékes (pl. Haaland).

Transfermarkt is többre értékeli, mint 40.

Érdekelne milyen trendeket látva jutottál el odáig, hogy a jelenleg második legnagyobb fiatal tehetségnek tartott Hakiminél szerinted reális a 40.
Bissakától akkor vonatkoztassunk el.

De jobb, ha mész a kóterbe, mert eléggé sikerült elengedni magad.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. június 27., szombat 22:26

De erről beszélek, egy támadónál, francia/brazil/angol/portugál kölyöknél számíthat, egy marokkói gyereknél, akit a csapata kölcsön adogat és echte posztja sincs, nem ez határoz meg. De ezen a fórumon nem lehet objektíven vitázni, minden fekete és fehér sokaknál. Lassan ideje menni a kóterbe. :lol:
Nem illik.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: füst » 2020. június 27., szombat 22:25

Na jó, de ki az a Bissaka? :mrgreen:

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2020. június 27., szombat 22:24

ziro4vr írta: 1, nem én jöttem Bissakkával, más hozta fel.

2, azt írtam, hogy egy angol fószert egy angol topcsapat ha megvesz drágán, az egy piaci trend.

3, komolyan, ha erre a szakmai érved az insta követőbázis, menj a faszomba. :lol:
pedig marketing szempontból fontos a 3. pont :)
lehet sportszakmailag nem ez dönt, de mint tudjuk - pláne madridban - nem mindig csak a sportszakmai kérdések döntenek
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2020. június 27., szombat 22:22

Az AS összeszedte, hogy miért adjuk el és miért az Internek:
- Hakimi hónapokkal ezelőtt jelezte a klubnak, hogy nem hajlandó visszatérni Carvajal mögé.
- Azért az Inter mert Conte garantálja neki a kezdő pozíciót és a taktika is hasonló mint a Dortmundban ami fekszik neki. + Egyik fél sem zárja ki, hogy később visszatérjen, ezért is esett ki a lehetőségek közül a Bayern.
- A Realnak pénz kell a vírus miatt, igaz alapból Hakimit nem akarták eladni, viszont így, hogy nem hajlandó visszajönni és sok az érdeklődő ezért az eladás mellett döntöttek.

Hogy ebből mennyi igaz azt csak a vezetőség tudja.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. június 27., szombat 22:22

1, nem én jöttem Bissakkával, más hozta fel.

2, azt írtam, hogy egy angol fószert egy angol topcsapat ha megvesz drágán, az egy piaci trend.

3, komolyan, ha erre a szakmai érved az insta követőbázis, menj a faszomba. :lol:
Nem illik.

poronty
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: poronty » 2020. június 27., szombat 22:20

2023-ig van szerződése, ha az Inter-nek éppen nincsen pénze, akkor adjuk oda kölcsön pár milláért 1 évre magasabb kivásárlási árral. Úgyse veszünk elvileg játékost a hírek szerint, anyagilag rendben van a csapat egyébként is, de ez így kb 20 millával áron alul lőtte be Perez számomra.

Az viszont semmiképp nem lep meg, hogy lépni akar, nem hülye Ő sem.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2020. június 27., szombat 22:16

ziro4vr írta:
Dupla D írta: Hakimi az egyik legfelkapottabb fiatal. 21 éves. Alsó hangon 60-nal kéne lennie. Egyébként elég sok követője is van instán, 2.5-szer annyi, mint Bissakának. Nem tudom megérteni a vezetőséget.
Ezt az insta követőset viccből írtad? Na ezért van elbaszva a mai foci. :lol:
Te jöttél itt Bissakával, aki semmilyen szinten nem értékesebb játékos, mint ő. Insta követőkben le lehet mérni, hogy egy játékosnak mekkora a pályán kívüli értéke.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 235 regisztrált és 0 vendég